MENÜ

Hangi Kredi

Hangi Kredi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hangi Kredi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hangi Kredi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.998 Hangi Kredi haberi bulunmuştur.

Hangi Kredi Haberleri

Kendini ihbar etti

Kendini ihbar etti

Gayrimenkul şirketi Nef, Bodrum’da 1.8 milyar lira değerinde 2 proje geliştiriyor. Şirket yeşili ve doğasıyla gündemde olan bölgede proje yaparken önce kendini ihbar etti, proje arsasındaki ağaçları kayıt altına aldırdı.

21.07.2018Ekonomi
Emekli maaşına haciz koyulabilir mi

Emekli maaşına haciz koyulabilir mi?

Emekliler için en önemli geçim kaynağı olan emekli maaşları ile ilgili olarak en çok merak edilen konulardan birisi emekli maaşlarının haczedilip haczedilemeyeceği. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ödenen emekli maaşının haczedilmesi durumunda aslında son derece önemli maddi sorunların ortaya çıkması muhtemel. Peki, emekli maaşı haczedilebilir mi?

20.07.2018Ekonomi
Öyküden öyküye

Öyküden öyküye

‘İyi Bir Güneş’te bir araya getirilen Ece Ayhan öyküleri geçmişten gelen sürpriz. Ece Ayhan’ın bu öykülerden şiire açıldığını düşünüyorum. İlhan Durusel ise ‘Defterdar’da ‘arayışlarla dolu’ öyküler getiriyor bize.

19.07.2018Kitap Sanat
İmar barışı ne zaman bitecek

İmar barışı ne zaman bitecek?

İmar barışı ne zaman bitecek sorusunun yanıtı yüz binlerce kişi tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. İmar Barışı'nda, 13 milyon yapıyı kapsayan Yapı Kayıt Belgesi'ne vatandaşlar 8 Haziran cuma günü başvurmaya başlamıştı. Peki, imar barışı başvuruları için son gün ne zaman?

17.07.2018Gündem
MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemesi ne kadar MTVnin ikinci taksit ödemesi için son gün ne zaman

MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemesi ne kadar? MTV'nin ikinci taksit ödemesi için son gün ne zaman?

MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) 2. taksit ödemeleri 1 Temmuz'dan itibaren başladı. Tüm araç sahiplerinin ödemekle yükümlü olduğu MTV her yıl Ocak (1 Ocak – 31 Ocak) ve Temmuz (1 Temmuz - 31 Temmuz) aylarında iki eşit taksit halinde ödeniyor. Vergi miktarı araçların hacmine göre değişiklik gösteriyor. Peki, MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemesi ne kadar? MTV'nin ikinci taksit ödemesi nasıl yapılır?

17.07.2018Gündem
KPSS sınavına girerken adayların yanlarında bulundurması gereken belgeler neler

KPSS sınavına girerken adayların yanlarında bulundurması gereken belgeler neler?

Lisans düzeyinde gerçekleştirilecek olan KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavları 22 Temmuz tarihinde yapılacak. Sınav tarihine oldukça kısa bir süre kalması nedeniyle, sınava katlım sağlayacak memur adayları da KPSS'ye girerken hangi belgeleri götürmeleri gerektiğini ve KPSS'ye girerken yasak olan eşyalarının neler olduğunu sorgulamaya başladı. Peki, KPSS'ye girerken hangi belgeleri götürmek gerekir? KPSS'ye girerken yasak olan eşyalar neler?

17.07.2018Gündem
MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak

MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSÜ sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından ikinci aşamaya geçiş yapan adaylar, fiziki mülakatlarda ter döküyor. Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda görev almak için mücadele eden birçok vatandaş, MSÜ mülakatları için sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki, MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat evrakları arasında neler yer alacak? İşte, merak edilen o detaylar

16.07.2018Gündem
Borsada satış sürüyor... Üç günlük kayıp yüzde 9.75’e ulaştı

Borsada satış sürüyor... Üç günlük kayıp yüzde 9.75’e ulaştı

TÜRKİYE piyasaları durulmuyor. Önceki akşam Türk piyasaları kapalı iken uluslararası düşük hacimli işlemlerde 4.9776 lira ile tarihi zirveye çıkan dolar dün 4.78-87 lira arasında işlem gördü. Borsa İstanbul’daki kayıp ise üçüncü güne taşındı. İlk iki gün bankacılık hisselerindeki sert satış nedeniyle değer kaybeden borsa, dün de sanayi hisseleri ve holdinglerdeki satıştan darbe aldı.

12.07.2018Ekonomi
Araç sahipleri dikkat Son gün 31 Temmuz

Araç sahipleri dikkat! Son gün 31 Temmuz

MTV ödemeleri için süreç devam ediyor. 2 taksit olarak ödenen Motorlu Taşıt Vergisinin (MTV) temmuz ayında yatırılması gereken meblasını ödeyecek olan binlerce araç sahibi, son tarih konusunda araştırmalarına başladı. Araçların motor hacmine göre gerçekleşecek olan MTV ödemeleri, Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) ya da bankaların internet şubeleri üzerinden gerçekleştirilebilecek. İşte, MTV ödemelerinin son günü ve ödeme yöntemleri hakında bazı bilgiler

12.07.2018Ekonomi
‘Bilinçli bir intihali var ederek sorular soruyoruz’

‘Bilinçli bir intihali var ederek sorular soruyoruz’

Nazlı Pektaş’ın küratörlüğünde Yapı Kredi Kültür Sanat’ta açılan ‘İntihal mi? Hal mi?’ başlıklı sergi, Çağrı Saray, Erinç Seymen, Ferhat Özgür, Mehtap Baydu, Özlem Günyol&Mustafa Kunt ve Necla Rüzgar’ın 6 eski işi ile bu eserlerden esinlenerek oluşturdukları 6 yeni işi bir araya getirerek ‘temellük sanatı/kendine mal etme’ ve ‘intihal’ kavramlarını merkeze alıyor. Sanat tarihinin sıklıkla sorguladığı ‘özgünlük’ meselesini tartışan sergiyi Nazlı Pektaş ile konuştuk.

12.07.2018Kitap Sanat
Cumhurbaşkanı Erdoğan yıllardır tartışılan konuyu yorumladı: Hiçbir manisi yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan yıllardır tartışılan konuyu yorumladı: Hiçbir manisi yok

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanlığı’nın yeni dönemde Milli Savunma Bakanlığı’na bağlanabileceğini belirterek, “hiçbir manisi yok” dedi. Akar’ı bakan olarak açıklarken aynı anda komutanları da atadıklarını belirterek, “Çünkü Silahlı Kuvvetler boşluk kabul etmez” diyen Erdoğan, “Finans sektörü ile hem pratikte hem de teorikte geçmişi var” dediği Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın da işi çok daha seri derleyip toparlayacağına inandığını söyledi. Erdoğan, yeni bakanlar için de, “Bu arkadaşlarımız dünyayı iyi tanıyorlar, dünya ile entegre olmakta bir sıkıntıları yok. En büyük özellikleri dürüstlükleridir, ehliyet ve liyakatleridir” dedi.

11.07.2018Gündem
Aziz Yıldırımdan o iddialara yalanlama geldi

Aziz Yıldırım'dan o iddialara yalanlama geldi!

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, bugün kendisi hakkında çıkan "evine haciz geldi" haberleri hakkında konuştu ve "haciz" haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

9.07.2018Futbol
Whatsapp dahil teknoloji devleri istemeseniz de sizi yakından izliyor

Whatsapp dahil teknoloji devleri istemeseniz de sizi yakından izliyor

Cep telefonunuzu elinizde nasıl tuttuğunuza dair bilgiler, mesajlarınızı taranması , bilgilerinizin üçüncü taraflara ve şirketlere aktarılması...

7.07.2018Teknoloji
Berfudan sonra hayatım değişti

Berfu'dan sonra hayatım değişti

Eser Yenenler, hayatımıza BKM Mutfak’la girdi, “Çok Güzel Hareketler Bunlar”la adını duyurdu. “3 Adam”ın ardından şimdi bambaşka bir formatla Kanal D’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor: “Şöhret Kafası”... Geçtiğimiz yılın magazinde en çok konuşulan isimlerinden olan Eser Yenenler’e aklımdaki her şeyi sordum; Aslı Enver’le Murat Boz’u da, kredi çekerek çıktığı tatili de, 2015 Türkiye 4’üncü güzeli Berfu Yıldız’la yaşadığı ilişkiyi de... Sorularımın kimine cevap verdi, kimini duymazdan geldi. Ama Berfu’nun hayatını değiştirdiğini kabul etti. Buyurun Eser’in ‘Şöhret Kafası’na...

7.07.2018Magazin
Limit azaltmaya 1 hafta süre

Limit azaltmaya 1 hafta süre

BANKACILIK Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK), yeni düzenlemesine göre artık kart limiti düşürme talepleri en geç bir hafta içinde sonuçlandırılacak.

6.07.2018Ekonomi
Banka ve kredi kartı olanlar dikkat Çok önemli değişiklik

Banka ve kredi kartı olanlar dikkat! Çok önemli değişiklik

Değişiklik kapsamında, kart çıkaran kuruluşlar limit azaltma taleplerini işleme almadan önce, kart hamilinden talebinin ilgili kart limitini veya toplam kart limitini azaltmaya yönelik olduğuna ilişkin açık beyan alacak.

6.07.2018Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borcu nasıl sorgulanır, ödemesi nasıl yapılır

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borcu nasıl sorgulanır, ödemesi nasıl yapılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri Temmuz ayının başlamasıyla birlikte aranan konular arasında yerini aldı. 1-31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen MTV ödemelerinde araç sahibi olan vatandaşlar bir takım soruların cevaplarını araştırıyorlar. Peki MTV borç sorgulama işlemi nasıl yapılır, ödemeler taksitle yapılabilir mi? İşte Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında merak edilen tüm detaylar

4.07.2018Gündem
MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman bitecek İkinci seçim aşaması nasıl yapılacak

MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman bitecek? İkinci seçim aşaması nasıl yapılacak?

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından heyecanla beklenen ikinci seçim aşamaları da başladı. Mülakatların başlamasıyla birlikte, bu aşamada gerekli olan belgeler sorgulanmaya başlandı. Öte yandan ikinci aşamanın nasıl yapılacağı da merak konusu oldu. Peki, MSÜ mülakatı için gerekli belgeler neler olacak? MSÜ ikinci seçim aşaması nasıl yapılacak?

4.07.2018Gündem
MTV 2. taksit ödemeleri başladı… Borç sorgulama nasıl yapılır

MTV 2. taksit ödemeleri başladı… Borç sorgulama nasıl yapılır?

Trafiğe kayıtlı olan her araç için zorunlu tutulan Motorlu Taşıt Vergisi’nde (MTV) 2.’nci taksit dönemi geldi. Çeşitli faktörlere göre tutarı değişen MTV’nin ikinci taksitinin 1-31 Temmuz tarihleri arasında ödenmesi gerekiyor. Peki, MTV borç sorgulaması ve ödemesi nasıl yapılır? İşte, MTV hakkında merak edilenler!

2.07.2018Gündem
TED’in 15 yıllık Genel Başkanı: Kuruma kimseyi alamam torpilim yok

TED’in 15 yıllık Genel Başkanı: Kuruma kimseyi alamam torpilim yok

Selçuk Pehlivanoğlu, Türk Eğitim Derneği’nin (TED) 15 yıldır genel başkanlığını yapıyor. Bir süre inşaat mühendisliği yaptı, siyasetle ilgilendi ve uzun süredir de eğitimle ilgili çalışmalar yapıyor. 5 bin çalışanı, 38 okulu, üniversitesi, binlerce burslu öğrencisi olan 90 yıllık derneği yöneten Pehlivanoğlu ile eğitim sektörünü konuştuk.

TED’in 15 yıllık Genel Başkanı: Kuruma kimseyi alamam torpilim yok

TED’in 15 yıllık Genel Başkanı: Kuruma kimseyi alamam torpilim yok

Selçuk Pehlivanoğlu, Türk Eğitim Derneği’nin (TED) 15 yıldır genel başkanlığını yapıyor. Bir süre inşaat mühendisliği yaptı, siyasetle ilgilendi ve uzun süredir de eğitimle ilgili çalışmalar yapıyor. 5 bin çalışanı, 38 okulu, üniversitesi, binlerce burslu öğrencisi olan 90 yıllık derneği yöneten Pehlivanoğlu ile eğitim sektörünü konuştuk.

1.07.2018Eğitim
Oyun oynayarak binlerce lira kazanıyorlar

Oyun oynayarak binlerce lira kazanıyorlar

Son yıllarda izlenme sayısı gittikçe artan çevrimiçi oyun yayıncılığı yüksek gelirli bir meslek haline geldi. Oyuncular, ciddi miktarda paralar harcayıp kurdukları bilgisayar sistemleriyle canlı yayın yaparak binlerce lira kazanıyorlar.

29.06.2018Ekonomi
MSÜ ikinci aşama mülakatı için gerekli belgeler nelerdir

MSÜ ikinci aşama mülakatı için gerekli belgeler nelerdir?

MSÜ sonuçları sonrasında ikinci aşamaya girmeye hak kazandığını öğrenen subay ve astsubay adayları, sınava giderken yanlarında götürmeleri gereken belgeleri araştırmaya başladı. MSÜ ikinci aşama için gerekli belgeleri internet üzerinden sorgulayan binlerce kişi, bu belgeleri nereden ve nasıl temin edebileceğini araştırıyor. Peki, MSÜ mülakatı için gerekli belgeler neler olacak? İşte, merak edilen belgeler ve detaylı bilgiler

29.06.2018Gündem
Dev şirketin müşterilerinin bilgileri çalındı İlk açıklama geldi

Dev şirketin müşterilerinin bilgileri çalındı! İlk açıklama geldi

Son dakika haberi... Biletleme şirketi Biletix, üçüncü kişilerin, bazı müşterilerinin kişisel verilerine ve ödeme bilgilerine ulaştığını, konuyla ilgili önlem alınmaya çalışıldığını açıkladı. Açıklamaya göre Biletix'in kendilerine dış kaynaklı hizmet sunan Inbenta'nın bir ürününde kötü amaçlı yazılım, tespit edildiği ve bunun Ticketmaster'ın tüm web sitelerinden anında kaldırıldığı belirtilse de bazı müşterilerin etkilendiği doğrulandı

28.06.2018Ekonomi
Bu haber milyonları ilgilendiriyor ATMden para çekenler dikkat

Bu haber milyonları ilgilendiriyor! ATM'den para çekenler dikkat

Yargıtay, kredi kartı ile ATM'den nakit para çeken tüketicinin, hesabından kesilen 'avans çekim komisyonu'nun iadesi yönündeki talebini geri çevirdi. Yüksek mahkeme, bankaların ATM'lerde ne zaman çekileceğini bilmediği nakit paralar bulundurma hizmetinin bir bedeli olduğuna dikkat çekti.

27.06.2018Ekonomi
İçişleri Bakanlığı 100 kaymakam adayı alacak

İçişleri Bakanlığı 100 kaymakam adayı alacak

İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirliği Hizmetleri Sınıfına 100 yeni kaymakam alınmasına ilişkin ilan Resmi Gazete’de yayımlandı. Bugünkü sayıda yayımlanan ilanda, 100 yeni kaymakam adayının istihdam edileceği belirtilerek, 1 Ocak 2018 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış ve üniversitelerin siyasal bilgiler, hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki en az 4 yıl süreli fakültelerden mezun olanların, yapılacak sınava başvurabileceği bildirildi.

27.06.2018Gündem
LGS sonuçları açıklandı

LGS sonuçları açıklandı

Yaklaşık 1 milyon ortaokul 8’inci sınıf öğrencisinin merakla beklediği LGS sonuçları MEB tarafından açıklandı. Adaylar LGS sonuçlarını MEB’in internet sitesinden öğrenebilir. Adrese dayalı yerleştirmede kullanılacak kılavuz ve eğitim bölgeleri ise henüz yayınlanmadı.

26.06.2018Eğitim
MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman MSÜ ikinci aşama işlemleri

MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman? MSÜ ikinci aşama işlemleri

Merakla beklenen MSÜ tercih sonuçlarının geçtiğimiz günlerde gecikmeli olarak açıklanmasının ardından, MSÜ 2018 İkinci seçim aşamaları kapsamında Fiziki Yeterlilik Testi-HHO için Psikomotor Testi-Bando Asb.MYO için Müzik Yeteneği ve Müzik Bilgisi Seviye Tespit Sınavı-Mülakat yapılacak. Peki, MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman yapılacak?

26.06.2018Gündem
Neden kredi alamıyorum

Neden kredi alamıyorum?

Bugünün ekonomik dünyası içerisinde, krediler ve kredi kartları herkes için ihtiyaç haline geldi. Ev ya da taşıt sahibi olmak, sağlık giderlerini karşılamak, evlilik gibi pek çok farklı alandaki ihtiyaçlar için alınan kredilerin yanı sıra nerdeyse tüm alışveriş ihtiyacı da kredi ürünleri ile karşılanıyor. Ancak kredi ve kredi kartı alabilmek her durumda kolay değil. Bazı durumlarda tüketicilerin yapmış olduğu kredi ve kredi başvuruları banka tarafından reddedilebiliyor. Peki hangi durumlarda yapılan başvurular onaylanmaz?

19.06.2018Ekonomi
Meral Akşener: Suriye politikasını değiştireceğim

Meral Akşener: Suriye politikasını değiştireceğim

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, seçilir seçilmez Suriye politikasını değiştireceğini belirterek, "Suriyeli arkadaşlarımızı hemen sağlıklı, sıhhatli, düzgün bir şekilde ülkelerine göndereceğiz ve seneye 2019'da inşallah Sayın Erdoğan Şam camisinde namaz kılamadı ama 81 ilimizden 81 temsilci ile beraber ben Halep'te, Türkiye'den memleketine, vatanına gitmiş Suriyeli mültecilerle iftar edeceğim" dedi.

16.06.2018Gündem
PTT bugün (arefe günü) ve bayramda açık olacak mı İşte 15 haziran PTT çalışma programı

PTT bugün (arefe günü) ve bayramda açık olacak mı? İşte 15 haziran PTT çalışma programı

PTT arefe günü (bugün) ve bayramda açık mı sorusu, bu işlemlerini halletmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. PTT arefe günü (bugün) ve bayramda çalışıyor mu sorusuna alacakları cevaba göre harekete edecek olan vatandaşlar, konuyla ilgili detayları internet üzerinden öğrenmek istiyor. Peki, PTT arefe günü ve bayramda açık mı olacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

14.06.2018Gündem
Köprüde HGS  bilmecesi

Köprüde HGS bilmecesi

OSMANGAZİ Köprüsü’ndeki HGS problemi nedeniyle gişelerde nakit ödemek zorunda kaldığını savunan bazı sürücüler, tepkilerini sosyal medyada dile getirdiler. Osmangazi Köprüsü’nün işletmecisi Otoyol AŞ CEO’su Yavuz Batum, “İnsan hatasına izin vermeyen bir sistemimiz var. Yanlış, mesnetsiz, hangi amaçla ortaya atıldığı bilinmeyen bu iddiaların doğru olmadığını video kayıtlarımızla ispatlarız” dedi.

13.06.2018Ekonomi
Erdoğandan flaş OHAL mesajı

Erdoğan'dan flaş OHAL mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "24 Haziran'dan sonra bu göreve devamım halinde ilk işimiz inşallah OHAL'i kaldırmak olacaktır. OHAL'i kaldırmak demek, tamamıyla yok etmek, geri dönmemek anlamında değil. Biz terörü gördüğümüzde en sert tedbir neyse onu yine alırız" dedi. Erdoğan S-400 tartışmalarına da değinerek "Rusya bize sağ olsun çok uygun şartlarda kredi verdi. Hem de işin ikinci, üçüncü kademesinde ortaklaşa bir üretime gireceğiz. Ayrıca S-500'lerin ortak yapılması konusunda Rusya'ya teklif yaptım" ifadelerini kulandı.

13.06.2018Gündem
Spor Arena Plustan Dünya Kupası Anketi: Şampiyon Brezilya

Spor Arena Plus'tan Dünya Kupası Anketi: Şampiyon Brezilya!

Spor Arena Plus Dünya Kupası özel sayısı, 55 sayfalık içeriğiyle bir ay boyunca cebinizden eksik etmeyeceğiniz bir rehber. Dergi, 32 takımın analizinden maç takvimlerine, hakemlerden formalara, geçmişten bugüne kadar kullanılan maskotlarından futbol toplarına kadar, bir çok özel dosyayı içeriyor.

12.06.2018Futbol

Yazar Sonuçları

Durun etmeyin, siz kardeşsiniz!

15 Kasım 2016 tarihinde, bu sayfalarda ‘Durun gitmeyin! Siz kardeşsiniz!’ adlı bir yazı yazmıştım.

26.06.2018

Uçak bilet fiyatları neden bu kadar farklı?

Uçak bileti alırken en önemli karar noktası fiyat. Bazen aynı uçuş için havayolunun kendi internet sitesi veya online bilet satışı yapan sitelerin verdiği fiyatlar arasında ciddi fark meydana gelebiliyor.

12.06.2018