MENÜ

Halil Bekmez

Halil Bekmez ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Halil Bekmez haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Halil Bekmez haberi bulunmuştur.

Halil Bekmez Haberleri

Rezil savunma ‘Büyük kadın kaçırmak zor onun için küçük çocuk kaçırdım’

Rezil savunma! ‘Büyük kadın kaçırmak zor onun için küçük çocuk kaçırdım’

Kaçırdıkları 8 yaşındaki Suriyeli S.E.M.’ye cinsel istismarda bulunan Mehmet Bekmez ve kardeşi Halil Bekmez, 42’şer yıl hapis cezasına çarptırıldı. Mehmet Bekmez’in savunması ise kan dondurdu.

26.05.2019Gündem
Çocuk sapığından kan donduran ifade: Kaçırmak daha kolay

Çocuk sapığından kan donduran ifade: Kaçırmak daha kolay

İstanbul Sancaktepe'de 14 Temmuz’da 7 yaşındaki erkek kardeşi ile birlikte, Kuran kursuna giden 8 yaşındaki Suriyeli S.E.M., 43 yaşındaki Mehmet Bekmez ve kardeşi (38) tarafından bir araca bindirilerek kaçırıldı.

7.08.2017Gündem
Şehit Bünyamin Dinç son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Bünyamin Dinç son yolculuğuna uğurlandı

Hatay'ın Belen ilçesinde operasyona giden askerleri taşıyan aracın devrilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bünyamin Dinç, memleketi Gaziantep'te son yolculuğuna uğurlandı.

4.10.2019Gündem
Son dakika... 38 ilin jandarma komutanlıklarına atama yapıldı

Son dakika... 38 ilin jandarma komutanlıklarına atama yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre 38 ilin jandarma komutanlıklarına atama yapıldı. Cumhurbaşkanı kararıyla Jandarma Genel Komutanlığındaki 4 albay generalliğe yükseltilirken, 18 generalin görev yeri değişti.

29.08.2019Gündem
Sporun En İyileri 65 Yıldır Gillette Milliyet Spor Ödülleri ile belirleniyor

Sporun En İyileri 65 Yıldır Gillette Milliyet Spor Ödülleri ile belirleniyor

Dünyanın en uzun soluklu, Türkiye’nin ise en eski ve saygın spor ödülleri projesi Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde geri sayım başladı. İlki 1954 yılında gerçekleştirilen oylama, Türkiye’nin spor tarihini de gözler önüne seriyor. 1954 yılında ilk kez yüzücü Murat Güler’e takdim edilen ödüllerin 65 yıllık tarihinde en fazla ödül alan isim ise 2018’de aramızdan ayrılan efsane halterci Naim Süleymanoğlu. 2018’de Sporun En İyileri içinse oylama heyecanı devam ediyor.

6.03.2019Diğer
Onlar da ihraç edildi

Onlar da ihraç edildi

OHAl kapsamındaki KHK ile 249 havacı ve 7 karacı pilot da Türk Silahlı Kuvvetlerinden çıkarıldı. İhraç edilen pilotlar arasında, Akıncı 4. Üs Komutanı Tuğgeneral Evrim, eski Hava Kuvvetleri Komutanı Öztürk'ün damadı Yarbay Karakuş ile Vodafone Arena Stadı'na helikopterle inen Üsteğmen Yıldırım da bulunuyor

28.07.2016Gündem
Tahir Kaya: Korkutmak için ateş ettim

Tahir Kaya: Korkutmak için ateş ettim

Akdeniz Üniversitesi'nde çıkan olaylarda Ömer Ulusoy ile birlikte tabancayla ateş ederken görüntülenen ve polisin yaptığı operasyonla saklandığı evinde yakalanan Tahir Kara'nın tanınmamak için saçlarını kestirdiği ortaya çıktı. Zanlı Kara, gözaltına alındıktan sonra poliste şunları söyledi:

8.04.2008Gündem
THY kaçırılan uçağın personelini ödüllendirecek

THY kaçırılan uçağın personelini ödüllendirecek

THY Genel Müdürü Temel Kotil, Tiran-İstanbul seferini yaparken kaçırılan uçağın pilotları ve kabin ekibini, olayı idare etmelerindeki başarılarından dolayı ödüllendireceklerini bildirdi.

4.10.2006Gündem
MPnin adayları

MP'nin adayları

MP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena

Yazar Sonuçları

Haydi Vildan! O taşı hayallerime doğru fırlat

DİYARBAKIR’ın Şilbe köyünde ortaokul birinci sınıftaydı. Ablası evlenmiş, tarlada çalışmaya başlamıştı. 

22.07.2019