MENÜ

Icradan Satış

Icradan Satış ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Icradan Satış haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 178 Icradan Satış haberi bulunmuştur.

Icradan Satış Haberleri

Son dakika... Şeker Piliçin sahipleri gözaltında

Son dakika... Şeker Piliç'in sahipleri gözaltında

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 2015'te iflasını açıklayan Şeker Piliç'in sahipleri ile bir ecza deposunun sahibinin de olduğu 3 şüpheli gözaltına alındı.

14.01.2019Ekonomi
Gaziantepsporun borcu açıklandı

Gaziantepspor'un borcu açıklandı!

TFF 2. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'da başkan Hasan Şahin, kulübün borcunun 155 milyon lira olduğunu bildirdi.

29.12.2018Futbol
Yabancılar için yapılan daireler icradan satılacak

Yabancılar için yapılan daireler icradan satılacak

Aydın Didim’de, yabancılara yönelik yapılan bir sitedeki daireler icradan satışa çıkarıldı. 60’a yakın dairenin bir kısmı için icra ihalesi bugün yapılıyor.

5.11.2018Ekonomi
Eşimin ölüm yıl dönümünde Uzel’in satılacak olması çok ağrıma gitti

'Eşimin ölüm yıl dönümünde Uzel’in satılacak olması çok ağrıma gitti'

Bir dönem, yüzde 45’lik pazar payı ile Türkiye’nin en büyük traktör üreticisi olan Uzel’in dev arazisi ve fabrika binası yarın satılıyor. Yarınki ihale için belirlenen 5 Ekim tarihi, aynı zamanda Uzel’in kurucusu Ahmet Uzel’in 20’inci ölüm yıl dönümü. Türkân Uzel, “İhale için 5 Ekim günün belirlenmesi çok ağrıma gitti. Bugüne kadar çok zorluk yaşadım; ama bu katlanılmaz derecede ağır oldu. İhalenin, eşimin ölüm yıl dönümünde düzenlenecek olmasını hiç beklemezdim” dedi. Türkân Uzel, belirlenen bedel üzerinden satışın yapılması halinde, işçiler dahil hiç kimsenin paralarını alamayacağını kaydetti.

4.10.2018Ekonomi
Batık filo devinin otomobilleri icradan satılacak

Batık filo devinin otomobilleri icradan satılacak

Geçen Ağustos ayı başında faaliyetleri durdurulan filo kiralama şirketi Fleetcorp AŞ’nin 25 lüks otomobili icradan satışa çıkarıldı. Mercedes Benz’in satışını istediği otomobiller için belirlenen bedel 160 bin lira ile 480 bin TL arasında değişiyor. İcradan satış ihalesi 11 Eylül’de yapılacak. Şirketin toplam borcunun ise 1,8 milyar lira olduğu öğrenildi.

3.09.2018Ekonomi
Dev fabrikanın arazisi 446 milyona icradan satılacak

Dev fabrikanın arazisi 446 milyona icradan satılacak

Bir dönem Türkiye’nin köklü sanayi şirketlerinden biri olarak anılan Uzel Makine’nin 97 dönüm arazisi ve fabrika binası yeniden icradan satışa konuldu. Dev tesisin icra ihalesi ile satışını, iflas idaresi masası ilk kez talep etti. İlk icradan satış ihalesi Ekim ayı başında yapılacak. Mahkemenin hazırlattığı bilirkişi raporuna göre dev arazi ve üzerinde bulunan fabrika binaları için belirlenen bedel 446 milyon lira.

1.08.2018Ekonomi
Şeker Piliçin Bandırmadaki tesisi icradan satılacak

Şeker Piliç'in Bandırma'daki tesisi icradan satılacak

İflasına karar verilen Şeker Piliç'in şimdi de Bandırma'daki tesisi icradan satılacak. 53 dönüm üzerinde bulunan tesis için belirlenen muhammen bedel 14.3 milyon TL.

10.07.2018Ekonomi
Albatros arazisi için icradan satış talebi

Albatros arazisi için icradan satış talebi

Büyükçekmece sahilde bulunan ve Albatros Parkı olarak bilinen 30 dönümlük arazi icralık oldu. Büyükçekmece Belediyesi’nin, arazisini kamulaştırdığı bir kişi, 1 milyon lirayı bulan alacağına karşılık söz konusu arazinin icradan satışını talep etti. Büyükçekmece Belediyesi adına yapılan açıklamada ise, alacaklı kişiye ilişkin devam eden 'vesayet davası' nedeni ile alınan tedbir kararı gereği ödemenin yapılamadığı kaydedildi. Anılan arazi, geçen yıl 160 milyon TL ile satılmıştı. Ancak, arazinin tapusu halen belediye adına kayıtlı.

10.01.2018Ekonomi
Soma’nın patronu hacizlik oldu; gayrimenkulleri icradan satılacak

Soma’nın patronu hacizlik oldu; gayrimenkulleri icradan satılacak

Sahibi olduğu maden ocağında 301 işçinin yaşamını yitirdiği Soma Holding’in hacizlik olduğu anlaşıldı. Alacaklı banka, ödenmeyen borca karşılık, Soma’nın İstanbul Maslak’taki 47 katlı projesinde çok sayıda gayrimenkulün icra yolu ile satışını istedi. Söz konusu gayrimenkullerin değeri 3 milyon TL ile 13 milyon TL arasında.

7.11.2017Ekonomi
Önce otel şimdi de lüks otomobili icralık oldu

Önce otel şimdi de lüks otomobili icralık oldu!

MARDAN Palace’ın bir tur şirketine borcu nedeniyle haczedilen Azeri iş adamı Telman İsmailov’un oğlu Sarkan İsmailov’a ait 2 milyon lira değerindeki lüks otomobil, 15 günlük taahhüt süresinde borç ödenmediği için icradan satılacak.

19.10.2017Gündem
Şeker Piliçin dev tesisi icradan satılacak

Şeker Piliç'in dev tesisi icradan satılacak

İflasına karar verilen Şeker Piliç’e ait dev üretim tesisi icradan satılacak. 30 milyon lira bedel belirlenen 53 bin metrekare alan üzerinde kurulu tesisin icradan satış ihalesi 27 Ekim’de yapılacak.

19.09.2017Ekonomi
Maslak’taki son değerli arsa icradan satıldı

Maslak’taki son değerli arsa icradan satıldı

İstanbul Maslak’ta bulunan 3,5 dönümlük arsa icradan ihale ile satıldı. 158 milyon liraya ihale edilen arsanın satışını alacaklı konumdaki bir banka istedi. İhalede en yüksek teklif Doğa Okulları'nın da sahibi olan Metal Yapı firmasından geldi.

9.08.2017Ekonomi
Haluk Ulusoy’un villası icradan satılacak

Haluk Ulusoy’un villası icradan satılacak

TÜRKİYE Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un İstanbul Levent’teki villası icradan satışa çıkarıldı. 5 katlı villa için belirlenen bedel 25 milyon TL. Bir varlık yönetim şirketinin talebi sonrası yapılacak icradan satış ihalesi önümüzdeki Ekim ayında yapılacak. Söz konusu villanın icradan satış nedeni ise ödenemeyen kredi borcu olduğu anlaşıldı.

7.08.2017Ekonomi
45 araç icradan satışa çıkarıldı

45 araç icradan satışa çıkarıldı

Vergi borçlarını ödeyemeyen kişi ve şirketlere ait 45 araç icradan satışa çıkarıldı. İcradan satış ihalesini İstanbul Deftardarlığı Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı yapıyor. İcradan satılacak otomobiller arasında 2010 Audi A8 marka bir otomobil de bulunuyor.

31.07.2017Ekonomi
Dev projenin üçte biri icradan satılıyor

Dev projenin üçte biri icradan satılıyor

İSTANBUL Esenyurt’ta bulunan 9 bloktan oluşan bir konut projesindeki dairelerden 204 tanesi icradan satışa çıkarıldı. Söz konusu dairelerin satışını, alacaklı konumda olan bir kamu bankası istedi. Söz konusu bankanın, sucuk firmasından kredi alacağı nedeni ile anılan daireleri satışa çıkardığı öğrenildi. İcra ihalesi 8 Ağustos günü yapılacak. İcradan satışa konulan dairelerin bedeli 90 bin TL ile 180 bin TL arasında değişiyor.

6.07.2017Ekonomi
Kervansaray için Danıştay’dan emsal karar

Kervansaray için Danıştay’dan emsal karar

DANIŞTAY, bir süredir mali sıkıntıları ile gündeme gelen Kervansaray Yatırım Holding A.Ş’nin Sermaye Piyasası Kurulu’na karşı açtığı davada önemli bir karar verdi. Danıştay Onüçüncü Daire, zorunlu pay alımı yükümlülüğü ile ilgili kararı bozdu. Karar düzeltme sonrası çıkan bu karar, şirket 180 milyon liralık yükten kurtardı. Şirketin avukatı “Danıştay’ın vermiş olduğu bu karar, sermaye piyasaları için ders niteliğindedir” değerlendirmesinde bulundu.

6.06.2017Ekonomi
Yarım asırlık tekstil devinin iflası istendi

Yarım asırlık tekstil devinin iflası istendi

TEMELİ yarım asır kadar önce atılan Adana’da kurulu Mensa Mensucat için kritik bir dava açıldı. Alacaklı bir şirket, Mensa’nın ödenmeyen borcu için önce icra takibi başlattı şimdi de iflas davası açtı. Birkaç yıl öncesine kadar Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları listesinde olan Mensa, dünyanın en büyük 200 entegre tesisinden biri konumundaydı. Mensa’nın avukatı ise ‘Borcumuzu ödemek istiyoruz ancak istedikleri faiz çok yüksek’ açıklaması yaptı.

31.05.2017Ekonomi
İnönü yalısının yeni sahibi belli oldu

İnönü yalısının yeni sahibi belli oldu

Erdal İnönü’nün eşi Sevinç İnönü’ye ait Anadolu Hisarı’ndaki Komodor Remzi Bey yalısının icradan satışı durduruldu. Yalının yeni sahibi Nata Holding’in patronu Namık Tanık oldu.

10.03.2017Ekonomi
Kervansarayın iki dev oteli icradan satılacak

Kervansaray'ın iki dev oteli icradan satılacak

TÜRKİYE’nin önde gelen tekstilcilerinden Sayılgan Ailesi’ne ait Bodrum ve Antalya Lara’daki iki otelin icradan satışı için gün belirlendi. Kervansaray markası ile hizmet veren Antalya Lara’daki otel için 318 milyon TL, Bodrum’daki otel için ise 94 milyon TL bedel belirlendi. Bodrum'daki otel için ihale günü 21 Mart olarak belirlendi. İki otelin icradan satışına ilişkin şirket adına yapılan açıklamada ise, otellerin icradan satılmasına yol açan borçların ödenmesi için görüşmelerin sürdüğü kaydedildi.

8.03.2017Ekonomi
İnönü yalısının icradan satışı durduruldu

İnönü yalısının icradan satışı durduruldu

BOĞAZİÇİ’nin en gözde klasik Osmanlı yalılarından biri olan Sevinç ve Erdal İnönü Vakfı’na ait Anadoluhisarı’ndaki 100 yıllık Komodor Remzi Bey Yalısı'nın icradan satış ihalesi durduruldu. Alacaklı olan Fiba Holding’e ait Güven Varlık Yönetimi A.Ş.nin bir dilekçe vererek satıştan vazgeçtiklerini belirtmesi üzerine, yalının satışı düştü.

28.02.2017Ekonomi
Kervansaray Bursa Termal Oteli icradan satılıyor

Kervansaray Bursa Termal Oteli icradan satılıyor

Kervansaray Yatırım Holding’e bağlı üç büyük otelin icralık olduğu öğrenildi. Bursa’da bulunan Bursa Kervansaray Termal’in icradan satışı 31 Ocak’ta yapılacak. Anılan otel için belirlenen muhammen bedel 53 milyon lira.

24.01.2017Ekonomi
İnşaat devinin binası icradan satılacak

İnşaat devinin binası icradan satılacak

Üsküdar Altunizade’de bulunan ve özel bir eğitim kurumunun kiracı olduğu 9 katlı bina icradan satışa konuldu. Ekşioğulları İnşaat Endüstri Tic. A.Ş.’nin borcu nedeni ile satışa çıkarılan binanın değeri 70 milyon lira olarak belirlendi.

17.08.2016Ekonomi
Kazak BTA iptalini istediği davadan vazgeçti

Kazak BTA iptalini istediği davadan vazgeçti

Şekerbank’ın icradan satışı yapılan yüzde 9.4’lük hissesi için önemli bir gelişme yaşandı. İcra ihalesinde 175 milyon lira bedelle yapılan satışın iptalini isteyen Kazak BTA bugün ilk duruşması yapılan davadan feragat etiklerini açıkladı. İhale kesinleşmesi ile alacaklı durumdaki Vakıfbank da kısa süre içinde parasını alabilecek, Şekerbank da hisselerin sahibi olacak.

30.06.2016Ekonomi
Asırlık dev Uzel’in satışına itiraz: 832 milyon liralık yer 225 milyona satıldı

Asırlık dev Uzel’in satışına itiraz: 832 milyon liralık yer 225 milyona satıldı

UZEL’in, İstanbul Rami’deki bina ve arsalarının satıldığı icra ihalesinin iptali için dava açıldı. Davayı açan taraf, Uzel için oluşturulan iflas masası memurları oldu. Dava dilekçesinde, icra ihalesinde bir dizi yolsuzluk ve usulsüzlüğün yapıldığı öne sürüldü. Dava dosyasına göre, 832 milyon liralık arsa ve binalar 225 milyon liraya satıldı. ihaleyi kazanan Vera Varlık adına yapılan açıklamada ise, ihalenin kesinleşmesi durumunda, işçilerin paralarını alabilecekleri vurgulandı.

25.05.2016Ekonomi
Son dakika... Şekerbank, icradan satılan hisselerini geri aldı

Son dakika... Şekerbank, icradan satılan hisselerini geri aldı

Şekerbank'ın icradan satışı istenen yüzde 9.4'lük hissesi için ihale yapıldı. İhaleye, alacaklı Vakıfbank'ın dışında Şekerbank da katıldı. Yapılan ihale sonrası Şekerbank en yüksek 175 milyon TL'lik teklifle hacizli hisseyi satın aldı. Böylece, Kazak BTA Securities'e ait olan söz konusu hissenin yeni sahibi Şekerbank oldu. Vakıfbank için de, alacağını tahsil etme imkânı doğmuş oldu,

29.04.2016Ekonomi
Şekerbank’ta icradan satış ihalesi düştü

Şekerbank’ta icradan satış ihalesi düştü

BUGÜN yapılması beklenen,Şekerbank hisselerinin icradan satışı ile ilgili dün akşam önemli bir gelişme yaşandı.

29.04.2016Ekonomi
Şekerbank hisselerini icradan kim alacak

Şekerbank hisselerini icradan kim alacak?

Vakıfbank’ın haciz kararı uygulattığı Kazak BTA Securities’in elindeki yüzde 9.4’lük Şekerbank hissesi yarın icrada satışa çıkıyor. Yaklaşık 80 kuruştan başlayacak ihalede hisseleri almaya en yakın aday alacaklı Vakıfbank görülüyor. Hisseler banka yönetiminde dengeleri de değiştirebilir.

27.04.2016Ekonomi
ÇBS Boya’nın dev arazisi icradan satılacak

ÇBS Boya’nın dev arazisi icradan satılacak

Bir dönem Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde yer alan ÇBS Boya’nın üzerinde kurulu olduğu fabrika arazisi icradan satışa çıkarıldı. 55 dönümlük alan için belirlenen bedel 133 milyon TL’ye yakın.

24.04.2016Ekonomi
Yılların markası Ulusoyun 24 otobüsü daha bugün icradan satılıyor

Yılların markası Ulusoy'un 24 otobüsü daha bugün icradan satılıyor

Geçtiğimiz günlerde 26 otobüsü icra ihalesi ile satışa konulan Ulusoy’a ait 24 otobüs için de bugün icra ihalesi düzenleniyor. Söz konusu otobüsler için belirlenen toplam değer 12,2 milyon TL. Otobüsler icradan satıldığı için, belirlenen muhammen bedelin yüzde 50’sine alıcı bulabilecek.

14.04.2016Ekonomi
Kazak BTAnın Şekerbanktaki 9,4lük hissesi satışa konuldu

Kazak BTA'nın Şekerbank'taki 9,4'lük hissesi satışa konuldu

VAKIFBANK, 9 yıl önce kullandırdığı yüklü bir kredi için Kazak Bank Turan Alem (BTA) ile karşı karşıya geldi. 60 milyon dolarlık kredi ödenmeyince Vakıfbank, teminat mektubu veren BTA’ya karşı dava açtı. Dava Vakıfbank lehine sonuçlandı. Mahkeme kararını icra müdürlüğü nezdinde işleme koyan Vakıfbank, Şekerbank'ın eski ortağı olan BTA'nın sahip olduğu 9,4’lük hissesini satışı istedi. Söz konusu hissenin bedeli 178 milyon lira olarak kayıtlara geçti. BTA Bank'ı satın alan Kazkommertsbank'tan yapılan açıklamada ise konuya ilişkin hukuki sürecin devam ettiği belirtilerek, satış işleminin bankanın ana hissedarlık yapısına bir etkisi ve faaliyetleri ile bir ilgisi olmadığı vurgulandı.

4.04.2016Ekonomi
Unutulmaz şirket kavgaları

Unutulmaz şirket kavgaları

Kimi babası kimi kardeşiyle mahkemelik oldu. Büyük aile şirketlerinde gürültü hiç eksik olmuyor. En son Tadelle markasının sahibi Sanset Gıda’da ortaya çıkan anne-oğul davası akıllara büyük şirketlerde yargıya taşınan aile içi meseleleri gündeme getirdi.

19.01.2016Ekonomi
Behzat Ç.nin yapımcısına haciz şoku

Behzat Ç.'nin yapımcısına haciz şoku

Behzat Ç., Elveda Rumeli gibi geniş izleyici kitlelerine ulaşan dizi ve sinema filmlerinin yapımcılığını üstlenen Adam Film hacizlerle boğuşuyor. Şirket, faaliyetlerini durdururken, sahibi Tarkan Karlıdağ’ın evleri icradan satışa çıkarıldı.

11.12.2015Ekonomi
Mardan Palaceın yeni sahibi Halkbank oldu

Mardan Palace'ın yeni sahibi Halkbank oldu

Açılış törenine Mariah Carey, Richard Gere, Sharon Stone, Monica Belluci gibi dünyaca ünlü isimlerin katıldığı Mardan Palace dün yapılan icra ihalesinde satıldı. 719 milyon liralık bedelle satışa çıkarılan oteli Halkbank 360 milyon liraya aldı. Azeri asıllı Rus işinsanı Telman İsmailov’un 1.4 milyar dolar yatırımla 6 yıl önce açtığı otel bir süredir mali sıkıntıları ile gündemdeydi.

2.11.2015Ekonomi
Mardan Palacein yeni sahibi Halk Bankası oldu

Mardan Palace'in yeni sahibi Halk Bankası oldu

Antalya’da bulunanMardan Palace otelin bugün yapılan icradan satış ihalesi az öncesonuçlandı. 719 milyon liraya satışa çıkan oteli Halk Bankası 360 milyon50 bin TL bedel ile kazandı. Otelin yeni sahibi artık Halk Bankasıoldu.

2.11.2015Haber
Mardan Palacein yeni sahibi Halkbank oldu

Mardan Palace'in yeni sahibi Halkbank oldu

Antalya’da bulunan Mardan Palace otelin bugün yapılan icradan satış ihalesi az önce sonuçlandı. 719 milyon liraya satışa çıkan oteli Halkbank 360 milyon 50 bin TL bedel ile kazandı. Otelin yeni sahibi artık Halkbank oldu.

2.11.2015Ekonomi
Mardan Palace yeniden icradan satışa çıkıyor

Mardan Palace yeniden icradan satışa çıkıyor

Antalya’da bulunan 7 yıldızlı Mardan Palace ile ilgili yeni bir icradan satış kararı hazırlığı yapıldı. Garanti Bankası 203 milyon lirayı bulan alacağı nedeni ile otelin icradan satışını istedi. İcradan satış ihalesi ekim ayı ortasında. Mardan Palace’nin avukatında ise ‘Banka ile görüşmelerimiz sürüyor” açıklaması geldi.

12.08.2015Ekonomi
Selahattin Beyazıt’a ait Monheim Yalısı icradan satılacak

Selahattin Beyazıt’a ait Monheim Yalısı icradan satılacak

GALATASARAY Kulübü eski başkanı işadamı Selahattin Beyazıt’a ait yalı icradan satışa çıkarıldı. Prenses İkbal Monheim Yalısı (Neslişah Sultan Yalısı) için belirlenen bedel 80 milyon 873 bin lira. Yalının icradan satışını ise Tekstilbank’ın istediği öğrenildi. İcradan satış ihalesinin ilki 11 Ağustos'ta yapılacak.

9.06.2015Ekonomi
Türkiyede bu yıl 13 Bentley satıldı, bir tanesi icralık oldu

Türkiye'de bu yıl 13 Bentley satıldı, bir tanesi icralık oldu

Türkiye’de bu yılın ilk 11 ayında 13 adet satılan Bentley marka otomobillerden biri icradan satışa konuldu. Bir bankanın satışa çıkardığı lüks otomobilin bedeli 1 milyon lira.

10.12.2014Ekonomi
Çelik Tekne Tersanesini Ürdünlü şirket satın aldı

Çelik Tekne Tersanesi'ni Ürdünlü şirket satın aldı

Çelik Tekne Tersanesi'nin icradan satış ihalesi az önce sonuçlandı. İhaleyi 29 milyon 300 bin lira ile, 2010 yılındaki canlı hayvan ithalatı sürecinde Türkiye’de adından söz ettiren Ürdünlü Hijazi & Ghosheh Group’un şirketi Kuzey Star Shipyard Denizcilik A.Ş. kazandı.

22.10.2014Ekonomi
42 yıllık Çelik Tekne Tersanesi bugün icradan satılacak

42 yıllık Çelik Tekne Tersanesi bugün icradan satılacak

Tuzla’da ilk kurulan tersanelerden biri olan ve sektörün en büyük firmalarından biri olan Çelik Tekne’nin bugün icradan satış ihalesi yapılacak. Tersane için belirlenen değer 38 milyon TL. İhaleye teklif vermesi beklenen firmalar arasında, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın kardeşi Turgut Yılmaz’ın şirketi GSD Denizcilik ve dünyanın sayılı canlı hayvan tedarikçilerinden Ürdünlü Hijazi&Ghosheh’in şirketi bulunuyor. Tasfiye sürecindeki şirketin bankalar ve piyasaya olan toplam borcu 250 milyon TL'yi buluyor.

22.10.2014Ekonomi
İcradan satılık kullanılmış havlu

İcradan satılık kullanılmış havlu!

İstanbul İcra Müdürlüğü ilginç bir icradan satış dosyası açtı. İcradan satışa konulan eşyalar arasında bir banyoda kullanılan malzemeler bulunuyor. İcradan satışı yapılacak eşyalar arasında, hepsi de kullanılmış durumda olan, çamaşır suyu, havlu, banyo tası ve terlik bulunuyor.

2.04.2014Ekonomi
İcradan satılık Airbus

İcradan satılık Airbus

Geçtiğimiz yılsonuna doğru işletme ruhsatı iptal edilen Saga Havayolları’na ait Airbus A310-304 model bir uçak icradan satışa konuldu. Alacaklı bankanın satışa çıkardığı uçak için 8 milyon lira bedel belirlendi. Şirket sahipleri ise belirlenen fiyatın düşük olduğu gerekçesi ile satışa itiraz etti.

10.02.2014Ekonomi
Beşiktaş yöneticisi Akdilin oteli icradan satıldı

Beşiktaş yöneticisi Akdil'in oteli icradan satıldı

Beşiktaş Kulübü As Başkanı Faik Akdil’in sahibi olduğu Antalya Belek’teki Attaleia Otel icradan satışa konuldu. 275 milyon lira değer biçilen otelde en büyük alacaklı 150 milyon kredi kullandıran Akbank. Bu sabah yapılan ihalede otel 140 milyon liraya Akbank tarafından alındı.

2.10.2013Ekonomi
Besi çiftliklerini teker teker topluyor

Besi çiftliklerini teker teker topluyor

Sıfır faizli kredilerle kurulan çiftlikler kapanma noktasına geldi. Çok sayıda çiftlik sahibi kredilerini ödeyemiyor. Ankara merkezli bir şirketin ise, mali zorluk içindeki çiftlikleri satın aldığı öğrenildi. Şirketin sahibi Sedat Güleçyüz, 30’a yakın çiftlik sahibinin kendilerine teklifte bulunduğunu söyledi. Şimdilik 4 çiftlik satın aldıklarını söyleyen Güleçyüz, Avrupalı yatırımcılar ile ortaklığa gidebileceklerini aktardı.

23.08.2013Ekonomi
Özbucak Tekstil fabrikası icradan satılacak

Özbucak Tekstil fabrikası icradan satılacak

Adana'nın en büyük tekstil fabrikaları arasında gösterilen Özbucak Tekstil fabrikası icradan satışa konuldu. Fabrika için belirlenen bedel 31 milyon lira seviyesinde. Fabrikanın ilk icradan ihalesi önümüzdeki eylül ayı sonunda.

26.07.2013Ekonomi
Lüks otel icradan satışa konuldu

Lüks otel icradan satışa konuldu

Bodrum'da bulunan Palm Garden Gümbet Otel icradan satışa çıkarıldı. 4 yıldızlı otel Gümbet'in en önemli otelleri arasında yer alıyor. İcradan ihalesi yapılacak otel için 28 milyon lira değer biçildi.

18.01.2013Ekonomi
Kütahyanın dev fabrikası icradan satılık

Kütahya'nın dev fabrikası icradan satılık

Mehmet Yaşar tarafından temeli 30 yıl kadar önce atılan Bözüyük Süt’e ait Afyon-Kütahya yolu üzerindeki fabrika icradan satışa konuldu. Kütahya’nın sayılı fabrikaları arasındaki fabrika için 11 milyon lira muhammen bedel biçildi. Bözüyük Süt, bölgenin en büyük tesisileri arasında yer alıyordu.

6.10.2012Ekonomi

Yazar Sonuçları

Reyhanlı deyince buranın yabancısıyım

Sosyal medya bu sokak röportajıyla sallanıyor.

22.05.2013