MENÜ

Güzellik Hataları

Güzellik Hataları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Güzellik Hataları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Güzellik Hataları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 136 Güzellik Hataları haberi bulunmuştur.

Güzellik Hataları Haberleri

Tarkan İngilizce söylesin

Tarkan İngilizce söylesin

Dünyaca ünlü Yunan asıllı şarkıcı Demis Roussos, bu akşam vereceği konser öncesinde Hürriyet'e konuştu.

20.08.2001Gündem
Kaya ile beni ancak başka bir aşk ayırır

Kaya ile beni ancak başka bir aşk ayırır

Kocam, hakikaten birine kafayı takarsa, günler ve geceler boyu onu düşünürse, o zaman ben de kabul etmem. Bu aşk çünkü. Ama günübirlik, Avrupa'da bir kadınla beraber olmuş ya da bir erkek arkadaşıyla ‘‘Kadının bacaklarına bak, ne güzel!’’ demişlerse, bunlar yüzünden neden ayrılayım? Kızarım-mızarım, yine de bu seks. Ama aşk ise söz konusu olan, kabul edebilmeme imkan var mı? Zaten Kaya ile beni ancak başka bir aşk ayırır...

23.11.2002Kelebek
Türkiye’yi gezmemek ayıptır bilmemek ise kayıptır

Türkiye’yi gezmemek ayıptır bilmemek ise kayıptır

Başaran Ulusoy altı senedir Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) Başkanı. Türkiye ile yatıyor, turizm ile kalkıyor, senenin 200 gününü yollarda geçiriyor. Söz dinlenmeye gelince, iş için gittiği bir yerde geçirilen boş birkaç saatin bile onu dinlendirdiğini, mutlu ettiğini söylüyor.

2.05.2004Seyahat
Boşanma tahminleri şimdiden başladı

Boşanma tahminleri şimdiden başladı

Şarkıcı-oyuncu Jennifer Lopez ve şarkıcı Marc Anthony, birkaç gün önce evlendi. İkili canım cicim günlerini yaşarken, ne zaman boşanacakları şimdiden tartışılmaya başlandı. Bu evliliğin Aralık’ta sona ereceğini düşünenlere göre, Lopez evlilikleriyle Liz Taylor’ın rekorunu zorlayacak.

9.06.2004Kelebek
Vakumla yağ emme öldürüyor

Vakumla yağ emme öldürüyor!

Almanya’da yapılan bir araştırma sonucunda vakumla yağ emme zayıflama yönteminde endişe verici verilere ulaşıldı. Zararsızmış gibi gösterilen liposuction yüzünden, yağlarını aldıran 5000 kişiden biri yaşamını yitirmekte. Almanya’da yılda onlarca hasta ölüyor.

15.08.2004Spor
Mükemmel kaşlar için pratik ipuçları

Mükemmel kaşlar için pratik ipuçları

Sophia Loren, Audrey Hepburn ya da Marlene Dietrich gözlerini nasıl baştan çıkarıcı bir etkiye kavuşturacaklarını biliyorlardı. Kaşların hareket dolu kavisli görünümleri, bakışlara derinlik ve karakter kazandırıyor.

23.11.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Kaya ile beni ancak başka bir aşk ayırır

Kocam, hakikaten birine kafayı takarsa, günler ve geceler boyu onu düşünürse, o zaman ben de kabul etmem.

23.11.2002

Fransız devriminin yuvası Procope'u şimdi bir Amerikan zinciri işletiyor

Closerie de Lilas, Paris'in klasiklerinden biri sayılır. Fransa'da yaşamış sosyalist devrimcilerin çoğu burada yiyip içmiş. İkinci günün akşam yemeği St. Germain'deki Procope'da verildi.

7.06.2003

Ninenin çeyizinden şirkete miras kalan sabun Hacı Şakir

DİYELİM ki iki asırlık uluslararası temizlik şirketinin Türkiye'de satın aldığı 114 yıllık sabun markasından sorumlu yönetici atandınız.

23.10.2003