MENÜ

Güzellik Önerileri

Güzellik Önerileri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Güzellik Önerileri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Güzellik Önerileri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 185 Güzellik Önerileri haberi bulunmuştur.

Güzellik Önerileri Haberleri

Yılbaşı Öncesi Güzellik Önerileri

Yılbaşı Öncesi Güzellik Önerileri

Yeni bir yıla girmeye hazırlanıyoruz. 2019'a yaklaşırken yılbaşı gecesinin heyecanı ve hazırlığı şimdiden başladı. Peki, bu özel geceye hazırlanmak için neler yapabilirsiniz? Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer yapılabilecek işlemleri ve zamanlamalarını anlattı.

27.11.2018Kişisel Bakım
Her gün yüzüne sperm sürüyor

Her gün yüzüne sperm sürüyor

Güzellik için kadınlar yüzyıllardan beri çok farklı şeyler yapıyor ama İngiliz blogger Tracy Kiss bu kez gerçekten acayip bir uygulamaya imza attı. YouTube'daki sayfasında her gün güzellik önerileri veren 28 yaşındaki genç kadın, daha ferah bir cilt için yüzüne her gün sperm sürdüğünü açıkladı ve videoda bunu uygulamalı olarak gösterdi. İçinde hiç kimyasal olmadğını söyleyen Kiss, bunun çok ferahlatıcı bir uygulama olduğunu da belirtti. 20 dakika yüzünde tuttuktan sonra yüzünü yıkayan Tracy, bunun uzmanlar tarafından onaylanmış bir bakım olduğunu iddia etti. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Gökçen Erdoğan güzelleşmek için cilde sperm sürmenin gerçekten faydalı olabileceğini çünkü semenin içinde çok fazla vitamin ve mineral bulunduğunu belirtiyor.Dr. Erdoğan, "Doğruluk payı var çok büyük bir protein kaynağıdır. Semen içini oluşturan bir sürü bileşen var. Yoğunluğu erkekten erkeğe değişiyor ama cilt için bir sürü vitamin ve mineral var vitamin C, sodyum, potasyum, magnezyum, çinko, B12 ve kreatinin var. Hele de kaliteli bir semen ise cilt için gerçekten yararlı olabilir...Sadece her gün olması cilt açısından fazla gelebilir belki ama vitamin ve mineral kaynaklı böyle bir bileşenin cilde sürülmesi vücudu besler cilde iyi gelebilir.

12.11.2015Haber
Her gün yüzüne sperm sürüyor

Her gün yüzüne sperm sürüyor

Güzellik için kadınlar yüzyıllardan beri çok farklı şeyler yapıyor ama İngiliz blogger Tracy Kiss bu kez gerçekten acayip bir uygulamaya imza attı.

12.11.2015Sağlık
Doğum sonrası güzellik önerileri

Doğum sonrası güzellik önerileri

Hamilelik süresince yükselen hormonlar ile vücutta pek çok değişiklik meydana gelir. Bunların başında, annenin vücut değişikliklerinden dolayı ortaya çıkan depresyonu vardır. Yaşanan bu değişiklik kişide ''Hep böyle mi kalacağım'' paniğine yol açar.

23.10.2015Sağlık
20li yaşlara güzellik önerileri

20'li yaşlara güzellik önerileri

Eğer siz de 20'li yaşlarınızdaysanız, bu yıllara en çok yakışan güzellik stillerine bir göz atın...

6.11.2014Stil
Ofiste de her daim güzel

Ofiste de her daim güzel!

Günlük koşuşturmaca arasında zamanı değerli olan iş kadınlarına özel, pratik güzellik önerileri...

29.11.2013Makyaj
Zaman kadının lehine işliyor

Zaman kadının lehine işliyor

Kızı Ayşe’nin doğumundan sonra podyumlardan uzaklaşıp ticarete atılan Deniz Akkaya, yıllar sonra New Beauty dergisi için modellik yaptı, geçmiştekileri hiç de aratmayan pozlar verdi. Artık güzelliğin ağırlığı altında ezilmediğini söyleyen eski manken, “Zaman kadının aleyhine değil lehine işliyor” diyor.

27.12.2011Kelebek
İlginç güzellik önerileri

İlginç güzellik önerileri

Rahatsız edici cilt sorunlarına karşı çözüm elinizin altında olabilir. İşte öneriler...

9.06.2009Gündem
Mükemmel görünmek hayal değil

Mükemmel görünmek hayal değil!

Güzellik salonlarında zaman ve para harcamadan güzelleşmek sizin elinizde. Evde uygulanabilen basit güzellik önerileri ile kısa sürede kusursuz görünebilirsiniz

4.12.2008Kelebek
İlginç güzellik önerileri

İlginç güzellik önerileri

Cilt lekeleri, ölü deriler, kırılmış tırnaklar için çözümler elinizin altında olabilir. İşte etrafınızdaki ufak tefek şeylerle gelen güzellik.

7.10.2008Gündem
Burcunuzun güzellik önerileri

Burcunuzun güzellik önerileri

İşte burcunuzun güzellik sırları, makyaj önerileriuğurlu renkleriniz, değerli taşınız.

30.08.2007Astroloji
Pratik güzellik önerileri

Pratik güzellik önerileri

Güzelleşmek için illa ki güzellik salonlarına tonlarca para harcamanıza gerek yok! Evinizde yapacağınız pratik bakımlarla da kendinizi şımartabilirsiniz!

Güzellik sırları burada

Güzellik sırları burada!

Zaman zaman hepimizin yaptığı, kolay uygulanabilecek, hayatın içinden güzellik önerileri...

12.03.2007Makyaj
Evde güzellik uygulamaları

Evde güzellik uygulamaları

Her kadının güzelliğini korumak amacıyla uyguladığı kişisel sırları ya da vazgeçemediği ürünler vardır. İşte zaman zaman hepimizin yaptığı, kolay uygulanabilecek, hayatın içinden güzellik önerileri.

31.08.2004Kelebek
Ayurveda ile Gelen Güzellik

Ayurveda ile Gelen Güzellik

Günümüzde pek çok insan, doğadan kopuk yaşamanın ve doğaya zarar vermenin, kendisine hastalık gibi çok sayıda olumsuzluk olarak geri döneceğinin bilincine vardı; doğal olarak doğaya dönüş tekrar gündemde.

17.06.2001Kişisel Bakım
Babalar Günü ne zaman kutlanacak Babalar Günü için hediye önerileri

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar Günü için hediye önerileri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne günler kala, babalarına karşı sevgi ve minnet duygusunu göstermek isteyenler hediye alışverişlerini şimdiden tamamladı. Fakat bu özel günün tarihinde haberdar olmayanlar babalar Günü ne zaman kutlanacak? sorusuna yanıt aramak için internette araştırma yapmaya başladı. İşte, Babalar Günü için hediye önerileri ve Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih...

13.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü, haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel güne dair hazırlıklar da tamamlandı. Babalarına hediye ve küçük sürprizler yapmak isteyenler Babalar Günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

11.06.2019Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş ile partililere seslendi

CHP lideri Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş ile partililere seslendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ayrımcılıktan değil, beraber olmaktan yanayız. Kavgadan değil, huzurdan ve barıştan yanayız. Ankara'yı da İstanbul'u da Antalya'yı da Mersin'i de Adana'yı da böyle yöneteceğiz." dedi. İmamoğlu Ankara'da ailesiyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Sandık tutanaklarım bugün sayın Yıldırım lehine bir sonuç verseydi, partim de 'Hayır kardeşim, kabul etmiyorum' deseydi, ben çıkar, 'Sayın Yıldırım, hayırlı uğurlu olsun, seçimi kazandınız' derdim. Aynı şeyi beklerim." dedi.

2.04.2019Gündem
Kişiye Özel Kozmetik Varsa Sorun Yok

Kişiye Özel Kozmetik Varsa Sorun Yok

Her insan eşsiz, hiç birimiz birbirimiz ile aynı değiliz... İşte bu yüzden kullandığımız kozmetik ürünler de farklı olmalı. Pahalı veya marka olup olmaması önemli değil, önemli olan bizim cildimiz, saçımız ve vücudumuzla uyumlu olması.

1.04.2019Makyaj
İzmir Teknoloji Üssü ile ekonomiye katkı

İzmir Teknoloji Üssü ile ekonomiye katkı

EBSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhsin Dönmez, İzmir’e kurulacak Teknoloji Üssü ile ekonomiye 25 milyar TL katkı, 40 bin çalışan, 800’e yakın şirket, 1.5 milyar TL’lik yatırım sağlanacağını söyleyerek üssün ülke genelinde önemli bir sinerji yaratacağını dile getirdi.

26.06.2018Ekonomi
Yaza Özel 10 Pratik Makyaj Önerisi

Yaza Özel 10 Pratik Makyaj Önerisi

Havaların ısınmasıyla makyajda kullanılan ürünlerin sayısı da azılıyor. İşte yaz ayları için makyajınızı sadeleştirecek tüyolar...

1.06.2018Makyaj
Uzmanlardan çocuklar için ‘en iyi kitaplar’ listesi

Uzmanlardan çocuklar için ‘en iyi kitaplar’ listesi

Pedagoji Derneği ve Eğitim Reformu Girişimi, çocuklar için 10’ar kitaplık iki ayrı tavsiye listesi hazırlandı. Her iki kurumun listesinde de farklı kitaplar var, ortak öneri ise ‘Küçük Prens’.

18.11.2017Eğitim
İyot kokulu, tarih dokulu

İyot kokulu, tarih dokulu

8 bin 400 yıllık mazisi olan bir muhiti kısacık anlatmak imkânsız. Ama belki ilk gidenlere mini başlangıç olur. Çünkü yolu Pendik’e düşürmek için sebep çok!

Turgay Fişekçi’den ‘Nerdesin’

Turgay Fişekçi’den ‘Nerdesin?’

Fişekçi’nin şiiri, Türk şiirinin en mutlu şiir-kişisinin şiiridir. Engeller söz konusu olsa da, dünyanın iyiliğine, güzelliğine ulaşılır nihayetinde. Burada söz konusu olan kötünün engeli, iyi ve sevgi karşısında daima kaybetmeye yazgılıdır.

5.10.2017Kitap Sanat
Avusturyada Rüya Gibi Bir Köy: Hallstatt

Avusturya'da Rüya Gibi Bir Köy: Hallstatt

Son dönemlerde birçok gezginin uğrak noktası, fotoğraf tutkunlarının gözde rotası Hallstatt'ı gelin yakından tanıyalım. İşte adım adım Hallstatt gezi rehberi!

4.08.2017Seyahat
Yaza özel 10 pratik makyaj önerisi

Yaza özel 10 pratik makyaj önerisi

Havaların ısınmasıyla makyajda kullanılan ürünlerin sayısı da azılıyor. İşte yaz ayları için makyajınızı sadeleştirecek tüyolar...

10.07.2017Stil
Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında? Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü için kısa bir süre kaldı, hazırlıklar hız kazandı. Anneler Günü sonrasında babaları için hediye araştırmalarına başlayan vatandaşlar, bir yandan da tarih araştırması yapıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel günlerden biri olan Babalar Günü haziran ayında kutlanıyor. Peki, bu yıl Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında kutlanacak?

12.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanır Babalar Günü nereden çıkmıştır

Babalar Günü ne zaman kutlanır? Babalar Günü nereden çıkmıştır?

Babalar Günü ne zaman sorusu, bu günlere gelmelerine olanak sağlayan ebeveynlerin bu özel günlerini kutlamak isteyen evlatlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Türkiye genelinde milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan Babalar Günü, hediyeler ve birbirinden güzel sözlerle kutlamalara vesile olacak. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, detaylı bilgiler

9.06.2017Gündem
SiM uygulaması kadınlara iyi gelecek

SiM uygulaması kadınlara iyi gelecek

Turkcell, kadınlara özel akıllı telefon uygulaması SiM ile hayatlara ışıltı katmaya hazırlanıyor. Kadınların ihtiyaç duyduğu konularda güvenilir ve faydalı bilgiler içeren SiM uygulamasından, tüm operatör kullanıcıları faydalanabilecek. Tülin Şahin’den sadece uygulamaya özel ipuçları ve sevilen markalardan özel alışveriş fırsatları da sağlayan SiM, çocuk gelişimine dair en çok merak edilen konularda uzmanlardan bilgilerle annelere rehber olmayı hedefliyor. Üstelik Turkcell aboneleri, SiM’de yer alan tüm içerikleri ve videoları internet paketlerinden yemeden özgürce izleyebilecek.

30.05.2017Teknoloji
Zamanım yok diyenler için alternatif egzersiz önerileri

Zamanım yok diyenler için alternatif egzersiz önerileri

Spor yapmak isteyip vakit ayıramayanlar günlük rutinlerinde yaptıkları değişikliklerle bu durumu ortadan kaldırabilir. İşte öneriler...

28.02.2017Sağlık
Türkiye’nin en iyi SPA ve termal otelleri

Türkiye’nin en iyi SPA ve termal otelleri

Çağlar öncesinden gelen doğal yöntemleri günümüz teknolojisiyle birleştiren SPA ve wellness otelleri; sundukları spor, sağlık ve güzellik programlarıyla tatilleri mucizeye dönüştürüyor. Sağlıklı olmak, stresten uzak yaşamak, beden ve zihni mümkün olduğunca dinlendirmek, genç kalmak, güzelleşmek... Şimdi tam zamanı… İşte kendinizi yeniden doğmuşçasına canlı, enerjik ve sağlıklı hissettirecek Türkiye’nin en iyi SPA adresleri...

11.01.2017Seyahat

Yazar Sonuçları

Şehirde yaz

Tatile çıkmasanız bile, güneşten korunmayı ihmal etmeyin. Peki, gün içinde cildinizi “ne kadar” korumalısınız? Öğle tatilinde de 30 faktöre ihtiyacınız var mı? İşte, uzmanların yanıtları...

28.06.2013

Genç görünmenin yeni silahı: Ameliyat ipliği tozu

Dünyada son dönemde kabul gören yeni bir uygulama var: Sculptra...

13.11.2009

Strese rağmen güzel kalın

Hızlı, zekice ve pratik... İşte günlük koşuşturmaca arasında zamanı değerli olan iş kadınlarına özel güzellik önerileri...

9.11.2007

Güzel olmayı değil doğallığı seçin

Estetik operasyonların amacı nedir? Birçok insana göre olduğundan farklı görünmek ya da eskisinden daha genç ve güzel olmak...

4.10.2007

AdViral, Advergames Adverblog, Adposting...Ne lan bunlar? (*)

MOBİL telefonlar ve internet çıktı pazarlamaya, reklamcılığa birşeyler bir şeyler oldu. Öncelikle dili çok hızlı bir şekilde değişmeye başladı.

19.02.2006

Kışa özel güzellik önerileri

Cildimiz soğuk kış mevsimine karşı oldukça korumasız. Ancak cilde uygulanan özel bakımlarla, hem savunmasını artırabilir, hem de kurumasını önleyici yağ bakımından zengin içerikli ürünlerle mükemmel bir görünüm sağlayabiliriz.

26.12.2004

Dalyan ve Fethiye Gezisi

Cennet ülkemizde tatil yapabilecek sayısız güzel ilçe ve belde bulunuyor. Macera dolu, doğaya ve denize doyurucu bir tatil için birinci sırada Fethiye’yi öneririm hepinize.

10.10.2019

Türkiye’nin En Güzel Denizi Nerede Sizce?

Bence Kaş, Adrasan ve Fethiye’de… Bugün sizlerle çok yakın zamanda yapmış olduğum Kaş gezimi tüm detaylarıyla paylaşacağım.

10.09.2019

Yaşlanma Korkunuzu Yenin!

İç ve dış etkenlere bağlı yaşlanma çeşitleri bilimsel olarak şöyle ifade edilir:

27.05.2019

Boşanan erkek ne ister?

Bu hafta söz erkeklerde. İlk mail Mehmet B.’den:

18.06.2017