MENÜ

Harley Davidson Bot

Harley Davidson Bot ile ilgili tüm haberleri, son dakika Harley Davidson Bot haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Harley Davidson Bot haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 17 Harley Davidson Bot haberi bulunmuştur.

Harley Davidson Bot Haberleri

Harley Davidsondan zımba şıklığı

Harley Davidson'dan zımba şıklığı

Son trend zımba şıklığı Harley Davidson bot ve çizmelerinde...

23.10.2013Alışveriş
Bayram Fuarı’nda bazı markalar seri sonu ürünlerini çok ucuza satıyor

Bayram Fuarı’nda bazı markalar seri sonu ürünlerini çok ucuza satıyor

Yeşilköy CNR Fuar Merkezi’nde, bu yıl beşincisi düzenlenen ve artık bir ramazan geleneğine dönüşen Bayram Alışveriş Günleri Fuarı, bayram öncesi ucuza alışveriş yapmak için iyi bir alternatif. 22 Ekim’de başlayan fuar 2 Kasım’a kadar devam edecek. Fuara bu yıl 500’ün üzerinde firma katılıyor. Ağırlık tekstil ürünlerinde. Katılan firmalar arasında seri sonu ürünleriyle Kemal Tanca, Yeşil Kundura, Bambi Ayakkabı, Levi’s gibi tanınmış markalar da var. Çok ucuz fiyatlara birçok şey bulmak mümkün.

27.10.2005Kelebek
Türkiye’nin stil tarihçesi

Türkiye’nin stil tarihçesi

Kim bilir kaçımızın lise yılları onların hayalini kurarak, elde ettikten sonra gözümüz gibi sakınarak geçti. Makosen ayakkabılardan oduncu bol deri ceketlere ‘havalı çocuk’ olabilmek için neler giydik? Peki yeni gençliğin listesinde neler var?

29.11.2013 Kelebek
‘Yeşil Kundura’da bir devir kapandı

‘Yeşil Kundura’da bir devir kapandı

Türk ayakkabı sanayinin gelişmesinde büyük rol oynayan Yeşil Kundura’nın kurucusu Recep Ali Yeşil vefat etti. 2008’de hayatını kaybeden kardeşi Mustafa Yeşil ile 64 yıl önce başladıkları serüvende Türkiye’nin ilk ayakkabı ve bot ihracatını gerçekleştirmişlerdi.

22.11.2012Ekonomi
Tek işimiz ’ayak giyimi’

Tek işimiz ’ayak giyimi’

Krize giren aile şirketi Yeşil’in başına geçerek kurumsallaşmaya ağırlık veren Emel Yeşil Küçükçolak, "Yeşil’de yapılanma süreci sancılı oldu. Ürüne, teknolojiye ve özellikle insana yatırım yaptık. Artık büyüyoruz" dedi.

4.09.2007Kelebek
Otomobil markalı ayakkabı güven veriyor

Otomobil markalı ayakkabı güven veriyor

Rahat, sağlam, yağmura ve sıcağa dayanıklı kadın ve erkek ayakkabıları karşımıza dozer, cip, yarış otomobili markalarıyla çıkıyor. İşte tüketiciye güven verdiği için seçilen, ilgi gören markalar ve üreticileri.

16.11.2006Kelebek

Yazar Sonuçları