MENÜ

Hatalı soru

Hatalı soru ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hatalı soru haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hatalı soru haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.336 Hatalı soru haberi bulunmuştur.

Hatalı soru Haberleri

Baykal partisini başarılı ilan etti

Baykal partisini başarılı ilan etti

CHP lideri Baykal, partisinin yerel seçimlerden başarıyla çıktığını, karşılaştırma yapmanın doğru olmayacağını söyledi.

29.03.2004Gündem
Dünya yönünü üç boyutlu buluyor biz ise hálá kayboluyoruz

Dünya yönünü üç boyutlu buluyor biz ise hálá kayboluyoruz

10 yılı aşkın süredir gazetecilik yapıyorum ve bu süre zarfında dünyada bir çok ülkeyi görme fırsatım oldu. Eğer ekonomi servisinde çalışıyor ve bir de otomotiv sektörüyle ilgileniyorsanız, yurtdışına çıkma olasılığınız çok fazla oluyor. Ama bu yurtdışı gezileri bir çok insanın zannetiği gibi öyle turistik geziler gibi olmuyor. Çoğunlukla havalimanlarında koşuşturduğunuz, gittiğiniz şehri kısıtlı bir şekilde gördüğünüz seyahatlerdir... Hele otomobil firmalarının seyahatleri ise bu geziler içinde en yorucu olanlarıdır...

30.03.2004Gündem
Türk doktorları ayağa kaldırdı

Türk doktorları ayağa kaldırdı

11 yıl önce İsviçre’ye yerleşen Hürriyet’in eski sahibi Erol Simavi, Cenevre’de belinden ameliyat geçirip, yürüyemez hale gelince Türkiye’ye dönüp Türk hekimleri tarafından sağlığına kavuşturuldu.

7.04.2004Kelebek
Türk doktorları ayağa kaldırdı

Türk doktorları ayağa kaldırdı

Hürriyet’in eski sahibi Erol Simavi, Cenevreli bir doktorun hatalı ameliyatla yürüyemez hale getirdiği hastalığını yenmek için tam 11 yıl sonra Türkiye’ye döndü. ‘Hiç yürüyemiyordum’ diyen Simavi, Türkiye’deki ameliyatından sonra ayağa kalktı.

7.04.2004Gündem
Türk doktorları ayağa kaldırdı

Türk doktorları ayağa kaldırdı

11 yıl önce İsviçre’ye yerleşen Hürriyet’in eski sahibi Erol Simavi, Cenevre’de belinden ameliyat geçirip, yürüyemez hale gelince Türkiye’de Türk hekimleri sayesinde sağlığına kavuştu.

8.04.2004Kelebek
Çelik: Öğrenciler YÖK dedikodusuna bakmayın

Çelik: Öğrenciler YÖK dedikodusuna bakmayın

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, üniversiteye hazırlanan öğrencilerin YÖK Yasası konusundaki dedikodulara kulak asmamaları gerektirdiğini söyledi.

14.05.2004Gündem
Sınava bir hafta kala sınav kazandıran uyarılar

Sınava bir hafta kala sınav kazandıran uyarılar


Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı 13 Haziran'da yapılacak. Uzmanlar, standart puanların her yıl değişiklik gösterebileceğini ve aynı sayıda neti olan öğrencilerin farklı puan alabileceklerini vurguluyor.

5.06.2004Gündem
Büyük güne hazırlanın

Büyük güne hazırlanın

Bir gelin ve damat düğün günlerine nasıl dikkat ve özenle hazırlanıyorsa, sınav günü için siz de öyle davranın. Birkaç gün önceden yediğinize içtiğinize dikkat edin, güneşin altında çok kalıp canınızı yakmayıın. Sınav günü de güzel bir duş ve kahvaltıyla güne başlayın.

16.06.2004Kelebek
Ladin’in finansörüne vergi kolaylığında bakan imzası var

Ladin’in finansörüne vergi kolaylığında bakan imzası var

Usame Bin Ladin’e destek sağladığı için BM’nin ‘yasaklılar’ listesine aldığı, ABD’nin de malvarlığına el koyduğu Yasin El Kadı’nın Türkiye’deki şirketine sağlanan 4.6 trilyon liralık vergi kolaylığının, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın imzalı onayı ile yapıldığı belirtildi.

23.06.2004Ekonomi
En başarılı iller Antalya, Kayseri ve Aydın

En başarılı iller Antalya, Kayseri ve Aydın

Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS), sınavı kazanma oranına en başarılı üç il Antalya, Kayseri ve Aydın oldu.

21.07.2004Gündem
Hatalı sorulara CHPden tepki

Hatalı sorulara CHP'den tepki

CHP Antalya Milletvekili Osman Kaptan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, bu yıl üniversiteye giriş sınavındaki (ÖSS) hatalı soruların öğrencilerin zaman ve motivasyon kaybına neden olup olmadığını sordu.

22.07.2004Gündem
Çocuğunuzun ilk otomobili son otomobili olmasın

Çocuğunuzun ilk otomobili 'son otomobili' olmasın

Düne kadar oyuncak otomobilleriyle oynayan çocuklar, ehliyetlerini alabilecek yaşa geldikleri zaman anne ve babalarına ‘‘Bana otomobil alır mısın?’’ ya da ‘‘Otomobilin anahtarlarını verir misin?’’ gibi soruları sıralamaya başlıyorlar. Bu sorular karşısında anne-babaların verecekleri cevap ne olursa olsun, endişeye kapılıyorlar.

24.08.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Bu, TSK’nın değil polisin işi olmalı

Genelkurmay Başkanlığı’nın “fişleme” olayına getirdiği açıklama, bu işlevin Türk Silahlı Kuvvetlerine değil, asıl polise bırakılması gerektiğini bir defa daha hatırlattı. Askerimizi bu şekilde yıpratmamalı ve yasaları hemen değiştirmeliyiz.

17.03.2004

Patlamış lastikler

Galatasaray'da Özhan Canaydın yönetiminin çok fazla dayanacağını zannetmiyorum. Daha birinci günden işler arap saçı. Bu yönetim nasıl kalır, yoluna devam edebilir?

24.03.2004

100 milyonluk satışın 10 milyar TL noter harcı olur mu?

Belki inanmayacaksınız ama olay doğru. Yine de inanmayan olursa, yüzlerce noteri tanık göstermek suretiyle olayı ispatlayabiliriz.

22.05.2004

Giderek Engin Akçakoca dönemine dönüyoruz

BDDK cuma günü bir basın açıklaması yapınca umutlandım.

‘Galiba Çukurova ile yaptıkları anlaşmayı ve Mehmet Emin Karamehmet’le hangi koşullarda el sıkıştıklarını açıklayacaklar’ diye düşündüm.

Nerede.

15.08.2004