MENÜ

Güncel Öztürk

Güncel Öztürk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Güncel Öztürk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 438 Güncel Öztürk haberi bulunmuştur.

Güncel Öztürk Haberleri

Işık Dolgusu ve Dinamik Dolguyla Daha Genç Görünüm

Işık Dolgusu ve Dinamik Dolguyla Daha Genç Görünüm

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göz çevresi ve cilt gençleştirmede uygulanan dolgu tekniklerini anlattı.

10.10.2019Kişisel Bakım
Dudak Dolgusu Hakkında Merak Edilenler

Dudak Dolgusu Hakkında Merak Edilenler

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak dolgusunda dikkat edilmesi gerekenleri anlattı.

10.10.2019Kişisel Bakım
Daha Dolgun Göğüsler Mümkün mü

Daha Dolgun Göğüsler Mümkün mü?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

27.09.2019Kişisel Bakım
Burnum düştü soruşturmasında karar

'Burnum düştü' soruşturmasında karar

KENDİSİNE başarısız burun estetiği ameliyatı yaptığını belirttiği Dr. Güncel Öztürk'ü tehdit ettiği gerekçesiyle soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez, hakkında savcılık kararını verdi. Dr. Güncel Öztürk'ün iddialarının soyut olduğunu belirten savcılık, dava açılmasını gerektirecek nitelikte delil olmadığı gerekçesiyle soruşturmaya yer olmadığına karar verdi.

26.03.2019Magazin
Halil Söyletmezin burnum düştü davasında yeni gelişme

Halil Söyletmez'in 'burnum düştü' davasında yeni gelişme

Sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez'in 'burnum düştü' davasında yeni bir gelişme yaşandı. Ameliyatı yapan Dr. Güncel Öztürk 550 bin liralık tazminat davası açtı. Geçtiğimiz aylarda mahkeme Doktor Öztürk'ün şikayeti üzerine Söyletmez'in doktora 2 ay boyunca yaklaşmama kararı vermişti...

23.03.2019Gündem
Halil Söyletmezin burnum düştü davası... Doktora 2 ay yaklaşamayacak

Halil Söyletmez'in 'burnum düştü' davası... Doktora 2 ay yaklaşamayacak

Operatör Doktor Güncel Öztürk, burun estetiği yaptığı sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez’in kendisini tehdit ettiğini iddia ederek hem savcılığa şikayetçi oldu, hem de korunma talebinde bulundu. Mahkeme, Söyletmez’in 2 ay süreyle Öztürk’ün ev ve işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Söyletmez’in kararın kaldırılması talebi de reddedildi.

23.01.2019Gündem
Burun Estetiğinin Aşamaları Nelerdir

Burun Estetiğinin Aşamaları Nelerdir?

Burun estetiği düşünüyorsanız, rinoplasti ameliyatı süresince neler olacağını ve neler yaşayacağınızı bilmeniz gerekir. Burun estetiği ameliyatını iyice araştırmalısınız. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, burun estetiğinin aşamalarını sizler için anlattı.

10.10.2018Kişisel Bakım
Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır

Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; meme estetiği cerrahisi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

9.10.2018Sağlık
Seyrek saça ekim yapılır mı

Seyrek saça ekim yapılır mı?

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, seyrek saç ekimi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

27.09.2018Sağlık
Göz Çevresi Estetikleri Nelerdir

Göz Çevresi Estetikleri Nelerdir?

Göz ve göz çevresi ile ilgili yaşlanma belirtileri hakkında hastaların çok sayıda şikayeti olabilir. Bu sorunların arasında yaygın olarak kırışık, kaş düşüklüğü, göz altı morluğu ve göz kapağı sarkmaları sayılabilir. Günümüzde tüm bu sorunların cerrahi ve cerrahi olmayan teknikler ile tedavisi mümkün. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk göz çevresindeki yaşlanma belirtilerinin tedavisi için uygulanan teknikleri sizler için anlattı.

24.09.2018Kişisel Bakım
Burun estetiği zor bir ameliyat mıdır

Burun estetiği zor bir ameliyat mıdır?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; burun estetiği zor bir ameliyat değildir ama özellikle alacağı şekil ve doğal görünüm konusunda hastaların bazı endişeleri olabilir.

8.08.2018Sağlık
Saç Ekim Sonrası Ne Zaman Denize Girilebilir

Saç Ekim Sonrası Ne Zaman Denize Girilebilir?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, saç ekiminden sonra denize, havuza ya da saunaya ne zaman girilebileceği konusunda bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

2.08.2018Saç
Push up (destekli) sütyenler göğüslere zarar verir mi

Push up (destekli) sütyenler göğüslere zarar verir mi?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Push up (destekli) sütyenler göğüslere zarar verir mi?

Aşırı kilo verme sonrası vücutta oluşan sarkmalar nasıl giderilir

Aşırı kilo verme sonrası vücutta oluşan sarkmalar nasıl giderilir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Aşırı kilo verme sonrası vücutta oluşan sarkmalar nasıl giderilir?

Cilt kuruluğu şikayetlerinde nem aşısı

Cilt kuruluğu şikayetlerinde nem aşısı

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Cilt kuruluğu şikayetlerinde nem aşısı

Burun estetiği sonrası burnumda iz kalır mı

Burun estetiği sonrası burnumda iz kalır mı?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Burun estetiği sonrası burnumda iz kalır mı?

Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Göğüs büyütme ameliyatı sonrası bebek emzirilir mi

Göğüs büyütme ameliyatı sonrası bebek emzirilir mi?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Göğüs büyütme ameliyatı sonrası bebek emzirilir mi?

3D Visia görüntüleme nasıl yapılır, ne gibi avantajlar sağlar

3D Visia görüntüleme nasıl yapılır, ne gibi avantajlar sağlar?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; 3D Visia görüntüleme nasıl yapılır, ne gibi avantajlar sağlar?

Hydrafacial için önerilen seans sayısı kaçtır

Hydrafacial için önerilen seans sayısı kaçtır?

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; Hydrafacial için önerilen seans sayısı kaçtır?

Dudak Gençliğin Ve Güzelliğin Sembolüdür

Dudak Gençliğin Ve Güzelliğin Sembolüdür

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, estetik cerrahide dolgun dudak, ideal şekil ve canlı dudakların simgesi olan Afrodit tipi dudak dolgusunu sizler için anlattı.

16.07.2018Kişisel Bakım
Hydrafacial uygulaması sonrası nelere dikkat edilmeli

Hydrafacial uygulaması sonrası nelere dikkat edilmeli?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Hydrafacial uygulaması sonrası nelere dikkat edilmeli?

Hydrafacial her yaşta ve her mevsimde uygulanılabilir mi

Hydrafacial her yaşta ve her mevsimde uygulanılabilir mi?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Hydrafacial her yaşta ve her mevsimde uygulanılabilir mi?

Hydrafacial uygulamasının artıları nelerdir

Hydrafacial uygulamasının artıları nelerdir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; Hydrafacial uygulamasının artıları nelerdir?

Hydrafacial hangi cilt problemlerinde uygulanabiliyor

Hydrafacial hangi cilt problemlerinde uygulanabiliyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; Hydrafacial hangi cilt problemlerinde uygulanabiliyor?

BBL tekniği hangi mevsimde ve hangi yaş aralığında uygulanır

BBL tekniği hangi mevsimde ve hangi yaş aralığında uygulanır?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği hangi mevsimde ve hangi yaş aralığında uygulanır?

Kaç seans sonrası BBL tekniğinden sonuç alınabilir

Kaç seans sonrası BBL tekniğinden sonuç alınabilir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Kaç seans sonrası BBL tekniğinden sonuç alınabilir?

BBL tekniği sonrasında iyileşme süreci ne kadar sürer

BBL tekniği sonrasında iyileşme süreci ne kadar sürer?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği sonrasında iyileşme süreci ne kadar sürer?

BBL tekniği hangi cilt sorunlarını tedavi ediyor

BBL tekniği hangi cilt sorunlarını tedavi ediyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği hangi cilt sorunlarını tedavi ediyor?

BBL tekniği nasıl uygulanılıyor

BBL tekniği nasıl uygulanılıyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği nasıl uygulanılıyor?

BBL yüz gençleştirme ne gibi avantajlar sağlıyor

BBL yüz gençleştirme ne gibi avantajlar sağlıyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL yüz gençleştirme ne gibi avantajlar sağlıyor?

Estetik Cerrahi Ve Gençler

Estetik Cerrahi Ve Gençler

Gençler neden estetik cerrahiye başvurur? Gençler arasındaki en yaygın estetik operasyon türleri hangileridir? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e, gençlerin estetik operasyon hakkında bilmesi gerekenleri sorduk.“Gençlerin estetik cerrahi istemelerinin altında yatan birçok sebep var. Bunların arasında dijital olarak fotoğraf çekimlerinin yaygınlaşması, sosyal medya kullanımı, arkadaşların şaka yoluyla takılmaları ve kişisel estetik kaygıları sayılabilir. Fiziksel ve işlevsel olarak kişiye sıkıntı veren estetik sorunlar nedeniyle estetik operasyonlara başvurabiliyorlar.”

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Aynı operasyonda meme ve karın estetiği bir arada yapılabilir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, kombine estetik operasyon ile hastaların birden fazla estetik sorunu aynı operasyonda tedavi edilebiliyor.

21.06.2018Sağlık
PRP İle Saç Tedavisi Desteği

PRP İle Saç Tedavisi Desteği

Saç ekiminden sonra ya da saç dökülmesi tedavisinde PRP tedavisi hakkında bilinmesi gerekenleri Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Saç Ekim Merkezi Uzmanlarına sorduk. “PRP; Platelet Rich Plasma yani trombositten zengin plazma anlamına gelir. Ve PRP zengin plazma enjeksiyonu kalp cerrahisinden ortopedi, üroloji, cilt ve saç tedavisinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.”

11.06.2018Kişisel Bakım
Göğüs kıllarından saç ekimi yapılabilir mi

Göğüs kıllarından saç ekimi yapılabilir mi?

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, kafa derisinde yeterli saç kökü bulunmayanlar için göğüs bölgesinden saç kökü alımını anlattı.

22.05.2018Sağlık

Yazar Sonuçları

Meme Estetiğinde İmplantlar Neden Belli Olur?

Eğer göğüslerde yeterli yumuşak doku yoksa ve kişinin genel vücut yapısıyla uyumlu olmayacak boyutlar seçilirse implantların hatları belli olur. Bu da göğüslerin doğal bir görünüme sahip olmamasına yol açar.

7.12.2019

Temassız Meme Büyütme

Temmassız (Keller Funnel No Touch) meme büyütme, silikon jel meme implantlarının temassız yerleştirilmesine sağlayan modern bir tekniktir.

15.11.2019

Burun Estetiğinde İdeal Şekil

Her ne kadar hepimiz farklı zevk ve tercihlere sahip olsak da, belirli özellikler sağlandığında güzellik kendiliğinden hak ettiği takdiri kazanır.

7.11.2019

Meme Büyütme Estetiğinde Doğal Görünüm Artıyor

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, günümüzde yapılan meme estetiği operasyonlarındaki başarı oranın artmasını sağlayan faktörleri sizler için anlattı.

10.09.2019

Ameliyatsız Burun Estetiği Mümkün!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, burun estetiğinde ameliyatsız teknikleri sizler için anlattı.

2.08.2019

Kadınlar İçin En Uygun Saç Ekimi Tekniği: DHI

Kadınlar için en uygun saç ekimi tekniği, tıraşsız saç ekimi tekniği olan DHI'dir.

25.06.2019

Profilden Güzel Görünüyor Musunuz?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, profilden görünümü daha estetik hale getirmek için uygulanan estetik operasyonları sizler için anlattı.

12.06.2019

Masseter Botoksuyla Çene İnceltme

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, özellikle kare ya da yuvarlak yüzlere için uygulanan masseter botoksunu anlattı.

16.05.2019

Kaş Ekimiyle Daha Doğal Kaşlar

Eğer kaşınız seyrek ve şekilsiz bir görünüme sahipse, boyama teknikleri yerine daha doğal görünümlü çözümler sağlanabilir. Örneğin saç ekimi teknikleriyle kalıcı kaş ekimi yapılabiliyor. Op. Dr. Güncel Öztürk'e sizler için kaş ekiminin nasıl yapıldığını sorduk.

29.04.2019

Meme Estetiğinden Neler Beklenmelidir?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, hastaların meme estetiği hakkında yeterli bilgiye sahip olmasının operasyonun başarısındaki önemini anlattı.

8.04.2019

MikroFUE Tekniğiyle Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saç ekiminde MikroFUE tekniğini sizler için anlattı.

29.03.2019

Kapsamlı Burun Estetiği Rehberi

Burnunuzun boyutunu, şeklini veya görünümünü dönüştürmenin kalıcı bir yolunu mu düşünüyorsunuz? Yalnız değilsiniz. Aslında, Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği'nin raporlarına göre tüm dünyada en fazla uygulanan cerrahi prosedürlerin başında burun estetiği operasyonları geliyor.

8.01.2019

20’li Yaşlarda Botoks Neden Yapılır?

Gençler kırışık oluşumunun önüne geçmek için 20’li yaşlardan itibaren önleyici botokstan faydalanabiliyor. Peki nedir bu önleyici botoks ve erken yaşlardan itibaren yapılmalı mı? Sizler için bu soruları Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e sorduk.

20.12.2018

Uzun Saç Ekimi Yapılabilir mi?

Op. Dr. Güncel Öztürk Ekibindeki Saç Ekim Merkezi Uzmanları, saçın tıraşlanmasına gerek olmaksızın uzun saç ekimi yapılabileceğini belirtti.

30.11.2018

Göğüs Büyütme Estetiği Yaptırma Nedenleri

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs büyütme estetiği yaptırma nedenlerini sizler için anlattı.

6.11.2018