MENÜ

Henkel Savunma

Henkel Savunma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Henkel Savunma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9 Henkel Savunma haberi bulunmuştur.

Henkel Savunma Haberleri

Henkelden sözlü savunma

Henkel'den sözlü savunma

Rekabet Kurulunca Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ'nin sözlü savunması alındı.

12.09.2018Ekonomi
Rekabet Kurulu, Türk Henkelin savunmasını alacak

Rekabet Kurulu, Türk Henkel'in savunmasını alacak

Rekabet Kurulu, Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ'nin sözlü savunmasını alacak.

3.08.2018Ekonomi
Fenerbahçenin yeni yönetim kurulu | İşte Ali Koçun ekibi

Fenerbahçe'nin yeni yönetim kurulu | İşte Ali Koç'un ekibi

Ali Koç'un Fenerbahçe'nin yeni başkanı seçilmesiyle birlikte yeni dönemde görev alacak yönetim de merak konusu oldu. Fenerbahçe'nin yeni yönetim kurulunu merak eden Fenerbahçe taraftarları iş başı yapacak olan yönetim kurulu üyelerini araştırıyor. Peki, Fenerbahçe'nin yeni yönetim kurulunda kimler var? Fenerbahçe'nin yönetiminde hangi isimler var?

3.06.2018Spor Arena
Dünya basınından manşetler - 15 Ekim

Dünya basınından manşetler - 15 Ekim

ABD'nin Avrupa güçleri ve NATO güçleri komutanı Amiral James Stavridis, Türkiye’yi 90 yıl önce içinde kendi aile üyelerinin de bulunduğu Yunan azınlığa şiddet uygulamakla suçladı. İşte haberin detayları ve dünyanın önde gelen basın organlarının politika ve ekonomi alanında bugün öne çıkardıkları haberler:

15.10.2009Gündem
Dünya basınından manşetler - 15 Ekim

Dünya basınından manşetler - 15 Ekim

İşte dünyanın önde gelen basın organlarının politika ve ekonomi alanında bugünkü manşetleri ve öne çıkardıkları haberler:

15.10.2009Gündem
İşe göre eleman

İşe göre eleman

Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, “Bugüne kadar çok kalkınma planı yapıldı, ancak ortaöğretimde Avrupa’da uygulanan yüzde 65 meslek lisesi - yüzde 35 genel lise oranı, hiçbir zaman yakalanamadı. 2002 – 2003 eğitim döneminde de başarılamadı” diye itirafta bulunuyorlar. Onlara göre meslek eğitiminde gençleri etkileyecek “cazibe noktaları” bulunmalı. Nasıl bulunacağı aransa da henüz uygulamada bir devrim yapılmış değil. Meslek liselerine olan ilgi, 2003 – 2004 öğretim döneminde neredeyse genel liselere göre yüzde 100’leri aşan oranlarda azalmış. Bunu Bakanlık yetkilileri söylüyor.

23.07.2004Gündem
Krizde yatırımını kesmeyen de vardı

Krizde yatırımını kesmeyen de vardı

2001'de, siyasi ve ekonomik belirsizliklere rağmen Türkiye'nin potansiyeline güvenerek yeni yatırımlar yapanlar da oldu. ‘‘Türkiye'nin krizi atlatacağına inanıyoruz ve Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyoruz’’ diyen firmaların bazıları irili-ufaklı yatırımlar yaparken, bazıları dev yatırımlara imza atma cesaretini gösterdi.

30.12.2001Ekonomi