MENÜ

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 661 Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haberi bulunmuştur.

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak Haberleri

MEDYADAN : Genel

MEDYADAN : Genel

Kendinize bir iyilik yapın(mış) - Herkesin bir uzmanlığı var, Şeytan konusuna gelince... - Reyting için değil Allah rızası için! - Radikal’in yaptığı inşallah bulaşıcı olur - Madem gö(z)ün yemiyor, kullanma be kardeşim - Livaneli çok güzel benzetmiş - Okurlarımdan bir vasiyetim var - Hayvan fabrikası ne ki ne - Bu konuda konuşmasam daha hayırlı olacak - Abla şefkatiyle bir manşet vs

21.03.2004Kelebek
En son Umma Thurmanı ağırlayan milli ev sahibi: Ömer Karacan

En son Umma Thurman'ı ağırlayan milli ev sahibi: Ömer Karacan

80’li yıllarda kameralar karşısında çişi gelmiş gibi sallana sallana ve yarı aksanla müzik programı sunarken tanıdığımız Ömer Karacan (43), şimdilerde Türkiye’de ağırladığı isimlerle kendinden çok söz ettiriyor.

26.06.2004Kelebek
Ah yolculuk, seni gidi çetin ceviz karnıma giren ağrı gibisin

Ah yolculuk, seni gidi çetin ceviz karnıma giren ağrı gibisin!

Reyan Tuvi, bir yıldır sizler için Türkiye’nin hemen her yanını gezdi. Hürriyet Seyahat birinci yaşını kutlarken, bütün bu gezdiği yerler içinden bir ‘parlayan yıldızlar’ seçmesi yapmaya karar verdik. Bu nedenle Reyan Tuvi, bu kez de masa başında oturarak Türkiye’yi yeniden dolaştı ve sizler için en etkilendiği yerleri seçti.

27.06.2004Kelebek
Kaçamak

Kaçamak

11.07.2004Kelebek
Kaçamak

Kaçamak

11.07.2004Kelebek
İlk mülakatta nasıl olmalıyım

İlk mülakatta nasıl olmalıyım?

Mülakatlar, iş görüşmelerinin en zevkli bölümüdür. Çünkü işe bir adım daha yaklaşılmıştır. Ama bu fırsatı maalesef kötü değerlendiriyoruz.

9.08.2004Seyahat
Radiohead’in vakti vardı da biz mi

Radiohead’in vakti vardı da biz mi

Rock’n Coke Festivali’nin ikincisi bu yıl 21-22 Ağustos’ta, yine geçen seneki mekanı İstanbul Hezarfen Havaalanı’nda yapılıyor. Coca Cola’nın ana sponsorluğunda Pozitif Organizasyon ve İKSV (İstanbul Kültür Sanat Vakfı) ortaklığında gerçekleştirilen festivalin müzik programı Glastonburry, Roskilde ve T-in the Park gibi dünyanın belli başlı açık hava rock festivalleri örnek alınarak hazırlandı.

13.08.2004Kelebek
Ben denizde iç dünyama dalmayı seviyorum

Ben denizde iç dünyama dalmayı seviyorum

Sami Kariyo, Penti ve Öğretmen Çorapları’nın sahibi. Tıp doktoru olacakken, kendini birdenbire aile şirketinin içinde bulmuş. İşi nedeniyle çok sık seyahat ediyor ama onu gerçekten heyecanlandıran seyahatler, yelkenli tekneyle yaptıkları.

15.08.2004Kelebek
Patlamadan kalmanın sırrı

Patlamadan kalmanın sırrı

Geçen hafta başladığımız Bay A'nın insanları nasıl dize getirdiğiyle ilgili görüş ve öneriler hala gelmeye devam ediyor.

13.09.2004Gündem
Vasiyetim kavuğun içinde saklı

Vasiyetim kavuğun içinde saklı

28 Ocak’ta vizyona girecek ‘Şans Kapıya Kırınca’ filminin çekimleri için Küba’ya giderek hacı olan(!) Ferhan Şensoy, Kelebek’in sorularını yanıtladı. Yeni filmden girip Dümbüllü’nün kavuğundan çıktığımız röportaj sırasında Şensoy, ‘Kavuğu devretmeden ölürüm diye, vasiyetimi kavuğun içine sakladım’ dedi.

9.01.2005Kelebek
Vasiyetim kavuğun içinde saklı

Vasiyetim kavuğun içinde saklı

28 Ocak’ta vizyona girecek ‘Şans Kapıya Kırınca’ filminin çekimleri için Küba’ya giderek hacı olan(!) Ferhan Şensoy, Kelebek’in sorularını yanıtladı.

9.01.2005Kelebek
Gizemli köyler, görkemli konaklar, azametli bir tarih Güneydoğu’ya gidilir, hem de düşünmeden

Gizemli köyler, görkemli konaklar, azametli bir tarih Güneydoğu’ya gidilir, hem de düşünmeden

Uzun yıllar, turizmin üvey çocuğuydu. Hiç şımartılmadı, şımarmaya pek fırsatı da olmadı. Zorlu coğrafyası, imkansızlıkları, göçleri, acıları ve yalnızlığıyla, Güneydoğu birkaç yıl öncesine kadar, turistler için ‘’korku’’ uyandıran, sakınılan bir bölgeydi, ‘’öteki Türkiye’’ydi...

3.04.2005Seyahat

Yazar Sonuçları

IMF'yle yeniden yüzde 6.5 hesabı var

ÖNÜMÜZDEKİ hafta Türkiye'de olacak IMF Heyeti'yle, bütçe kalemleri üzerinden yeniden geçileceği, bu arada yüzde 6.5'luk faiz dışı fazla hedefinin de yeniden hesaplanacağı öğrenildi.

9.01.2004

Yaratıcı beyinleri Türkiye'ye cezbetmek

GÖKHAN Hotamışlıgil Harvard Üniversitesi'nde Genetik ve Kompleks Hastalıklar Bölüm Başkanı.

27.02.2004

Spor ahlakı bitmiş

Serdar Tatlı çıkıyor, ‘‘İkinci attığınız gol ofsayttı’’ diyor. Bir menajer, ‘‘İki adam atıldı, rakibi favori oldu’’ açıklaması yapıyor.

15.03.2004

Stres bahane

F.Bahçeli futbolcu stres iğnesi mi vuruyor, yoksa stres hapı mı yutuyor? Galipken de mağlupken de oynayamıyor.

19.04.2004

Çeşme’den GO HOME 34 plakalılar

Geçenlerde Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı dostum Prof. Ahmet Bülent Göksel davet etti, İzmir’e gittim. Sevgili Ahmet çok güzel bir program yapmış, İzmir’de geçirdiğim gecenin tadı damağımda kaldı.

29.07.2004

Medya medya söyle bana (1)

İnternet, kağıda basılı gazeteleri yok etmeyecek, yutacak... Sadece gazeteleri de değil, tüm medyayı yutacak.

23.10.2004

Bir toparlanalım şöyle...

Enflasyon umut verirken, 17 Aralık tarihinin yaklaşmasıyla birlikte uluslararası siyasette “aşırı ısınma” yaşanıyor. Türkiye ile ilgili açıklamaların sayısı da keskinliği de artıyor. Ve işin üzücü tarafı bu aralar sadece “çatlak seslerin” duyuluyor olması. Güney Kıbrıs’ın tanınması ise Pandora’nın kutusundan çıkan son sürpriz. Kıbrıs’ı neyin takip edeceğini biliyoruz… Unutmayın ki zaten “başka şartlar” da gelecek demişlerdi. Geliyor da…

6.12.2004

Çok yakında Dorsay sinemasında

Atilla Dorsay , 10 yıl sonra Hande Ataizi’ne Altın Portakal ile ilgili sorular sormamı zalimlik olarak yorumlamış. O da yetmemiş sorduğum sorulara da ‘meyhane sohbetinde konuşulacak şeyler’ demiş.

30.03.2005