MENÜ

Hüseyin Taklacı

Hüseyin Taklacı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hüseyin Taklacı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 129 Hüseyin Taklacı haberi bulunmuştur.

Hüseyin Taklacı Haberleri

İndirimde geri sayım 1 Ocaktan itibaren...

İndirimde geri sayım! 1 Ocak'tan itibaren...

Konut, mobilya, beyaz eşya ve otomobile yapılan vergi indirimlerinde geri sayım başladı. 9 gün sonra yeni bir karar alınmazsa avantaj bitecek. Eski fiyatları bulamayabilirsiniz. Acele edin...

23.12.2018Ekonomi
Herkesi ilgilendiriyor Son 10 gün

Herkesi ilgilendiriyor! Son 10 gün

Konut, otomotiv, mobilya ve beyaz eşya sektörlerine sağlanan katma değer vergisi ve özel tüketim vergisi indirimlerinden faydalanmak için son 10 günlük sürece girildi.

21.12.2018Ekonomi
Mobilyada artırılmış gerçeklik dönemi

Mobilyada "artırılmış gerçeklik" dönemi

Mobilya sektöründe tüketicilerin tercihi "artırılmış gerçeklik" teknolojisiyle yapılan ürünlerden yana olmaya başladı.

10.06.2018Teknoloji
Staj ve çıraklıkta geçen süre için borçlanma hakkı verilsin

'Staj ve çıraklıkta geçen süre için borçlanma hakkı verilsin'

Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarları Odası (ANKAMOB) Başkanı Hüseyin Taklacı, çıraklık ve staj dönemlerinde yapılan sigortanın, emeklilikte geçerli olmadığını belirterek, "Milyonlarca vatandaş gibi Siteler'de de binlerce esnaf ve çalışan, borçlanma hakkıyla çıraklık günlerini emekliliğe saydırmayı bekliyor." ifadelerini kullandı.

23.03.2018Ekonomi
Vergi indirimlerinden yararlanmak için son günler

Vergi indirimlerinden yararlanmak için son günler

Ekonomiyi canlandırmayı amaçlayan ve vatandaşlarını cebini rahatlatan beyaz eşya, mobilya ile konut sektörlerindeki vergi indirimlerinde son haftaya girildi.

24.09.2017Ekonomi
Sitelerin mobilyası sınırları aştı

Siteler'in mobilyası sınırları aştı

Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarları Odası (ANKMOB) Başkanı Hüseyin Taklacı, Siteler'in ürettiği mobilyanın işçilik, kalite ve sağlamlığının sınırları aştığını belirterek, "Siteler esnafı Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Arap Yarımadası'ndan önemli işler almaya başladı. Burkina Faso ve Nijer'in Meclis mobilyaları, Siteler esnafının elinden çıktı." dedi.

13.03.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları