MENÜ

İbrahim Hüzmeli

İbrahim Hüzmeli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İbrahim Hüzmeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 İbrahim Hüzmeli haberi bulunmuştur.

İbrahim Hüzmeli Haberleri

Salsa partisinde otelin teras katından düşüp ölmüştü Mahkeme ikinci kez karar verdi

Salsa partisinde otelin teras katından düşüp ölmüştü! Mahkeme ikinci kez karar verdi

Yeni Zelandalı Keshia Handa’nın salsa partisinde otelin teras katındaki havalandırma boşluğundan düşerek ölmesiyle ilgili mahkeme ikinci kez kararını verdi. Mahkeme, taksirle ölüme neden olmak suçundan yargılanan Büyük Londra Oteli’nin sahibi İbrahim Hüzmeli'ye verdiği 30 bin 250 TL para cezasını 10 eşit taksitte ödemesine hükmetti. Yargıtay mahkemenin otel sahibine verdiği 12 bin 100 TL cezayı 'Neye göre verdin' diyerek bozmuştu. Mahkemeye ulaşan üçüncü bilirkişi raporunda ise önlem almayan otel sahibi tali kusurlu çıkarken, canından olan Yeni Zelandalı Keshia Handa asli kusurlu çıktı.

28.03.2019Gündem
Yargıtay mahkemeye sordu: Niye 12.100 TL

Yargıtay mahkemeye sordu: Niye 12.100 TL

Keshia Handa’nın salsa partisinde otelin teras katından düşerek ölmesiyle ilgili dava Yargıtay’dan döndü. Yargıtay, mahkemeye otelin sahibine verilen 12 bin 100 TL cezayı “Hangi kritere göre verdin, açıkla” sorusunu yöneltti. Haberin detayları şöyle:

4.09.2018Gündem
İnsan öldürmenin bedeli 3 bin Euromu

"İnsan öldürmenin bedeli 3 bin Euro'mu?"

Beyoğlu'nda salsa partisinde Yeni Zelandalı uzman psikolog Keshia Handa'nın ölümüyle ilgili davada karar çıktı. Taksirle öldürmek suçundan yargılanan otel sahibinin ceza iyi halden 1 yıl 8 aya indirildikten sonra günlüğü 20 TL'den paraya çevrildi. Davanın takipçisi olan baba Sumant Handa, "İnsan öldürmenin bedeli 3 bin Euro'mu?" diye tepki gösterdi

8.03.2017Gündem
Keshia otelin tedbirsizliğinden düştü

Keshia otelin tedbirsizliğinden düştü

AVUSTRALYA’da yaşayan Yeni Zelandalı Keshia Handa (31), 20 Eylül gecesi Beyoğlu’ndaki Büyük Londra Oteli’nde salsa partisine katıldı.

14.03.2016Gündem
Fatih Akın’ın vazgeçemediği otel

Fatih Akın’ın vazgeçemediği otel

Bundan bir ay öce yaptığımız bir röportajda Fatih Akın şöyle dedi: ‘Büyük Londra Oteli benim için önemli. Evim gibi, çok rahat ediyorum. Oradaki insanlar, gelip gidenler, yaşanan dramlar ilgimi çekiyor.’ Fatih Akın, Büyük Londra’ya ne kadar değer verdiğini hepimize gösterdi.

10.06.2005Kelebek
Büyük Londra Oteli

Büyük Londra Oteli

31.12.1998Gündem
Büyük Londra Oteli

Büyük Londra Oteli

31.12.1998Gündem
Hazineyi bize verin

Hazineyi bize verin

3.01.2000Gündem