MENÜ

İbrahim Kölük

İbrahim Kölük ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İbrahim Kölük haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 İbrahim Kölük haberi bulunmuştur.

İbrahim Kölük Haberleri

İki alüminyum devi hacizlere karşı korumaya alındı

İki alüminyum devi hacizlere karşı korumaya alındı

Türkiye’nin en büyük alüminyum firmalarından ikisi konkordato talep etti. Temeli 95 yıl önce atılan Burak Alüminyum ile Türkiye’nin ilk alüminyum levha üreticisi olarak 1960’lı yıllarda kurulan Teknik Alüminyum için tedbir kararları verildi; konkordato komiserleri heyeti atandı. Her iki şirket de aynı zamanda, en büyük ihracatçı firmalar listesinde ilk 100’de yer alıyor. Anılan şirketlerden Teknik Alüminyum ’un 400 milyon lira, Burak Alüminyum’un ise 300 milyon lira borcu bulunuyor.

17.09.2018Ekonomi
Tekstilde Türmenistana 1 milyar dolar yatırdık

Tekstilde Türmenistan'a 1 milyar dolar yatırdık

Türkmenistan Devlet Başkanı Saparmurat Türkmenbaşı, Türk işadamlarının 12 yıl içinde sadece tekstil alanında 1 milyar doları aşan yatırım yaptığını belirtti.

21.10.2003Ekonomi
Sana sürprizim var deyip dehşet saçmıştı... Gerekirse idam edileyim

'Sana sürprizim var' deyip dehşet saçmıştı... "Gerekirse idam edileyim"

Kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşını öldürmeye çalışan Emre Çiçek’in "canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürmeye teşebbüs etme" ve "nitelikli cinsel saldırı" ile arkadaşı Yunus Kıldır'ın da “suçu bildirmeme” suçlarından yargılanmasına başlandı. Duruşmada savunma yapan tutuklu sanık Emre Çiçek, psikolojik rahatsızlığının olduğunu belirterek, "Rabia Kaçmaz ne diyorsa doğrudur. Gerekirse idam edileyim. Cinsel saldırı suçunu kabul etmiyorum. Ben kendisini seviyorum, lanet olsun. Ben onu kıskanıyordum." dedi.

4.07.2019Gündem
AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy kimdir

AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti İstanbul Belediye başkan adaylarını açıkladı. 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Avcılar Belediye başkan adayı İbrahim Ulusoy oldu. Peki İbrahim Ulusoy kimdir? İşte Ak Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy'un biyografisi.

29.12.2018Gündem
Devlet hastanesinde 5 yıldızlı bakım

Devlet hastanesinde 5 yıldızlı bakım

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nde, 5 yıldızlı otel konseptinde düzenlenen palyatif servisi hizmete açıldı.

12.10.2018Gündem
Ferhat karnesini aldı, tek isteği kalp

Ferhat karnesini aldı, tek isteği 'kalp'

IĞDIR'da 2.5 yıl önce birden bire fenalaşan, gittiği merkezde ağır kalp yetmezliği teşhisi konan ve 18 gün yoğun bakımda tutulduktan sonra sevk edildiği İstanbul'da suni kalp takılan 13 yaşındaki Ferhat Sayan da karne heyecanı yaşadı. Karnesinde notları 'pekiyi' olan küçük Ferhat’ın istediği karne hediyesi ise arkadaşları ile koşup oynayabileceği sağlıklı bir kalp...

20.01.2018Gündem
METROBÜS KÖPRÜSÜ ÇÖKTÜ

METROBÜS KÖPRÜSÜ ÇÖKTÜ

Avcılar’daki metrobüs manevra yolu, söküm işlemleri sırasında çöktü. Olayda ağır yaralanan işçi Yakup Kavak (47) tedavi gördüğü Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Yaralanan diğer 3 kişinin kaldırıldıkları hastanede tedavisi devam ediyor. Olay nedeniyle son iki durak arasındaki seferler aksadı. Çökmenin ardından ayakta kalan ancak tehlike oluşturan bölüm de vinç yardımıyla yerinden söküldü. Enkaz kaldırma işlemleri halen sürüyor.Çökme anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Enkaz kaldırma işlemleri halen sürüyor. Çok sayıda itfaiye ve polis ekibi köprü enkazının başında çalışmalarını sürdürüyor.Sefa KIDIK - İbrahim AKTÜRK - Çağatay KENARLI - İbrahim AKTÜRK / İSTANBUL, (DHA)

15.07.2012Haber
ABD gezisine 129 işadamı katılıyor

ABD gezisine 129 işadamı katılıyor

Başbakan Bülent Ecevit`e bugün çıktığı ABD gezisinde eşi Rahşan Ecevit`in yanı sıra 4 bakan, 7 milletvekili, çok sayıda bürokrat ile 129 işadamı ile gazetecilerden oluşan kalabalık bir heyet eşlik ediyor.

14.01.2002Gündem

Yazar Sonuçları

‘Yerel seçimleri kadınlar kazandırır’

'Kuralsız arenada sıkıntılar başladı, CHP yine geç kaldı’ başlıklı, 7 Aralık 2018 tarihli yazınıza bir konuda açıklık getirmemiz zorunlu hale gelmiştir.

12.12.2018