MENÜ

Hepsiburada

Hepsiburada ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hepsiburada haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hepsiburada haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 727 Hepsiburada haberi bulunmuştur.

Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçilmiştir.
İstanbul, Sultanbeyli'de 14.000 m2 alana ve 300'ye yakın personele sahip bir yönetim merkezi bulunmaktadır. Tüm hizmetler bu merkezden sağlanmaktadır. Şirket yaklaşık 1100 tedarikçi firma ile çalışmaktadır. Yurt içinde Horoz Lojistik, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo, yurt dışında da Geopost ile anlaşmalıdır.


Hepsiburada Haberleri

Hedef ahşap oyuncakta dünya markası olacak

Hedef ahşap oyuncakta dünya markası olacak

Bir ahşap oyuncak markası olan Mamatoyz, 2015 yılında 3 genç girişimci tarafından kuruldu. İstanbul Hadımköy’deki üretim tesisinden 10 ülkeye ihracat yapan marka kısa süre önce de mağazalaşma atağına kalktı. Ayça Koçer, Muzaffer Koçer ve Mert Öztiryaki’nin hedefi ise dünya markası olmak.

2.08.2019Ekonomi
Türk markalarını 100 ülkeye açacak

Türk markalarını 100 ülkeye açacak

Üç yıl önce kurulan ve 1 milyar dolarlık ciroya ulaşan Letonya merkezli e-ticaret platformu Joom, Türkiye pazarına girdi. Joom CEO’su Ilya Shirokov, bu yılın sonuna kadar Türkiye’den 1000 kadar markası sisteme entegre etmeyi hedeflediklerini açıkladı.

30.07.2019Ekonomi
‘hepsiyurtdışından’ Türk tüketicisinin hizmetine sunuldu

‘hepsiyurtdışından’ Türk tüketicisinin hizmetine sunuldu

E-Ticaret Platformu Hepsiburada, ‘hepsiyurtdışından’ ismini verdiği hizmetini duyurdu. Hepsiyurtdışından ile, Türkiye’de bulunmayan ürünlere yurt dışından ulaşılabileceği bildirildi.

25.07.2019Teknoloji
Xiaomi Mi 9 SE satışa çıkıyor İşte özellikleri

Xiaomi Mi 9 SE satışa çıkıyor! İşte özellikleri

Xiaomi Mi 9 ile Mi 9 Explorer Edition yanında resmi olarak lanse edilen akıllı telefon modeli Xiaomi Mi 9 SE, sonunda Türkiye’de de satışa çıkıyor. İşte yeni Xiaomi telefonun tüm özellikleri...

16.05.2019Teknoloji
Bu yaz çadırdayız

Bu yaz çadırdayız

Türkiye’de deniz, kum, güneş tatilini bir otelde yapmak zorlaştı. Hem artan yabancı turist sayısı hem de yükselen döviz kurları nedeniyle kıyı bölgelerindeki oteller neredeyse yüzde 100’e varan fiyat artışına gitti. Tatil yapmak isteyen Türk tüketicisi de çareyi çadır kurmakta buldu. Çadır ve kamp malzemeleri satışı geçen yıla göre 2 kat artarken, bazı mağazalar çadır ve kamp malzemeleri bölümünü büyütme yoluna gitti.

19.04.2019Ekonomi
Uludağ Ekonomi Zirvesi başlıyor

"Uludağ Ekonomi Zirvesi" başlıyor

İki gün sürecek zirvenin açılışı ve ilk gün oturumları yarın yapılacak. Zirveye Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile çeşitli ülkelerden iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri katılacak.

21.03.2019Ekonomi
Yurt dışından yasa dışı alışverişin önü kesilecek

Yurt dışından yasa dışı alışverişin önü kesilecek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın vergi sinyali verdiği yurt dışı alışverişleri gittikçe artıyor. 2018’de ülkeye ‘mektup’ adı altında 60 milyon ticari ürün girdi. Bunların değeri 20 milyarı buluyor.

1.03.2019Ekonomi
30 şirket 6 bin stajyer alacak

30 şirket 6 bin stajyer alacak

Pek çok şirket, staj başvuruları için ilan çıkmaya başladı. Uzun dönem ve yaz dönemi stajları için ağırlıklı olarak şubat-mart-nisan aylarında stajyer başvuruları kabul ediliyor. Başvurular kariyer portallarından, şirketlerin kendi web sitelerinden veya sosyal medya üzerinden yapılıyor. İngilizce bilmek pek çok şirket için olmazsa olmaz kriter. Ayrıca artık şirketlerde 6 aya, 1 yıla yayılan uzun dönemli stajlara daha çok rastlanıyor. 30 şirket 2019 yılında 6 bin 163 öğrenciyi staja alacak. İşte o şirketler.

İhracatçıya yerel platform

İhracatçıya yerel platform

HEPSİBURADA, e-ticaret üzerinden ihracat yapılabilmesi için düğmeye bastı. 17 binin üzerindeki iş ortağını yurtdışı pazarlarına açan ‘Kolay İhracat’ modelini hayata geçiren şirket, global web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türkiye’deki ürünlerin satışını gerçekleştirecek.

16.02.2019Ekonomi
GAMING İSTANBUL: Oyun dünyasının devleri bir arada

GAMING İSTANBUL: Oyun dünyasının devleri bir arada

Hafta sonuna hareketli başlayan GAMING İSTANBUL, her yaştan ziyaretçi akınına uğradı. Kapıların herkese açıldığı saat 10:00 öncesinde uzun kuyruklar oluşturan ziyaretçiler arasında ailelerin çokluğu dikkat çekerken, fuarın önceki senelerde yakaladığı rekor bir kez daha tazelenebilir.

3.02.2019Teknoloji
Krizler arttı, lider azaldı

Krizler arttı, lider azaldı

Davos Zirvesi’ne ABD, İngiltere ve Fransa devlet başkanları katılmıyor. Yarın başlayacak zirvede liderler olmadığı için ‘ticaret savaşları, mülteci sorunları, IMF, Dünya Bankası ve DTÖ’nün yeniden yapılanması’ gibi gündemlerin geri planda kalması bekleniyor.

21.01.2019Ekonomi
Pazar filesine talep patladı

Pazar filesine talep patladı

Pazar filesine olan talebin aralık ayında geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 154 arttığı açıklandı.

3.01.2019Ekonomi
Türkiye’nin 2018 yılı internet alışveriş tercihleri belli oldu

Türkiye’nin 2018 yılı internet alışveriş tercihleri belli oldu

Hepsiburada’nın yayınladığı trend raporu kapsamında 2018 yılında gerçekleştirilen alışverişlerde, 2017’ye göre %60’lık bir artış yaşanırken, yerli milli ürünlerde de yüzde 100’lük bir artış yaşandı.

2.01.2019Teknoloji
Oyun dünyasında parlak bir kariyer fırsatı

Oyun dünyasında parlak bir kariyer fırsatı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı GAMING İSTANBUL, 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

26.12.2018Kampüs
MacBook şarj adaptörü cebe girdi

MacBook şarj adaptörü cebe girdi

Blu-ray diskleri okuyan lazerlerde kullanılan galyum nitrat, akıllı cihaz şarj teknolojilerinde silikon nedeniyle yaşanan darboğazı ortadan kaldırıyor. Galyum nitrat materyalini şarj teknolojilerinde kullanan teknoloji üreticisi Anker, yeni Atom serisiyle çok daha küçük boyutlarda cihazlarla dizüstü bilgisayarları şarj edebiliyor.

11.12.2018Teknoloji
Zirvedeki şıklık

Zirvedeki şıklık

Evet, konu kayak olunca tasarımlarda fonksiyon daha fazla öne çıkıyor; ancak yine de her yılın farklı trendleri, renkleri, malzemeleri oluyor. Dağ yollarına düşmeden önce, bu alternatiflere göz atın. Karşınızda kayak modasında yeni trendler...

25.11.2018Seyahat
Tek güne sığmadı

Tek güne sığmadı

Amerika’da ‘Black Friday’ adıyla bilinen indirim çılgınlığı bu yıl Türkiye’de de yoğun ilgi gördü. Dün sabah erken saatlerde tüketiciler AVM önlerinde kuyruğa girdi. Markalar indirimlerin tüm hafta sonu devam edeceği bilgisini verirken, çalışanların indirimi kaçırmamak için iş yerlerinden yarım gün izin aldığı bile gözlendi.

24.11.2018Ekonomi
Efsane Cuma başladı %80e varan indirimlerle bu yıl rekor bekleniyor

Efsane Cuma başladı! %80'e varan indirimlerle bu yıl rekor bekleniyor

Türkiye’de dijital dönüşümünün öncüsü ve sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın destekçisi Hepsiburada, 'Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı' kapsamında sürdürdüğü indirim seferberliğinin ardından, ‘Efsane Cuma’ ile bir günde, 45 günlük satış hacmine ulaşarak rekor kırmaya hazırlanıyor.

22.11.2018Gündem
E-ticaret devleri “Efsane İndirime hazır

E-ticaret devleri “Efsane İndirim"e hazır

Dünyada alışveriş rekorlarının yaşandığı "Efsane İndirim"e bir gün kalırken, Türk e-ticaret şirketleri müşterilerine yüzde 80’e varan indirimlerle milyonlarca çeşit ürünü sunmaya hazır.

22.11.2018Ekonomi
Efsane Cuma kampanyasına o da katıldı

Efsane Cuma kampanyasına o da katıldı

Teknoloji markaları birbiri ardına Efsane Cuma kampanyalarına katılıyor. Sony'nin oyun fiyatlarında yaptığı Black Friday indirimi sonrası benzer bir hareket de teknoloji şirketi Anker'den geldi.

21.11.2018Teknoloji
Alışveriş cuması: Şirketler 24 Kasım Cuma günü gerçekleşecek Black Friday’e kilitlendi

Alışveriş cuması: Şirketler 24 Kasım Cuma günü gerçekleşecek Black Friday’e kilitlendi

İndirimlerin ve kampanyaların yapıldığı alışveriş festivali ‘Black Friday’ (Kara Cuma) 23 Kasım’da başlıyor. Dünya çapında milyarlarca dolarlık ekonomi oluşturan Black Friday için Türkiye’deki e-ticaret şirketleri de kolları sıvadı.

16.11.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Global yönetimde ‘Türkiye şartı’yla görev yapıyor

Alman elektronik perakende devi MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, Türkiye’de 11’inci yıla girerken gelip-giden yabancı oyuncuları düşündü:

12.08.2019

Sukulentler Nasıl Çoğaltılır?

Ailenin çiftçilikle uğraşmasından mıdır nedir bitki yetiştirmeyi her zaman çok sevdim. Bir dal, bir yaprak ne bulduysam suya koyup çoğaltayım, minik bir balkonum olsun orada bitki yetiştireyim derdindeyim.

29.07.2019

Kötü kraldan bıkanlar iyi kralı nasıl seçtiler

Dünyada milyonlarca insan gibi benim de uykusuz kalarak izlediğim Game of Thrones’un (Taht Oyunları) son sezonunun final bölümü tam bir Shakespeare sahnesi ile bitti. Bu sahne iç savaşlardan bölünmüş bir halkın taht oyunlarını bitiren sahneydi...

23.05.2019

Annesiyle birlikte 11 aylık bebeği öldüren teröriste ne sorulabilir?

Dün, Diyarbakır DHA’dan bir haber: “Yüksekova ilçesinde otomobille üs bölgesindeki astsubay eşini ziyaretten dönen Nurcan Karakaya ile 11 aylık bebeği Bedirhan’ın şehit edildiği saldırıya karıştığı tespit edilen ‘Rojevin’ kod adlı PKK’lı kadın teröristin Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgusunun sürdüğü bildirildi.”

13.05.2019

Performans uğruna ‘AŞK’larımızı feda ediyoruz

BEN galiba hızlı, parlak, her şeyi ‘küt’ diye kavrayabilen, yeniliklere açık insanlardan etkileniyorum. En önemlisi, hayatı anlamaya ve yakalamaya çalışan... Yüce Zerey onlardan biri!Bir pazarlama profesyoneli.Aynı zamanda akademisyen.Çok sıkı bir eğitimi var. Üstelik eğitiminin tamamı burslu. London School of Economics’te okursun da, burs alarak okumak tabii daha özel...THY, Coca Cola, Unilever gibi büyük şirketlerde çalışmış, şimdi de Hepsiburada’nın CMO’su...Araştıran, okuyan, yazan, her şeyin dibini kurcalayan biri. En son ‘Fabrika Ayarlarınıza Dönün’ diye bir kitap yazmıştı. Şimdi aşmış kendini, bir roman yazmış: ‘Mima’...Bu söyleşiyi ‘Mima’ şerefine yaptık.Çarpıcı ve derin bir kitap. ‘Mima’, son insan topluluğunun yönetim modeli. Toplulukta dünyanın farklı milletlerinden insanlar var. ‘Mima’nın iki kurucusu ve romanın ana kahramanı da Türk.Roman şu tespitle başlıyor: “İnsanoğlu olarak biz, bu zamana kadar en iyi neyi yönettik? Şirketleri. Dünya da bir şirket gibi yönetilmeli... Bu mümkün mü?”İşte kitapta pek çok şey gibi bunun da cevabını buluyorsunuz.Ama Yüce Zerey’den bu söyleşide öğrendiğim bir şey beni çok çarptı. Performans meselesi. Bana da sanki öyle geliyordu. Hayat bir performans sergileme alanı. Ve yaşarken yaptığımız, tüm performansları üst üste koymak. Yani şöyle: Her gün benim daha iyi performans sergilemem gerekiyor. Hep daha iyi işler yapmam, daha iyi röportajlar sunmam, daha fit olmam, daha derin olmam, daha bilgili olmam...Yüce bu röportajda dedi ki “Artık kendimizle yarışmaktan öleceğiz!”. Doğru. Başkasıyla değil, kendimizle yarışıyoruz! Çok matah bir şeymiş gibi. Hep daha iyisi için. Ve sürekli “performans” sergiliyoruz. Ben sevgilimi arıyorum, o da o sırada performans sergiliyor, ya toplantıda ya seyahatte oluyor. Ulaşamıyorum. Çünkü o da elinden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyor, kendisiyle yarışıyor, hep daha iyi olmak için...Ve şimdi dönüyorum Yüce’nin lafına: “Performans uğruna aşklarımızı feda ediyoruz!” Valla bana hayat dersi gibi oldu Yüce Zerey. Size de olması dileğiyle...

21.02.2019

Türk gecesinde üç ‘sakıncalı piyade’

DAVOS’a giden bir Türk için “must” yani elzem şeylerden biri, buraya gelen en yüksek Türk devlet yetkilisinin vereceği yemeğe katılmaktır.

26.01.2019