MENÜ

Hatalı soru

Hatalı soru ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hatalı soru haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hatalı soru haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.331 Hatalı soru haberi bulunmuştur.

Hatalı soru Haberleri

Özel okul sınavı zorladı

Özel okul sınavı zorladı

15 bini aşkın ilköğretim son sınıf öğrencisi, iyi bir koleje girebilmek için dün iki saat boyunca ter döktü. 8 ilde yapılan Özel Okullar Sınavı, saat 10.00'da başladı. Öğrenciler sırayla sınav salonuna alınırken, anne babalar okul bahçesinde heyecanla iki saatin geçmesini bekledi.

1.06.2003Gündem
Ecevitten hükümete eleştiri ve öneri

Ecevit'ten hükümete eleştiri ve öneri

DSP Genel Başkanı Bülent Ecevit, eşi Rahşan Ecevit'in sağlığı konusunda konunun uzmanlarının, son incelemelerde kendilerine büyük umut verdiklerini belirtti. Ecevit, ''Türkiye'nin, Ortadoğu'nun en önemli ülkesi olduğunu unutmaması ve başka ülkelere de unutturmaması gerekir'' dedi. Ecevit, 58 ve 59. hükümetlerin uluslararası ilişkiler konusunda çok gaf ve yanlışlar yapıldığını, acemice davranıldığını söyledi.

11.06.2003Gündem
Ersümer: 368 milyon dolar uçtu, hata bürokratların

Ersümer: 368 milyon dolar uçtu, hata bürokratların

ANAP'lı eski Enerji Bakanı Cumhur Ersümer, TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu'na diğer tüm siyasetçi ve bürokratların aksine avukatıyla geldi.

20.06.2003Ekonomi
Devrim ufukta göründü Kanserin maskesi düşüyor

Devrim ufukta göründü Kanserin maskesi düşüyor

Kanseri en temel düzeyde neyin başlattığını ortaya çıkartmaya yönelik yeni bir moleküler ve genetik yöntem, hastalığı aslında hiç tanımadığımızı gösteriyor. Yeni yaklaşım, kanseri bir gen hastalığı olarak tanımlıyor.

9.09.2003Spor
Verheugen: Kıbrıs ile üyelik arasındaki bağlantıyı bilinçli kurduk

Verheugen: Kıbrıs ile üyelik arasındaki bağlantıyı bilinçli kurduk

AB Komisyonu üyesi Günter Verheugen, Türkiye'nin AB'ye tam üye olmasının gerekip gerekmediği konusunun siyasi alanda ve kamuoyunda tartışılabileceğini söyledi.

5.11.2003Gündem
Yediğimiz goller rakibe hediye

'Yediğimiz goller rakibe hediye'

Christoph Daum, derbi maçta Beşiktaş'a iki golü hediye ettiklerini söyledi. Daum, daha güvenilir, daha az hatalı olmaları için kaleciler üzerinde çalışmaları gerektiğini belirterek, "Dünkü maçta Cordoba bizim kalemizde olsaydı, maç 4-0 biterdi" dedi.

1.12.2003Futbol
KKTC YSK Başkanı:Her türlü önlemi aldık

KKTC YSK Başkanı:Her türlü önlemi aldık

KKTC Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Taner Erginel, 14 Aralık Pazar günü yapılacak genel seçimlere hangi bir şekilde hile karıştırılmaması için gerekli tüm önlemlerinalınmasına devam edildiğini belirtti ve siyasi partileri, sandık görevlilerinin deneyimli kişilerden oluşması konusunda uyardı.

10.12.2003Gündem
Sağlık Personeli Sınav sonuçları açıklandı

Sağlık Personeli Sınav sonuçları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB) gerçekleştirilen Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Sağlık Personeli Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nın sonuçları açıklandı.

29.12.2003Gündem
MEDYADAN : Muhtelif

MEDYADAN : Muhtelif

Öyle Hoca'ya böyle talebe - Kilis şampanyası olur mu - Kuzuyu kurda, laikliği Ömer Dinçer'e emanet etmek - Tabuta bayrak örtmek hakkında - Deprem Vergileri, tam da İmar Bankası'nın açığı kadarmış - Otoparklarla ilgili önemli bir haberdi - Ali Müfit Gürtuna'dan Başbakan'a "jest" - Vatan gazetesi neye sevinmiş, anlamadım - Başbakanlık Protokol Müdürü'ne haksızlık yapılmış - Aykut Kocaman haberini bir Hürriyet'ten bir de Star'dan okuyun - Ve, YILIN OBJEKTİF RÖPORTAJI !!!

4.01.2004Gündem
Bülentin tercihi sahada kalmak

Bülent'in tercihi sahada kalmak

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takım kaptanı Bülent'e sezon sonuna kadar kalmasını 2005'te teknik alanda çalışmasını istediklerini belirterek "Ama o 'hayır' diyerek futbol oynamak istediğini bildirdi" dedi.

9.01.2004Spor
Hastalık belirtileri Türkler de farklı, Almanlarda farklı

Hastalık belirtileri Türkler de farklı, Almanlarda farklı

Almanya’da yaşayan Türkler ve Almanların psikolojik rahatsızlıkları arasındaki farklılıklar psikiyatrları bile şaşırtıyor. Mesela depresyon, Almanların ruhlarını karartırken Türklerde ağrılara yol açıyor. Histeri nöbetleri de daha çok Türk kadınlarında görülüyor.

27.01.2004Spor
Orman yangınlarından arta kalan karbon nereye gidiyor

Orman yangınlarından arta kalan karbon nereye gidiyor?

Siyah karbon mesela orman yangınlarında tamamen yanmayan bitkilerle veya fosil yakıtların yanmasıyla oluşur.

13.02.2004Spor
Hızlı yükseliş deyip duruyorlar üç senenin neresi hızlı

Hızlı yükseliş deyip duruyorlar üç senenin neresi hızlı?

Nehir Erdoğan yüz Türk büyüğü listesine 99’uncu sıradan girmek üzere! Son aylarda ismini o kadar çok duyduk ki. Sunuculuk hayatına TRT’de Telepazar ile başladı, NTV’deki Life Style Sinema ile devam etti.

21.02.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Köşk'le atama savaşı sürüyor

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, son günlerde sık sık kadrolaşma konusunda açıklamalar yapıyor, kendi parti tabanına mesajlar veriyor.

4.06.2003

Kalp ve kanser korkusundan menopozda özel tedavi devri

Hormon desteğinin kadınlarda kalp krizi ve meme kanserine yol açtığı yolundaki haberler, menopoz sonrasındaki tedavi yöntemlerini değiştirdi.

29.06.2003

Tramvay telleri mavisi lavanta kolonyası Rebul

REFİK Halit Karay'a göre her koku gibi lavantanın da rengi var: ‘‘Lavantadan yayılan renk, tramvay tellerinde yanıp söndüğünü zevkle seyrettiğimiz elektrik mavisidir.’’

22.08.2003

İngiltere maçı beni korkutuyor

İngiltere Milli takım antrenörü Sven Goran Ericksson, tahminlerin de ötesinde kibar ve Türk halkından özür dilerken de samimi idi. Ancak İngiltere maçı hala çok kişiyi korkutuyor.

19.09.2003

Musluğumuz akmazsa

ASANSÖR, kalorifer, sıhhi tesisat, ısı yalıtımı, enerji tasarrufu, klima, ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, yapı denetimi, doğalgaz, jeotermal ve AB sürecinde tesisat mühendisliği...

9.10.2003

Kıbrıs’ta seçim kaosu

KKTC'de 14 Aralık'ta genel seçimler yapılacak. Denktaş ile muhalefet -iktidar değil- arasında söz düellosu sürüyor. Başbakan Derviş Eroğlu hükümetinin bir anda ortaya çıkarttığı KKTC vatandaşlığına geçmek için dilekçe almaya karar vermesi Denktaş'ı zor durumda bırakmış.

11.10.2003