MENÜ

Güzel Gözlü Kadınlar

Güzel Gözlü Kadınlar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Güzel Gözlü Kadınlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 287 Güzel Gözlü Kadınlar haberi bulunmuştur.

Güzel Gözlü Kadınlar Haberleri

Cani kocadan öldürmeden önce şoke eden hareket

Cani kocadan öldürmeden önce şoke eden hareket

Diyarbakır’da eşini, kızının gözü önünde bıçaklayıp öldürdükten sonra parçalara ayırmak isteyen cani kocanın, olaydan bir hafta önce karısını havalimanından çiçeklerle karşıladığı görüntüler ortaya çıktı.

20.06.2019Gündem
Güzellik Algımız Değişiyor Mu

Güzellik Algımız Değişiyor Mu?

Günümüzde hayat çok hızlı değişiyor, bir yıl önce moda olup beğenerek alınan bir kıyafet, bir yıl sonra beğenilmeyebiliyor. İnsanların favori saç kesimleri, ideal vücut ölçüleri ve burun estetikleri yıllar içinde çok ciddi değişiklik gösterebiliyor. Konuyla ilgili bilgiler veren Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Denizhan Dizdar, "Doğallığın her zaman güzel olduğu değişmeyen tek gerçektir" diyor.

26.11.2018Kişisel Bakım
Darısı Başımıza dizisi oyuncuları kimdir İşte Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza dizisi oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza dizisi oyuncuları birçok izleyici tarafından araştırılmaya ve sorgulanmaya başladı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlarda yayınlanmaya başlayan Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça renkli isimler yer alıyor. Peki, Darısı Başımıza dizisi oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosu

11.07.2018Televizyon
Darısı Başımıza oyuncuları kimdir İşte Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza oyuncuları kimdir sorusu pek çok dizisever tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça tecrübeli ve sempatik isimler yer alıyor. Peki, Darısı Başımıza oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosu.

8.06.2018Televizyon
İlk hakiki Türk Barbie

İlk hakiki Türk Barbie!

O artık ‘kusursuz sarışın’ olarak tanınmak istemiyor. Yeni nesil Barbie’ler farklı beden tiplerinde, işinde, gücünde... İkonik oyuncak markası Mattel, bebeğini baştan yarattı. Bu hareketin bir parçası da Barbie’si yapılan sörf şampiyonu Çağla Kubat.

Ufak tefek cinnetler

Ufak tefek cinnetler

74. sayımızın İlişki Durumu sayfasında dizilerdeki ilişkilerden yola çıkarak durumlara bakıyoruz.

11.12.2017Kampüs
Ucuz değil fiyatı ucuzlatılmış et

'Ucuz değil fiyatı ucuzlatılmış et'

Ahmet Eşref Fakıbaba, siyasetin en renkli isimlerinden biri. Dört ay önce oturduğu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı koltuğunda ilk röportajını verdi. Et üreticilerini kızdıran ‘ucuz et’ projesini detaylarıyla anlatırken ithalat için ‘Bir noktada duracağız” diyor. Bakan Fakıbaba’ya sorduk: “Bu etler sağlıklı mı, siz de yiyor musunuz?” İşte cevapları...

26.11.2017Gündem
Bilim, sanat ve kadına kıymet vermeyen uçamaz, tavuk olur

Bilim, sanat ve kadına kıymet vermeyen uçamaz, tavuk olur

O Kuzeyin Oğlu... Alabildiğine hırçın, alabildiğine dobra... Bir müzik öğretmeni sayesinde hayatı değişen, Orhan Gencebay sayesinde rüzgarı arkasına alan Volkan Konak, yıllardır şarkıları, şiirleri ve sert çıkışlarıyla hayatımızda... “Ben hep devrimciydim” diyen Konak ile bir araya geldik, Maçka’dan İstanbul’a uzanan serüvenini, aşkı, Türkiye’de kadın olmayı, kurallarını ve tabii siyasetçileri konuştuk... Bu sohbetle iç dünyasına doğru da bir yolculuğa çıktık.

20.11.2017Magazin
Mekong Deltasında romantizm

Mekong Deltası'nda romantizm

Mekong Deltasını belki ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Mekong Deltası Vietnam’ın Ho Chi Mhi şehrinin güneyinde yer alıyor. Bu sularda yeşil ve canlı doğanın verdiği huzurla yaşamı fark edeceksiniz. İşte size seyahatiniz boyunca rüyada gibi hissedeceğiniz Mekong Deltası gezi rehberi...

30.10.2017Seyahat
Kaf Dağı’nın Ardından Büyüklere Masallar

Kaf Dağı’nın Ardından Büyüklere Masallar

Arter’de 12 Eylül – 24 Aralık 2017 tarihleri arasında CANAN’ın “Kaf Dağı’nın Ardında” başlıklı sergisi yer alıyor. Arter’in tüm katlarına yayılan ve sanatçının pratiğine kapsamlı bir bakış niteliğini taşıyan “Kaf Dağı’nın Ardında” sergisinde, CANAN’ın bu sergi için ürettiği yeni yapıtlarla, bazıları daha önce hiç sergilenmemiş erken dönem eserleri bir araya geliyor.

29.09.2017Keyif
Renkli Gözler İçin Makyaj Önerileri

Renkli Gözler İçin Makyaj Önerileri

Gözleriniz renkliyse makyaj konusunda da oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor. İşte renkli gözler için makyaj önerileri...

28.09.2017Makyaj
Kenan riskli sularda yüzmüş ya Sinem sitem ederse

Kenan riskli sularda yüzmüş ya Sinem sitem ederse

Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal’la aynı dizide oynama tekliflerini “Ne kadar yüksek para verilirse verilsin” kabul etmeyeceklerini söyledi ve bu durumda aynı dizide oynayacak Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftine taş atmış oldu. Magazin Konseyi ünlü çiftlerin aynı dizide oynamasının iyi bir şey olup olmadığını tartıştı.

31.07.2016Magazin
Gülben Ergen Gölyazının yazmalı balıkçılarıyla konuştu

Gülben Ergen Gölyazı'nın yazmalı balıkçılarıyla konuştu

Gülben Ergen, bu hafta da Gölyazı’nın güzel kadınları için yola düştü.

19.04.2016Magazin
Toz Bezinin başrol oyuncuları Nazan Kesal ve Asiye Dinçsoy: Gündelikçi kadınlara gönül borcumuzu ödedik

'Toz Bezi'nin başrol oyuncuları Nazan Kesal ve Asiye Dinçsoy: 'Gündelikçi kadınlara gönül borcumuzu ödedik'

Nesrin ve Hatun... Zamanında İstanbul’a göç etmiş, gündelikçi iki kadın... Zengin evlerinde temizlik yapmaktan kendilerini onlardan biri gibi hissetmeye başlamışlar. Yönetmeni (Ahu Öztürk), yapımcıları (Çiğdem Mater, Nesra Gürbüz), görüntü yönetmeni (Meryem Yavuz) ve ana karakterleri kadın olan ‘Toz Bezi’ni, başrol oyuncuları Nazan Kesal ve Asiye Dinçsoy’la konuştuk.

15.04.2016Hayat
Ankara katliamında yarım kalan 9 hayat

Ankara katliamında yarım kalan 9 hayat

"Her ölüm erken ölümdür" demiş şair. Ankara'daki barış mitinginde son bulan hayatlar bu mısrayı duvara çarpar gibi çarptı yüzümüze. Cumhuriyet tarihinin en büyük terör saldırısında, ölü sayısında hala çelişkiler yaşanırken, hayatlarını kaybedenlerin sadece birer sayı olmadığını da unutmamak gerek. Kimisi henüz 9 yaşındaydı, kimi yeni evlenmiş ölüme de el ele gitmişti. Kimi emek emek büyüttüğü çocuğunu kurban verdi o hain bombalara, kimi eşini. Cenaze törenlerinde ise tek bir kelime yükseldi ağıtlardan: Barış.

14.10.2015Kelebek
Çarşı’nın atarlı çocuğu:Aras Bulut İynemli

Çarşı’nın atarlı çocuğu:Aras Bulut İynemli

Son dönemin en etkili yeni nesil jönlerinden Aras Bulut İynemli ile yeni dizisi ‘Maral: En Güzel Hikâyem’ için buluştuk. Atarlı, giderli genç rollerini; kızların yoğun ilgisini, değişen fiziğini, hayatını ve Beşiktaş sevgisini konuştuk.

13.04.2015Hayat
O şarkı Merveye doğum günü hediyesiydi

O şarkı Merve'ye doğum günü hediyesiydi

Şarkıcı Murat Dalkılıç, çok zor olarak nitelendirdiği mesleğinde, ’İşkolik’ olduğunu, bu nedenle birlikte olduğu kadına çok fazla zaman ayırıp görüşemediğini, bunun da kıskançlıklara yol açabildiğini söyledi. Dalkılıç, bir kadında zekaya büyük önem verdiğini, ’Uğur’ isimli şarkısını, ayrıldığı sevgilisi Merve Boluğur’a doğum günü hediyesi olarak yazdığını açıkladı.

23.02.2015Magazin
Erkek dediğin, 5 yaşında çocuktur büyüse büyüse 8-10 yaşına gelir

Erkek dediğin, 5 yaşında çocuktur büyüse büyüse 8-10 yaşına gelir

Hanımlar kendinizi “Duygularımı anlamıyor öküz, ha bire karışıyor bana. Bir çiçek bile almadı. Ayy, sanki duvara konuşuyorum” derken buluyor musunuz? O zaman dönün kendinize bakın. Yaşam koçu Aykut Oğut’un yeni kitabı ‘Keşke Kadın Olsam’ın size acı ama gerçek söyleyecekleri var.

16.12.2014Keyif
Hale Soygazi:  Genç yönetmenler iyi ama  çok erkek filmler çekiyorlar

Hale Soygazi: Genç yönetmenler iyi ama çok erkek filmler çekiyorlar

Sinemaya adını ‘Kadının Adı Yok’, ‘Bir Yudum Sevgi’ ve ‘Cazibe Hanım’ın Gündüz Düşleri’ gibi filmlerle yazdıran oyuncu Hale Soygazi’ye göre artık yeni kadın karakter yaratılmıyor.

3.10.2014Hayat
Yasemin Erkent’in ‘Şişman Kız’ adıyla yazdığı kitap raflarda…

Yasemin Erkent’in ‘Şişman Kız’ adıyla yazdığı kitap raflarda…

Bu aralar adını çok duyacaksınız çünkü ‘Popom Olmadan Asla!’ diye bir roman yazdı. Sevgilisi tarafından terk edilen şişman bir kızın yaşadıklarını anlatıyor. Duygu gelgitleri, sevgilisine güzel görünmek için zayıflama çabaları ve sonunda kendi gerçeğine ulaşması...

28.09.2014Hayat
Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır

Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır?

Güzeller güzeli Burcu Esmersoy'un makyaj incelikleri!

12.09.2014Makyaj
Ayşe Dağıstanlı diye biri

Ayşe Dağıstanlı diye biri

Üç yüz-dört yüz nüfuslu bir köy...

Burcu Esmersoy makyajı nasıl yapılır

Burcu Esmersoy makyajı nasıl yapılır?

Güzeller güzeli Burcu Esmersoy'un makyaj incelikleri!

8.09.2014Stil
Makyöz Hamiyet Akpınardan bu yılın makyaj trendleri

Makyöz Hamiyet Akpınar'dan bu yılın makyaj trendleri

Geçtiğimiz yıllarda en gözde renk "gümüş"tü. Ama gümüş saltanatını altının pırıltısına ve ışıltısına bıraktı...

4.08.2014Stil
Sakura’ya özlem

Sakura’ya özlem

Her baharda benim Sakura sevdam depreşir. Rüyalarıma pembe çiçekli kiraz ağaçları girer. Sake içerek Japonya’ya gitme hayalleri kurup dururum.

23.03.2014Kelebek
Taşı şiirle ısıtan evler

Taşı şiirle ısıtan evler

Geçmişte, Suriçi’nin bazalt taşından yapılmış, yüksek tavanlı tarihi evlerinde soba, şömine kullanılmazmış. Ocaktan mangala çekilen kömür yeterliymiş. Birkaç hafta önce şehre günübirlik yolum düştü. Şairlere adanan üç tarihi yapıyı, Ahmet Arif, Cahit Sıtkı Tarancı ve Esma Ocak evini gezdim. Geçen gelişlerimde ne çok ayrıntıyı kaçırdığımı fark ettim.

16.03.2014Seyahat
Beyaz cilde 18 milyar $

Beyaz cilde 18 milyar $

Asyalı kadınlar, parayı kozmetiğe harcıyor.

8.12.2013Ekonomi

Yazar Sonuçları

Mekong Deltası’nda romantizm

Havaalanından indiğimde bindiğim taksiden çılgın görüntüyü dehşetle seyrediyordum. Aracın her yerinden bakımsız, hızlı ve tozlu motosiklet geçiyordu, çok kalabalık ve karışık bir görüntüydü ve kimse sinirlenmiyordu. Hatta ara sıra ben “Eyvah, şimdi çarptı” diye heyecanlanırken taksinin sürücüsü garip garip bana bakıyordu. Galiba korkuma bir anlam verememişti. Ya da benim korkmamdan ötürü korkmuş da olabilirdi. Oranın insanı öyle alışık ki sanki bir lunaparkta çarpışan arabalardaki çocuklar gibi tehlikeyi normalleştirmişler. Sinirlenmek yok ama büyük bir sakinlikle birlikte yoğun dikkat var ve yan gözler de beni izliyor.

14.01.2019

Türkiye’nin ilk uluslararası modeli Öykü Baştaş: Ne çirkin ördek yavrusuyum ne de kuğu!

Dev markalarla çalıştı, yurtdışındaki moda haftalarında büyük övgü topladı ama çok istediği halde henüz Türkiye’den teklif almadı. Değişen güzellik anlayışının iddialı yüzü, içini Hürriyet Pazar’a döktü.

21.07.2018

MÜZİKSEV’de , “İlk dinleyen 100 kişi...”

Dün gece, oturduğu piyano taburesinden kalktı piyanist...

10.05.2018

Karayipler’de Nakşidil Sultan’ın izinde - 2

Bir rivayete göre, Osmanlı’nın devrimci valide sultanı Nakşidil Sultan’ın memleketi Karayipler’de Martinique Adası. Bunu öğrenir öğrenmez Karayipler’de Osmanlı’nın izlerini sürdüm. Geçen hafta yine bu sayfadaki yazımda Nakşidil Sultan’ın doğduğu yere gittim. Hikyeyi bitirememiştim. İşte o müthiş yolculuğumun finali...

4.02.2018

Bilim, sanat ve kadına kıymet vermeyen uçamaz, tavuk olur

O Kuzeyin Oğlu... Alabildiğine hırçın, alabildiğine dobra... Bir müzik öğretmeni sayesinde hayatı değişen, Orhan Gencebay sayesinde rüzgarı arkasına alan Volkan Konak, yıllardır şarkıları, şiirleri ve sert çıkışlarıyla hayatımızda... “Ben hep devrimciydim” diyen Konak ile bir araya geldik, Maçka’dan İstanbul’a uzanan serüvenini, aşkı, Türkiye’de kadın olmayı, kurallarını ve tabii siyasetçileri konuştuk... Bu sohbetle iç dünyasına doğru da bir yolculuğa çıktık.

21.11.2017

Sokaklar da bizim, kahkahamız da...

Nermin Yıldırım’ın beşinci romanı ‘Dokunmadan’ çıktı

10.03.2017

Gölyazı'nın yazmalı balıkçıları

Gölyazı’nın güzel kadınları için düştüm yola bu hafta...

19.04.2016

Aşk bir akıl hastalığı

Anne baba tıp doktoru, o da sinema televizyon dalında doktorasını vermeye hazırlanıyor. Efsane internet sitesi Lostlibrary’nin kurucusu. Fantastik romanını bitirmek üzere. Ama onu hepimiz “Medcezir”de Yaman’ın abisi Kenan olarak tanıdık. Ali Aksöz’le Bodrum’da buluştuk, birlikte yüzdük, dünyaya bakışını, yazarlığını ve oyunculuğu konuştuk.

1.08.2015

Bir Ada Hikayesi

ADANIN kıyısında oturuyoruz. Yüzlerine güneşle, kızılın-bronzun tonlarıyla, dünyanın en güzel makyajı yerleşen sarı saçlı, duru, derin mavi gözlü kadınlar, temizlenen balıkları ince zeytin dallarına geçiriyorlar.

3.03.2015
Alın size paşam oğluşum

Alın size 'paşam oğluşum'

Paşam, oğlum, oğluşum, aslanım... Yapmayın, etmeyin. Hala o çok modern "blogger annelerden" tutun da en sıradan ev kadınlarına kadar herkes "paşa"lar yetiştiriyor.

14.02.2015

Biz onu çok sevdik, peki o en çok kimi sevdi?

Küçük kız dadısıyla bir bahar sabahı İzmir Kordon Boyu’nda dolaşırken, şehrin meşhur çingene falcılarından biri yanlarına yanaşır... Esmer kadın, küçük kızın falına bakmak istemektedir. Dadısı, kötü bir şey söyleyip kızın psikolojisini bozabilir diye önce karşı çıkar ama kadının ısrarı üzerine kabul eder.

9.11.2014

Muhacir katmeri yediniz mi?

Ne yapıp edin, yolunuzu mutlaka Akhisar’a düşürün. Ve bu sefer bir değişiklik yapıp köfte yerine Muhacir katmerinin tadına bakın.

27.06.2014

Bulduğun aşkın değerini bilmek

ZAMAN zaman kalabalık ortamlarda, genç çiftlere rastlıyorum.

10.05.2014

İlk kadın müzesi İzmir’de açıldı

TÜRKİYE’NİN ilk kadın müzesi Konak Belediyesi tarafından Basmane’de açıldı.

7.03.2014

İşte Mutlu'nun dünyalar güzeli Çilek bebeği!

Gazeteci Mutlu Tönbekici, 8 hafta önce olağanüstü bir şey yaptı ve 5 aylık bir bebeğin ‘koruyucu annesi’ oldu.

1.09.2013