MENÜ

İl İçi Yer Değiştirme

İl İçi Yer Değiştirme ile ilgili tüm haberleri, son dakika İl İçi Yer Değiştirme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İl İçi Yer Değiştirme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 201 İl İçi Yer Değiştirme haberi bulunmuştur.

İl İçi Yer Değiştirme Haberleri

Öğretmenlerin tayin başvurusu 19 Nisan’da bitiyor

Öğretmenlerin tayin başvurusu 19 Nisan’da bitiyor

Öğretmenlerin il içi yer değiştirme talepleri için dün başlayan başvuru süresi, 19 Nisan Pazartesi gününe sürecek. Başvurular, internet üzerinden yapılacak. Başvurmak isteyen öğretmenler, TC kimlik numarası ile http://ilsis.meb.gov.tr adresindeki ''elektronik başvuru formu''nu dolduracak.

13.04.2004Gündem
Öğretmenler kayıtlı oldukları yere atanabilecek

Öğretmenler kayıtlı oldukları yere atanabilecek

İl ve ilçe milli eğitim müdürleri haricindeki Milli Eğitim Bakanlığı personeli, 2004 yılı sonuna kadar nüfusa kayıtlı oldukları il ve ilçelere atanabilecek.

21.04.2004Gündem
Atamalarda 30 Haziran uygulamasına son

Atamalarda 30 Haziran uygulamasına son

Öğretmenlerin ‘2007 Yılı İl İçi Yer Değiştirme Kılavuzunun İlkeler’ başlıklı bölümünde yer alan ‘30 Haziran’ ibaresinin yürütmesi Danıştay tarafından durduruldu.

3.01.2008Eğitim
MEB’den olumlu yanıt

MEB’den olumlu yanıt

Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim-Sen’in normal liselerin Anadolu Lisesine çevrilmesinin ardından yaşanan öğretmen sıkıntısının sınavsız atama yoluyla giderilmesi sonrasında yaşanan karmaşaya ilişkin yakınmasına “gerekli düzeltmeler yapılacak” sözü verdi.

4.04.2008Eğitim
Öğretmenler kalem kırdı

Öğretmenler kalem kırdı

Eğitim-İş üyesi bir grup öğretmen, 4+4+4 eğitim sistemi atama sürecini kalemlerini ve beyaz önlüklerini yere atarak protesto etti.

25.07.2012Ege
Okul dönüşümü uyarısı

Okul dönüşümü uyarısı

Yönetim Bilimi Uzmanı Doğan Ceylan okul dönüşümleri ile ilgili, “Valilikler okul aktarımı kararlarını mutlaka 15 Mayıs’tan önce bitirmeli” dedi.

24.04.2013Eğitim
Öğretmenlerin il içi yer değiştirme şartları açıklandı

Öğretmenlerin il içi yer değiştirme şartları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 2014 yılı öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme şartları açıklandı.

9.05.2014Eğitim
Öğretmenin liste krizi

Öğretmenin liste krizi

Antalya’da öğretmenlerin pazartesi günü başlayan il içi yer değiştirme takvimi, cuma günü sona erecek. Ancak 25 tercih hakkı olan öğretmenler için ihtiyaç olan okulların listesinin yayınlanmaması belirsizliğin ortaya çıkmasına neden oldu.

13.05.2014Eğitim
Öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları başladı

Öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları başladı

Öğretmenlerin il içi yer değiştirme başvuruları başladı. Başvurular, 25 Temmuz 2014 tarihlerine kadar alınacak. Yer değiştirmeler, hizmet puanı fazla olandan başlamak üzere tercihler dikkate alınarak valiliklerce yapılacak.

21.07.2014Eğitim
Öğretmenlere il içi yer değiştirme duyurusu

Öğretmenlere il içi yer değiştirme duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı, ‘Öğretmenlerin 2015 yılı İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Duyurusu’ yayımladı.

8.05.2015Eğitim
Öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları 10-16 Haziranda

Öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları 10-16 Haziran'da

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin, 2015 yılı iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme başvurularını 10-16 Haziran'da alacak.

9.05.2015Eğitim
Öğretmenlerin 2015 il içi atama sonuçları açıklandı

Öğretmenlerin 2015 il içi atama sonuçları açıklandı

Öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları açıklanmaya başlandı. 2015 il içi atama sonuçlarına milli eğitim müdürlüklerinin web siteleri üzerinden ulaşılabilecek.

1.06.2015Eğitim
Doğu ve Güneydoğuda eğitime sancılı hazırlık

Doğu ve Güneydoğu'da eğitime sancılı hazırlık

Son haftalarda yaşanan terör olayları özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki eğitimcileri de endişelendiriyor. Bölgedeki il milli eğitim müdürlüğü ve valilik yetkililerinden alınan bilgiye göre, özellikle yeni atanan öğretmenler kaygılı. Okulların açılacağı 28 Eylül’de derslerin başlayacağına yönelik umutlu olduklarını anlatan yöneticiler ise, gerekli güvenlik önlemlerini aldıklarını söylüyor.

23.09.2015Eğitim
İl içi yer değiştirme başvuruları 22-26 Mayıs’ta

İl içi yer değiştirme başvuruları 22-26 Mayıs’ta

MEB'e bağlı eğitim kurumlarında görevli kadrolu öğretmenlerin 2017 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme işlemlerinin tarihleri belli oldu. Buna göre il içi yer değiştirme başvuruları 22-26 Mayıs tarihleri arasında alınacak, atamalar valiliklerce 6 Haziran’a kadar sonuçlandırılacak. Ataması yapılanların ilişik kesme işlemleri 12 Haziran’dan itibaren başlatılacak.

29.04.2017Eğitim
İl içi atama başvurusu için son iki gün MEBBİS il içi atama 2017

İl içi atama başvurusu için son iki gün! MEBBİS il içi atama 2017

İl içi atama başvurusu öğretmenler tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Hizmet puanları ve kontenjanlar dahilinde istedikleri okula gitmek için araştırmalarına başlayan öğretmenler, Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından yayımlanan il içi yer değiştirme kontenjanlarına göre il içi atama başvurusunda bulunabilecek. Peki, öğretmenlerin merakla araştırdığı il içi atama başvurusu nasıl yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

24.05.2017Eğitim
Öğretmenlerin yer değiştirme başvuruları uzatıldı

Öğretmenlerin yer değiştirme başvuruları uzatıldı

MEB'dan yapılan açıklamaya göre, öğretmenlerin il içi yer değiştirme başvuruları 29 Mayıs’a kadar uzatıldı.

27.05.2017Eğitim
İl içi atama tayin sonuçları açıklanıyor İşte, açıklanan yer değiştirme sonuçları

İl içi atama tayin sonuçları açıklanıyor! İşte, açıklanan yer değiştirme sonuçları

İl içi isteğe bağlı yer değiştirme atama sonuçları konusunda tayin sonuçlarını bekleyen öğretmenler, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere görevlerini üstlendikleri illerdeki listeyi merak ediyor. İl içi atama sonuçları kapsamında hizmet puanlarına göre okullara tayin işlemleri tamamlanacak olan öğretmenler, 2017/2018 sezonuna yeni okullarında başlayacak. İşte, İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından açıklanan il içi atama sonuçları listesi

7.06.2017Eğitim
İl içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarında illerin büyük çoğunluğu açıklandı

İl içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarında illerin büyük çoğunluğu açıklandı!

İl içi isteğe bağlı yer değiştirme atama sonuçları, görev yapan on binlerce öğretmen tarafından araştırılmaya başlandı. Görevlerine devam ettikleri ilde farklı bir okula tayin olmak isteyen öğretmenler, il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları açıklamasını yapacak olan İl Milli Eğitim Müdürlüklerini yakından takip ediyor. İşte, il içi isteğe bağlı yer değiştirme atama sonuçları açıklanan iller ve detayları

8.06.2017Gündem
İller arası yer değiştirme 15-21 Haziran’da

İller arası yer değiştirme 15-21 Haziran’da

İller arası yer değiştirme başvurusuyla bulundukları ilden başka bir ile tayin olmak isteyen öğretmenler için başvuru tarihi açıklandı. Buna göre, iller arası yer değiştirme başvuruları 15-21 Haziran’da alınacak.

8.06.2017Eğitim
Öğretmen eşlerin birleşmesinde top illerde

Öğretmen eşlerin birleşmesinde top illerde

MEB aynı ilde fakat uzak ilçelerde görev yapan öğretmen eşlerin birleşmesi için harekete geçti. Bakanlık tarafından illere bir yazı gönderilerek 19 Ocak’ta il içi mazerede bağlı yer değiştirme işlemlerinin tamamlandığı hatırlatılarak, bu süreçte istediği ilçeye tayin olamayan öğretmenler için kararı valiliklere bıraktı. Bakanlığın yazısını değerlendiren Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “İl milli eğitim müdürlükleri isterse çok uzak ilçelerdeki eşleri birleştirme formülü bulabilir. Ama il milli eğitim müdürlerinin de sağlam bir talimat vermesi gerekiyor” dedi.

8.02.2018Eğitim
İl İçi yer değiştirme başvurusu ne zaman yapılacak

İl İçi yer değiştirme başvurusu ne zaman yapılacak?

İl içi yer değiştirme başvurusu öğretmenler tarafından merakla beklenmeye devam ediliyor. Hizmet puanları ve kontenjanlar dahilinde istedikleri okula gitmek için araştırmalarına başlayan öğretmenler, Milli Eğitim Müdürlükleri'nin yayımlayacağı il içi yer değiştirme kontenjanlarına göre il içi atama başvurusunda bulunabilecek. Peki, binlerce öğretmenin merakla sorguladığı il içi atama başvurusu ne zaman ve nasıl yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

8.05.2018Eğitim
İl içi yer değiştirme başvuruları ne zaman MEB’ten isteğe bağlı yer değiştirme duyurusu

İl içi yer değiştirme başvuruları ne zaman? MEB’ten isteğe bağlı yer değiştirme duyurusu

MEB, öğretmenlerin 2018 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvurularının 22-25 Mayıs arasında alınacağını duyurdu. Buna göre, atama ve kararname işlemleri 30 Mayıs’a kadar sonuçlandırılacak. İlişik kesme süreci ise 8 Haziran’dan itibaren başlatılacak.

11.05.2018Eğitim
İl içi yer değiştirme başvurusu ne zaman yapılacak MEB il içi yer değiştirme başvuruları

İl içi yer değiştirme başvurusu ne zaman yapılacak? MEB il içi yer değiştirme başvuruları

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki okullarda öğretmen olarak görev yapan kişiler, İl içi yer değiştirme ve tayin başvurusu için sürecin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapmış olduğu açıklamayla birlikte, öğretmenin yıl sonuna doğru merakla araştırdığı il içi yer değiştirme sorusu da netlik kazandı. Peki, il içi tayin ve atama başvurusu için süreç nasıl işleyecek?

14.05.2018Eğitim
Öğretmenlerin iller arası tayin başvurusu ne zaman başlayacak

Öğretmenlerin iller arası tayin başvurusu ne zaman başlayacak?

MEB’den yapılan duyuruya göre öğretmenlerin 2018 yılı iller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme başvuruları 5-8 Haziran arasında alınacak; atamalar ise 11 Haziran’da yapılacak.

14.05.2018Eğitim
İl içi yer değiştirme (atama) başvurusu nasıl yapılır Tayinler ihtiyaç listesi açıklayan iller

İl içi yer değiştirme (atama) başvurusu nasıl yapılır? Tayinler ihtiyaç listesi açıklayan iller

İl içi yer değiştirme (atama) başvuruları için süreç bugün itibariyle başlatıldı. Eğitim kurumlarına görevli öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları 25 Mayıs'a kadar elektronik ortam üzerinden devam edecek. İl Milli Eğitimler tarafından ihtiyaç listesi açıklanmaya başladı. Adaylar, boş kontenjanlar doğrultusunda tercihte bulunabiliyor. Peki İl içi yer değiştirme (atama) başvurusu nasıl yapılır?

22.05.2018Eğitim
Tüm illerin il içi kontenjan listesi açıklandı İşte, o iller

Tüm illerin il içi kontenjan listesi açıklandı! İşte, o iller

İl içi yer değiştirme tayin başvurusu için tüm listeler yayımlandı. Kontenjan bilgilerine göre başvurularını gerçekleştirecek olan binlerce öğretmen, il içi yer değiştirme ihtiyaç listelerini sorguluyor. İşte, Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından yayımlanan il içi kontenjan listesi hakkında detaylı bilgiler

23.05.2018Eğitim
İl içi atama sonuçları ne zaman açıklanacak

İl içi atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

İl içi atama sonuçları için geri sayım başladı. Binlerce öğretmenin aynı bölge içerisinde farklı bir okulda görev yapmak için başvurduğu il içi atama, sonuçları ile erişime açılacak. İl içi atama başvurusu, başvuruda bulunulan ilin ihtiyaç listesine göre belirlenmişti. Peki, il içi atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

27.05.2018Eğitim
İl içi atama ve yer değiştirme açıklanıyor.. İşte açıklanan iller listesi

İl içi atama ve yer değiştirme açıklanıyor.. İşte açıklanan iller listesi

İl içi atama ve tayin sonuçları netlik kazanmaya başladı. Aynı il içerisinde farklı bir ilçe ya da bölgede görev almak isteyen öğretmen ve görevlilerin başvuruda bulunduğu il içi yer değiştirme müracaatları, 30 Mayıs Çarşamba günü itibaren sonuçlanmaya başlandı. Peki, il içi yer değiştirme sonuçları hangi iller tarafından açıklandı? İşte, açıklama yapan illerin tam listesi

30.05.2018Eğitim
Son durum. İl içi atama sonuçlarında hangi iller açıklandı 2018 yer değiştirme ve tayin sonuçları

Son durum. İl içi atama sonuçlarında hangi iller açıklandı? 2018 yer değiştirme ve tayin sonuçları

İl içi atama sonuçları öğretmenler tarafından merak edilirken, büyük ölçüde illerin MEB müdürlükleri tarafından açıklamalar ve duyurular yapıldı. Peki İstanbul, Ankara ve İzmir'de il içi atama listeleri tamamen açıklandı mı? İşte il içi atama sonuçlarında son durum

30.05.2018Gündem
Öğretmenlerin isteğe bağlı atama sonuçları açıklandı -  İl içi tayin sonuçları sorgulama

Öğretmenlerin isteğe bağlı atama sonuçları açıklandı - İl içi tayin sonuçları sorgulama

Milli Eğitim Bakanlığınca, Bakanlığa bağlı eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerin, il içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirme işlemleri sonucunda atamaları tamamlandı. İl içi atama ve yer değiştirme sonuçları yurt genelinde açıklandı. Ataması yapılanların okullarıyla ilişik kesme işlemleri ise önümüzdeki günlerde gerçekleşecek.

31.05.2018Gündem
2018 İl dışı tayin kontenjan listesi erişime açıldı Atama sonuçları ne zaman açıklanır

2018 İl dışı tayin kontenjan listesi erişime açıldı! Atama sonuçları ne zaman açıklanır?

İl dışı tayin ve atama başvurusu kapsamında öğretmenler için süreç devam ediyor. Yer değişikliği yapmak isteyen binlerce öğretmeni yakından ilgilendiren il dışı kontenjan listesi, 5 Haziran Salı günü erişime açılmıştı. Bu sürecin ardından il dışı tayin başvurusu için harekete geçen öğretmenler, sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Peki, İl dışı atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o sürecin işleyişi hakkında bazı bilgiler

6.06.2018Gündem
İl dışı tayin ve atama sonuçları açıklandı | Sonuç sorgulama ekranı

İl dışı tayin ve atama sonuçları açıklandı | Sonuç sorgulama ekranı

İl dışı tayin sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün (İKGM) değerlendirmesini tamamlamasının ardından açıklandı. Peki, İl dışı tayin ve atama sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir?

11.06.2018Gündem
İl dışı atama sonuçları açıklandı İl dışı tayin için mazeret hakkı

İl dışı atama sonuçları açıklandı! İl dışı tayin için mazeret hakkı

İl dışı atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı'nın tayin işlemlerini tamamlamasının ardından dün akşam erişime açıldı. Farklı illerde görev almak isteyen eğitimcilerin merakla araştırdığı il dışı atama sonuçları, aynı ilin farklı ilçelerine atanan öğretmenler için ise mazeret hakkı doğuracak. Peki, il dışı atama sonuçları nereden öğrenilebilir? İşte, o konunun detayları

11.06.2018Gündem
Öğretmenlerin eş durumu atamaları ne zaman gerçekleşecek

Öğretmenlerin eş durumu atamaları ne zaman gerçekleşecek?

Eş durumu nedeniyle farklı merkezlerde öğretmenlik görevini sürdürmek zorunda kalan eşler için süreç, okulların açılmasıyla devam edecek. Mazerete bağlı atamalar aracılığıyla bu durumun önüne geçebilecek olan öğretmenler, konuyla ilgili detayları sorgulamaya devam ediyor. Peki, eş durumu nedeniyle farklı görev alanlarında çalışmaya devam eden vatandaşların atamaları ne zaman ve nasıl gerçekleşecek? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

5.07.2018Eğitim
Milli Eğitim Bakanlığından öğretmen ataması açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan öğretmen ataması açıklaması

Öğretmen atama tarihi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığınca açıklanan takvime göre 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması 7 Şubat 2019'da yapılacak. Sözlü sınavlar 10-31 Aralık’ta gerçekleşecek. Atama tercihleri ise 28 Ocak- 1 Şubat 2019 tarihleri arasında alınacak.

1.11.2018Eğitim
Öğretmen atamaları 7 Şubat’ta

Öğretmen atamaları 7 Şubat’ta

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması 7 Şubat 2019’da yapılacak.

1.11.2018Eğitim
MEB İl içi atama başvurusu başladı | Kontenjanlar belli oldu mu

MEB İl içi atama başvurusu başladı | Kontenjanlar belli oldu mu?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından öğretmenlerin il içi yer değiştirme başvurusu, 21 Mayıs tarihinde alınmaya başladı. Hizmet puanı üstünlüğünün önem arz edeceği il içi atama başvurusu için öğretmenler 40 başvuruda bulunabilecek. Puanlar, 24 Mayıs tarihi dikkate alınarak hesaplanacak. Peki, kontenjanlar belli oldu mu? İşte, il içi yer değiştirme ve atama başvurusu için şartlar ve detaylı bilgiler.

21.05.2019Gündem
MEB İl içi yer değiştirme atamasında boş kontenjanlar belli oldu mu

MEB İl içi yer değiştirme atamasında boş kontenjanlar belli oldu mu?

Milli Eğitim bakanlığı tarafından, il içi yer değiştirme başvurusu için kontenjan bilgileri, öğretmenler tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı.. İl içi yer değiştirme başvuru kontenjanlarını merak eden öğretmenler, hangi illerin açıklama yaptığını araştırmaya başladı. İşte, il içi yer değiştirme başvuru detayları ve kontenjan bilgileri hakkında bazı bilgiler..

22.05.2019Gündem
Öğretmenlerin il içi yer değiştirme başvuruları başladı

Öğretmenlerin il içi yer değiştirme başvuruları başladı

Aynı okulda en az üç yıldır çalışan öğretmenler, il içinde yer değiştirebilecek. 21 Mayıs'ta başlayan başvurular, 24 Mayıs’ta bitecek. MEB’e bağlı okullarda kadrolu öğretmenlerin yer değiştirme talepleri, elektronik ortamda alınacak. En çok 40 eğitim kurumu seçilebilecek.

22.05.2019Eğitim
2019 il içi yer değiştirme atamaları hangi tarihte yapılacak 2019 yılı öğretmen atama ve yer değiştirme takvimi

2019 il içi yer değiştirme atamaları hangi tarihte yapılacak? 2019 yılı öğretmen atama ve yer değiştirme takvimi

MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından, öğretmenlerin il içi yer değiştirmelerinde heyecanlı bekleyiş devam ediyor. İl içi yer değiştirme atama başvuru süreci 21 Mayıs'ta başlamasıyla, öğretmenler de il içi yer değiştirme atamalarının ne zaman yapılacağını merak edip araştırmaya başladı. Peki, atamalar hangi tarihte yapılacak? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler.

22.05.2019Gündem
İl içi tayin ve yerleştirme atama sonuçları hangi illerde açıklandı

İl içi tayin ve yerleştirme atama sonuçları hangi illerde açıklandı?

Başvuruları 21 ile 24 Mayıs aralığında gerçekleştirilen il içi tayin başvurusu için gözler İl Milli Eğitim Müdürlüklerine çevrildi. Türkiye genelinde binlerce öğretmenin merakla beklediği yer değiştirme atama sonuçları, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da müdürlükler aracılığıyla duyurulacak. Peki, hangi iller il içi tayin ve yerleştirme sonuçlarını açıkladı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

27.05.2019Gündem
İl içi atama ve tayin sonuçları MEB tarafından açıklanıyor

İl içi atama ve tayin sonuçları MEB tarafından açıklanıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yurt genelinde gerçekleştirdiği il içi yer değişikliği tayin başvuru sonuçları için son güne girildi. Tayin ve atama başvurusunda bulunan binlerce kişi, il içerisinde yer değişikliği durumunu öğrenmek için İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin yapacağı açıklamalara kilitlendi. İşte, MEB'in kontenjan durumuna göre gerçekleştirdiği il içi atama tayin sonuçları hakkında bazı bilgiler

28.05.2019Gündem
Birçok şehirde il içi atama ve yer değiştirme sonuçları açıklandı İşte, il içi tayin bilgileri

Birçok şehirde il içi atama ve yer değiştirme sonuçları açıklandı! İşte, il içi tayin bilgileri

Geçtiğimiz hafta alınan il içi atama ve yer değiştirme başvurularının sonuçları, birçok ilde erişime açıldı. İl içinde farklı bir okula tayin isteyen öğretmenlerin sorguladığı yer değiştirme sonuçları, İl Milli Eğitim Müdürlükleri üzerinden sorgulanabilecek. İşte, birçok ilde gerçekleştirilen il içi atama ve yer değiştirme sonuçları hakkında detaylı bilgiler

29.05.2019Gündem
Birkaç il haricinde tüm illerin il içi atama sonuçları açıklandı

Birkaç il haricinde tüm illerin il içi atama sonuçları açıklandı!

Tüm illerdeki il içi atama ve yer değiştirme sonuçları, birçok öğretmenin araştırdığı konular arasında yer almaya devam ediyor. İllerindeki yer değiştirme sonuçları için İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin yaptığı açıklamaları merak eden birçok vatandaş, internet üzerinden sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, il içi atama ve yer değiştirme sonuçları hangi illerde açıklandı? İşte, tayin sonuçları hakkında detaylı bilgiler

30.05.2019Gündem