MENÜ

Halk Bankasi

Halk Bankasi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Halk Bankasi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.637 Halk Bankasi haberi bulunmuştur.

Türkiye Halk Bankası A.Ş., kısaca Halkbank, 1933 yılında 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Banka, 1933 yılında faaliyete başlamıştır. 128.480 milyon TL aktif büyüklüğü ile dünyanın büyük 159. bankasıdır.

Halk Bankasi Haberleri

Ehliyet sınav sonuçları sorgulama | 10 Şubat ehliyet sınavı sonuçları

Ehliyet sınav sonuçları sorgulama | 10 Şubat ehliyet sınavı sonuçları

10 Şubatta yapılan ehliyet sınavına giren binlerce adayın heyecanlı bekleyişi nihayet sona erdi. Milli Eğitim Bakanlığı, 10 Şubat 2018 tarihinde yaptığı ehliyet sınav sonuçlarını açıkladı. MEB'in açıkladığı sınav sonucunu öğrenmek isteyen adaylar, ehliyet sınav sonuçlarını öğrenmek için internette araştırma yaptı. Peki ehliyet sınav sonuçları nasıl görüntülenir? 10 Şubat ehliyet sınav sonuçlarına nasıl bakılır?

21.2.2018Gündem
NTOdan üyelerine nefes kredisi

NTO'dan üyelerine nefes kredisi

NTO'dan üyelerine nefes kredisi

21.2.2018Nizip
Devlet devre dışı

Devlet devre dışı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson’la görüşmesine ilişkin “Dışişleri Bakanlığı’ndan bir tek görevli yoktu. Devlet devre dışı. Tutanak var mı bilmiyoruz” dedi. Kılıçdaroğlu, dün CHP Meclis Grubu’nda şunları söyledi:

20.2.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: 6 yaşındaki kız çocuğu ile evlenebilir diye fetva veren ve onlara da destek veren iktidara oy vermeyin

Kılıçdaroğlu: 6 yaşındaki kız çocuğu ile evlenebilir diye fetva veren ve onlara da destek veren iktidara oy vermeyin 

Kılıçdaroğlu: 6 yaşındaki kız çocuğu ile evlenebilir diye fetva veren ve onlara da destek veren iktidara oy vermeyin 

20.2.2018Ankara
Kılıçdaroğlu’ndan yüzde 50+1 yorumu

Kılıçdaroğlu’ndan yüzde 50+1 yorumu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hedeflerinin en az yüzde 60 almak olduğunu belirterek "En az 50+1 diyorlar. Hayır hedefimiz en az yüzde 60. YSK içindeki çete dahi bizim başarımıza gölge düşürmesin. Çete dedim diye suç duyurusunda bulunmuşlar. Vallahi de billahi de siz çetesiniz" dedi. Tahliye edilen gazeteci Deniz Yücel için açıklamalarda da bulunan Kılıçdaroğlu, "Ülkenin en tepesinde koltuğa oturan kişi "bu ajandır" diyor. Bırakılıyor, uçağı geliyor, gidiyor. Teröristse, ajansa niçin serbest bırakıyorsun bir ajanı. O zaman sana bu bilgiyi kim verdi? Seni kim aldattı sevgili Erdoğan" diye konuştu.

20.2.2018Gündem
Hünü güven tazeledi

Hünü güven tazeledi

Hünü güven tazeledi

19.2.2018İzmir
Terör örgütü PKKnın isim taktiği

Terör örgütü PKK'nın isim taktiği

Başbakan Binali Yıldırım, terör örgütü PKK’nın Suriye’nin kuzeyindeki hedeflerine ulaşmak için yeni bir taktik geliştirdiğini belirterek, “PKK ismi eskidi, birçok ülkede terör örgütü olarak tanındı. Şimdi bir taktik yapıyorlar; ‘demokratik oluşum’ filan... Yersen! Biz bunları biliyoruz” dedi.

18.2.2018Gündem
TOKİ Ankara’da açık artırma ile konut satacak

TOKİ Ankara’da açık artırma ile konut satacak

KUZEYKENT Projesinin, Ankara'nın kuzeyinde bir milyon 665 bin metrekare alan üzerine inşa edildiğini vurgulayan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Yeni bir yaşam alanı olan ve farklı gelir grubundan insanları aynı yerde buluşturacak KuzeyKent Projesinde ilk etapta 250 konutu ’Açık Artırma Yöntemi’ ile satışa sunacagız dedi.

16.2.2018Ekonomi
TOKİ başkent Ankarada açık artırma ile konut satacak

TOKİ başkent Ankara'da açık artırma ile konut satacak

TOKİ başkent Ankara'da açık artırma ile konut satacak

16.2.2018Merkez
Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuşuyor. İşte Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları:

13.2.2018Gündem
Man Adası belgeleri için karar çıktı

Man Adası belgeleri için karar çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakınlarının Man Adası'ndaki bir şirkete para gönderdikleri" iddiası üzerine başlatılan soruşturmada, takipsizlik kararı verildi. Halk Bankası'nın CHP'nin elindeki belgeleri doğruladığı belirtilen kararda şüphelilerin Man Adası'nda bulunan Bellway şirketinin yurt dışında bulunan hesabına veya yurt dışında bulunan başkaca bir hesaba para göndermedikleri anlaşılmıştır" denildi.

10.2.2018Gündem
Çıkmış ehliyet sınav soruları ve cevapları... 2018 ehliyet sınavı tarihleri belli oldu

Çıkmış ehliyet sınav soruları ve cevapları... 2018 ehliyet sınavı tarihleri belli oldu

Çıkmış ehliyet sınav soruları yüz binlerce sürücü adayı tarafından araştırılmaya devam ediliyor. 2018 yılının ilk ehliyet sınavı yarın yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan ehliyet sınavı öncesinde sürücü adayları son tekrarlarını yapabilmek adına çıkmış ehliyet sınav soru ve cevaplarını araştırıyorlar. İşte geçmiş dönemi ait ehliyet soru ve cevapları burada.

9.2.2018Gündem
Ehliyet sınav yeri sorgulama ekranı Ehliyet sınavı kaç saat sürecek

Ehliyet sınav yeri sorgulama ekranı! Ehliyet sınavı kaç saat sürecek?

Ehliyet sınav yeri sorgulama işlemi, 10 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan sınav öncesinde araştırılıyor. Sürücü belgesi sahibi olmak isteyen vatandaşların büyük bir heyecanla katılım göstereceği ehliyet sınavı, 14.00'da başlayacak. Peki, ehliyet sınavı saat kaçta bitecek? İşte, sınav öncesi adayları yakından ilgilendiren konuyla ilgili bazı bilgiler

9.2.2018Gündem
Çıkmış ehliyet soruları - Ehliyet sınavı giriş belgesi nasıl alınır

Çıkmış ehliyet soruları - Ehliyet sınavı giriş belgesi nasıl alınır?

2018'in ilk ehliyet sınavı için kısa bir süre kaldı, geçmiş yıllara ait sorular ve sınav giriş belgesi için araştırmalar yoğunluk kazandı. Sürücü adaylar, bir yandan çıkmış ehliyet sorularını çözerken; bir yandan da sınav giriş belgesinin çıktısını almaya çalışıyor. Sınava girecek adayların giriş yerleri, sınavdan bir hafta önce ilan ediliyor. Peki ehliyet sınavı giriş belgesi nasıl alınır?

7.2.2018Gündem
Gıda enflasyonunu düşürecek tarım borsası geliyor

Gıda enflasyonunu düşürecek 'tarım borsası' geliyor

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, gıda enflasyonun düşürülmesine katkı sunacak ve piyasanın fiyat istikrarı içerisinde dengelenmesi sağlayacak ürün ihtisas borsasının en kısa sürede faaliyete geçeceğini açıkladı.

5.2.2018Ekonomi
2018 ehliyet sınavları ne zaman yapılacak Ehliyet sınavı başvuru şartları neler

2018 ehliyet sınavları ne zaman yapılacak? Ehliyet sınavı başvuru şartları neler?

2018'in ilk ehliyet sınavı adaylar tarafından merak ediliyor. Sınav takvimi MEB tarafından açıklanırken, ehliyet sınav sonuçları ile ilgili de flaş bir yenilik bu yıl hizmete girecek. Peki ehliyet sınav tarihleri hangi aylarda gerçekleşecek? İşte detaylar

3.2.2018Gündem
Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları açıklandı mı

Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?

Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları için vatandaşların sorgulamaları devam ediyor. Toplam 1126 konutun satışa sunulduğu, bunlardan 874 adetinin yeterli başvuru olmaması nedeniyle kurasız şekilde dağıtıldığı Kırşehir Kayabaşı TOKİ'de 2+1 nitelikli 117 konut için çekiliş gerçekleştirilecek. Peki, Kırşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları ne zaman ve nerede öğrenilecek? İşte, detaylı bilgiler

31.1.2018Ekonomi
ABDdeki Hakan Atilla davasında yeni gelişme

ABD'deki Hakan Atilla davasında yeni gelişme

ABD'deki İran yaptırımları davasında suçlu bulunan Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, mahkemeye beraati konusunda yeni bir başvuruda bulunmayacağını bildirerek, Yargıç Berman'dan delil yetersizliği nedeniyle hakkındaki tüm suçlamaların düşürülmesine ilişkin yapmış olduğu 15 Aralık 2017 tarihli başvuruyu değerlendirmesini talep etti.

26.1.2018Dünya
Açık öğretim ortaokulu kayıtları ne zaman Mazeretli kayıt şansı

Açık öğretim ortaokulu kayıtları ne zaman? Mazeretli kayıt şansı

Açık öğretim ortaokulu kayıtları için beklenen tarih sona erdi. Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Ortaokulu 2. dönem kayıt işlemleri için araştırmalarını sürdüren vatandaşlar, okula devam edebilmek için tamamlamaları gereken süreç hakkında detayları araştırdı. Peki, Açık öğretim ortaokulu kayıtları ne zaman tamamlanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

24.1.2018Eğitim
TEB çalışma saatleri 2018 - öğle arası açılış/kapanış saati

TEB çalışma saatleri 2018 - öğle arası açılış/kapanış saati

Türk Ekonomi Bankası ile ilgili en çok merak edilen konular arasında hafta içi/hafta sonu mesai saatleri bulunuyor. Bu içeriğimizden çalışma günleri ve bankanın açılış kapanış saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini de öğrenebilirsiniz. Türk Ekonomi Bankası hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Türk Ekonomi Bankası 09:00-12:30 / 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşte detaylar…

22.1.2018Gündem
AÖL kayıt yenileme başvurusu için son gün geldi Başvuru nasıl yapılır

AÖL kayıt yenileme başvurusu için son gün geldi! Başvuru nasıl yapılır?

AÖL kayıt yenileme başvurusu için son güne girildi. Öğrenimlerini açık lise üzerinden sürdürmek isteyen vatandaşların merakla araştırdığı AÖL kayıt yenileme işlemi, birçok merkezde gün sonuna kadar alınmaya devam edilecek. Kayıt yenileme ödemesi internet üzerinden yapılabildiği gibi, bankamatikler ve internet bankacılığı aracılığıyla da gerçekleştirilebilecek. Peki, AÖL kayıt yenileme işleminin adımları neler olacak? İşte, AÖL'de öğrenim görenler için bazı detaylar

22.1.2018Gündem
Eski Emniyet Müdürleri sorgularının ardından tekrar cezaevine gönderildi

Eski Emniyet Müdürleri sorgularının ardından tekrar cezaevine gönderildi

Eski Emniyet Müdürleri sorgularının ardından tekrar cezaevine gönderildi

20.1.2018İstanbul
Başkan Dere güven tazeledi

Başkan Dere güven tazeledi

Başkan Dere güven tazeledi

20.1.2018Antalya
Halk Bankası çalışma saatleri 2018 - öğle arası açılış/kapanış saati

Halk Bankası çalışma saatleri 2018 - öğle arası açılış/kapanış saati

Halk Bankası ile ilgili en çok merak edilen konular arasında hafta içi/hafta sonu mesai saatleri bulunuyor. Bu içeriğimizden çalışma günleri ve bankanın açılış kapanış saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini de öğrenebilirsiniz. Halk bankası hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Halk Bankası 09:00-12:30 / 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşte detaylar…

17.1.2018Gündem
MEB, Adaylık Kaldırma Sınavının sonuçlarını açıkladı

MEB, "Adaylık Kaldırma Sınavı"nın sonuçlarını açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığınca sözleşmeli ve kadrolu aday öğretmenler için düzenlenen 'Adaylık Kaldırma Sınavı' (AKS) sonuçları açıklandı. Adayların başarılı olabilmesi için 100 üzerinden en az 60 puana sahip olması gerekecek ve sınavda başarılı olmayan adaylar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından il içerisinde farklı bir kuruma yerleştirilecek

16.1.2018Eğitim
AÖL kayıt yenileme hangi bankalardan yapılıyor Ders seçimi nasıl bitiyor

AÖL kayıt yenileme hangi bankalardan yapılıyor? Ders seçimi nasıl bitiyor?

AÖL kayıt yenileme işlemi için son bir haftalık dilime girildi. Yeni dönemde eğitim alabilmek için kayıt yenileme işlemi yapacak olan öğrenciler, Açıköğretim Lisesi (AÖL) üzerinden bu işlemlerini gerçekleştirebilecek. Peki, AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılacak? İşte, işlemlerin ardından para hangi bankaya yatırılacak sorusu ve başvuruya dair tüm ayrıntılar

15.1.2018Gündem

Başbakan Yıldırım: Bizim kongrelerimizde masalar, sandalyeler havada uçuşmaz (3)

Başbakan Yıldırım: Bizim kongrelerimizde masalar, sandalyeler havada uçuşmaz (3)

13.1.2018Aksaray
Tutuklu eski emniyet müdürleri sorgu için Emniyet Müdürlüğünde...

Tutuklu eski emniyet müdürleri sorgu için Emniyet Müdürlüğü'nde...

Tutuklu eski emniyet müdürleri sorgu için Emniyet Müdürlüğü'nde...

13.1.2018İstanbul
Kitvaktan askıda oda için bağış çağrısı

Kitvak'tan 'askıda oda' için bağış çağrısı

İZMİR'de geçen ay ikinci konukevini hizmete açan Kitvak'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Soncul, bağışçı ve hayırseverlere çağrıda bulunarak, daha çok ihtiyaç sahibinin 'askıda oda' imkanından yararlanabilmesi için gönüllerinden kopan miktarda bağış yapabileceklerini söyledi.

12.1.2018İzmir
Adaylık Kaldırma sınav sonuçları açıklandı mı

Adaylık Kaldırma sınav sonuçları açıklandı mı?

Adaylık Kaldırma sınav sonuçları için geri sayım başladı. Öğretmenlik mesleğini icra etmeye başlayan kişilerin merakla araştırdığı Adaylık Kaldırma sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından erişime açılacak. Peki, Adaylık Kaldırma sınav sonuçları nereden öğrenilir? İşte, merakla beklenen konu hakkında detaylı bilgiler

9.1.2018Eğitim
OHAL’de devam

OHAL’de devam

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Olağanüstü halin (OHAL) bir kez daha uzatılacağını açıklayarak konunun Milli Güvenlik Kurulu’nda (MGK) ele alınacağını söyledi. 2018 yılının ilk Bakanlar Kurulu toplantısı Beştepe’de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında yapıldı.

8.1.2018Gündem
Fransa dönüşü sert mesajlar: Vurduk mu oturturuz

Fransa dönüşü sert mesajlar: Vurduk mu oturturuz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa dönüşü gazetecilerle sohbetinde sert mesajlar verdi...

6.1.2018Gündem
BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

BİLSEM sınavı grup tarama uygulamaları 6 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilmeye başlandı. On binlerce velinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan BİLSEM sınavı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 6 Ocak 4 Mart 2018 tarihleri arasında değerlendirilmeye tabi tutulacak. Peki, BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, tarih detayı

6.1.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa ziyareti öncesi basın toplantısı düzenledi (geniş haber)

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa ziyareti öncesi basın toplantısı düzenledi (geniş haber)

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa ziyareti öncesi basın toplantısı düzenledi (geniş haber)

5.1.2018İstanbul
Türkiye’den karar sonrası 3 aşamalı plan... ABD yargısıyla Atilla satrancı

Türkiye’den karar sonrası 3 aşamalı plan... ABD yargısıyla Atilla satrancı

Hakan Atilla’nın avukatlarından Victor Rocco Hakan Atilla'nın kararı son derece vakur karşıladığını belirterek “İsmini temize çıkarana kadar savaşma niyetinde. Henüz süreç sona ermiş değil” dedi. 

4.1.2018Dünya
Hakan Atilla davasında sıcak gelişme Mahkeme itirazı reddetti

Hakan Atilla davasında sıcak gelişme! Mahkeme itirazı reddetti

ABD'nin İran'a yaptırımlarını delmekle suçlanan ve New York'ta tutuklu yargılanan Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın "hatalı yargılama" nedeniyle mahkemeye yaptığı itiraz ikinci kez reddedildi. Öte yandan, Atilla'nın tutuklu yargılandığı davada jüri üyeleri sanığın suçlu olup olmadığına karar vermek için bugün tekrar toplanıyor.  Noel ve yeni yıl tatillerinin araya girmesiyle görüşmelere ara verilmiş ve 3 Ocak'ta devam edilmesine kararı alınmıştı.

3.1.2018Dünya
ABDdeki Hakan Atilla davasında yeni gelişme

ABD'deki Hakan Atilla davasında yeni gelişme

ABD'nin İran'a yaptırımlarını delmekle suçlanan ve New York'ta tutuklu yargılanan Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın "hatalı yargılama" nedeniyle mahkemeye yaptığı itiraz ikinci kez reddedildi.

3.1.2018Dünya
CHPli Aksünger: Türkiyeye 10 milyar dolar civarında ceza verileceği söyleniyor

CHP'li Aksünger: Türkiye'ye 10 milyar dolar civarında ceza verileceği söyleniyor

CHP'li Aksünger: Türkiye'ye 10 milyar dolar civarında ceza verileceği söyleniyor

2.1.2018İzmir
Erdoğan: Limon sıkmayın

Erdoğan: Limon sıkmayın

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, liderler bazında yürütülmesini istediği MHP ile ittifak konusunda, “Bu sürece limon sıkma gibi bir yanlışı hiç kimse yapmamalı, önüne gelen konuşursa yanlış olur” uyarısında bulundu. İran’a Amerikan yaptırımlarını deldiği iddiasıyla New York’ta yargılanan eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın suçsuzluğunu jürinin de gördüğünü, fakat karar vermekte zorlandığını belirten Erdoğan, Afrika dönüşü uçakta gazetecilere şunları söyledi:

28.12.2017Gündem
“Rıza Sarraf’ın darbeden önce Amerika’ya gidişi uluslararası operasyondur”

“Rıza Sarraf’ın darbeden önce Amerika’ya gidişi uluslararası operasyondur”

“Rıza Sarraf’ın darbeden önce Amerika’ya gidişi uluslararası operasyondur”

23.12.2017Merkez
Mehmet Şimşek açıkladı Onlara yeni kredi destekleri yolda

Mehmet Şimşek açıkladı! Onlara yeni kredi destekleri yolda

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Daha fazla tarımsal üretici, esnaf ve sanatkarımızın uygun koşullarda kredi faiz desteğinden yararlanmasını sağlamak amacıyla hazırladığımız kararname taslaklarını Başbakanlığa gönderdik" dedi.

22.12.2017Ekonomi

Dolar fiyatları ne durumda? Gözler o veride...

Dolar kuru, yeni güne yatay hareketle 3.82 seviyesinde başladı. Piyasalar bugün ABD 3. çeyrek büyüme verisini takip edecek.

21.12.2017Ekonomi
O polisin 6 yakını için gözaltı kararı Adreslerinde bulunamadılar...

O polisin 6 yakını için gözaltı kararı! Adreslerinde bulunamadılar...

ABD'deki Atilla davasında ‘tanıklık’ yapan FETÖ'nün firari sanığı Korkmaz'ın yakalama kararı çıkarılan anne-babası ile eşi, 2 kız kardeşi, ağabeyi ve avukatı hakkında operasyon yapan polis, şüphelileri adreslerinde bulamadı.

20.12.2017Gündem
O polisin anne-babası hakkında yakalama kararı

O polisin anne-babası hakkında yakalama kararı

ABD'nin İran'a yaptırımlarını delmekle suçlanan ve New York'ta tutuklu bulunan Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın yargılandığı davada tanıklık yapan Fetulahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) firari sanığı Hüseyin Korkmaz'ın ifadesinde, “Belgeleri saklaması için anneme verdim.” demesi üzerine anne-babası hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

20.12.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: İçişleri Bakanının saydığı unsurların tamamından belediye başkanımız hakkında takipsizlik kararı verilmiş

Kılıçdaroğlu: İçişleri Bakanı'nın saydığı unsurların tamamından belediye başkanımız hakkında takipsizlik kararı verilmiş

Kılıçdaroğlu: İçişleri Bakanı'nın saydığı unsurların tamamından belediye başkanımız hakkında takipsizlik kararı verilmiş

19.12.2017Ankara
Ataşehir Belediyesindeki seçimi CHP adayı Yılmaz kazandı

Ataşehir Belediyesi'ndeki seçimi CHP adayı Yılmaz kazandı

Ataşehir Belediyesi'ndeki seçimi CHP adayı Yılmaz kazandı

16.12.2017İstanbul
Son dakika Zarrab davasında sürpriz gelişme...

Son dakika! Zarrab davasında sürpriz gelişme...

ABD’deki kritik davada Reza Zarrab’ın başsavcılıkla işbirliği yapması sonrasında davanın tek sanığı durumuna düşen Halkbank’ın eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın bu akşam tanık TSİ ile 22.30'da kürsüsüne çıkacağı açıklandı. Hakan Atilla'nın duruşması cuma günü saat 17.15'te başlayacağı öğrenildi.

14.12.2017Dünya
Son dakika... FBI görevlisi Emniyete çağrıldı

Son dakika... FBI görevlisi Emniyet'e çağrıldı

ABD Federal Soruşturma Bürosunun (FBI) Türkiye'deki görevlisi, Emniyet Genel Müdürlüğüne çağrıldı.

13.12.2017Gündem

Yazar Sonuçları

ABD ile ilişkiler düzelir mi?

Uluslararası ilişkilerde sürekli düşmanlık, sürekli dostluk yoktur.

7.1.2018

KİTVAK yeni konukevi ile hasta yakınlarının yanında

 KEMİK İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı;, Ege Üniversitesi’nde Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi ile KİT-VAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’nden sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kampüsünde yaptırdığı 3’üncü büyük eseri KİT-VAK Abdulrezzak Sancak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni yarın hizmete açıyor.

17.12.2017