MENÜ

Hipnoz

Hipnoz ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hipnoz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hipnoz haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 763 Hipnoz haberi bulunmuştur.

Hipnoz Haberleri

Bedava tatil kazandınızla binlerce mağdur

"Bedava tatil kazandınız"la binlerce mağdur

Son dönemlerde "Bedava tatil kazandınız" mesajıyla başlayan süreçte yapılan devre mülk dolandırıcılığında birçok kişinin mağdur olduğu bildirildi. Devre Mülk ve Tüketici Koruma Derneği Başkanı Veysel Saltan "Türkiye genelinde 150 bin mağdur olduğunu tahmin ediyoruz" - "İnternette, ilçelerde benzin istasyonlarında kurulan stantlarda form doldurtarak, insanları tatil kazandınız diye davet ederek adeta hipnoz ediyorlar ve sözleşme imzalatıyorlar" dedi. Mağdurlardan Hülya Kurt ise "Tatile gidemiyorum. Kar amaçlı satış yapacağımızı söyleyerek sattılar ama maalesef yeri de almıyorlar, kiraya da veremiyoruz" dedi.

3.06.2018Ekonomi
Peynir tenekesi böyle açılır

Peynir tenekesi böyle açılır!

Peynir tenekesini açarken adeta hipnoz etkisiyle ortaya sanat eseri çıkaran pazarcının görüntüleri sosyal medyada büyük beğeni topladı.

30.05.2018Eğlence
3 gün sürecek mutlu insan festivali

3 gün sürecek 'mutlu insan' festivali

Sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, kişisel gelişim, yoga ve meditasyon gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda uzmanlar Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’nde buluşuyor.

13.03.2018Gündem
Cinsel fonksiyon bozukluklarında hipnoz tedavisi

Cinsel fonksiyon bozukluklarında hipnoz tedavisi

Cinsel sorunları olan kişilerin sayısı, tahmin edilenden çok daha fazla… Hastaların büyük çoğunluğu şikayetlerini kimseyle paylaşamıyor, doktora gitmiyor hatta bunun bir hastalık olduğunu bile düşünmüyorlar. Cinsel fonksiyon bozukluklarında uygulanan tamamlayıcı yöntemlerden birisi de hipnoz ile yapılan terapi, yani ‘hipnoterapi’. Cinsel Terapist ve Aile Danışmanı Uzm. Dr. Şenay Eserdağ bu konuda merak edilenleri sizler için anlattı.

1.03.2018Sağlık
Lise ve ortaokullar için sınav dönemi yaklaşıyor... İşte en bilinen sınav klişeleri

Lise ve ortaokullar için sınav dönemi yaklaşıyor... İşte en bilinen sınav klişeleri

Ortaokul ve liseliler için sınav zamanı yaklaşırken akıllara öğrenciler arasında en yaygın olan klişeler geliyor. “Sınava son üç gün kala çalışırım”, “bir gün kala çalışırım” “şimdi uyuyayım, yarın sabah erken kalkıp çalışırım”ın da aralarında bulunduğu en bilinen klişeleri derledik.

21.02.2018Eğitim
Turizme ilham verdi

Turizme ilham verdi

İtalya’da gişe rekorları kıran ve eleştirmenlerin bir başyapıt olarak değerlendirdiği yönetmen Ferzan Özpetek’in son filmi Napoli Velata, yarattığı gizem ve rüya gibi mekanlarıyla turistik şehir turlarına ilham veriyor.

13.02.2018Keyif
Kavga büyüyor... Diyanet-Sen, Adnan Oktardan şikâyetçi oldu

Kavga büyüyor... Diyanet-Sen, Adnan Oktar'dan şikâyetçi oldu

Memur Sendikaları Konfederasyonu'na (Memur-Sen) bağlı Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) üyeleri, Diyanet İşleri Başkanlığı'na yönelik açıklamaları nedeniyle Adnan Oktar hakkında suç duyurusunda bulundu. 81 ilde Diyanet-Sen üyelerinden peş peşe Adnan Oktar hakkında suç duyuruları geliyor. Son olarak Kars, Ağrı, Ardahan ve Erzincan'da bir araya gelen Diyanet-Sen üyeleri Oktar hakkında "halkı kin ve düşmanlığa tahrik ettiği", "kutsal değerleri hakarette bulunduğu" ve "kamu barışını bozduğu" gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu

5.02.2018 Gündem
24 saat dizi devrine doğru

24 saat dizi devrine doğru

Neredeyse tüm büyük kanallar gündüz kuşaklarını günlük dizilerle doldurmaya başladı. Öğlen 3’te başlayan dizi mesaisi gece yarısına dek sürüyor. Neredeyse 24 saatini sette geçiren sektör emekçileri bir yana, yakında hepimiz yalnızca melodram izleyen tuhaf organizmalara dönüşeceğiz. Televizyonda sıfır aktüalite, sıfır eğlence, sıfır haber dönemine az kaldı. Günlük melodramların içinden 11 bin bölümü görecek bir ‘Yalan Rüzgârı’ çıkar mı bilinmez ama şimdilik Kanal D’nin ‘Hıçkırık’ı gibi pembe dizi işine iddialı girenlerle dram savaşlarını açıyoruz.

Özgü Namal aylar sonra ortaya çıktı

Özgü Namal aylar sonra ortaya çıktı

Özgü Namal, terapist Serdar Oral ile tanışınca tüm hayatını yeniden şekillendirmişti. Renkli dünyaya veda edip iki çocuk dünyaya getiren oyuncu, ardından işi bırakıp Köyceğiz'de aldıkları bir çiftlikte yaşamaya başlamıştı.

3.01.2018Magazin
Para ün gibidir, gelir geçer

Para ün gibidir, gelir geçer

Başlattığı ‘ihtiyaç haritası’yla 10 milyon liranın üzerinde ekonomi yarattı. Birleşmiş Milletler’in ‘İyi Niyet Elçisi’ olduğundan beri kadına şiddet, kız çocuklarının eğitimi, iklim değişikliği, Suriyeli mülteciler gibi birçok önemli konuda çalışıyor. Sosyal medyadaki değerlendirmeleri yüz binlerce kez paylaşılıyor, dizisi reyting rekorları kırıyor, kazandığını tiyatroya yatırıyor. Yeni umutlarla başladığımız 2018’de en çok ihtiyacımız olan şey, ‘iyi insan’ olmak. ‘İyilik bulaşıcıdır’ dedik ve oyuncu Mert Fırat ile konuştuk.

31.12.2017Gündem
Yok böyle bir ürün tanıtımı

Yok böyle bir ürün tanıtımı!

Bursa'da seyyar satıcı adamın muhteşem ürün tanıtımı herkesi güldürüyor... Gırgır tarzında sattığı ürünü öyle bir anlatıyor ki gelen geçen ürünü hipnoz olmuşcasına alıyor.

28.12.2017Eğlence
2017de sinemanın en iyileri

2017'de sinemanın en iyileri

Beyazperdede 2017 yılında yerli yapımların üstünlüğü söz konusuydu. Işıldayan isimler ise bu yedi kişiydi...

23.12.2017Hürriyet Pazar
Gezegen mutlaka kayıt altına alınmalı

Gezegen mutlaka kayıt altına alınmalı

Yıl bitmeden ikisi yeni üç kitapla birden okur karşısına çıkan usta şair küçük İskender, “Bütün zamanımı kelimelerin asıl söylemek istedikleriyle geçiriyorum. Yeryüzü ile bir nehir söyleşi yapıyorsunuz ister istemez ve hiçbir şey kaybolmasın diye yazıyorum. Gezegen mutlaka kayıt altına alınmalı” diyor.

21.12.2017Kitap Sanat
Hala açıklanamayan 3 gizemli olay

Hala açıklanamayan 3 gizemli olay

Dünyada bazı yaşanmış olaylar var kimse tarafından nasıl ve neden gerçekleştiğinin bir cevabı bulunmuyor. Tarihin derinliklerinde bir sır olarak yaşamaya devam eden, bugün bile bir çok insanın hala cevabının peşinde koştuğu gizemli olaylara birlikte bakıp şaşıralım.

29.11.2017Hayat
Canlı bomba olmam için iğne yapıldı... Minibüste panik anları

'Canlı bomba olmam için iğne yapıldı'... Minibüste panik anları

GAZİANTEP’ten Kahramanmaraş’a giden yolcu minibüsüne binen üniversite öğrencisi Ercüment Y., ’Canlı bomba’ olması için vücuduna iğne yapılıp hipnoz edildiğini öne sürüp kendisine yardım edilmesini istedi. Minibüste korkuya yol açan ve polisin herhangi bir suç unsuru bulmadığı Ercüment Y., gözaltına alındı.

27.11.2017Gündem
Canlı bomba paniği: Üniversiteli genç ortalığı karıştırdı

Canlı bomba paniği: Üniversiteli genç ortalığı karıştırdı

GAZİANTEP’ten Kahramanmaraş’a giden yolcu minibüsüne binen üniversite öğrencisi Ercüment Y., ’Canlı bomba’ olması için vücuduna iğne yapılıp hipnoz edildiğini öne sürüp kendisine yardım edilmesini istedi. Minibüste korkuya yol açan ve polisin herhangi bir suç unsuru bulmadığı Ercüment Y., gözaltına alındı.

26.11.2017Gündem
Sağlık Bakanlığı’ndan hipnoz alanları

Sağlık Bakanlığı’ndan hipnoz alanları

Sağlık Bakanlığı, hipnoz yapılacak alanları belirledi. Bakanlık daha önce tamamlayıcı tıp alanları arasına hipnozu da katmış, bazı hastalarda kullanılabileceğini açıklamıştı. Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Daire Başkanlığı, hipnozun özellikle psikiyatri, diş hekimliği, kadın hastalıkları, üroloji, bağımlılıklar, cerrahi alan, dermatoloji alanlarında başarıyla uygulanabildiğini bildirdi.

22.10.2017Gündem
Yazmanın İyileştirici Gücü

Yazmanın İyileştirici Gücü

Üzerinizde duygusal yük oluşturan olaylar belirli bir süre sonra zihinsel ve fiziksel sağlığınızı riskli durumlara sürükleyebilir. Fakat buna karşı bir panzehir var: Yazmak...

Dünya tarihinde açıklanamayan 4 mistik olay

Dünya tarihinde açıklanamayan 4 mistik olay

Dünya tarihi çok ilginç olaylar ile dolu. Bu olayların kaynağı belki de çok basit ama gizemini hala koruyor. İşte dünya tarihinden açıklanamayan mistik olaylar...

11.07.2017Hayat
Sivastaki Divriği Ulu Caminin ilginç hikayesi

Sivas'taki Divriği Ulu Cami'nin ilginç hikayesi

Sivas'ın Divriği ilçesinde bulunan hak ettiği değeri göremeyen yapıtlardan biri, Anadolu'nun El-hamrası Divriği Ulu Cami ve Darüşşifa… İşte bu güzel camiyle ilginç ve bir o kadar da gizemli bilgiler...

3.06.2017Seyahat
No: 309 49. bölüm fragmanında Lale ve Onura engel

No: 309 49. bölüm fragmanında Lale ve Onur'a engel

No: 309 yayınlanan 49. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilere heyecan fırtınası yaşatan dizi No: 309 yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Peki, dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, No: 309 yeni bölüm fragmanı.

23.05.2017Televizyon
No: 309 49. yeni bölüm fragmanında Lale hatasını anlıyor mu

No: 309 49. yeni bölüm fragmanında Lale hatasını anlıyor mu?

No: 309 49. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından izleyicilerle paylaşıldı. Onur ve Lale arasında geçen ilişkinin giderek gerginleşmesi, şer tayfasının ekmeğine yağ sürmektedir. No: 309 49. bölüm fragmanında Lale, Onur'un çok abartılı tepkiler verdiğini düşünmektedir. Onur ise dik duruşundan taviz vermemektedir. İşte, bu olayların yaşanacağı No: 309 49. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

18.05.2017Televizyon
No: 309 48. bölüm fragmanında terapistin inadı sürüyor

No: 309 48. bölüm fragmanında terapistin inadı sürüyor!

No: 309 48. yeni bölüm fragmanında ayrılık arefesinde yer alan Onur ve Lale, evlilik terapistini kandırıp başlarından atabilmek için her türlü yolu denemektedir. No: 309 48. yeni bölüm fragmanında terapistin inadına denk gelen çift, barışmamak için her yolu denese de terapist buna boyun eğmeyecektir. İşte, eğlenceli dakikaların yaşanacağı No: 309 48. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

17.05.2017Televizyon
3. Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden  Festivali Başladı

3. Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali Başladı!

İstanbul Kongre Merkezi, 5 Mayıs 3. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali mutluluk için kapılarını açtı.

8.05.2017İyi Yaşam
82 bin kişiye sigara bırakma planı

82 bin kişiye sigara bırakma planı

Sağlık Bakanlığı’nın ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı’na geçen yıl 2 milyon 610 bin çağrı yapıldı. Çağrı yapanlardan 82 binine, sigara bırakma planı sunuldu.

4.04.2017Gündem
Titan hortladı: 24 bin kişiden 100 milyon Euro topladılar

Titan hortladı: 24 bin kişiden 100 milyon Euro topladılar

BİR zamanlar Türkiye gündemine damga vuran Titan saadet zincirinin bir benzerinin daha oluştuğu ortaya çıktı. Bu kez sanal para üzerinden yeni üyelikler yapılıyor. Son bir yılda 24 bin kişiden 100 milyon Euro’ya yakın para toplandı. Toplanan paraların, döviz büroları üzerinden Malta ve Slovenya’ya gönderildiği ifade ediliyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şirketi denetime alırken, Malta'dan da 'Paranız batabilir; dikkatli olun' uyarısı yapıldı.

5.02.2017Ekonomi
Hipnoz etkisi yapan tatlılık

Hipnoz etkisi yapan tatlılık!

Sevimli deniz aslanının görüntüleri sizi bambaşka diyarlara götürebilir...

18.01.2017Eğlence

Yazar Sonuçları

Lena Perminova’ların dünyasında bir Banu!

Yalan yok; sosyal medya Lena Perminova’ların dünyası! “Stylish” kıyafetlerin, “cool” pozların, pozitif ‘vibe’ların, seyahatlerin, pilateslerin, uzun bacakların, havalı yemeklerin dünyası! Ancak bazen bu profile hiç uymayan insanlar sosyal medyada parlayabiliyor.

27.01.2018

Demet Akalın muhabire öyle bir şey teklif etmedi

Hande Yener mahkemeye başvurmuş, “Demet Akalın benim görüntüm çekilmesin diye muhabirlere etik dışı tekliflerde bulundu” demiş...

25.01.2018

Ejderha yuvası Broma ve ölüleriyle yaşayan Toraja! (Endonezya)

Dünyanın en kalabalık dördüncü nüfusuna sahip olan Endonezya, aynı zamanda dünyanın en kalabalık Müslüman ülkesi. Güneydoğu Asya’nın ucunda bir adalar ülkesi olan Endonezya ateş çemberi içerisinde yer alıp, dünyanın en aktif yanardağlarına ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle oldukça vahşi bir jeolojiye sahip.

19.01.2018

CHP, algısını farklılaştırıp ezber bozan bir dönüşüm gerçekleştirmeli: AKP’nin ‘alternatif gerçeklik’i nedir

CHP Parti Meclisi üyesi İdris Akyüz kurultayın iki gün yerine dört gün olmasını öneriyor.

7.12.2017

Kadın erkek karıştı

Geçen gün Aşkım Kapışmak’la birlikte Beylikdüzü’nde Pelin Batu’nun moderatörlüğünde bir söyleyişe katıldık.

6.09.2017

“Umarım bir gün herkes kendine kavuşur”

Bir adam düşünün hayatı dibine kadar yaşamış, okurken bulaşıkçılık yapmış ve hatta çobanlık bile yapmış. Ama şimdi çok iyi bir girişimci… Müthiş bir hikâyesi var. Adı Aşkın Tangiz…

24.04.2017

Yolculuk nereye hemşerim?

İstimini almış şimendifer gibi bir hayat yaşadığın.

11.04.2017

Organik değilsen görüşmeyelim

 Cihangirli bir arkadaş geçenlerde tatlı ekşi çemkiriyordu: “Bizim burada bazı mekanlar (Kahve 6 ve Journey) omletine ekstra yumurta istediğin zaman yumurta başına beş lira alıyor. Düşün, üç tane ekstra yumurta koydurduğunda omlet bayağı pahalı oluyor!Bir yumurta neden beş lira diye garsona sorduğumda gururla şöyle yanıt verdi: Çünkü bizimki organik!”

8.04.2017