MENÜ

İmam Zaid Şakir

İmam Zaid Şakir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İmam Zaid Şakir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4 İmam Zaid Şakir haberi bulunmuştur.

İmam Zaid Şakir Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Muhammed Ali’nin cenaze törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Muhammed Ali’nin cenaze törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden efsane boksör Muhammed Ali’nin Louisville kentinde gerçekleştirilen cenaze törenine katılıyor.    Efsane boksör Muhammed Ali, geçtiğimiz Cuma gecesi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Muhammed Ali için bugün dünyaya geldiği ABD’nin Kentucky eyaletine bağlı Louisville kentinde cenaze namazı kılınacak. Efsane boksör Muhammed Ali’nin 1960 yılında ilk profesyonel boks maçını kazandığı Freedom Hall’da gerçekleştirilen törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katılıyor. Erdoğan’a eşi emine Erdoğan’da eşlik ediyor. Oldukça kalabalık bir katılım  olduğu gözlenen tören Kur’anı Kerim tilavetinin okunmasıyla başladı. Muhammed Ali’nin cenaze namazını ABD’deki Müslüman toplumunun önderlerinden İmam Zaid Şakir kıldırıyor.DHA

9.06.2016Haber
Erdoğan, Muhammed Alinin cenazesine gidiyor

Erdoğan, Muhammed Ali'nin cenazesine gidiyor

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, boksun efsanevi ismi Muhammed Ali’nin cenaze namazı ve ebedi istirahatgahına uğurlanması için ABD’nin Kentucky eyaletinin Louisville kentine gidecek.

6.06.2016Gündem
Muhammed Alinin cenaze namazını Müslüman lider Şakir kıldıracak

Muhammed Ali'nin cenaze namazını Müslüman lider Şakir kıldıracak

Boks efsanesi Muhammed Ali’nin cenaze namazını kendisi gibi sonradan İslam’ı seçen ABD’deki Müslüman toplumunun liderlerinden İmam Zaid Şakir kıldıracak.

6.06.2016Diğer