MENÜ

İhsan Oğurlu

İhsan Oğurlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İhsan Oğurlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 İhsan Oğurlu haberi bulunmuştur.

İhsan Oğurlu Haberleri

250 metrekarelik atölyede başladı 20 ülkeye ihraç ediyor

250 metrekarelik atölyede başladı 20 ülkeye ihraç ediyor

Bundan 22 yıl kadar önce Diyarbakır’ın Bismil ilçesindeki evinin altında açtığı 250 metrekarelik atölyesinde sadece Diyarbakır ve çevre ilçelere iç çamaşırı üreten iş adamı İhsan Oğurlu, ürünlerini Türkiye’nin 81 vilayetine ve 20 ülkeye ihraç ediyor.

7.01.2019Ekonomi
6’sı korucu 7 kişi tutuklandı

6’sı korucu 7 kişi tutuklandı

Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesi Günyüzü Köyü yakınlarında, bölgede hayvan ticareti yapan ve zaman zaman DTP’nin etkinliklerine katılan ve Necman Ölmez ile Ferhat Ediş, 25 Temmuz 2009’da birer kurşunla vurulup başları taşla ezilerek öldürülmüş halde bulundu.

6.10.2009Gündem
Bahçelinin kardeşi türbana imza atmadı

Bahçeli'nin kardeşi türbana imza atmadı

ISPARTA Süleyman Demirel Üniversitesi'nde (SDÜ) 34 profesör, 35 doçent, 36 yardımcı doçent ve 3 doktor, üniversitelerde türbana serbestlik tanınmasını isteyen bildiriye imza attı. İmza atanlar arasında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kızkardeşi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semiha Bahçeli yer almadı. Prof. Dr. Bahçeli, konuyla ilgili görüş bildirmeyeceğini belirterek, “hiçbir şekilde karışmıyorum” dedi. Bildiriyi Üniversite Rektörü ile diğer iki yardımcısı da imzalamadı.

12.02.2008Gündem