MENÜ

Hello Dergisi

Hello Dergisi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hello Dergisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hello Dergisi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 379 Hello Dergisi haberi bulunmuştur.

Hello Dergisi Haberleri

Düğün fotoğrafı 8 bin dolar

Düğün fotoğrafı 8 bin dolar

Geçtiğimiz eylül ayında nikah masasına oturan Tuba Ünsal-Cem Cantaş çifti, geciken düğün törenini bu cumartesi yapıyor. Hollywood ünlülerine özenen çift, düğün fotoğraflarını 8 bin dolara satmayı planlıyor.

13.07.2005Kelebek
Renk-ahenk

Renk-ahenk

Yaratıcılık sınırlarını zorlarken, yaşadığımız pek çok ana ve biriktirdiğimiz pek çok imgeye başvururuz farkında olmadan. Gündelik yaşamda karışımıza çıkan ve bizi etkileyen pek çok şey birleşerek, bizim enerjimiz ve hayalgücümüz olurlar. Bazen bir film sahnesi, bazen ilginç bir form, bazen bir kar tanesi...

24.11.2004Kelebek
Assos’ta bir kont

Assos’ta bir kont

1997 yılında hayatını kaybeden Prenses Diana’nın erkek kardeşi Kont Charles Edward Maurice Spencer ve eşi Caroline, geçen hafta Çanakkale-Assos’ta gözlerden uzak iki gün geçirdi.

4.08.2004Kelebek
Ünlü anne olmak kárlı iş

Ünlü anne olmak kárlı iş

Eskiler her bebek rızkıyla gelir derler ya, eğer ünlüyseniz bu gerçekten de doğru olabilir. Türkiye'de ve dünyanın geri kalanında sinema yıldızları, modeller, şarkıcılar doğacak olan veya yeni doğan bebekleri sayesinde milyarlar kazanıyor.

9.05.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Herkes ‘Hello’ diyecek

Dün piyasaya çıkan haftalık sosyete-magazin dergisi Hello!’nun tanıtım kokteyli, önceki gece Topkapı Sarayı içindeki Arkeoloji Müzesi’nde yapıldı.

16.06.2004