MENÜ

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 648 Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak haberi bulunmuştur.

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak Haberleri

Hafta sonu hava nasıl olacak 18 - 19 Mayıs hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 18 - 19 Mayıs hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Marmara’nın doğusu ile Kütahya ve Eskişehir çevrelerinde kısa süreli ve yerel olarak kuvvetli sağanak öngörülüyor. Yapılan açıklamaların ardından, hafta sonunun yaklaşması ile beraber, vatandaşlar da yurt genelinde hangi illere yağmur yağacağını merak etmeye başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji'nin verilerine göre, 18 - 19 Mayıs haritalı hava durumu tahminleri.

17.05.2019Gündem
Hangi illere yağmur yağacak | 11-12 Mayıs hava durumu tahminleri

Hangi illere yağmur yağacak? | 11-12 Mayıs hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre, Marmara, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısında sağanak yağış bekleniyor. Özellikle hafta sonunun gelmesi ile beraber, vatandaşlar da hangi illerde yağmur yağacağını merak etmeye başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 11-12 Mayıs hava durumu tahminleri.

10.05.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 4-5 Mayıs hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 4-5 Mayıs hava durumu tahminleri

Bahar aylarının gelmesi ve termometrelerin yükselmesi ile hafta sonu planı yapan vatandaşlar, hava durumu tahminleri ile ilgili bilgi almak için internetten araştırma yapmaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, yarın saat 18.00'e kadar ülkenin iç ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu hava hakim olacak. Sıcaklık iç ve barı kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Hangi illere yağmur yağacak? İşte, Meteoroloji'nin verilerine göre, İşte 4-5 Mayıs hava durumu tahminleri.

3.05.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak | İşte 27-28 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? | İşte 27-28 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu için plan yapan vatandaşlar yağmur sürpriziyle karşılaşmamak için hafta sonu hava durumu tahminleri ile ilgili bilgi almak için internetten araştırma yapmaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiler doğrultusunda önümüzdeki günlerde yurt genelinde hava sıcaklığının artacağı öngörülüyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji'nin verilerine göre, 27-28 Nisan hava durumu tahminleri.

26.04.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 20-21 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 20-21 Nisan hava durumu tahminleri

Özellikle hafta sonu tatili için plan yapan vatandaşlar, hava durumu tahminlerini merak etmeye ve internetten sorgulamaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 20 Nisan Cumartesi günü yurt genelinde havanın parçalı bulutlu olacağını ve Kıyı Ege, Antalya hariç diğer bölgelerde yarış beklendiği uyarısında bulundu. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji'nin verilerine göre, 20-21 Nisan hava durumu tahminleri.

19.04.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak | 6-7 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? | 6-7 Nisan hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün değerlendirmelerine göre, yurt genelinde bugün havanın parçalı yer yer çok bulutlu, İç ve Doğu Akdeniz, Batı ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Eskişehir, Sivas, Bilecik, Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hafta sonu planı yapan vatandaşlar, yağmura yakalanıp sürpriz yaşamamak için 6-7 Nisan'da hava durumu tahminlerini sorgulama başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 6 Nisan Cumartesi, 7 Nisan Pazar gününe ait hava durumu tahminleri...

5.04.2019Gündem
30-31 Mart hava durumu tahminleri | Hafta sonu hava nasıl olacak

30-31 Mart hava durumu tahminleri | Hafta sonu hava nasıl olacak?

Hafta sonu planları belirlenirken, milyonlarca vatandaş da 30-31 Mart'ta havanın nasıl olacağını merak etmeye başladı. Meteoroloji'nin yaptığı değerlendirmeye göre, sıcaklıkların hafta sonu yurt genelinde mevsim normallerinin altına düşeceği, hafta başından itibaren ise tekrar artacağı tahmin ediliyor. Peki hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 30-31 Mart hava durumu tahminleri...

29.03.2019Gündem
16-17 Mart hava durumu tahminleri | Hafta sonu hava nasıl olacak

16-17 Mart hava durumu tahminleri | Hafta sonu hava nasıl olacak?

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları yoğunlaşmaya başladı. Meteoroloji'den alınan bilgilere göre Türkiye genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, olacağı tahmin ediliyor. Doğu Anadolu'da kar yağışı etkili olacakken, İç Anadolu ve Karadeniz'de yağmur bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 16-17 Mart hava durumu tahminleri...

15.03.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 9-10 Mart hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 9-10 Mart hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatilinin gelmesiyle birlikte güncel hava durumu tahminleri araştırma konusu oldu. 9 Mart Cumartesi ve 10 Mart Pazar günü havaların nasıl olacağını merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'nin yayınladığı son bilgileri öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

8.03.2019Gündem
İstanbula kar uyarısı Hafta sonu hava nasıl olacak

İstanbul'a kar uyarısı! Hafta sonu hava nasıl olacak?

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Meteoroloji'nin yayınladığı son dakika verilerini takip eden vatandaşlar, bulundukları illerdeki güncel hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyor. Öte yandan, İstanbul'da Avrupa Yakası'nın batısı ve yüksekleri ile Anadolu Yakası'nın iç ve yüksek kesimlerinde yer yer kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki, Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

22.02.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 9- 10 Şubat il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 9- 10 Şubat il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmeler, hafta sonu tatili öncesi vatandaşların merak ettiği konu oldu. 9 ve 10 Şubat tarihlerinde havaların nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi alma adına araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

8.02.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Yorucu bir haftayı geride bırakan vatandaşlar hafta sonu tatiline yönelik planlarını yapmaya başladı. Bir yandan da bulundukları şehirlerdeki hava durumunu merak eden vatandaşlar, bu doğrultuda Meteoroloji'den açıklanan son değerlendirmeleri öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

1.02.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbul Ankara İzmir hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul Ankara İzmir hava durumu tahminleri

Ocak ayının son hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür yağışlı olan havaların hafta sonu nasıl seyredeceği vatandaşların merak ettiği konu oldu. Bu hususta Meteoroloji Genel Müdürlüğün'den yapılan açıklamalara odaklanan vatandaşlar, 'Hafta sonu hava nasıl olacak?' sorusuna yanıt arıyor. İşte İstanbul, Ankara ve İzmir hava durumu tahminleri...

25.01.2019Gündem
İstanbulda hafta sonu hava durumu nasıl olacak İşte il geneli hava durumu tahminleri

İstanbul'da hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte il geneli hava durumu tahminleri

Hava sıcaklıkları batı kesimlerde artarken, doğu kesimlerinde düşmeye devam ediyor. Birkaç gündür güneşin yüzünü gösterdiği İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'ndeki şehirler ve yurdun diğer bölgelerinde ikamet eden vatandaşlar, hava sıcaklıklarının hafta sonu nasıl olacağını öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

18.01.2019Gündem
Son dakika hava durumu tahminleri | Pazar günü hava nasıl olacak

Son dakika hava durumu tahminleri | Pazar günü hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirme ve tahminlere göre 13 Ocak Pazar günü İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde yağmur beklenmiyor. Ankara'da ise karla karışık yağmur bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Pazar günü yağmur var mı?

11.01.2019Gündem
İstanbulda hafta sonu hava durumu nasıl olacak Meteorolojiden kar yağışı uyarısı

İstanbul'da hafta sonu hava durumu nasıl olacak? Meteorolojiden kar yağışı uyarısı

2019'un ilk hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Yeni yılın ilk günlerinden bu yana soğuk ve yağışlı olan havaların, hafta sonu nasıl seyredeceği vatandaşların merak ettiği konu oldu. Bu hususta Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamalara odaklanan vatandaşlar, 'Hafta sonu hava nasıl olacak?' sorusuna yanıt arıyor. İşte İstanbul, Ankara ve İzmir hava durumu tahminleri...

4.01.2019Gündem
İstanbulda hafta sonu hava durumu nasıl olacak İşte meteorolojiden gelen hava tahminleri

İstanbul'da hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte meteorolojiden gelen hava tahminleri

2018'in son hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Haftaya yağışlı hava ile başlayan vatandaşlar, hafta sonu hava durumunun nasıl seyredeceğini merak ediyor. Meteoroloji'den alınan bilgilere göre, Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığının mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

28.12.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden gelen tahmini bilgileri

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? Meteorolojiden gelen tahmini bilgileri

Meteoroloji yurt genelinde hava durumuyla ilgili uyarılarda bulundu. 21 Aralık tarihli hava durumu raporuna göre, yağışların sabah saatlerinde Rize çevreleri ile Artvin'in kıyı ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Öte yandan Trakya, İç Ege ve Doğu Anadolu'da buzlanma ve don olayı bekleniyor.

21.12.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte 5 günlük hava durumu tahmini

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 5 günlük hava durumu tahmini

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlayan konular arasında yer almaya başladı. Hafta sonunun yaklaşmasıyla birlikte planlarını yapmaya başlayan vatandaşlar, Meteorolojiden gelen bilgileri merak ediyor. Meteorolojiden gelen son bilgiye göre, Türkiye genelinde hava sıcaklıklarının yarın itibariyle 2-4 derece artacağı tahmin ediliyor. İşte 5 günlük hava durumu tahmini

20.12.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden parçalı ve çok bulutlu hava uyarısı

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den parçalı ve çok bulutlu hava uyarısı

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak sorusunun yanıtı vatandaşların sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Hafta sonu gezmeyi planlayan vatandaşlar, Meteorolojiden gelen bilgilere göre hareket edecek. Peki, İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte detaylar.

14.12.2018Gündem
İstanbul Ankara İzmir hava durumu | Hafta sonu hava nasıl olacak

İstanbul Ankara İzmir hava durumu | Hafta sonu hava nasıl olacak?

Çoğunlukla İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlar bulundukları şehirlerde cumartesi ve pazar günü havanın nasıl olacağını sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

14.12.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte Meteorolojiden gelen hafta sonu hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte Meteorolojiden gelen hafta sonu hava durumu raporu

Saatlerin ilerlemesiyle birlikte hafta sonu hava durumuna yönelik araştırmalar hız kazandı. Meteoroloji resmi sayfasından yaptığı duyuruda ‘bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç kesimlerde buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzlara (Ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.’ İfadelerini kullandı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

7.12.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 5 günlük hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? 5 günlük hava durumu raporu

Meteoroloji'den hava durumuyla ilgili üst üste uyarılar gelmeye devam ediyor. Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemiz genelinin çok bulutlu ve yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

30.11.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte 5 günlük hava durumu tahmini

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 5 günlük hava durumu tahmini

Hafta sonu planlarında kötü bir sürpriz yaşamak istemeyen vatandaşlar, hava durumunu merak ediyor. Peki, hafta başından bu yana tüm Türkiye'yi etkisi altına alan yağışlı ve bulutlu hava hafta sonu da etkili olacak mı? Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmeler

23.11.2018Gündem
Hafta sonu hava durumu raporu | Hafta sonu hava nasıl olacak

Hafta sonu hava durumu raporu | Hafta sonu hava nasıl olacak?

Hafta sonunun gelmesiyle birlikte hava durumu araştırmaları da hız kazandı. Yorucu geçen bir haftanın arından iki günlük tatil fırsatını değerlendirmek isteyen vatandaşlar, hafta sonu hava durumu hakkına bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

16.11.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte il il Meteoroloji hava durumu tahmini

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte il il Meteoroloji hava durumu tahmini

Cuma gününün gelmesiyle birlikte hafta sonu tatillerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen vatandaşlar, hava durumu araştırması yapmaya başladı. Hafta sonu havanın yağmurlu mu yoksa açık mı olduğunu merak eden çok sayıda kişi, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı güncel verileri öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

9.11.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte MGMden hasta sonu için hava tahmini

İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak? İşte MGM'den hasta sonu için hava tahmini

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu hava durumuyla ilgili ilk tahminlerini açıkladı. Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Yurt genelinin az bulutlu ve açık, zamanla İç Anadolu'nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Peki, hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

2.11.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak Meteoroloji Müdürlüğünden soğuk hava uyarısı

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji Müdürlüğü'nden soğuk hava uyarısı

Hafta ortasında yurdu etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava sıcaklıklarda hissedilen derecede düşüş yaşanmasına neden oldu. Hava sıcaklıklarında yaşanan set düşüşün ardından vatandaşlar hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını araştırıyor. Peki, cumartesi- pazar günü hava sıcaklıkları nası olacak? İşte Meteoroloji Müdürlüğü hava durumu raporu

26.10.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Hafta sonu hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? Hafta sonu hava durumu raporu

Hafta sonu hava durumu yurt genelinde merak konusu oldu. Tatil planlarında kötü bir sürpriz yaşamak istemeyen vatandaşlar, internet üzerinden ‘hafta sonu hava nasıl olacak?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte, hafta sonu hava durumuna ilişkin bilgiler

19.10.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Ağustos ayının son hafta sonu tatilini fırsat bilip plan yapmak isteyen vatandaşlar, hava durumu araştırmalarına hız verdi. Cumartesi ve pazar günü havanın nasıl olacağını merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'den açıklanan hava durumu bilgisini öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

24.08.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte meteorolojiden hava durumu tahmini

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte meteoroloji'den hava durumu tahmini

Hafta sonu hava nasıl olacak sorusunun yanıtı milyonlarca vatandaş tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Hafta sonu izin günlerini gezerek değerlendirmek isteyen vatandaşlar, havanın güneşli olmasını umut ediyor ve yağmura yakalanmak istemiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte meteoroloji'den hava durumu tahmini.

3.08.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 2 günlük hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 2 günlük hava durumu raporu

Hafta sonu hava durumu araştırmaları başladı. 2 günlük planlarını günler öncesinden yapmaya başlayan vatandaşlar, son dakika kötü bir sürpriz yaşamamak adına ‘hafta sonu hava nasıl olacak?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte 2 günlük hava durumu raporu!

29.06.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İl il hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İl il hava durumu

Haziran ayının ilk hafta sonu tatili için plan yapmak isteyen on binlerce vatandaş, hava durumu araştırmalarına hız verdi. Cumartesi ve pazar günü havanın nasıl olacağını merak eden vatandaşlar, planlarının aksamasını önlemek için hava durumunun nasıl seyredeceğini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul ve Ankara'da hava durumu nasıl?

1.06.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte Ankara, İzmir ve tüm illerin hava durumu tahmini

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte Ankara, İzmir ve tüm illerin hava durumu tahmini

Hafta sonu için planlama yapmak isteyen vatandaşlar, şimdiden hava durumu araştırması yapmaya başladı. Planlarının aksamasını istemeyen vatandaşlar merakla hava durumunun nasıl seyredeceğini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul ve Ankara'da hava durumu nasıl?

18.05.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? Hava durumu raporu

İki günlük hafta sonu tatili öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de hava durumu oldu. Cumartesi- pazar günü plan yapan vatandaşlar, kötü bir sürpriz yaşamamak için hava durumu raporunu inceliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Hafta boyu devam eden yağmur devam edecek mi?

11.05.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte Meteorolojiden gelen hava tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte Meteoroloji'den gelen hava tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak sorusu güzel havaların gelmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Hafta sonu izin günlerinde güzel bir gün geçirmek isteyen vatandaşlar, yağmura teslim olmak istemiyorlar. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen hava durumu tahminleri.

13.04.2018Gündem
Pazar günü plan yapanlar dikkat Hafta sonu hava nasıl olacak

Pazar günü plan yapanlar dikkat! Hafta sonu hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgilere göre güneşli ve sıcak hava Pazar günü yerini soğuk ve yağmurlu havaya bırakacak. Tahminlere göre 17 Mart Cumartesi günü açık güneşli bir hava beklenirken, 18 Mart Pazar gününün sağanak yağışlı olması bekleniyor. Peki hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İstanbul'a yağmur yağacak mı?

15.03.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte Meteorolojiden hafta sonu için hava tahmini

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte Meteoroloji'den hafta sonu için hava tahmini

Hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını merak eden vatandaşlar, konu hakkında internette araştırma yapıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinden alınan verilere göre, soğuk ve yağışlı hava hafta sonu yurdu terk edecek. Peki hafta sonu hava nasıl olacak? Hafta sonu İstanbul hava durumu nasıl olacak?

2.03.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı işte yanıtı...

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı? işte yanıtı...

CNN Türk meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli, Avrupa'yı etkisi altına alan Sibirya soğuklarının hafta sonu Türkiye'de de hissedileceğini  belirterek, "Trakya ve Bolu çevrelerinde kar yağışı görebiliriz. İstanbul'a kar yağmayacak ama fırtına ve sağanak yağış olacak. Hissedilen sıcaklık sıfırın altında olacak. Kar varmış gibi giyinmek gerekiyor" dedi. Sürmeli, "Haziran sonu temmuz başı yani yaz başının aşırı sıcak geçme ihtimali var" diye konuştu.

23.02.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

Meteoroloji'den hafta sonu için plan yapan İstanbullulara kötü haber geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinden alınan verilere göre yurdun büyük bir kısmı hafta sonunu yağışlı geçirecek. Meteoroloji ayrıca Pazar günü Edirne ve Kırklareli'nde kar yağışı olabileceği konusunda vatandaşları uyardı. Peki İstanbul'a kar yağacak mı? Bugün hava nasıl olacak? Hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

23.02.2018Gündem
Meteorolojiden son dakika yağmur uyarısı - Hafta sonu hava nasıl olacak

Meteoroloji'den son dakika yağmur uyarısı - Hafta sonu hava nasıl olacak?

Yapılan son hava durumu değerlendirmelere göre bugün, Batı Akdeniz ile İstanbul'un Anadolu yakası, Balıkesir'in kuzeyi, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak ve Hakkari çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki hafta sonu hava nasıl olacak?

16.02.2018Gündem
Hava durumu bu hafta sonu şaşırtıyor Peki İstanbulda kar ne zaman yağacak

Hava durumu bu hafta sonu şaşırtıyor! Peki İstanbul'da kar ne zaman yağacak?

Hava durumu İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük merkezlerde günün konusu oldu. Hafta sonu dolayısıyla dışarıda vakit geçirmek isteyen vatandaşlar, hava durumu bilgisini merakla araştırmaya başladı. Peki, bugün hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? İşte, merak edilen tüm soruların Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre en net cevabı

5.01.2018Gündem
İstanbulda hafta sonu hava nasıl olacak İşte cevabı

İstanbul'da hafta sonu hava nasıl olacak? İşte cevabı

Marmara Bölgesi'nde havanın bugün az bulutlu ve açık geçmesi, hava sıcaklığının ise 2 ila 4 derece artması bekleniyor. İstanbul'da havanın az bulutlu ve 9-14 derece olması bekleniyor.

8.12.2017Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte cevabı

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte cevabı

Hava sıcaklığının cuma ve cumartesi günü artarak mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor. Hafta başından itibaren sıcaklıkların tekrar düşeceği öngörülürken, kasım başında yeni bir soğuk hava dalgasının İstanbul'da etkili olabileceği tahmin ediliyor.

26.10.2017Gündem
Son dakika... Hafta sonu hava nasıl olacak AKOM uyardı

Son dakika... Hafta sonu hava nasıl olacak? AKOM uyardı

AKOM İstanbulluları uyardı... Bugün çok bulutlu, bölge genelinin gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sıcaklıkların 3 ile 5 derece azalması bekleniyor. Ankara da ise sabah erken saatlerde başlayan şiddetli gök gürültüsü, yağışı da beraberinde getiriyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan son bilgilere göre, yarın da İstanbul ve Ankara dahil pek çok ilde yağışlı bir hava hakim olacak, güneş ise yüzünü pazar gününden itibaren gösterecek...

9.06.2017Gündem
Meteorolojiden son dakika hafta sonu uyarısı

Meteoroloji'den son dakika hafta sonu uyarısı

Meteoroloji'den alınan tahminlerine göre, İstanbul'da cumartesi günü çok bulutlu ve soğuk hava, pazar günü ise yağışlı hava hakim olacak.

16.03.2017Gündem
Meteoroloji açıkladı: Hafta sonu hava nasıl olacak

Meteoroloji açıkladı: Hafta sonu hava nasıl olacak?

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, yurdun büyük bölümünde yağmur ve şiddetli sağanak, Ege ve Batı Akdeniz kıyılarında ise yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek yağışların, Marmara'nın güney ve doğusu, Kıyı Ege ile Düzce, Bolu, Manisa ve Osmaniye çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

25.03.2016Gündem
İstanbulda kar devam edecek mi işte cevabı

İstanbul'da kar devam edecek mi işte cevabı

İstanbul'da kar yağışı devam edecek mi? Hafta sonu hava nasıl olacak? Başkentli'nin özlediği kar ne zaman yağacak? Yanıtı Meteoroloji Genel Müdürlüğü uzmanları verdi.

19.01.2016Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak | 27 Kasım 2015

Hafta sonu hava nasıl olacak? | 27 Kasım 2015

Yurt genelinde hafta sonu havalar nasıl olacak? Meteoroloji Müdürlüğü hafta sonu için bir uyarıda bulundu mu? Hava sıcaklıkları bu hafta düşüyor mu?

27.11.2015Bilgi
Hafta sonu hava nasıl olacak ( 21- 22 Kasım 2015)

Hafta sonu hava nasıl olacak? ( 21- 22 Kasım 2015)

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu için fırtına uyarısı yaptı. Peki, hafta sonu bazı illerimizde hava nasıl olacak? Dışarıda program yapmadan önce haberimize bir göz atın..

20.11.2015Bilgi