MENÜ

Hollanda Dış Ticaret Ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Sigrid Kaag

Hollanda Dış Ticaret Ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Sigrid Kaag ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hollanda Dış Ticaret Ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Sigrid Kaag haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Hollanda Dış Ticaret Ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Sigrid Kaag haberi bulunmuştur.

Hollanda Dış Ticaret Ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Sigrid Kaag Haberleri

JETCO’nun ikinci dönem imzaları atıldı

JETCO’nun ikinci dönem imzaları atıldı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Hollanda ile JETCO kapsamında geniş bir çerçevede iş birliği mutabakat zaptı imzaladık. Bu konular arasında ikili yatırımlar, standardizasyon, enerji, ulaşım, akıllı ve yeşil şehirler, geri dönüşüm ekonomisi, bilim, yenilikçilik ve kadın girişimciliği önde gelen alanları teşkil ediyor" açıklamasında bulundu.

11.09.2019Ekonomi
Türkiye-Hollanda JETCO toplantısı yarın Ankarada gerçekleştirilecek

Türkiye-Hollanda JETCO toplantısı yarın Ankara'da gerçekleştirilecek

Türkiye ile Hollanda arasındaki ticari ilişkilerin en önemli ayağını oluşturan Türkiye-Hollanda Ortak Ekonomik ve Ticaret Komitesi Toplantısı'nın ikincisi yarın Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Hollanda Dış Ticaret ve Kalkınma İşbirliği Bakanı Sigrid Kaag'ın eş başkanlığında Ankara'da yapılacak.

10.09.2019Ekonomi
Bakan Pekcan Davos temaslarını değerlendirdi

Bakan Pekcan Davos temaslarını değerlendirdi

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Uluslararası yatırımcı firmalarla Davos'ta görüşme imkanı bulduk. Onları Türkiye'ye yatırıma davet ediyoruz. Bakanlık olarak ihtisas serbest bölgeleri projelerimiz var. Buralara yabancı yatırımcıları, üniversite öğrencilerimizi ve melek yatırımcılarımızı çekme, fikri olanla parası olanı bir araya getirme, yeni teknolojilere dört elle sarılarak yolumuza devam etme hedefindeyiz. e-Ticareti konuşurken küçük esnafımızı unutmamamız lazım. Onlara zarar vermeyecek, aksine esnafın faydalanabileceği bir e-ticaret ekosistemi yaratıp, onları bu sistemin içine çekmemiz gerekiyor" açıklamasında bulundu.

25.01.2019Ekonomi
Hollandadan Ürdün, Lübnan ve Türkiyeye 400 milyon euro

Hollanda'dan Ürdün, Lübnan ve Türkiye'ye 400 milyon euro

Hollanda hükümetinin Suriyeli sığınmacılar konusunda destek için Ürdün, Lübnan ve Türkiye'ye 400 milyon euro değerinde yardım programını onayladığı açıklandı.

25.06.2018Dünya
Hollanda Filistine 13 milyon avro yardım yapacak

Hollanda Filistine 13 milyon avro yardım yapacak 

Hollanda, ABD'nin Filistin'e yapacağı yardımda kısıtlamaya gitmesi kararının ardından, Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım Kuruluşu'na (UNRWA) 13 milyon avro yardımda bulunacağını açıkladı.

18.01.2018Dünya