MENÜ

İbrahim Yetkin

İbrahim Yetkin ile ilgili tüm haberleri, son dakika İbrahim Yetkin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İbrahim Yetkin haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 706 İbrahim Yetkin haberi bulunmuştur.

İbrahim Yetkin Haberleri

Doğu Akdenizi sel bastı

Doğu Akdeniz'i sel bastı

Doğu Akdeniz'de akşamdan bu yana devam eden sağanak yağış yaşamı olumsuz etkiliyor. Mersin-Antalya karayolunun Silifke-Aydıncık kesiminde sel nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanabiliyor.

11.02.2002Gündem
Denetim tarladan başlamalı

Denetim tarladan başlamalı

Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı İbrahim Yetkin, meyve ve sebzelerdeki hormon denetiminin tam olarak yapılamadığını belirterek, tarım ürünlerinde kullanılacak ilaçların Tarım Bakanlığı'nın düzenleyeceği reçete ile satılmasını ve ilaç denetimlerinin tarladan başlamasını önerdi. Yetkin denetimlerin tarladan başlaması gerektiğini söyledi.

6.05.2002Gündem
Bürokratların istifa yarışı

Bürokratların istifa yarışı

3 Kasım seçimlerinde milletvekili adayı olmak isteyen bürokratların görevlerinden istifa etmeleri için süre bu akşam dolarken, sürpriz adaylar çıkıyor.

7.08.2002Gündem
Tarıma destek için para kalmadı

Tarıma destek için para kalmadı

Tarım ve Köyişleri Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, Doğrudan Gelir Desteği ödemelerinde kaynak sorunu olduğunu, ilgili bakanlıklarla sorunu çözmek için çalıştıklarını söyledi.

26.11.2002Ekonomi
Buğdayda savaş vurgunu

Buğdayda savaş vurgunu

Irak'a olası bir müdahale için geri sayım sürerken, buğday spekülatörleri işbaşı yaptı. Hızla artan stokçuluk nedeniyle, son 15 günde buğday fiyatları yüzde 10, un fiyatları ise yüzde 20 artış gösterdi. Bunun üzerine Tarım Bakanlığı 140 bin ton buğday ithal etme kararı aldı.

17.01.2003Ekonomi
Tarım, acil tedbirler bekliyor

Tarım, acil tedbirler bekliyor

Türkiye Ziraatçiler Derneği Başkanı İbrahim Yetkin, bu yıl hububat üretiminin kuraklık nedeniyle geçen yıla göre yüzde 20 düşük gerçekleşeceğini belirterek, tarımda acil önlemlerin alınmasının gerekli olduğunu söyledi.

3.08.2003Gündem
Sigortada terör sancısı

Sigortada terör sancısı

İstanbul'da yaşanan terör olayları sigortanın önemini yine ön plana çıkarırken, sektör endişeli bekleyişe girdi. Olayların sözleşme yenileme dönemine rastlaması nedeniyle, uluslararası reasürörlerin terör sigortalarına kısıtlama getirmesi ve fiyat artırmasından endişe ediliyor.

22.11.2003Ekonomi
Türkiyede Denktaşa destek kampanyası

Türkiye'de Denktaş'a destek kampanyası

Kıbrıs'ta referanduma "hayır" oyu verilmesini isteyen KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'a destek amacıyla Türkiye'de çeşitli etkinlikler yapılacak.

14.04.2004Gündem
Polise Van tokadı Başbakan’a patladı

Polise Van tokadı Başbakan’a patladı

Van’da polisin suratına atılan tokat, aslında Başbakan’ın yüzünde patlamıştır. Uyuşturucu kaçakçılığının merkezi olan Van’da devlet işgal altındadır.

21.07.2004Gündem
Şehitlerin annelerine niye destek vermediniz

Şehitlerin annelerine niye destek vermediniz

Ünlü romancı Adalet Ağaoğlu’nun, kurucuları arasında yer aldığı İnsan Hakları Derneği’nden (İHD), ‘tek yanlı ırkçı-milliyetçi bir tutum takındığı için’ istifa etmesi geniş yankı uyandırdı.

31.07.2005Gündem
Kuş gribi yayılmış olabilir

'Kuş gribi yayılmış olabilir'

Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı İbrahim Yetkin, “kuş gribi” adıyla bilinen tavuk vebası hastalığının Türkiye'ye de sıçradığını söyleyerek, “Bu hastalık Manyas'ta görüldüyse başka bölgelerde de görülebilir demektir. Ciddi problemler yaratmaması için Türkiye genelinde önlem almak gerekiyor” dedi.

9.10.2005Gündem
Kilit tarama başlıyor

Kilit tarama başlıyor

Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne (AB) uyum sürecinde kilit alanlardan birini oluşturan tarım için tarama süreci yarın başlıyor.

4.12.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Vakıflar kiracılarını öptü

KİRA artırımının 2001 yılı için %10 olacağına ilişkin yasa Anayasa Mahkemesi tarafından iptal edilince 2001 yılı kiraları Ocak 2001 yılı itibariyle endekse göre belirlenmeye başlandı.

11.12.2001

AKP örgütüne 10 bin başvuru

YAZDIĞINIZ gibi AK Parti'ye başı açık kadın aramıyor, seçiyoruz’ diyor İstanbul İl Başkanı Dr. Alaattin Büyükkaya... Ailesi Selanik'ten Tokat'a göçetmiş. Ak Sigorta eski Genel Müdürlüğü'nden ayrıldıktan sonra Merkez Sigorta'yı kurmuş, sonra hisselerini satmış. Şimdi uluslararası sigorta acentacılığı ve brokerlik yaptığını söylüyor.

12.12.2001

Diyanet’e zor sorular

Yeni binasında 455 tam donanımlı oda var

15.12.2001

MEB Talim Terbiye’de temizlik

MİLLİ Eğitim Bakanlığı'ndaki atamalarla ilgili bir okurumuzdan gelen e-mail'e dikkat edelim:

25.04.2003