MENÜ

İl Dışı Tayinler

İl Dışı Tayinler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İl Dışı Tayinler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 İl Dışı Tayinler haberi bulunmuştur.

İl Dışı Tayinler Haberleri

Gezi nedeniyle İstanbul polisinde tayin ve izinler durdu

Gezi nedeniyle İstanbul polisinde tayin ve izinler durdu

Taksim Gezi Parkı eylemleri İstanbul Emniyeti'ni vurdu. Geçtiğimiz şubat ayında belirlenen 2 bin 200 personelin il dışı tayinleri ve şark hizmeti artan toplumsal olaylar nedeniyle ani bir kararla bir yıl durduruldu. Emniyet, yıllık izinleri de yine aynı gerekçeyle geçici bir süreliğine kapattı.

19.06.2013Gündem
Öğretmenlere kötü haber

Öğretmenlere kötü haber

Milli Eğitim, "Haksızlığa uğradık, yeniden tayin istiyoruz" diyen öğretmeni duymadı! İl içi tayin var, il dışına yok.

14.07.2010Gündem
Gülerce: O ekipten kimse yakalanamadı

Gülerce: O ekipten kimse yakalanamadı

Darbe girişiminden önce açılan ve terör örgütü elebaşı Gülen'in de arasında yer aldığı 73 sanığın yargılandığı FETÖ/PDY çatı davasında, gazeteci Hüseyin Gülerce tanık olarak dinlenildi. FETÖ ile ilgili çarpıcı bilgiler veren Gülerce 'Gülen'i anlamak, bir şemaya oturtmak ancak onu konuşturmakla mümkün. Çünkü bu insanlar konuşmazlar. İtirafçıyım deseler bile ben itiraf edeceklerine inanmıyorum." dedi. Gülerce, FETÖ içinde molla ekibinin çok önemli olduğunu ve henüz o ekipten kimsenin yakalanmadığını söyledi. Mustafa Özcan'ın FETÖ'nün kara kutusu olduğunu söyleyen Gülerce, "Mesela Adil Öksüz. Birinci molla ekibinden Ahmet Kurucan var. Maalesef onlardan tek kişi yakalanmadı" dedi.

16.02.2017Gündem
Emniyette tayin depremi: O müdürler Yozgat ve Çankırıya gönderildi

Emniyette tayin depremi: O müdürler Yozgat ve Çankırı'ya gönderildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde merakla beklenen il içi tayinler belli oldu. İl dışı tayinlerde ise 17 Aralık operasyonunu gerçekleştiren şubelerin müdürleri Yozgat ve Çankırı'ya gönderildi.

5.07.2014Gündem
TRTde skandal ve sonuç

TRT'de skandal ve sonuç

TRT Ana Haber Bülteni'nde MHP için, 'yavru muhalefet' ifadesini kullanarak sosyal medyada büyük tepki çeken spiker, jet hızıyla görevden alındı.

25.01.2014Gündem
Polis müdürü basın toplantısıyla hak istedi

Polis müdürü basın toplantısıyla 'hak istedi'

Zonguldak İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kadir Kuş, 14 yıldır özlük haklarının yendiğini ileri sürerek, hakkının verilmesini istedi.

16.03.2006Gündem

Yazar Sonuçları