MENÜ

Hgs Borç Ödeme

Hgs Borç Ödeme ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hgs Borç Ödeme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hgs Borç Ödeme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 21 Hgs Borç Ödeme haberi bulunmuştur.

Hgs Borç Ödeme Haberleri

Ticaret Bakanlığı açıkladı: Araç sahipleri dikkat Mutlaka ödeyin...

Ticaret Bakanlığı açıkladı: Araç sahipleri dikkat! Mutlaka ödeyin...

Ticaret Bakanlığı, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantılı gümrük idarelerinden çıkış yapacak yabancı plakalı tüm araçların ödenmemiş HGS/OGS geçiş ücreti veya para cezalarının tahsiline başlandığını bildirdi.

13.04.2019Ekonomi
Bakanlık uyardı: Mutlaka ödeyin

Bakanlık uyardı: Mutlaka ödeyin!

Ticaret Bakanlığı, "Gümrük kapılarında yaşanan yoğunluk nedeniyle sürücülerin mağduriyet yaşamamaları için ödenmemiş HGS/OGS geçiş ücreti veya para cezalarını, gümrük kapısına gelmeden önceki ödeme noktalarında ödemeleri önem arz etmektedir" açıklamasında bulundu.

13.04.2019Ekonomi
Osmangazi’de anında ödeme için ısrar edin

Osmangazi’de anında ödeme için ısrar edin!

Gişe görevlileri, Osmangazi Köprüsü’nden HGS ya da OGS ile geçiş yapamayan sürücüleri nakit ya da kredi kartıyla tahsilat yerine sonradan ödeme yapmaya yönlendiriyor. Ancak 15 günlük süreçte ödeme gerçekleştiremeyen ya da borcunu unutan vatandaş 5 kat cezalı faturayla karşı karşıya kalıyor.

27.09.2018Ekonomi
HGS bakiye sorgulama ve ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır

HGS bakiye sorgulama ve ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç sahibi olan vatandaşlar HGS cezalarını ve bakiyelerini sorgulamak için internette araştırma yapıyorlar. Borç ve ceza sorgulama için bir çok yöntem var. İster PTT ile isterseniz online ödeme ile HGS hakkında tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

30.01.2018Gündem
Yıllık 25.6 milyon geçiş garantisi verilmişti İşte devletin ödeyeceği para...

Yıllık 25.6 milyon geçiş garantisi verilmişti! İşte devletin ödeyeceği para...

Avrasya Tüneli’ne yıllık 25.6 milyon araç geçişi garantisi verilmişti geçen yıl bu sayının 10 milyon altında kalındı. Bu 10 milyonluk farkı devlet ödeyecek. AVRASYA Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Başar Arıoğlu devletten 123 milyon lira alacaklarını söyledi.

28.01.2018Ekonomi
Dikkat Trafik cezanız olabilir

Dikkat! Trafik cezanız olabilir

Kural ihlalleri, OGS, HGS geçişleri gibi pek çok ihmal trafik cezası kesilmesine neden oluyor. Peki, trafik cezanızın olup olmadığını nasıl öğrenebilirsiniz?

14.07.2016Otomobil
E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır | E- devlet giriş

E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır? | E- devlet giriş

E -Devlet sayesinde, gerekli kuruma giderek yaptığımız işlemler dönemi geride kaldı. Artık devletin sağladığı hizmetlerden yararlanmak için elektronik sistem ile kendinize ait sayfada tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. E- devlet şifresi nedir? E- devlet şifresi nasıl alınır? E- devlet ile hangi hizmetlerden yararlanılır? Detaylar haberimizde..

15.04.2016Gündem
HGS ceza sorgulama nasıl yapılır

HGS ceza sorgulama nasıl yapılır?

Hızlı Geçiş Sistemi ile ilgili işlemleri online sorgulama yöntemi ile gerçekleştirebilmeniz mümkün. Peki HGS ceza sorgulama işlemlerini nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Detaylar haberimizde.

10.02.2016Gündem
e-Devlet şifresi nasıl alınır e-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım

e-Devlet şifresi nasıl alınır? e-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Tüm kamu kurumlarının online sorgulama işlemlerinin 2008 senesinde e-Devlet kapısı sistemi altında toplanmasıyla beraber vatandaşlar artık devlet kurumlarında saatlerce sıra beklemek zorunda kalmadan online olarak istedikleri işlemleri gerçekleştirebiliyorlar. Peki, e-Devlet şifresi nasıl alınır? e-Devlet şifremi unuttuğumda ne yapabilirim? e-Devlet üzerinden hangi hizmetler sunulmaktadır? Tüm detaylar haberimizde...

4.02.2016Gündem
HGS cezaları yeniden hesaplanacak HGS ceza sorgulama ve borç ödeme işlemleri

HGS cezaları yeniden hesaplanacak! HGS ceza sorgulama ve borç ödeme işlemleri!

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) cezalarının yeniden hesaplanacağı bilgisi verildi. 1 milyon 337 bin araç sahibini ilgilendiren yeniden hesaplama işlemi nasıl gerçekleşecek? HGS ceza sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

1.02.2016Gündem
E-devletin yeni hizmetleri nelerdir

E-devletin yeni hizmetleri nelerdir?

E-devlet hizmeti tüm ülkedeki resmi ve bürokratik yüklerin elektronik ortama taşınması ile oldukça fazla ölçüde hafifledi. Vatandaşlar için büyük kolaylık sağlayan e devlet giriş nasıl yapılır? E devlet şifresi ile nasıl işlem yapılır? Son zamanlarda e devlet sisteminde altı yeni hizmet daha eklendi. Bu hizmetlerden birisi de e devlet mezar yeri sorgulama sistemidir. Peki mezar yeri sorgulama işlemi nasıl yapılır?

4.01.2016Gündem
E-Devlet giriş ve sorgulama işlemleri

E-Devlet giriş ve sorgulama işlemleri

E-devlet ile istediğiniz sorgulama işlemini yapabilirsiniz. E-devlet ile yapacağınız bütün sorgulama işlemleri haberimizde yer almaktadır. E-devlet üzerinden sorgulama nasıl yapılır?

1.12.2015Bilgi
E-Devlet giriş nasıl yapılır

E-Devlet giriş nasıl yapılır?

E-Devlet 198 kamu kuruluşunun 1307 hizmetini vatandaşlarla internet üzerinde buluşturan bir sistemdir. Peki E-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır?

17.11.2015Bilgi
E-Devlet sisteminde en çok kullanılan hizmetler nelerdir

E-Devlet sisteminde en çok kullanılan hizmetler nelerdir?

E-devlet üzerinden 198 adet kamu kuruluşunun 1307 hizmetine erişmeniz mümkündür. 24.5 milyon aktif kullanıcısı olan bu sistem tüm vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Peki, e-Devlet sisteminde kullanıcıların en çok kullandığı hizmetler hangileri?

20.10.2015Bilgi
E-Devlet şifresi nasıl alınır | E-Devlete ilk kez giriş yapma

E-Devlet şifresi nasıl alınır? | E-Devlet'e ilk kez giriş yapma

E-Devlet 198 kamu kuruluşunun 1307 hizmetini vatandaşlarla internet üzerinde buluşturan bir sistemdir. Peki E-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır?

19.10.2015Gündem
E-Devlet nedir E-Devlet üzerinden hangi sorgulamalar yapılır

E-Devlet nedir? E-Devlet üzerinden hangi sorgulamalar yapılır?

E-Devlet, kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan hızlı bir şekilde ulaşmanın adresidir. Peki E-Devlet'te hangi E-Hizmetler verilmektedir?

12.10.2015Gündem
E-devlet şifresi nasıl alınır E-devlet ile öğrenci belgesi sorgulama, TC kimlik no ile e-devlet sistemine giriş

E-devlet şifresi nasıl alınır? E-devlet ile öğrenci belgesi sorgulama, TC kimlik no ile e-devlet sistemine giriş

Birçok bürokratik işlemin kısa yolu anlamına gelen e-devlet şifresi ile devlet tarafından verilen hizmetleri elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Peki e-devlet şifresi nasıl alınır? Hangi uygulamalarda kullanılır? Detayları öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.

19.08.2015Gündem
Bankalar 8 milyon 500 bin adet KGS kartını HGS ile değiştiriyor

Bankalar 8 milyon 500 bin adet KGS kartını HGS ile değiştiriyor

KGS'nin yerini 31 Ocak 2013 tarihi itibariyle Hızlı Geçiş Sistemi'nin (HGS) almasıyla 14 milyon 500 bin adet kartın değiştirilme süreci başladı. Bu kartlardan yaklaşık 241 milyon liralık ciro elde eden bankalar, bu süreçte ellerinde bulundurdukları yaklaşık 8 milyon 500 bin adet kartın HGS'ye geçişini başlattı.

9.02.2013Ekonomi

Yazar Sonuçları

Osmangazi'de anında ödeme için ısrar edin

Gişe görevlileri Osmangazi Köprüsü’nden HGS ya da OGS ile geçiş yapamayan sürücüleri nakit ya da kredi kartıyla tahsilat yerine sonradan ödeme yapmaya yönlendiriliyor. Ancak 15 günlük süreçte ödeme yapamayan ya da borcunu unutan vatandaş 5 kat cezalı faturayla karşı karşıya kalıyor.

27.09.2018

Devlet 123 milyon lira ödeyecek

Avrasya Tüneli’ne yıllık 25.6 milyon araç geçişi garantisi verilmişti. Geçen yıl bu sayının 10 milyon altında kalındı. Bu 10 milyonluk farkı devlet ödeyecek. Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Başar Arıoğlu devletten 123 milyon lira alacaklarını söyledi.

28.01.2018

OGS, KGS VE HGS

PARALI otoyollardan ve Boğaziçi köprülerinden geçerken, trafik akışını kesintiye uğratmamak için “uzaktan okumalı” bir ödeme sistemi geliştirildi.

30.04.2013