MENÜ

Hadi Sorusu

Hadi Sorusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hadi Sorusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 685 Hadi Sorusu haberi bulunmuştur.

Hadi Sorusu Haberleri

Sentetik koşu hattı...

Sentetik koşu hattı...

Sevgili Serdar, on yılı aşkın süredir ORAN Semtindeki ODTÜ Ormanları içinde yürüyüş yapıyoruz ailece. Hafta sonları ormanın içi hıncahınç doluyor. Çamlarla kaplı ormandaki yürüyüş yollarında spor yapan, koşan insanların sayısı arttıkça sağlıklı yaşam konusunda insanların giderek bilinçlendiğine tanık olmak pek hoş bir duygu. (Sezai BAYAR yazıyor, Ankara’dan)

28.06.2005Kelebek
Koş, koş, koş sonra iç, iç, iç

Koş, koş, koş sonra iç, iç, iç

Koşu takıntılı içme kulübüyüz, diyorlar kendilerini tanımlarken. 3H ya da uzun adıyla Hash House Harriers, 1930’larda İngilizler tarafından kurulan uluslararası bir koşma ve içme kulübü.

11.06.2005Kelebek
Fehriyeyi yargılayacağız

Fehriye'yi yargılayacağız

Belçika Başbakan Yardımcısı Onkelinx, Sabancı suikastını gerçekleştirdikten sonra Belçika'ya kaçan Fehriye Erdal'ın yakında yargılanmaya başlanacağını açıkladı.

8.03.2005Gündem
Şike de yapıldı teşvik de verildi

Şike de yapıldı teşvik de verildi

TBMM Sporda Şike ve Şiddet İddialarını Araştırma Komisyonu’na MHK başkanları, futbolda mafya, şike ve teşvik olduğunu savundular.

4.03.2005Spor
Sporda şiddet gelecek hafta TBMMde

Sporda şiddet gelecek hafta TBMM'de

Sporda şiddet, şike, rüşvet ve haksız rekabet iddialarını inceleyen TBMM Araştırma Komisyonu, gelecek hafta ”mafya ilişkilerini” ve futbolcu Cafer Aydın'ın gündeme getirdiği teşvik iddiasını görüşecek.

3.03.2005Spor
Her yüz, boğazımda bir düğüm oldu

Her yüz, boğazımda bir düğüm oldu

Kilise kayıtlarına göre sadece 1244 kişi kaldılar. Türkiye’nin Rumları onlar. Tedirginler. Dini bayramları, ayinleri, törenleri olay oluyor. Hayatları sürekli gözlem altında... Daha bir-iki hafta önce, her yıl olduğu gibi geleneklerine göre ocak ayının soğuğuna aldırmadan suya atlayıp Haliç’in dibinden haç çıkarırken etrafları teknelerle çevrilip, ülkücülerce sözde protesto edilen vatandaşlarımız.

29.01.2005Gündem

Yazar Sonuçları

’Kampanya sevgili’den ayrıldım

Sabah uyandım, zır telefon. Pek kıymetli kız arkadaşlarımdan biri, acil durum tonunda konuşuyor: "Hafta sonu Paris’e gelmek ister misin?".

9.02.2006

Gasputin

DAHA cemrelerin düşmesine haydi haydi var ve zemheri soğuk nasıl da áni bastırdı!

24.01.2006

Trajikomik bir ilan

Gazetelerde Adalet Bakanlığı’nın bir ilanı yayınlandı. 400 hakim adayının alınacağı bildirilen bu ilanda, sözlü sınav öncesi verilecek dilekçelere damga pulu yapıştırılması istendi.

27.08.2005

Trajikomik bir ilan

Bir süre önce gazetelerde, Adalet Bakanlığı’nın, ilginç bir ilanı yayınlandı. 27 Kasım 2005 tarihinde yapılacak sınav sonucu 400 hakim adayı alınacağı belirtilen bu ilanda, yazılı sınavı kazanan adaylardan, sözlü sınav öncesi istenen belgelerden bazıları aşağıdaki gibiydi.

27.08.2005

Peki Emine Hanım’ın başını kim örttü?

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, ‘Etrafınızda hep türbanlılar var, ailenize başı açık bir kadını kabul eder misiniz?’ sorusu üzerine, eşi Emine Hanım’ın yengesini örnek verdi, ‘Kayınbiraderimin eşinin ve çocuklarının başı açık’ dedi.

9.07.2005

Nilifer Kas: Karakterli bir çocuk yetiştirmenin formülü

Birine çok öfkelendiğinizde ağzınızdan çıkan ilk kelime genellikle hangisidir? Çoğumuz beklemediğimiz bir durumla karşılaştığımızda ‘karaktersiz’ deyip öfkemizi bu kelimenin içine sığdırmaya çalışırız.

27.05.2005

Askerlik komedisi!

MİLLİ Savunma Bakanı Vecdi Gönül durup dururken konuştu: ‘Askerlik süresi kısaltılabilir.’

Bunlar çok önemli sözlerdir. Milyonlarca insanımızı ilgilendirir. Yüz binlerce askeri ve onların ailelerini düşünün.

6.04.2005

Fehriye'yi yargılayacağız

BELÇİKA Başbakan Yardımcılığı’na ayrılan binadan içeri girerken, bu ülkede köklü bir devlet geleneğinin olduğu anlaşılıyor.

Çok nazik bir yetkili bizi karşılayıp birinci kata alıyor.

Kapıdan girerken hissettiğiniz bir başka duygu daha var.

8.03.2005

Baykal’ın ‘faktör’ü

BU sefer de gelmeseydi söylenenlere inanacaktım. Paranoyak toplum falan demeyecektim.

7.02.2005

Uzak durun!

EY Türk sinemasının başarı grafiğinin yükselmesini isteyenler!

Ey Türk sinemasının uluslararası alanda önemli bir yer edinmesini arzu edenler!

22.01.2005

Nerede böyle erkekler

GARANTİ Bankası’nın yeni hizmeti ‘Cep Para’yı duyuran reklamı çok ilginç. Yağmurlu bir gecede esas oğlanımız beş parasız kalıyor ve sevgilisini arıyor. Sevgilisi de ona cep telefonu yardımıyla para (sadece 20 YTL, nasıl bir sevgiliyse) gönderiyor.

15.01.2005

Sabret dostum

YENİ bir gazetede yazı yazmaya başlamanın tarifsiz tedirginliğini yaşarken, dün bu gazetenin okurlarından gelen mesajlarla rahatladım.

6.01.2005