MENÜ

İha

İha ile ilgili tüm haberleri, son dakika İha haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İha haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10.105 İha haberi bulunmuştur.

İha Haberleri

Şantajcı yapamadı polisimiz yaptı

Şantajcı yapamadı polisimiz yaptı

Tempo Dergisi, son sayısında Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde yaşanan bir skandalı sayfalarına taşıdı. Eşcinsel ilişki sırasında gizli kamerayla görüntülenen bir banka müdürüne şantaj yapıldı.

30.08.2001Gündem
Operasyon Kunduzda yoğunlaştı

Operasyon Kunduz'da yoğunlaştı

Aralarında B-52 tipi bir Amerikan ağır bombardıman uçağının da bulunduğu dört ABD uçağı, Afganistan'ın kuzeyindeki Kunduz kenti çevresindeki Taliban mevzilerini bombaladı. Kandahar kenti ve çevresine sıkışan Taliban güçleri ile Kuzey İttifakı askerleri arasında çatışmalar ise sürüyor.

18.11.2001Dünya
Hollandalı gazeteci şikayetçi oldu

Hollandalı gazeteci şikayetçi oldu

Kuşyuvası cinayeti sanığı Hakan Karayavuz'un dün Emniyet'e getirilişi sırasında tokatladığı Hollandalı Gazeteci, Karayavuz'dan şikayetçi oldu.

4.06.2002Gündem
DSPli Bakan Ünlüyü MHPye transfer ettiler

DSP'li Bakan Ünlü'yü MHP'ye transfer ettiler

Siyasi yasaklı Necmettin Erbakan'a yakınlığı ile bilinen Milli Gazete, DSP'li Bakan Fikret Ünlü'yü MHP'li yaptı. ‘‘MHP'li’’ dediği Fikret Ünlü'nün Kemal Derviş ile görüşmesini manşete taşıyan Milli Gazete, eşine az rastlanır bir gafa imza attı.

17.07.2002Gündem
Erbakana çivili  konuşma incelemesi

Erbakan'a 'çivili' konuşma incelemesi

Balıkesir Cumhuriyet Savcılığı, kapatılan RP'nin son genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın, Milli Gazete'nin toplantısına katılmak üzere geldiği Balıkesir'de yaptığı konuşma ile ilgili inceleme başlattı.

1.08.2002Gündem
ABD’li model Kim’den depremzedeye gözyaşı

ABD’li model Kim’den depremzedeye gözyaşı

17 Ağustos depreminden sonra bölgeye yardımda bulunan ABD'li top model Kim Smith, Adapazarı'nda depremzedeleri ziyareti sırasında gözyaşlarını tutamadı.

23.08.2002Gündem
Seni keşke odunla dövseydim

Seni keşke odunla dövseydim

Meclis'te cumhurbaşkanlığına adaylığını koyduğu için Sadi Somuncuoğlu'na silah çeken Eski MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt yine sahneye çıktı.

5.01.2003Gündem
Kimler katıldı

Kimler katıldı

Genelkurmay’ın basın kokteyline, aralarında yabancı basın kuruluşlarının temsilcilerinin de bulunduğu 264 kişi çağrıldı. Katılanların bazılarının isimleri şöyle:

9.01.2003Gündem
Gazeteci yumruklattı

Gazeteci yumruklattı

Titrek şarkıcı, diye tanınan Azer Bülbül, gazeteci dövdürttü. Bülbül, önceki gece Karabük Balıklar Kayası Mevkii'nde kız arkadaşı Zehra Armut ile trafik kazası yaptı.

10.02.2003Gündem
Patriot bataryaları yerlerine gidiyor

Patriot bataryaları yerlerine gidiyor

Diyarbakır 2'nci Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı'ndan yola çıkan ve 50 araçtan oluşan ‘Patriot konvoyu’ Batman'a ulaştı. Batman Hava Üssü yakınlarında konvoyun girişini görüntülemek isteyen gazeteciler, üst düzey subaylarca engellendi.

1.03.2003Gündem
Vahşetin fotoğrafı birinci

Vahşetin fotoğrafı birinci

Foto Muhabirleri Derneği'nin (FMD) 18'incisi düzenlenen "Yılın Basın Fotoğrafları" yarışması sonuçlandı. Yarışmada "Yılın Basın Fotoğrafı" ödülünü, "Sokakta Vahşet" fotoğrafıyla Erol Şennur Faruk aldı.

16.03.2003Gündem

Yazar Sonuçları