MENÜ

Hızlı Kilo Verdiren Diyet

Hızlı Kilo Verdiren Diyet ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hızlı Kilo Verdiren Diyet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hızlı Kilo Verdiren Diyet haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 85 Hızlı Kilo Verdiren Diyet haberi bulunmuştur.

Hızlı Kilo Verdiren Diyet Haberleri

Ortaokuldaki kiloma geri döndüm

Ortaokuldaki kiloma geri döndüm

1 ayda 10 kilo verdi, 4 ayda mucize yarattı... Bu tarz zayıflama hikayelerini hemen her gün görüyoruz ama uzmanlar mucize diyet listelerine karşı uyarıyor. Yaz ayları yaklaştı diye hızlı kilo verdiren diyet listelerini uygulamak bir süre sonra verilen kiloların fazlasıyla geri alınmasına neden oluyor.

25.04.2016Sağlık
Şok Diyetlerin Sağlığa Zararları

Şok Diyetlerin Sağlığa Zararları

İnternette veya belirli noktalarda satılan sıvı zayıflama diyetleri hakkında uyarılarda bulunan Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Garipoğlu, bu tür diyetlerin kalp ritim bozukluklarına neden olabileceğini ve light ürünlerin belirli düzeyde tüketilmesi gerektiğini söyledi.

Oruç Diyeti Nasıl Yapılır

Oruç Diyeti Nasıl Yapılır?

Oruç diyeti, tıpkı Ramazan aylarında tutulan oruca benziyor. 12-16 saate kadar aç kalmayı içeren fakat normal oruçtan farklılıkları bulunan oruç diyeti nasıl yapılır?

Hızlı Kilo Verdiren 3 Şok Diyet Listesi

Hızlı Kilo Verdiren 3 Şok Diyet Listesi

Havaların ısınmaya başlamasıyla kilo verme derdi de herkesi sardı. Diyetlerde zamanın uzunluğu diyetten diyete değişiyor. Bu nedenle herkes hızlı kilo verdiren yöntemleri tercih ediyor. Şok diyetler de hızlı ve kısa süreli kilo vermek için en uygun diyetlerden biridir.

Bu önemli gerçeği gözden kaçırmayın Bağırsaklarımız, ikinci beynimiz

Bu önemli gerçeği gözden kaçırmayın Bağırsaklarımız, ikinci beynimiz!

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doçent Dr. Gökhan Özışık

Kilo Kontrolünün Abc’sini Biliyor Musunuz

Kilo Kontrolünün Abc’sini Biliyor Musunuz?

Kilo kontrolü en az zayıflama kadar önemli bir süreçtir. Zayıflama süreci tamamlandıktan sonra kaybedilen kiloların ani bir şekilde geri gelmemesi için zayıflarken gösterdiğiniz gayreti kilo korurken de devam ettirmelisiniz.

Bankacıların efsane analizleri

Bankacıların efsane analizleri

İŞ Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Türk bankacıların Türkiye’yi yabancılara anlatırken objektif hissettirmek için kullandığı ‘reel sektörün açık pozisyonu’, ‘bankalar borçlarını roll’ eder mi söylemlerinin içinde hiçbir sayısal veriye dayanmadığını söyledi. (Son 5 ayda 10 kilo verdiğini öğrendiğimiz Bali diyet listesini de bizimle paylaştı. Diyet listesini haberin son bölümünde bulabilirsiniz.)

14.11.2014Ekonomi
Saçımız Neden Dökülüyor

Saçımız Neden Dökülüyor?

Saç kaybı doğal bir süreç olabileceği gibi, stres kökenli veya altta yatan başka bir hastalığın uyarıcısı olarakta karşımıza çıkabilir…

16.07.2014Saç
Kilo Vermek Aslında Zor Değil

Kilo Vermek Aslında Zor Değil!

Tüm besin gruplarına yer verilen 'ideal' beslenme planı, sağlığı ve formu korumak için birebir... Zayıflamak istiyorsanız günde 500 kaloriyi kesmeniz yeterli!

Alkali Diyeti

Alkali Diyeti

Dr. Ender Saraç'a göre Alkali Diyeti uygulayanlar 1 ayda 7 kilo verebiliyorlar...

26.12.2013Diyet Rehberi
Su Diyeti

Su Diyeti!

Diyetisyen Ayşegül Bahar'ın hazırladığı diyet, aslında meyve, sebze ve su ağırlıklı bir detoks programı. Bu yüzden hızlı kilo verdiren diğer şok diyetler gibi sağlığa zararlı değil...

24.05.2012Diyet Rehberi
Kalp sağlığını tehdit ediyor

Kalp sağlığını tehdit ediyor

Yaz ayları yaklaşırken herkesi zayıflama telaşı sarmaya başladı. Hızlı kilo verdiren birçok diyet her bahar olduğu gibi yine herkesin gündeminde.

23.04.2012Sağlık
Doğal yollarla zayıflama rehberi

Doğal yollarla zayıflama rehberi!

Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, sorularınızı yanıtlıyor...

Vücut şekillendirmenin kolay yolu

Vücut şekillendirmenin kolay yolu!

Dengesiz beslenme, yağlı yiyecekler tüketme ve benzeri birçok durum kilo almada önemli olumsuz etkilerdir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile farklı alternatifler üretildi ve kilo vermek büyük bir dert olmaktan çıktı. Sadece kilo vermek değil, vücuttaki şekil bozuklukları da rahatlıkla tedavi edilebilir hale geldi.

11.08.2011Kişisel Bakım
Hazırlanmaya 3 ay önce başlayın

Hazırlanmaya 3 ay önce başlayın

Gelin adayları bir yandan evin hazırlanması, bir yandan düğün organizasyonuyla uğraşırken çoğu zaman kendini ihmal ediyor. Düğün günü geldiğinde sıkıntıdan kilo vermiş ya da almış, cildi bozulmuş oluyor.

12.05.2011Kelebek
Kanserden koruyan besinler

Kanserden koruyan besinler

Kanserden korunmanın en güvenli ve kolay yolu uzmanların önerdiği sebze ve meyveleri tüketmeye dikkat etmek.

6.02.2011Kelebek
Bitkilerle kalıcı şekilde 7 kilo verebilirsiniz

Bitkilerle kalıcı şekilde 7 kilo verebilirsiniz!

Fazla kilolarınızı vermek mi istiyorsunuz? Hem de geri almamak üzere... O halde, zayıflama yöntemleri arasında başvurulan güvenli, tek kaynak olan bitkisel seçeneklerden faydalanmalısınız.

Hafta hafta lohusalık rehberi

Hafta hafta lohusalık rehberi

Gebelik kadın için hem duygusal hem de fizyolojik açıdan özel bir dönem. Doğum bu dönemi sonlandırıyor ama beraberinde yeni bir süreci de getiriyor. Kadın bir yandan anneliğe uyum sağlamaya çalışırken, diğer yandan hayatını yeniden organize etmeye çalışıyor. Kafasındaki onlarca soruya yanıt arıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Numan Bayazıt, kadınların en sık sorduğu soruları yanıtladı

13.08.2010Kelebek
Eski silüetinizi Silhouette Plus ile geri kazanın

Eski silüetinizi Silhouette Plus ile geri kazanın

Sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya yardımcı olduğu, hem enerji alımının azaltılmasına hem de enerji tüketiminin artırılmasına destek verdiği kanıtlanmış içeriği ile Silhouette Plus, kilo verirken en büyük yardımcınız olacak.

Kilo ver, kanser riskini 2 kat azalt

Kilo ver, kanser riskini 2 kat azalt!

Şişman bireylerde kanser görülme sıklığının normal kilolu kişileri oranla iki kat daha fazla olduğu biliniyor. Öte yandan kanser hastalarının doğru beslenmesi tedavinin seyrini de etkileyebiliyor.

Hızlı kilo vermek sağlığı bozuyor

Hızlı kilo vermek sağlığı bozuyor

Hızla kilo veren bireylerde genellikle kayıpların yüzde 50'sinin yağlardan, yüzde 50'sinin kaslardan olduğu ve bunun da kişinin metabolizmasının yavaşlamasına neden olduğu belirtildi.

23.03.2010Kelebek
İşte Hülya Avşarın diyeti

İşte Hülya Avşar'ın diyeti

İki ayda 9 kilo veren Hülya Avşar'ın diyetisyeni Banu Kazanç merak edilen diyet listesini açıkladı.

1.02.2010Kelebek
İşte Hülya Avşarın diyeti

İşte Hülya Avşar'ın diyeti

İki ayda 9 kilo veren Hülya Avşar'ın diyetisyeni Banu Kazanç merak edilen diyet listesini açıkladı.

8.01.2010Kelebek
Kıymalı makarna sağlıklıdır

Kıymalı makarna sağlıklıdır

Hiçbir bilimsel dayanağı olmayan "karbonhidrat ve proteini ayırmak gerek" tezi, makarnanın sade yenmesini öneriyor. Ancak bu doğru bir bilgi değil...

Verdiğiniz kiloları geri almak ya da almamak

Verdiğiniz kiloları geri almak ya da almamak!

Kilo vermek kadar ideal kilonuza ulaştıktan sonra onu korumak da son derece önemlidir. Bu yüzden sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.

İştah kapatan besinler

İştah kapatan besinler

hangilerinin daha uzun süre tok tuttuğunu ve hangi besinlerin kilo vermenize yardımcı olduğunu biliyor musunuz

21.07.2009Gündem
İştahınızı kapatan besinler

İştahınızı kapatan besinler

Hangi besinlerin iştahınızı açtığını, hangilerinin daha uzun süre tok tuttuğunu ve hangi besinlerin kilo vermenize yardımcı olduğunu biliyor musunuz.

Meyve, yağ değil kas eritiyor

Meyve, yağ değil kas eritiyor

Meyve ağırlıklı beslenmenin kasları erittiğini söyleyen diyetisyen Banu Kazanç, meyvenin ne zaman ve nasıl tüketilmesi gerektiği hakkında önemli ipuçları veriyor...

Kalça ve basen nasıl zayıflar

Kalça ve basen nasıl zayıflar

Kilo verme hızı ve miktarı konusunda gerçekçi olun. Mümkün olandan fazlasını beklemek, sizi başarısızlığa iter.

Yaptığınız diyet size uygun mu

Yaptığınız diyet size uygun mu?

Son zamanlarda oldukça kilo aldınız ve diyete başladınız. Peki uyguladığınız diyet sizin için uygun mu? 10 soruda bunu test edebilirsiniz...

Hızla verilen kilolar aynı hızla geri alınır

Hızla verilen kilolar aynı hızla geri alınır

Kilo veren bireylerin sadece yüzde 2'si uzun vadede kilosunu koruyabiliyor.

Su diyeti

Su diyeti

Birkaç gün içerisinde 2-3 kilo vermenizi sağlayabilmesine rağmen, diğer şok diyetler gibi zararlı değildir.

Yazar Sonuçları

Hayat bir enerjidir

Ekonomik krizin ruh sağlığında oluşturabileceği tahribatlar yavaş yavaş fark edilmeye başladı.

4.11.2008

Vitamin mi flavonoid mi

Son zamanlarda çok sık karşılaştığımız bir soru var: İyi, güzel ve sağlıklı yaşamak için multivitamin desteklerinden mi yoksa antioksidanlardan mı faydalanalım?

22.05.2008

Kalp krizini önleyebilirsiniz

Kalp krizi karşılaşabileceğiniz tehlikelerin belki de en önemlisidir ama onun da önlenebilir sağlık riskleri arasında yer aldığını bilmelisiniz.

26.03.2008

Hipertansiyona özel bir beslenme planı var mı

Kan basıncı, kanın damar duvarına yaptığı basınçtır. Vücudunuzun ihtiyacına göre kan basıncınız, gün içinde değişen zamanlarda yükselir veya düşer.

16.04.2007

'Diyet' Değil 'Yaşam Şekli'!

Bu lafı diyetisyenlerden çok sık duyuyorsunuzdur. Belki de kızıyorsunuz. Ben kilo vermek istiyorum, bir an önce vermem lazım bu kiloları düğün, nişan vb. var. Benim hızlı kilo vermem lazım.

29.08.2019

Organik değilsen görüşmeyelim

 Cihangirli bir arkadaş geçenlerde tatlı ekşi çemkiriyordu: “Bizim burada bazı mekanlar (Kahve 6 ve Journey) omletine ekstra yumurta istediğin zaman yumurta başına beş lira alıyor. Düşün, üç tane ekstra yumurta koydurduğunda omlet bayağı pahalı oluyor!Bir yumurta neden beş lira diye garsona sorduğumda gururla şöyle yanıt verdi: Çünkü bizimki organik!”

8.04.2017

Beyin pankreasla neden savaşır

Sık sık tekrarlayan tatlı krizlerini sadece psikolojimizle ilişkilendirmek yanlıştır. Ataklar halinde tekrarlayan tatlı krizlerinin nedeni sadece duygusal faktörler değil, biraz da beynimiz ve pankreasımız arasında süregiden savaştır. Bugün size o savaşı anlatacağım.

4.04.2013

Karaciğer güçlü ama çekingen bir organdır

Karaciğer çok güçlü bir organdır. Ağrıyı ileten sinir uçları bulunmadığından karaciğer hastalığında ağrı pek hissedilmez. Nadiren iltihap, apse veya sıvı birikimi nedeniyle birdenbire büyüdüğünde üzerini saran zar gerildiği için ağrı yaşanabilir.

18.03.2013

Yüksek proteinli diyetlere

Sağlığımızı güvenceye almak için düzenli beslenmeli, bunun için de her gün belirli bir miktarda protein tüketmeliyiz.

27.12.2011

Annem Alzheimer hastası ben de olur muyum

Yakın akrabalarınızdan birinin, özellikle anne, baba ya da bir kardeşinizin Alzheimer hastası olduğunu öğrenirseniz, “Ben de aynı hastalığa yakalanır mıyım?” diye tedirgin olup korkmanız normaldir.

23.11.2010

Hızlı kilo vermek neden zararlı

Eğer fazla kilolarınızdan kurtulmaya karar verdiyseniz nasıl bir yol izleyeceğinizi enine boyuna düşünmenizi, biraz sorup soruşturmanızı ve azıcık da bir şeyler okumanızı tavsiye ederim.

12.08.2010

Birine kilo verdiren diyet bir başkasına kilo aldırabilir

FAZLA kilolar ve diyet sadece kadınların değil, erkeklerin de hayatında önemli hale geldi.

20.02.2010

Kalp hastalıkları ve cinsel yaşam

Cinsel ilişki bazı kalp hastaları için ciddi bir endişedir. Oysa risk her hasta için farklıdır. Cinsel ilişki bakımından riski çok olan da vardır, az olan da...

18.08.2009