MENÜ

Hüseyin Sözlü Kimdir

Hüseyin Sözlü Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hüseyin Sözlü Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 24 Hüseyin Sözlü Kimdir haberi bulunmuştur.

Hüseyin Sözlü Kimdir Haberleri

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü kimdir

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü kimdir?

2014 Yerel Seçimleri'nde MHP'den Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sözlü, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Hüseyin Sözlü'nün kim olduğunu merak eden vatandaşlar da internette araştırma yapıyor. Peki, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü kimdir?

27.03.2019Gündem
Ceyhan Swordsa imzayı attırdı

Ceyhan Swords'a imzayı attırdı

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından Ceyhan Belediyesi yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı.

25.05.2012Basketbol
TBMM Başkanlığı için dört isim yarışacak

TBMM Başkanlığı için dört isim yarışacak

Partiler, 25’inci dönem parlamentosunun 26’ıncı Meclis Başkanı adaylarını açıkladı. AK Parti'den İsmet Yılmaz, CHP'den Deniz Baykal, MHP'den Ekmeleddin İhsanoğlu ve HDP'den Dengir Mir Mehmet Fırat, başkanlık için yarışacak. TBMM Başkanı seçilen isim devlet protokolü gereği 0001 kırmızı plakalı makam otomobilini kullanacak.

26.06.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Yazarlara yazarlığı bıraktıran tavsiyeler

Tanıtacağım, okurken kendimden geçtiğim, yazarı da okuru da etkileyeceğine inandığım bir kitap:

Bartleby ve Şürakásı. Yazarı: Enrique Vila-Matas.

24.06.2005

23 Nisan çocukları Hz.Yuşa Türbesi'nde

13 yaşında bir okurunuzum. 23 Nisan günü ailemle Beykoz-Anadolu Kavağı'na giderken saygısız bir olaya tanık oldum.

24.04.2006

Mahmur Kampı’nı kapatmak çok güçtür

Türkiye, Kuzey Irak’taki Mahmur Kampı’nın kapanması için yıllardır uğraş verir. Ancak başarılı olunamaz. Bunun nedeni, kampın Birleşmiş Milletler’e ait olması ve PKK dışında başka göçmenlerin de orada yaşamasıdır.

18.01.2007

Çiçek büfeleri de AKP’li yandaşa gitti

OTOPARKLAR, tuvaletler, billboardlar, ekmek büfeleri hepsi AKP’lilerin elinde...

(Daha unuttuklarımız olabilir.)

16.10.2008

Kâfir kimdir Müslüman kimdir

TEŞKİLAT yasası olmayan Diyanet İşleri, günümüze gelene kadar bir çiftlik gibi yönetilmiştir. Devletin diğer dairelerinde haksızlığa uğrayan memurlar idari mahkemelere dava açtıklarında hakkını alabilirlerken, verilen yetkilere göre müftülerin keyfi davranışlarına karşı biz imamlar haklarımızı alamıyoruz.

19.01.2010

Tuhaf protokol

24 Nisan’da Adana Borsası’nın 100’üncü kuruluş yıldönümü var.

22.04.2014

Adana Demirspor Tuba Çinerkan ile Futbol...

Fena Demirsporlu… Öyle böyle değil, sağ kolunda Adana Demirspor’un dövmesi var! “Annem babam ve Demirspor… Ailem benim!” diyor.

2.03.2015

“Umut ol”

Türk Eğitim Vakfı Adana Şube Yürütme Kurulu Başkanı Ayşegül Gökçe ile bir araya gelip 1967 yılında Vehbi Koç önderliğinde kurulan ve bugüne kadar binlerce öğrenciye burs imkânı vermiş olan TEV hakkında uzun uzun sohbet ettik.

1.06.2015

Başarının adı “Tuba”

Sabahın erken saatlerinde mail kutuma düşen yazıdan tanıdım onu. Sonra da gün onunla devam etti. Bu röportaj benim kafama milyon kere vurdu.

30.07.2015

“Kapıyı kapatın, adet böyle”

Her genç kızın hayalidir derler ya hani, Down Sendromlu Yeşim için de en büyük hayaldi gelinlik giymek… Yeşim Menendiz dünya tatlısı bir o kadar da zeki bir kız… 24 yaşında… Ve geçtiğimiz Çarşamba akşamı İnci Otel’de o hayali gerçekleşti. Dünyanın ennnn güzel gelini oldu!

26.09.2016