MENÜ

Hava Durumu Tahminleri

Hava Durumu Tahminleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hava Durumu Tahminleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 397 Hava Durumu Tahminleri haberi bulunmuştur.

Hava Durumu Tahminleri Haberleri

Meteorolojiden son dakika hava durumu tahminleri | İstanbul için kar uyarısı yapıldı

Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahminleri | İstanbul için kar uyarısı yapıldı

Ocak ayı ile birlikte soğuk ve yağışlı havanın gelmesi, vatandaşların hava durumunu tahmini araştırmalarını hızlandırdı. Meteoroloji'den alınan tahminlere göre, yurt genelinde bugün hava durumunun kar, yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak, kar yağacak mı? İşte, son dakika hava durumu tahminleri...

2.01.2019Gündem
Yılbaşında kar yağacak mı Yılbaşı hava durumu tahminleri

Yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşı hava durumu tahminleri

Yeni bir yılı karşılamaya hazırlanan milyonlarca vatandaş, yılbaşında hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. '31 Aralık yılbaşı günü kar yağacak mı?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerini sorguluyor. Peki, yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşı hava durumu nasıl?

30.12.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava durumu nasıl olacak İşte meteorolojiden gelen hava tahminleri

İstanbul'da hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte meteorolojiden gelen hava tahminleri

2018'in son hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Haftaya yağışlı hava ile başlayan vatandaşlar, hafta sonu hava durumunun nasıl seyredeceğini merak ediyor. Meteoroloji'den alınan bilgilere göre, Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığının mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

28.12.2018Gündem
Son dakika: Meteoroloji uyardı Pazartesiden itibaren...

Son dakika: Meteoroloji uyardı! Pazartesiden itibaren...

Pazartesiden itibaren İstanbul başta olmak üzere Marmara ve batı kesimlerde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Yapılan son değerlendirmelere göre bugün, yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu; Doğu Akdeniz ve Doğu Anadolu'nun kuzeybatısı ile Gaziantep ve Kilis çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

24.11.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak İşte Meteoroloji Genel Müdürü bölgesel hava durumu tahminleri

Kar ne zaman yağacak? İşte Meteoroloji Genel Müdürü bölgesel hava durumu tahminleri

Ekim ayının son günlerinde Türkiye’nin çeşitli yerlerinden kar yağışı haberleri gelmeye başladı. Hava sıcaklıklarının 6-12 derece arasında düşeceğini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, bazı şehirlerde kar yağışı olacağını duyurdu. Peki, kar ne zaman yağacak?

22.10.2018Gündem
Haberde yeni sezon

Haberde yeni sezon

CNN TÜRK’ün yeni yayın dönemi bu akşam başlıyor. Haber kanalı yeni sezonda da gündemin nabzını tutmaya devam edecek.

9.09.2018Televizyon
Hafta sonu hava nasıl olacak İl il hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İl il hava durumu

Haziran ayının ilk hafta sonu tatili için plan yapmak isteyen on binlerce vatandaş, hava durumu araştırmalarına hız verdi. Cumartesi ve pazar günü havanın nasıl olacağını merak eden vatandaşlar, planlarının aksamasını önlemek için hava durumunun nasıl seyredeceğini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul ve Ankara'da hava durumu nasıl?

1.06.2018Gündem
İstanbullular hafta sonuna dikkat Meteoroloji uyardı

İstanbullular hafta sonuna dikkat! Meteoroloji uyardı

Meteoroloji, son bir haftadır parçalı bulutlu havanın etkisinde kalan İstanbul'da hafta sonu kuvvetli sağanak yağışların etkili olacağını duyurdu.

23.05.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte Ankara, İzmir ve tüm illerin hava durumu tahmini

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte Ankara, İzmir ve tüm illerin hava durumu tahmini

Hafta sonu için planlama yapmak isteyen vatandaşlar, şimdiden hava durumu araştırması yapmaya başladı. Planlarının aksamasını istemeyen vatandaşlar merakla hava durumunun nasıl seyredeceğini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul ve Ankara'da hava durumu nasıl?

18.05.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte Meteorolojiden gelen hava tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte Meteoroloji'den gelen hava tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak sorusu güzel havaların gelmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Hafta sonu izin günlerinde güzel bir gün geçirmek isteyen vatandaşlar, yağmura teslim olmak istemiyorlar. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen hava durumu tahminleri.

13.04.2018Gündem
Hava bugün nasıl olacak 16 Şubat hava durumu raporu

Hava bugün nasıl olacak? 16 Şubat hava durumu raporu

Hava bugün nasıl olacak? sorularına yanıt geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 16 Şubat yurt geneli hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Yapılan son değerlendirmelere göre bugün mevcut hava durumu devam ediyor. Peki İstanbul'da hava bugün nasıl olacak? Yurt geneli hava durumu nasıl? İşte 16 Şubat tarihli yurt geneli hava durumu tahminleri.

16.02.2018Gündem
Hava bugün nasıl olacak 28 Ocak hava durumu raporu

Hava bugün nasıl olacak? 28 Ocak hava durumu raporu

Hava bugün nasıl olacak? sorularına yanıt geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 28 Ocak yurt geneli hava durumu tahmin raporunu yayınladı. Batı ve iç kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı, ülke genelinde mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor. İşte 28 Ocak tarihli yurt geneli hava durumu tahminleri

27.01.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak Yarın hava nasıl olacak

Kar ne zaman yağacak? Yarın hava nasıl olacak?

Yeni hafta öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de hava durumu oldu. Pazartesi günü planlarını saatler öncesinden yapmak isteyen vatandaşlar, 'yarın hava nasıl olacak, kar ne zaman yağacak?' gibi sorulara yanıt arıyor. İşte 22 Ocak tarihi için hava durumu tahminleri!

21.01.2018Gündem
Hava durumu dışarı çıkacaklara uyarı veriyor Bu akşam yağmur yağacak mı

Hava durumu dışarı çıkacaklara uyarı veriyor! Bu akşam yağmur yağacak mı?

Hava durumu gün içerisinde gökyüzünün zaman zaman kapanması nedeniyle araştırılan konular arasında yer aldı. Plan yapmak isteyenlerin özellikle araştırdığı hava durumu bilgisi, bazı bölgeler için kuvvetli yağış uyarısında bulunuyor. Peki, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı bilgilere göre hava durumu bugün nasıl olacak? İşte, Meteoroloji'den alınan resmi bilgiler

4.01.2018Gündem
Hava durumu bugün nasıl olacak

Hava durumu bugün nasıl olacak?

Ülkemizde yaşayan vatandaşlar hava durumunun bugün nasıl olacağını merak ediyorlar. Özellikle hafta sonu için araştırılan hava durumu raporuna haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte haftanın hava durumu ve il il hava durumu tahminleri

15.12.2017Gündem
Bugün hava durumu nasıl olacak

Bugün hava durumu nasıl olacak?

İstanbul'da kapalı bir güne uyanan vatandaşlar bugün 'hava durumu nasıl olacak?' sorusunun cevabını arıyor. İşte tüm illerimizde bu haftanın hava durumu tahminleri

17.07.2017Gündem
Hava durumu bu hafta nasıl olacak İşte haftanın hava durumu tahminleri

Hava durumu bu hafta nasıl olacak? İşte haftanın hava durumu tahminleri

Hava sıcaklıkları önümüzdeki günlerde artış göstermeye başlıyor. Kuzey Afrika üzerinden sıcak hava dalgası bekleniyor ve hava sıcaklıkları 30 Haziran'dan itibaren yurt genelinde hissedilir ölçüde artacak. Peki yurdumuzda bu hafta hava durumu nasıl olacak? Sıcaklık kaç dereceleri bulacak? İşte il il hava durumu tahminleri

29.06.2017Gündem
Ben nesnenin zeki, hisli ve dedikoducu olanını severim

Ben nesnenin zeki, hisli ve dedikoducu olanını severim

Nesnelerin İnterneti (İngilizce kısaltmasıyla IoT), son yılların en çok konuşulan konularından ve tüm karmaşıklığına rağmen asıl amacını yukarıdaki gibi senaryoları gerçeğe dönüştürmek olarak özetleyebiliriz.

Meteoroloji'den sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı Batı Karadeniz ve Çorum-Amasya çevrelerinde bugün görülecek olan sağanak yağışa karşı uyardı.

17.01.2017Gündem
Yılbaşında havalar nasıl olacak 31 Aralık günü kar yağacak mı Meteorolojiden açıklama...

Yılbaşında havalar nasıl olacak? 31 Aralık günü kar yağacak mı? Meteoroloji'den açıklama...

Yılbaşında havaların nasıl olacağı binlerce vatandaş tarafından merak konusu olmuş durumda. Geçtiğimiz yıl, yılbaşı akşamında oldukça fazla yağan kar bu yıl da vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Tüm ülke genelinin kara teslim olması sebebiyle vatandaşlar acaba yılbaşında da kar yağar mı, havalar nasıl olur sorularına yoğunlaştı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamayla yılbaşında havaların nasıl olacağı netleşti. Peki, 31 Aralık'ta İstanbul'da havalar nasıl olacak? Kar yağacak mı? İşte detaylar...

30.12.2016Gündem
Son dakika haberi: Asit yağmuru alarmı.. Bu illerde yaşayanlar dikkat

Son dakika haberi: Asit yağmuru alarmı.. Bu illerde yaşayanlar dikkat!

Önce İstanbul için hava durumu uyarısı geldi ardından Mardin, Diyarbakır, Hakkari ve Şırnak için kükürtlü yağmur uyarısı verildi. İşte meteorolojinin yeni hava durumu tahmini.

28.10.2016Gündem
Rastgele değil teknogele

Rastgele değil teknogele

‘Rastgele’ diyerek saatlerce olta başında balık tutmak için bekleyen amatör balıkçılar, artık teknolojinin imkânlarını kullanmaya başladı. Sensörlü oltalardan uzaktan kumandalı botlara kadar birçok teknoloji balık tutmayı kolaylaştırıyor.

1.10.2016Ekonomi
Meteorolojiden uyarı: Pazartesi başlıyor

Meteoroloji'den uyarı: Pazartesi başlıyor

Meteoroloji tüm yurtta yağışlı havanın geldiği uyarısında bulundu. Yarın ve pazar günü hava güzel. Ancak pazartesinden itibaren yağışlar yine bastırıyor.

29.04.2016Gündem
Meteorolojiden açıklama - İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji'den açıklama! - İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) yaptığı değerlendirmelere göre ülkemiz genelinin parçalı bulutlu, zamanla kuzeybatı kesimlerinin çok bulutlu, öğleden sonra Edirne, Kırklareli, Ankara, Çankırı, Bolu, Karabük ve Kastamonu çevrelerinin, akşam ve gece saatlerinde ise Marmara bölgesi ile Batı Karadeniz bölümünün sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

20.04.2016Gündem
Meteorolojiden açıklama - İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji'den açıklama! - İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) yaptığı değerlendirmelere göre ülkemizde yağış beklenmiyor. Yurdun genelinde az bulutlu ve açık bir hava olacağı tahmin ediliyor. Batı bölgelerde zaman zaman parçalı bulutlu hava hakim olacak. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

8.04.2016Gündem
Bünyamin Sürmeliden Mavi Misket: Yağmur artacak kar azalacak

Bünyamin Sürmeli'den Mavi Misket: Yağmur artacak kar azalacak

Ekranların ‘havayı koklayan adam’ı Bünyamin Sürmeli kitap yazdı. Küresel ısınmanın ne tür bir bela olduğunu hâlâ anlamadıysanız ‘Mavi Misket’i okumalısınız. Meteorolog Sürmeli size tahmin yapmanın sırrını veriyor.

8.04.2016Keyif
Meteoroloji - İstanbulda hava durumu nasıl olacak

Meteoroloji - İstanbul'da hava durumu nasıl olacak?

Meteorolojinin yaptığı değerlendirmelere göre ülkemizde genellikle hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üstünde seyredecek. Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Diyarbakır, Mardin, Batman ve Siirt çevreleri, Isparta'nın Yenişarbademli, Aksu ve Sütçüler ilçeleri ile Antalya'nın İbradı ve Akseki ilçelerinin az süreli yağmurlu geçeceği belirtiliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak? Detaylarda...

6.04.2016Gündem
Ankara Hava Durumu Kar Yağışı Devam Ediyor

Ankara Hava Durumu Kar Yağışı Devam Ediyor!

22 Ocak 2016 Cuma günü için Ankara hava durumu tahminleri meteorolojiden geldi. Ankara'da 20 Ocak akşamı başlayan kar yağışı bugün etkisini arttırarak devam etti. Yoğun kar yağışının yarın yani 22 Ocak Cuma günü de aynen devam edeceği tahmin ediliyor.

21.01.2016Eğitim
Şenol Güneş: Karabüke paf takımla çıkacağım

Şenol Güneş: Karabük'e paf takımla çıkacağım

Yoğun kar yağışı nedeniyle ileri tarihe ertelenen Mersin İdmanyurdu maçının ardından Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

17.01.2016Spor
İstanbulda 18 Ocakta Okullara Kar Tatili

İstanbul'da 18 Ocak'ta Okullara Kar Tatili!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için hava durumu tahminlerini değiştirdi. Yeni hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da bugün gündüz saatlerinde yoğun bir şekilde yağan yağmur gece saatlerinde yerini kar yağışına bırakacak. Peki; İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İşte İstanbul kar yağışı tahminleri...

17.01.2016Eğitim
Bayram namazı saat kaçta kılınacak İşte il il bayram namazı saatleri

Bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il bayram namazı saatleri

Diyanet İşleri Başkanlığı, il il Kurban bayramı namaz saatlerini açıkladı. İşte Ankara, İstanbul, İzmir ve Türkiye genelinde Kurban Bayramı namaz saatleri...

24.09.2015Gündem
Bayramda hava nasıl olacak İşte Kurban Bayramı için hava durumu tahminleri

Bayramda hava nasıl olacak? İşte Kurban Bayramı için hava durumu tahminleri

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kurban Bayramı süresince ülke genelinde yağış beklendiğini, mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının, pazartesi gününden itibaren yurdumuzun iç ve batı bölgelerinde (Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz) 3 ila 6 derece azalacağının tahmin edildiğini söyledi. İşte Kurban Bayramı için hava durumu tahminleri...

21.09.2015Gündem
Bu hafta hava durumu nasıl olacak

Bu hafta hava durumu nasıl olacak?

Sıcaklıklar düşüyor mu? İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere diğer illerimizdeki sıcaklık değerleri nasıl olacak? İşte Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan son değerlendirmelere göre hava durumu tahminleri...

7.09.2015Kelebek
Bir ilimizde ‘sıcak tatili’ verildi

Bir ilimizde ‘sıcak tatili’ verildi

Yurt genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de kavurucu sıcaklar etkisini sürdürüyor. Sıcak hava dolayısıyla Kırıkkale Valiliğince kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personele 3 gün idari izin verildi.

29.07.2015Ekonomi
Alışverişte ‘hopi’ devri

Alışverişte ‘hopi’ devri

Artık başkasının üzerinde gördüğünüz kıyafeti almak için mağaza mağaza dolaşmak devri kapanıyor. Boyner Group’in yeni uygulaması ‘Hopi’ ile aranılan ürün fotoğrafını gönderip bulunabilecek.

27.11.2014Ekonomi
İşte İstanbul hortumu

İşte İstanbul hortumu

ABD Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi’ne (NOAA) bağlı Maryland Eyaleti, College Park şehrindeki Ulusal Hava ve İklim Tahmini Merkezi, kapılarını Hürriyet’e açtı.

15.08.2014Dünya
Herkül fırtınası İngiltereye geliyor

Herkül fırtınası İngiltere'ye geliyor

ABD'de 16 kişinin hayatını kaybettiği, rekor kıran dondurucu soğuklara neden olan Herkül Kış Fırtınası'nın bugün İngiltere'nin batı sahillerinden ülkeye giriş yapması bekleniyor.

7.01.2014Dünya
Yoğuşmalı rekabet

Yoğuşmalı rekabet

GELİŞEN teknoloji hayatımızda büyük yer edinen ısınma alanında kendini gösteriyor. Akıllı konseptiyle sürekli yenilenen ısınma teknolojileri verimliliği arttırdığı gibi kullanıcıların elektrik veya doğalgaz faturalarını da düşürmeyi başarıyor.

21.12.2013Ekonomi
Havayı Koklayan Adam telefona geldi

Havayı Koklayan Adam telefona geldi

Her gün birbirinden kullanışlı akıllı telefon uygulamalarıyla karşınızda olacağız. Bugünkü uygulamamızın ismi Havayı Koklayan Adam...

20.12.2013Teknoloji
G.Sarayı bekleyen büyük tehlike

G.Saray'ı bekleyen büyük tehlike!

Cuma günü Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Türk Telekom Arena'da oynayacağı Karabükspor karşılaşmasıyla zorlu bir fikstüre girecek olan Galatasaray'ın başını, Türk Telekom Arena'da Cluj maçıyla birlikte gün yüzüne çıkan zemin problemi ağrıtabilir.

13.11.2012Futbol
Sıcak, kuraklık Avrupada da gıda fiyatlarını tehdit ediyor

Sıcak, kuraklık Avrupa'da da gıda fiyatlarını tehdit ediyor

Rusya yaşanan kuraklıktan sonra buğday üretimi tahminlerini düşürürken, ekonomistler, kuraklıkla artan gıda fiyatlarının Batı Avrupa'yı da vuracağı konusunda uyarıyor.

5.08.2010Gündem
Kuraklık Avrupayı vuracak

Kuraklık Avrupa'yı vuracak

Rusya yaşanan kuraklıktan sonra buğday üretimi tahminlerini düşürürken, ekonomistler, kuraklıkla artan gıda fiyatlarının Batı Avrupa'yı da vuracağı konusunda uyarıyor.

5.08.2010Gündem
Aveadan anlık hava durumu tahminleri

Avea'dan anlık hava durumu tahminleri

Türkiye'nin uluslararası standartlarda, meteorolojik gözlem ve hava tahmini hizmetlerini sürdüren kurumu Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü ile AVEA işbirliği protokolü imzaladı.

23.03.2010Ekonomi
CNN TÜRKün yeni yayın dönemi başladı

CNN TÜRK'ün yeni yayın dönemi başladı

CNN TÜRK’ün yeni yayın dönemindeki programları ve yeni yüzleri 1 Eylül Salı günü, CNN TÜRK Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand’ın evsahipliğinde Doğan Tv Center’da yapılan toplantıda tanıtıldı.

2.09.2009Kelebek
Deprem tahmininde umutlar artıyor mu

Deprem tahmininde umutlar artıyor mu

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik-Elektronik Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Berk Üstündağ başkanlığında yürütülen, “Kayaç Gerginlik İzleme Yöntemi ile Deprem Tahmini Projesi” kapsamında elde edilen verilerle 5 büyüklüğünün üzerindeki depremlerin 12-24 saat öncesinde yüzde 75 oranında kestirilebildiği bildirildi.

14.11.2006Gündem
CNN TÜRKte yeni dönem

CNN TÜRK'te yeni dönem

CNN Türk, "İlk bilen siz olun" sloganıyla yeni sezona bugün başlıyor. Vazgeçilmez programların yanı sıra yarışmadan sinemaya yepyeni programların da ekrana geleceği CNN Türk’ün sürprizi ise, CNN International’ın ünlü muhabiri Richard Quest’in sunduğu Quest Show.

17.09.2006Kelebek
Microsoft süperbilgisayarda iddiasını sürdürüyor

Microsoft süperbilgisayarda iddiasını sürdürüyor

Microsoft, bilimsel alanlarda kullanılan yüksek performanslı bilgisayarlar için geliştirdiği işletim sisteminin yeni sürümünü piyasaya sürdü. Windows Compute Cluster Server 2003 isimli işletim sistemi, karmaşık bilimsel hesaplamalarda kullanılan paralel yüksek performanslı bilgisayar uygulamalarını çalıştırabiliyor.

13.06.2006Gündem
Günü yakalayacaksınız

Günü yakalayacaksınız

Altıncı yayın dönemini geride bırakan Türkiye’nin haber televizyonu CNN TÜRK, güçlü kadrosuna deneyimli, uzman haberciler ve programcılar katarak izleyicilerine farklı yelpaze sunmaya devam edecek.

18.09.2005Kelebek