MENÜ

İbrahim Tatlises

İbrahim Tatlises ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İbrahim Tatlises haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.095 İbrahim Tatlises haberi bulunmuştur.

İBRAHİM TATLISES

İbrahim Tatlıses 1 Ocak 1952'de Şanlıurfa'da doğmuştur. Doğum adı İbrahim Tatlı'dır. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

Çocukluğu ve Sesinin Keşfedilişi

1952'de Urfa'da - kendi tabiriyle bir mağarada - ciğerci Ahmet Tatlı’yla karısı Leyla’nın yedi çocuğunun en büyüğü olarak dünyaya geldi. İbrahim Tatlıses'in babası ve annesi Kürt Kökenlidir . Fakat Zaman zaman etnik kimliği ilgili sürekli farklı açıklamalarda bulunmuştur. İbrahim Tatlıses, Kanal D'de yayınlanan bir programda kendinizi ne olarak ifade ediyorsunuz sorusuna "Babam Arap, anam Kürt, ben ise Türk'üm" diye cevap vermiştir. 2005 yılında Erbil konserinde ise Tatlıses "Babam Türk, annem Kürt, ben Türk oğlu Türk'üm size Türkiye'den selam getirdim" diyerek izleyenleri selamlamıştır.

Tatlıses doğduğunda babası cezaevinde bulunmaktaydı. Hiçbir zaman okula gitmemiştir. Daha sonra neden okuyamadığı sorulduğunda Urfa'da sanki Oxford vardı da biz mi gitmedik yanıtını vermiştir. Çocuk yaşlarda çalışmaya başlamıştır: su satmış, çığırtkanlık yapmıştır.İnşaatlarda soğuk demir ustalığı yapmıştır. İnşaatta türkü söylerken Adanalı bir sinemacı tarafından keşfedildi. İlk başlarda Adana'da daha sonra Ankara'ya gelerek burada gazinolarda, pavyonlarda sahne aldı. 1974'te Ankara'daki Kınalı Pavyon'da söylediği "Ayağında Kundura" ile ünlenerek önce Ankara Radyosu'na, sonra da bir yılbaşı gecesi televizyona çıktı. 70'li yılların ortalarına doğru İstanbul'a geçerek burada sahne almaya başlamıştır. Burada, kendisine soyadını veren müzisyen Yılmaz Tatlıses ile tanıştı.

Müzik kariyeri

"Kara Kız" ile "Beni Yakma Gel Sevdiğim" adlarında 45'likler ile müzik dünyasına giriş yaptı. 30 Haziran 1976 tarihinde dışardan bitirdiği ilkokulun diplomasını Kilis'teki Kartalbey İlkokulu'ndan almıştır. 1978 yılında Ayağında Kundura-Ceylan filmiyle sinema sektörüne giriş yaptı. 1979 yılında Kara Yazma filminde Perihan Savaş ile rol almıştır. 1983'te Derya Tuna ile Günah filminde oynadı. 1987'de Tatlıses Müzik'i kurdu. 90'larda ünü, Yunanistan ve Orta Doğu'ya kadar genişledi. 1997'de İdobay Müzik'i kurdu. İbrahim Tatlıses aynı zamanda yönetmen, oyuncu, senarist, söz yazarı, köşe yazarı, besteci, programcı ve şarkıcı kimliğiyle de tanınmıştır. İbrahim Tatlıses'in sahip olduğu şirketler; gıda, film, yapım, turizm, havacılık ve yayıncılık gurubu dallarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

10 Mart 2008 tarihinde Neden adlı albümünü Mayıs 2009 da ise Yağmurla Gelen Kadın adlı albümünü piyasaya sürmüştür. Ayrıca bu albümde çok konuşulan ve tartışılan "Şemmame" adlı Kürtçe türkü de bulunmaktadır. 2009'da yıllarca söz ve beste aldığı sanatçı Yıldız Tilbe ile müzikal olarak tüm bağını kopardığını açıklamıştır. 2010 yılında son albümü Hani Gelecektin'i piyasaya çıkardı.
Ferdi Tayfur, Sibel Can, Müslüm Gürses gibi pekçok sanatçı ile canlı olarak şarkılar seslendirmiştir.

Silahlı Saldırıya Uğraması ve Tedavi Süreci

14 Mart 2011 gecesi Beyaz TV'de yayınlanan İbo Show programı çıkışında Maslak'ta uzun namlulu silahla açılan ateş sonucu kafasından yaralandı. Akabinde hastaneye kaldırılan Tatlıses, 6 saat süren ameliyat sonucu yoğun bakım ünitesine bağlandı. Doktorlar tarafından yapılan resmî açıklama şöyleydi; "Sanatçının hayatî tehlikesi var ama ilk başladığımız noktaya göre daha az." Saldırıda İbrahim Tatlıses'in asistanı Damla Buket Çakıcı da yaralanmıştır. Gri Fiat Linea marka arabadan yapıldığı öğrenilen saldırı hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatılmış, 16 Mart 2011 tarihi itibariyle araç bulunmuştur. Suikastin bir numaralı zanlısı Abdullah Uçmak yakalanmıştır.

İki hafta boyunca Acıbadem Maslak Hastanesi'nde yoğun bakımda kalan sanatçı, 28 Mart 2011 günü doktorlarının yaptığı açıklamaya göre yoğun bakımdan çıkarılmıştır, böylece hayati tehlikesi ortadan kalkmıştır. 6 Nisan 2011 tarihi itibari ile ailesi tedavilerin Almanya da sürdürülmesi isteği ile Tatlıses'i Türkiye Cumhuriyeti'ne ait uçakla Almanya'ya götürmüşlerdir.

Özel Hayatı
İlk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı, bu evliliğinden Ahmet, Gülden ve Gülşen adında 3 çocuğu dünyaya geldi. 1979 yılında Kara Yazma adlı filmde ikinci eşi Perihan Savaş ile tanıştı ve bu evliliğinden de Melek Zübeyde adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Günah filminde ise üçüncü karısı Derya Tuna ile tanıştı ve bu evliliğinden babasının İdo Tatlıses doğmuştur.  11 Mart 2011 gecesi aracına açılan saldırı sonucunda hastanede yatan Tatlıses, dördüncü eşi Ayşegül Yıldız ile bu hastanede evlenmiştir. Bu evlilikten Elif Ada iseminde bir kızı olmuştur. Şimdilerde ise Damla Buket Çakıcı ile evliliğe hazırlanıyor. Hülya Avşar ile Hülya ve Aşıksın filmlerinde başrol oynamıştır. Bu yıllarda ikili arasında aşk dedikoduları da çıkmıştır. 


 

 

İbrahim Tatlises Haberleri

AK Parti sürprizleri: Başbakan ve 21 bakan listede

AK Parti sürprizleri: Başbakan ve 21 bakan listede

AK Parti’nin milletvekili listeleri, çok sayıda bakanın listeye alınması açısından sürprizler içerdi. Yeni sistemde bakanların dışardan atanacak olması ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “milletvekili istifa ettirip bakan yapmayacağı” şeklindeki değerlendirmeleri nedeniyle 22 bakanın yeni dönemde görev almayacağı yorumları yapıldı.

21.5.2018Gündem
AK Parti milletvekili adaylarını YSKya sundu (2) Yeniden

AK Parti milletvekili adaylarını YSK'ya sundu (2) Yeniden

AK Parti milletvekili adaylarını YSK'ya sundu (2) Yeniden

21.5.2018Ankara
Başbakan Yıldırım, İzmirden aday

Başbakan Yıldırım, İzmir'den aday

Başbakan Yıldırım, İzmir'den aday

21.5.2018İzmir
AK Parti milletvekili aday listesinde kimler yok İşte o isimler...

AK Parti milletvekili aday listesinde kimler yok? İşte o isimler...

AK Parti'nin 24 Haziran seçimi için Yüksek Seçim Kurulu'na teslim ettiği milletvekili aday listesinde mevcut milletvekillerinden 149 isim yer bulamadı. Bu isimler arasında Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AB Bakanı Ömer Çelik ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü de var.

21.5.2018Ekonomi
Selena Gomez hangi Türk şarkıcıyı dinliyormuş

Selena Gomez hangi Türk şarkıcıyı dinliyormuş?

Cem Uzan siyasete dönme kararı verdi ve eski defterleri açtı, geriye dönse ne yapacağını açıkladı. Beyaz gömlek de aynen devam. İbrahim Tatlıses’in mülakatı iyi geçmiş, Johnny Sins’in de selamı var. Haftalık testimizde hepsi mevcut.

12.5.2018Hürriyet Pazar
İbrahim Tatlıses aday adaylığı mülakatı için AK Parti’de

İbrahim Tatlıses aday adaylığı mülakatı için AK Parti’de

AK Parti Genel Merkezi'ne gelen AK Parti İzmir Milletvekili aday adayı İbrahim Tatlıses, “Mülakata girdik. Mülakat süper geçti, henüz adaylık belli değil” dedi.

11.5.2018Haber
İbrahim Tatlıses aday adaylığı mülakatı için AK Parti’de

İbrahim Tatlıses aday adaylığı mülakatı için AK Parti’de

AK Parti Genel Merkezi'ne gelen AK Parti İzmir Milletvekili aday adayı İbrahim Tatlıses, “Mülakata girdik. Mülakat süper geçti, henüz adaylık belli değil” dedi.

11.5.2018Gündem
İbrahim Tatlıses’le tanışmak onur olur

İbrahim Tatlıses’le tanışmak onur olur

“O Ses İsrail”de seslendirdiği İbrahim Tatlıses’in “Haydi Söyle” şarkısıyla birinci olan Sapir Saban’la ilk kez geldiği İstanbul’da buluştuk İsrail devletinin 70. yıldönümü nedeniyle Hilton Oteli’nde konser veren Saban, “İbrahim Tatlıses’le tanışmayı çok isterdim” dedi.

10.5.2018Magazin
Çılgın Sedat Tuğba Ekinciye canlı yayında ağzına geleni söyledi

Çılgın Sedat Tuğba Ekinci'ye canlı yayında ağzına geleni söyledi

“Söylemezsem Olmaz” canlı yayınında Tuğba Ekinci’nin “Kadın yüz vermese erkek taciz etmez” sözleri masaya yatırıldı.

8.5.2018Magazin
Canlı yayında çıldırdı Tuğba sen çok terbiyesizsin

Canlı yayında çıldırdı! Tuğba sen çok terbiyesizsin

“Söylemezsem Olmaz” canlı yayınında Tuğba Ekinci’nin “Kadın yüz vermese erkek taciz etmez” sözleri masaya yatırıldı. Canlı yayına bağlanan Tuğba Ekinci’ye yıllar önce İbrahim Tatlıses’in programında yaşananlar hatırlatılınca ortalık karıştı. Tuğba Ekinci’nin İbrahim Tatlıses için “sakat” kelimesini kullanması gerilimini daha da artırdı. Engelli Çocuk babası Çılgın Sedat da canlı yayına bağlandı ve Tuğba Ekinci’ye ağzına geleni söyledi. Canlı yayında gerginlik doruğa çıktı.

8.5.2018Ekran
Tatlıses’ten Yaylalar

Tatlıses’ten Yaylalar

İbrahim Tatlıses, Afrin’deki askerlerimize moral için düzenlenen Hatay ziyaretinde okuduğu “Yaylalar” türküsü için 9 yıl aradan sonra stüdyoya girdi. Ünlü türkücü böylece hayatının ilk single’ına imza atmış oldu.

7.5.2018Magazin

İbrahim Tatlıses oğlunu savundu:Madem öyle, neden kızlar çıldırıyor?

İbrahim Tatlıses "İdo'nun sesi yok" şeklinde yorum yapan takipçisine cevap verdi.

7.5.2018Magazin
İzmir Ak Partide, Tatlıses ve Çolaklı sandık heyecanı

İzmir Ak Parti'de, Tatlıses ve Çolaklı sandık heyecanı

İzmir Ak Parti'de, Tatlıses ve Çolaklı sandık heyecanı

5.5.2018İzmir
Biz de seni özledik Wiki

Biz de seni özledik Wiki

Yıllık sandık sezonumuz açıldı. Bir süre seçim konuşacağız. Bu arada Wikipedia bize selam gönderdi ama öyle kuru selamla olmaz onun işi. Mehmet İren

5.5.2018Hürriyet Pazar
Başkan Kocaoğludan sandığa gidin çağrısı

Başkan Kocaoğlu'dan sandığa gidin çağrısı

Başkan Kocaoğlu'dan sandığa gidin çağrısı

5.5.2018Narlıdere
İbrahim Tatlıses: Dilo dilo yaylaları da megri megriyi de söylerim

İbrahim Tatlıses: Dilo dilo yaylaları da megri megriyi de söylerim

Zeytin Dalı Harekatı'na destek için 2 Nisan'da Hatay'a giden sanatçı grubunun içinde yer alan AK Parti İzmir Milletvekili aday adayı İbrahim Tatlıses, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eleştirilerine yanıt verdi. Tatlıses, "Neymiş efendim Afrin'e giderek "Dilo dilo yayları" söylemişiz. Ben, megri megriyi de dilo diloyu da söylerim. Benim için fark etmiyor. Ama onlar için çok fark ediyor" dedi.

3.5.2018Haber
İbrahim Tatlıses: İzmirliler o derin uykudan hâlâ uyanamadı

İbrahim Tatlıses: İzmirliler o derin uykudan hâlâ uyanamadı

Zeytin Dalı Harekâtı’na destek için 2 Nisan’da Hatay’a giden sanatçı grubunun içinde yer alan AK Parti İzmir milletvekili aday adayı İbrahim Tatlıses, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eleştirilerine yanıt verdi. Tatlıses, "Neymiş efendim Afrin’e giderek ’Dilo dilo yaylalar’ı söylemişiz. Ben, megri megriyi de dilo diloyu da söylerim. Benim için fark etmiyor ama onlar için çok fark ediyor" dedi. "Benim paraya pula ihtiyacım yok" diyen Tatlıses, "İzmirlileri uyandırmamız lazım, uyuyorlar çünkü. O derin uykudan hâlâ uyanamadılar." diye konuştu.

3.5.2018Gündem
AK Parti İzmir için 205 başvuru

AK Parti İzmir için 205 başvuru

AK Parti İzmir için 205 başvuru

3.5.2018İzmir
Tatlıses teşkilat turuna başladı

Tatlıses teşkilat turuna başladı

AK Parti İzmir 1'inci bölgeden milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, cumartesi günü yapılacak temayül yoklaması için teşkilat turuna çıktı.

3.5.2018Gündem
Tatlıses: AK Partiye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm

Tatlıses: AK Parti'ye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm

Tatlıses: AK Parti'ye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm

2.5.2018İzmir
İbrahim Tatlısesten vekil adaylığı için başvuru yaptığı AK Partiye ziyaret (2)

İbrahim Tatlıses'ten vekil adaylığı için başvuru yaptığı AK Parti'ye ziyaret (2)

İbrahim Tatlıses'ten vekil adaylığı için başvuru yaptığı AK Parti'ye ziyaret (2)

1.5.2018İzmir
Tatlısesten adaylık başvurusu sonrası ilk ziyaret...

Tatlıses'ten adaylık başvurusu sonrası ilk ziyaret...

AK Parti İzmir milletvekili aday adaylığı için resmi başvurusunu avukatı aracılığıyla yapan şarkıcı İbrahim Tatlıses, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengülü ziyaret etti. Tatlıses, adaylığıyla ilgili daha sonra basın açıklaması yapacağını söyledi.

1.5.2018Gündem
İbrahim Tatlısesten vekil adaylığı için başvuru yaptığı AK Partiye ziyaret

İbrahim Tatlıses'ten vekil adaylığı için başvuru yaptığı AK Parti'ye ziyaret

İbrahim Tatlıses'ten vekil adaylığı için başvuru yaptığı AK Parti'ye ziyaret

1.5.2018İzmir
2023ün öncü kenti İzmir

"2023'ün öncü kenti İzmir"

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimleri için ilk mitingi İzmir'de yaptı.

28.4.2018İzmir
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk mitingi İzmirde yapıyor... Tatlıses sürprizi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk mitingi İzmir'de yapıyor... Tatlıses sürprizi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan erken seçim kararı alınmasından sonra ilk mitingini İzmir'de yapıyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştiren Erdoğan, AK Parti'den İzmir milletvekili adaylığı için başvuran İbrahim Tatlıses'i de konuşması sırasında sahneye çağırarak sürpriz yaptı. "Yaylalar" türküsünü Afrin ve Münbiç'e uyarlayarak söyleyen Tatlıses bir anısını da anlattı. Oğlu İdo iki aylıkken villasına doğalgaz bağlanması için İstanbul Belediye Başkanı olduğu dönemde Erdoğan'ı aradığını ve kendisinin kısa sürede sorunu çözdüğünü söyledi.

28.4.2018Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk mitingi İzmirde yaptı... Tatlıses sürprizi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk mitingi İzmir'de yaptı... Tatlıses sürprizi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan erken seçim kararı alınmasından sonra ilk mitingini İzmir'de yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştiren Erdoğan, AK Parti'den İzmir milletvekili adaylığı için başvuran İbrahim Tatlıses'i de konuşması sırasında sahneye çağırarak sürpriz yaptı. "Yaylalar" türküsünü Afrin ve Münbiç'e uyarlayarak söyleyen Tatlıses bir anısını da anlattı. Oğlu İdo iki aylıkken villasına doğalgaz bağlanması için İstanbul Belediye Başkanı olduğu dönemde Erdoğan'ı aradığını ve kendisinin kısa sürede sorunu çözdüğünü söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingde özetle şunları söyledi:

28.4.2018Gündem
Bu selfie net değil

Bu selfie net değil!

Bugün artık alıştığımız, ‘Batı tarzı ünlü’ hallerini ilk onda gördük. ‘Sosyal medya’ kavramını daha ortada fikri bile yokken, o yarattı. Hülya Avşar’ın özçekimi, bugün dudak büktüğümüz ya da takdir ettiğimiz ne varsa köklerine inebilmek için en isabetli proje olabilirdi. Fakat heyhat, hayatını anlattığı filmde, başlıktaki iddialı cümleleri kuran o cesur kadını görmek ne mümkün! ‘Selfi’nin adı ‘Belki’ olsaydı keşke...

28.4.2018Hürriyet Pazar
Ünlü sanatçılardan Afrin türküsü

Ünlü sanatçılardan Afrin türküsü

Sözü ve müziği Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl ve Ümit Yılmaz, aranjesi Mete Artun imzalı ‘Milletin Duası’ türküsü klibi yayınlandı. Klipte İbrahim Tatlıses başta olmak üzere bir çok sanatçı şarkıyı seslendirdi.

27.4.2018Gündem
Ünlü sanatçılardan Afrin türküsü

Ünlü sanatçılardan Afrin türküsü

Sözü ve müziği Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl ve Ümit Yılmaz, aranjesi Mete Artun imzalı ‘Milletin Duası’ türküsü klibi yayınlandı. Klipte İbrahim Tatlıses başta olmak üzere bir çok sanatçı şarkıyı seslendirdi.

27.4.2018Haber
AK Partiye 2 günde 80 başvuru

AK Parti'ye 2 günde 80 başvuru

AK Parti'ye 2 günde 80 başvuru

27.4.2018İzmir
İbrahim Tatlıses resmen başvurdu

İbrahim Tatlıses resmen başvurdu

İZMİR’den AK Parti’den aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses’in başvurusu İl Başkanlığı’na yapıldı. Danışmanı Şule Çınlama tarafından yapılan başvuruyu, Kemal Erim teslim aldı.

27.4.2018Haber
İbrahim Tatlıses resmen başvurdu

İbrahim Tatlıses resmen başvurdu

İZMİR’den AK Parti’den aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses’in başvurusu İl Başkanlığı’na yapıldı. Danışmanı Şule Çınlama tarafından yapılan başvuruyu, Kemal Erim teslim aldı.

27.4.2018Gündem
İbrahim Tatlısesin adaylık başvurusu yapıldı

İbrahim Tatlıses'in adaylık başvurusu yapıldı

İbrahim Tatlıses'in adaylık başvurusu yapıldı

27.4.2018İzmir
Tatlısesten sürpriz karar: Bu kez Urfa değil...

Tatlıses'ten sürpriz karar: Bu kez Urfa değil...

Türkücü İbrahim Tatlıses, 24 Haziran genel seçimleri için AK Parti’den milletvekili aday adayı olacak. Tatlıses, aday adaylığı başvurusu avukatı aracılığıyla cuma günü partinin İzmir İl Başkanlığı’na yapacağı öğrenildi. Tatlıses daha önce 3 kez Şanlıurfa'dan aday olmuştu.

26.4.2018Gündem
Tatlıses, dördüncü kez milletvekilliği şansını deneyecek

Tatlıses, dördüncü kez milletvekilliği şansını deneyecek

Tatlıses, dördüncü kez milletvekilliği şansını deneyecek

26.4.2018İzmir
Eskiden olsa bu fotoğraf ne çok tartışılırdı

Eskiden olsa bu fotoğraf ne çok tartışılırdı

Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu, Demet Akalın'ın doğum gündeki o görüntüleri kaleme aldı.

25.4.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Çağrışımlar

Çok tahrik ettiler ama Kılıçdaroğlu pusuya düşmedi, mindere çıkmadı, bravo.

22.5.2018

İlişkinin ardından konuşan erkekler

Deniz Seki’nin eski nişanlısı Faruk Salman dün bizim programa konuştu.

22.5.2018

Eksi 140 derecede iki dakika geçirdim

Gittim, gördüm ve dondum! Hem de eksi 140 derecede. Bahsettiğim şey, 4500 yıllık tarihi olan bir soğukla tedavi yöntemi, yani Yunanca bilinen adıyla Cryo.

19.5.2018

‘Vefasız’a kavuşmanın heyecanı

Ayla Dikmen’den Nilüfer’e, Ayten Alpman’dan Selçuk Ural’a pop müziğimizin pek çok nadide ismi onun parçalarını seslendirdi. Mustafa Alpagut, şarkılarını topladığı albümün üçüncüsüyle 70’lerden bugüne bir kez daha karşımızda. Üstelik ‘Vefasız’ı da yıllar sonra yeniden dinliyoruz.

18.5.2018

Bu albümde bir ben yokum

Eleştirilerim nedeniyle o zaman zaman bana kızsa da, Yıldız Tilbe’nin müziğini de, kafasını da severim ben...

17.5.2018

Çok renkli milletvekili aday adayları

Her seçimde olduğu gibi, bu seçimde de milletvekilliği mertebesine ulaşmak için partilere binlerce aday adayı başvuru yapıyor.

12.5.2018

Maskeli heriften medet umanlara kötü haber

O iğrenç, zulüm dolu Ergenekon kumpası günleriydi...

10.5.2018

İşte o devir teslimin fotoğrafı ve hikâyesi

‘ALTIN Objektif’ ödülleri gecesinin en ilginç anlarından biri, Kanal D’nin eski haber sunucusu Ahmet Hakan ile yeni sunucu Buket Aydın’ın arka arkaya ödül almasıydı.

9.5.2018

Bu seçimden beklentim

24 Haziran seçimlerinden beklentimi açıklıyorum:

8.5.2018

Dünyayı Trabzon’dan idare edemezsiniz!

1941’de Trabzon’da dünyaya gözlerini açtı ama dünyayı Karadeniz’den izlemekle kalmadı. 17’sinde aile şirketinde işe başlayan, aynı yıllarda futbol kulübü yöneticiliğine el atan Yılmaz Ulusoy, onlarca yıldır durup dinlenmeden çalışmaya devam ediyor. Bu hafta, vakti zamanında bir toplantıda “Dünyayı Trabzon’dan idare edemezsiniz” diyerek masaya elini vuran o idealist gencin yolculuğunu konuşmak için Yılmaz Ulusoy’la bir araya geldik.

7.5.2018

Selami Şahin bunu da mı sen yazdın?

Diyeceksiniz ki nereden çıktı bu mevzu? İşte müthiş bir pazar konusu, işte bir dehayla yeniden tanışma fırsatı...

5.5.2018

Abdullah Gül'ün 10 temel yanlışı

BİR: Konu ayyuka çıktığı halde hâlâ kapalı kapılar ardında kalmaya devam etmesi.

26.4.2018

Çabuk kapıyı kır, karıma bir şey oldu!

Üst kat komşunuz acil telefon açıp size bu cümleyi söylese ne yaparsınız?

25.4.2018