MENÜ

İmar Barışı Başvuruları Ne Zaman Bitecek?

İmar Barışı Başvuruları Ne Zaman Bitecek? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İmar Barışı Başvuruları Ne Zaman Bitecek? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 İmar Barışı Başvuruları Ne Zaman Bitecek? haberi bulunmuştur.

İmar Barışı Başvuruları Ne Zaman Bitecek? Haberleri

İmar Barışı başvurularında son gün ne zaman İmar Affı ne zaman bitiyor

İmar Barışı başvurularında son gün ne zaman? İmar Affı ne zaman bitiyor?

Haziran 2018 tarihinde başlatılan İmar Barışı uygulamasında, geri sayım başladı. Toplamda 9.8 milyon kişinin başvuruda bulunduğu ve İmar Affı olarak da bilinen İmar Barışı uygulaması yakın zamanda sona erecek. İmar Barışı'nda başvuru süresi ise uzatılmayacak. Peki, İmar Barışı başvurularında son gün ne zaman? İmar Affı ne zaman bitiyor? İşte, o konu hakkında bilgiler.

11.06.2019Gündem
İmar Barışı başvuruları ne zaman bitecek İmar Affında son tarih ne zaman

İmar Barışı başvuruları ne zaman bitecek? İmar Affı'nda son tarih ne zaman?

İlk başladığı günden bu yana milyonlarca kişinin yararlandığı İmar Barışı'nda başvurular vatandaşların yoğun talebi üzerine, mağduriyet yaşanmaması için ileri bir tarihe uzatıldı. Böylece, 31 Aralık 2018'te sona ermesi beklenen İmar Barışı'nda süre ikinci kez uzatılmış oldu. Peki, İmar Barışı başvuruları ne zaman bitecek? İmar Affı'nda son tarih ne zaman?

5.01.2019Gündem
İmar Barışı başvuru süresi ne zamana kadar uzatıldı İmar Barışı başvurusunda son gün ne zaman

İmar Barışı başvuru süresi ne zamana kadar uzatıldı? İmar Barışı başvurusunda son gün ne zaman?

İmar Barışı başvuru süresiyle ilgili beklenen oldu, son gün tarihi uzatıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, geçen cuma günü yaptığı açıklama İmar Barışı'nda sürenin uzayabileceği sinyalini vermişti. Peki, İmar Barışı başvuru süresi ne zamana kadar uzatıldı? İmar Barışı başvurusunda son gün ne zaman?

30.12.2018Gündem
İmar Barışı başvuruları ne zaman bitecek İmar Affı hakkında merak edilenler

İmar Barışı başvuruları ne zaman bitecek? İmar Affı hakkında merak edilenler

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca, vatandaşın devletle ihtilaflı durumunun ortadan kaldırılması, imara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması yoluyla bu yapılara yasallık kazandırılması hedeflenen 'İmar Barışı' düzenlemesine başvurular devam ediyor. Söz konusu düzenleme için henüz başvuru yapmayan vatandaşlar, başvurular için son günün ne zaman olacağını öğrenmek istiyor. Peki, İmar Barışı başvuruları ne zaman bitecek?

28.11.2018Gündem
İmar Barışı için son tarih ne zaman İmar Affı ne zaman bitiyor

İmar Barışı için son tarih ne zaman? İmar Affı ne zaman bitiyor?

İmara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması yoluyla bu yapılara yasallık kazandırılması hedeflenen ve vatandaşların devletle ihtilaflı durumunun ortadan kaldıracak olan İmar Barışı için başvurular alınmaya devam ediyor. Peki, İmar Affı ne zaman bitiyor? İmar Barışı başvuruları ne zaman bitecek?

4.11.2018Gündem
İmar Barışı başvuruları için son gün ne zaman Başvurular E-Devlet üzerinden yapılıyor

İmar Barışı başvuruları için son gün ne zaman? Başvurular E-Devlet üzerinden yapılıyor

Kamuoyunda 'İmar Barışı' olarak adlandırılan Yapı Kayıt Belgesi başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. İmara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması için başlatılan sürecin ne zaman biteceği, henüz başvuru yapmayan kişilerin merak ettiği konu oldu. Peki, İmar Barışı'nda son gün ne zaman? İmar Affı ne zaman bitecek?

11.12.2018Gündem
İmar barışı ne zaman bitecek

İmar barışı ne zaman bitecek?

İmar barışı ne zaman bitecek sorusunun yanıtı yüz binlerce kişi tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. İmar Barışı'nda, 13 milyon yapıyı kapsayan Yapı Kayıt Belgesi'ne vatandaşlar 8 Haziran cuma günü başvurmaya başlamıştı. Peki, imar barışı başvuruları için son gün ne zaman?

17.07.2018Gündem