MENÜ

İbra

İbra ile ilgili tüm haberleri, son dakika İbra haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İbra haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.884 İbra haberi bulunmuştur.

İbra Haberleri

Mustafa Cengiz: İçimde fırtınalar kopuyor

Mustafa Cengiz: İçimde fırtınalar kopuyor

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda Anadolu Ajansı Spor Masası’na konuk oldu.

15.05.2018Futbol
İbra etmek ne demek İbra nedir

İbra etmek ne demek? İbra nedir?

İbra etmek sözcüğü, Türkçe'ye Arapça'dan giriş yapmıştır. Hukuki anlamda bir anlam ortaya çıkaran ibra etmek sözcüğü, zaman zaman gündem konuları içerisinde 'İbra edildi', 'İbra etti' ifadeleriyle gündemde yer almaktadır. Peki, tam anlamıyla Türk Dil Kurumu'nda yer alan bilgilere göre ibra etmek ne demektir? İşte, merak edilen kelime hakkında açıklamalar

13.05.2018Gündem
Beşiktaş yönetimi ibra edildi

Beşiktaş yönetimi ibra edildi

Beşiktaş Kulübü'nün 2017 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu, Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleşti. Fikret Orman Yönetimi, genel kurul üyelerinin çok büyük çoğunluğuyla idari ve mali yönden ibra edildi.

13.05.2018Futbol
1955’den beri süren marka kavgasında yeni karar

1955’den beri süren marka kavgasında yeni karar

Fatih’te 150 yıl önce kurulan “Vefa” ve “Vefa Bozacısı” markasının, halen 13 markayı elinde bulunduran Vefa Bozacısı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Vefa’ya ait olduğuna karar verildi. Arnavutluk’tan İstanbul’a gelen Hacı Sadık Efendi ile Hacı İbrahim Efendi kardeşlerin torunları 1955’de arasında patlak veren marka davalarında son kararını veren mahkeme, Hacı İbrahim Efendi’nin torunlarının açtığı marka iptali davasını reddetti.

22.04.2018Ekonomi
Son dakika: Adnan Polattan adaylık açıklaması

Son dakika: Adnan Polat'tan adaylık açıklaması

Adnan Polat, yaklaşan seçimde Galatasaray başkanlığına aday olmayacağını açıkladı.

17.04.2018Spor Arena
Sığ alana gidecektim

Sığ alana gidecektim

Yalıya çarpan geminin kaptanı, “Amacım sancak tarafına gidip gemiyi sığlığa oturtmaktı. Motor durmuştu, sığ alana gidemedim ve o eve çarptım. Demir atsam sahile yandan çarpardık” dedi.

12.04.2018Gündem
Trabzonspor yönetimi oy çokluğuyla ibra edildi

Trabzonspor yönetimi oy çokluğuyla ibra edildi

Trabzonspor'da Muharrem Usta başkanlığındaki yönetim kurulu, mali ve idari yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

7.04.2018Futbol
Dursun Özbekin ilk transferi belli oldu

Dursun Özbek'in ilk transferi belli oldu

Mustafa Cengiz'in seçimi kazanmasında önemli rol oynayan Celal Açar ikinci başkanlık kendisine verilmediği için mevcut yönetimden istifa etmişti.

5.04.2018Futbol
Çok ayıp Ronaldo

Çok ayıp Ronaldo

Real Madrid, Juventus’u 3-0’la geçerken skordan çok Ronaldo’nun röveşata golü geceye damgasını vurdu. 2 metre 38 santimetre yüksekliğe ulaşarak topu ağlara gönderen Portekizli yıldız için birçok ünlü isim övgü dolu ifadeler kullandı.

4.04.2018Spor Arena
İbra edildi, kolları sıvadı Startı verdi...

İbra edildi, kolları sıvadı! Startı verdi...

Kritik Mali Genel Kurul'da yüzde 90 çoğunlukla ibra edilen eski başkan Dursun Özbek, mayıs ayında yapılacak seçimde yeniden aday olmak için kolları sıvıyor.

2.04.2018Futbol
Dursun Özbekten muhaliflere hodrimeydan

Dursun Özbek'ten muhaliflere hodrimeydan

Kavgalara sahne olan Galatasaray Kulübü 2018 Olağan Mali Genel Kurulu’nda eski başkan Dursun Özbek ve yönetimi mali ve idari açıdan ibra edildi. İbrayla birlikte Dursun Özbek’in mayıstaki kongrede yeniden adayı olmasının yolu da açılmış oldu. Özbek, kürsüde “Yaşasın Galatasaray” diyerek bağırdı.

31.03.2018Futbol
Mustafa Cengizden ibra yorumu

Mustafa Cengiz'den ibra yorumu

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, bu günkü genel kurulun Dursun Özbek yönetimini ibra ederek, kaos istemediğini gösterdiğini vurguladı. Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, genel kuruldan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

31.03.2018Futbol
Dursun Özbek ibra edildi

Dursun Özbek ibra edildi!

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, yapılan oylamada oy çokluğu ile idari ve mali açıdan ibra edildi.

31.03.2018Spor Videoları
Son dakika: Dursun Özbek ibra edildi

Son dakika: Dursun Özbek ibra edildi

Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda Dursun Özbek mali ve idari açıdan ibra edildi

31.03.2018Futbol
Galatasaray Mali Genel Kurulunda kavga çıktı

Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda kavga çıktı

Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda kavga çıktı ve toplantıya 5 dakika ara verildi.

31.03.2018Futbol
Özbekten bomba sözler: Ölürsem vasiyetim şudur; G.Saraya...

Özbek'ten bomba sözler: Ölürsem vasiyetim şudur; G.Saray'a...

Galatasaray’da mali genel kurul gerçekleştirildi... İlk karara göre oturum açık yapıldı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz açılış konuşmasında, "11 faktoring firmasına 34 milyon TL ödeme yaptık. Bunlar adama çöker ümüğünü sıkar. Allah bunların eline düşürmesin kimseyi" ifadelerini kullandı. Öte yandan Cengiz, eski başkan Adnan Polat'ın aralarında olması gerektiğini savundu. Bu sırada salonda büyük bir alkış koptu. Eski Başkan Dursun Özbek de açıklamalarda bulundu. İşte yaşananlar...

31.03.2018Spor Arena
G.Saray’da tarihi gün

G.Saray’da tarihi gün

Sarı kırmızılı kulübü 2011 yılındaki Adnan Polat olayından sonra bir kez daha kritik bir ibra oylaması bekliyor. Ayrıca divan başkanı olarak toplantıyı kimin yöneteceği, oturumun açık mı kapalı mı olacağı, Polat’ın ibrasızlığının kaldırılıp kaldırılmayacağı yanıtı merakla beklenen sorular...

30.03.2018Spor Arena
Adnan Polat için iadeiitibar oylaması iddiası

Adnan Polat için iadeiitibar oylaması iddiası

Galatasaray'ın yarın gerçekleştirilecek olağan mali genel kurulunda, sarı-kırmızılı kulübün eski başkanlarından Adnan Polat için iadeiitibar oylaması yapılacağı ileri sürüldü.

30.03.2018Futbol
Galatasarayda mali genel kurul yarın yapılacak Özbek ibra edilecek mi...

Galatasaray'da mali genel kurul yarın yapılacak! Özbek ibra edilecek mi...

Galatasaray Kulübünün 2018 yılı olağan mali genel kurulu yarın yapılacak. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek genel kurul, saat 10.00'da başlayacak.

30.03.2018Futbol
Galatasarayda tarihi kongre öncesinde sunum kavgası

Galatasaray'da tarihi kongre öncesinde sunum kavgası!

Galatasaray'da 31 Mart'ta gerçekleştirilecek tarihi mali genel kurul öncesinde eski ve yeni yönetim arasında kriz patlak verdi! İbra edilmeme tehlikesi yaşayan Dursun Özbek ve ekibi ile Mustafa Cengiz kurmayları arasında tartışma yaşanıyor.

28.03.2018Spor Arena
Terimin gözüne girdi, yeni sözleşmeyi kaptı

Terim'in gözüne girdi, yeni sözleşmeyi kaptı!

Belhanda, maç başı 2.2 kilit pas ortalamasıyla ligin zirvesinde yer alarak, Galatasaray’ın adeta gizli kahramanlarından biri oldu. Bir dönem çok tartışılan isimlerden olan Sinan Gümüş ise gösterdiği performas ve çalışma disipliniyle Fatih Terim’in gözüne girmeyi başarıp takımda kalmayı garantiledi.

27.03.2018Futbol
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta: Trabzonsporu bitirdik

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta: ''Trabzonspor'u bitirdik''

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, ligin ilk yarısında Evkur Yeni Malatyaspor karşılaşmasında aldıkları 1-0'lık mağlubiyetin ardından önceden hazırlanmış deklarasyon metinin, maçtan yarım saat sonra yayınlanarak istifaların gerçekleştiğini belirterek, "Filikaya atlayacaksınız güneşli günde atlayın. Karadeniz'in azgın sularının Trabzonspor'u paramparça etmekte olduğu gecede bu girişim nedir? Aslında bu girişim yönetime değil Trabzonspor'a yapıldı" dedi.

26.03.2018Futbol
Burak Elmas: UEFAdan ceza beklemiyorum

Burak Elmas: UEFA'dan ceza beklemiyorum

Galatasaray yöneticisi Burak Elmas taraftarların sorularını yanıtladı.

24.03.2018Futbol
Trabzonspor Kulüp Başkanı Usta: Yönetimime darbe yapıldı

Trabzonspor Kulüp Başkanı Usta: "Yönetimime darbe yapıldı"

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, ligin ilk yarısında Evkur Yeni Malatyaspor karşılaşmasında aldıkları 1-0'lık mağlubiyetin ardından önceden hazırlanmış deklarasyon metinin, maçtan yarım saat sonra yayınlanarak istifaların gerçekleştiğini belirterek, "Filikaya atlayacaksınız güneşli günde atlayın. Karadeniz'in azgın sularının Trabzonspor'u paramparça etmekte olduğu gecede bu girişim nedir? Aslında bu girişim yönetime değil Trabzonspor'a yapıldı" dedi.

24.03.2018Futbol
Tüpraş 12 yılda 5.9 milyar dolar yatırıma ulaştı

'Tüpraş 12 yılda 5.9 milyar dolar yatırıma ulaştı'

Koç Holding ve Tüpraş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, "Sürdürülebilirlik adına yatırımlarına 2017 yılında da devam eden Tüpraş'ın son 12 yılda yaptığı toplam yatırım tutarı 5,9 milyar dolara ulaşmıştır." dedi.

22.03.2018Ekonomi
Bizi onaylarlarsa yeniden adayım

Bizi onaylarlarsa yeniden adayım

Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile yapılan kritik görüşmelere de değinerek “UEFA tarihinin en gerçekçi ve en doğru sunumunu yaptık” dedi.

21.03.2018Spor Arena
Ali Fatinoğlu, Galatasaray başkan adaylığı için çalışmalara başladı

Ali Fatinoğlu, Galatasaray başkan adaylığı için çalışmalara başladı!

Galatasaray Proje Üretim Grup Başkanı ve Genel Kurul Üyesi Ali Fatinoğlu, sarı-kırmızılı kulübün başkan adaylığı için startı verdi.

9.03.2018Futbol

Yazar Sonuçları

Futbol maçları 60 dakika olsun mu?

Futbol, içinde bulunduğumuz tempoya göre biraz yavaş kaldı. Yeni nesli biraz daha yakınlaştırmak lazım.

5.04.2018