MENÜ

İbra

İbra ile ilgili tüm haberleri, son dakika İbra haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İbra haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.898 İbra haberi bulunmuştur.

İbra Haberleri

THY: Bir başarı hikayesi yazdık

THY: Bir başarı hikayesi yazdık

THY Genel Müdürü Bolayırlı, geçen yıl havacılık sektöründe yaşanan olumsuzlukları hükümetten hiçbir finansal destek almadan atlattıklarını ifade ederek, ''Önemli gelişmelerin yaşandığı dünya havacılık sektöründe, THY bir başarı hikayesi yazmıştır'' dedi.

25.04.2002Ekonomi
Şekerbank sermayesini artırdı

Şekerbank sermayesini artırdı

Şekerbank'ın dün yapılan olağanüstü genel kurulu toplantısında, Banka'nın esas sermayesi 30 trilyon 718 milyar lira artırıldı.

9.07.2002Ekonomi
TİM Genel Kurulundan notlar

TİM Genel Kurulu'ndan notlar

TİM Genel Kurulu, erken seçim kararı arifesinde parti liderlerine gündeme ilişkin görüşlerini ve parti politikalarını açıklama fırsatı verdi.

30.07.2002Ekonomi
Borsa, 5 şirkete kırmızı kart gösterdi

Borsa, 5 şirkete kırmızı kart gösterdi

İMKB, işlem sırası kapalı şirketlerin 5'ine kırmızı kart gösterdi. Aktaş Elektrik, EGS Giyim, Köytaş, Söksa ve Gümüşsuyu Halı İMKB kaydından çıkartıldı. Böylece 5 şirketin hisselerine yapılan 27 trilyon liralık yatırım çöpe gitti.

16.08.2002Ekonomi
İzin verin, ‘Örtülü Ödenek’i açıklayayım

İzin verin, ‘Örtülü Ödenek’i açıklayayım

Rahşan Ecevit yanlıları tarafından Hüsamettin Özkan'ın örtülü ödenekte usulsüzlük yaptığı iddiaları basına sızdırılınca, müthiş bir savaş patlak verdi. Özkan da Ecevit'e mektup yazıp, örtülü ödenekten yaptığı tüm harcamaların belgesinin elinde olduğunu, izin verirse bunları açıklayacağını söyledi.

3.09.2002Gündem
İzin verin, ‘Örtülü Ödenek’i açıklayayım

İzin verin, ‘Örtülü Ödenek’i açıklayayım

Rahşan Ecevit yanlıları ile DSP'den ayrılan Hüsamettin Özkan arasında, örtülü ödenek savaşı patladı.

3.09.2002Gündem
Ecevit, Özkanı ibra etmiş

Ecevit, Özkan'ı ibra etmiş

Hürriyet'in ortaya çıkardığı belge, örtülü ödenek hesabını kullanan Hüsamettin Özkan'ın Başbakan Ecevit tarafından ibra edildiğini gösteriyor. Maliye Bakanı Sümer Oral da ibra işlemine imza atmış.

4.09.2002Gündem
Ecevit, Özkanı ibra etmiş

Ecevit, Özkan'ı ibra etmiş

Hürriyet'in ortaya çıkardığı belge, örtülü ödenek hesabını kullanan Özkan'ın Başbakan Ecevit tarafından ibra edildiğini gösteriyor.

4.09.2002Gündem
Ecevit Özkan’a mert davranmadı

Ecevit Özkan’a mert davranmadı

YTP Genel Başkan Yardımcısı Hüsamettin Özkan'ın örtülü ödenekten usulsuz harcama yaptığı iddiaları ile başlayan tartışmaya Genel Sekreter İstemihan Talay da katıldı.

6.09.2002Gündem
DSP ‘Örtülü’den vuracak

DSP ‘Örtülü’den vuracak

Geçen hafta patlak veren örtülü ödenek tartışması, DSP'nin hazırlandığı bir hamle ile yeni bir zemine kayıyor.

10.09.2002Gündem
Cıngıllıoğlu: Demirbank Fona zarar değil, kár getirdi

Cıngıllıoğlu: Demirbank Fon'a zarar değil, kár getirdi

BDDK tarafından 6 Aralık 2000'de TMSF'ye devredilen Demirbank'ın sahibi Halit Cıngıllıoğlu, Demirbank'ın zararının, resmi raporlara göre, piyasadaki faiz yükseltme operasyonu sonucunda Hazine bonosundan kaynaklandığını ve 22 Kasım ile 5 Aralık tarihinde oluştuğunu açıkladı.

9.10.2002Ekonomi
Devlet kağıdına yattı iki bankasını kaybetti

Devlet kağıdına yattı iki bankasını kaybetti

El konulup tarihe karışan Demirbank'ın macerası diğerlerinden ayrılıyor. Demirbank, yüklü devlet tahvili ve Hazine bonosu alımıyla 2000'de faizlerin düşmesinde rol oynadı.

30.10.2002Ekonomi

Yazar Sonuçları

Hesap sorulacaksa...

HALKTAN biri iseniz, sadece herkes hakkında değil, devletin en önemli organları hakkında da istediğinizi söyleyebilirsiniz. Örneğin, ‘‘bizim asker korkak’’ dersiniz, ‘‘bizim hákimlerin hepsi rüşvet yiyor’’ diye bir iddia ortaya atarsınız... Kimse de size ‘‘dediklerini ispat et!’’ demek zahmetine katlanmayabilir.

11.05.2002

Özerklik mi çiftlik mi?

Kore yolcuları heyecanla 1 Haziran'ı bekliyor

FUTBOL
Federasyonu'nun Genel Kurul delegesi olan 112 kişi, 1 Haziran'ı heyecanla bekliyor.

14.05.2002

Bütçeye ‘evet’ de Kore vizesini al

'BALLI Kore gezisi' ile ilgili yazımız karşısında konuşması gerekenler susuyor; konuşmaması gerekenler ise Spor Bakanı Fikret Ünlü ve Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a sorular yöneltiyorlar.

16.05.2002

Federasyon neden susuyor?

FUTBOL Federasyonu’nun gündüz mali kongrede oy kullanacak genel kurul delegelerini akşam da uçağa bindirip Dünya Şampiyonası’na götüreceğini yazıyoruz ya... Tek bir açıklama yapılamıyor.

17.05.2002