MENÜ

Gülüş

Gülüş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gülüş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gülüş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 471 Gülüş haberi bulunmuştur.

Gülüş Haberleri

Bir zamanlar mankendiler

Bir zamanlar mankendiler

Mankenlik sadece Türkiye’de değil, dünyada da şöhrete uzanan merdivenin ilk basamağı olarak görülüyor. Kimi podyumlarda kalıyor, kimi azimle çabalayıp sinema dünyasına adım atıyor. Hollywood’un ünlü aktör ve aktristleri de ilk paralarını ve ilk şöhretlerini mankenliğe borçlular.

15.07.2004Kelebek
Caz sevenler Afyon’a

Caz sevenler Afyon’a

Kültür hayatı Anadolu kentlerinde son yıllarda o kadar canlandı ki, birçok şehirde festivaller düzenleniyor. Bunlardan ikisi önümüzdeki hafta yapılacak. Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi, Uluslararası Eskişehir Sinema Günleri’ni düzenliyor. Afyonkarahisar’da ise 4. Caz Festivali başlıyor.

20.05.2004Kelebek
16 yıl Belçika ve Türkiye arasında kaldı betweeni (arasında) Betty Ween yaptı

16 yıl Belçika ve Türkiye arasında kaldı between'i (arasında) Betty Ween yaptı

Susam Sokağı'nın ünlü şarkısı 'Arada kaldım'ı hatırlar mısınız? Hani 'Sağ yanımda bir canavar rım rım rım / sol yanımda bir canavar rım rım rım / arada kaldım, tam arada' diye devam ederdi. Gülüş Gülcügil (29) ilk albümü 'In Betty Ween'de bu durumu anlatmaya çalışıyor.

30.01.2004Gündem
Malatyada yangın: 5 ölü

Malatya'da yangın: 5 ölü

Malatya'nın Darende İlçesi'nde 2 katlı ahşap evde çıkan yangında bir anne 4 çocuğuyla birlikte can verdi.

27.12.2003Gündem
Gülümse, hadi gülümse

Gülümse, hadi gülümse!

Duygular virüs gibi yayılabilir ama tüm duyguların yayılması aynı kolaylıkla olmaz. Yale Üniversitesi’nin Yönetim Okulu’nda yapılan bir incelemede, çalışma gruplarında neşe ve sıcaklığın zok kolay yayıldığı, kızgınlığın daha az bulaşıcı olduğu, depresyonun ise hiç yayılmadığı bulunmuştur. İyi ruh hallerinin daha hızlı yayılması, işten alınan sonuçlarla doğrudan ilintilidir. Yale’de yapılan incelemeye göre ruh halleri, insanların verimli çalışma düzeyini etkilemekte; iyimser ruh halleri işbirliğini, adil davranışları ve iş performansını artırmaktadır.

30.09.2002Kelebek
Başka ilaç aramayın, en iyi ilaç: Gülmek

Başka ilaç aramayın, en iyi ilaç: Gülmek

En son, karnınızı tutarak, yerlerde yuvarlanarak ne zaman güldünüz? Ne zaman bir arkadaşınızla telefonda kahkahalara boğuldunuz? Hayatımızda gülmek için vakit ayırmadığımız bir gerçek. Psikiyatrist Dr. Judith Kupersmith (Texas Tech Tıp Merkezi) gülmenin sanılandan çok daha önemli olduğunu, stresi anlamlı ölçüde azalttığını söylüyor ve "Gülmenin strese karşı bir savunma mekanizması olduğunu düşünün. Aynı anda hem gülmek hem de üzüntülü olmak çok zordur" diyor.

Yazar Sonuçları

Hyundai daha ne istiyor?

BİLİYORSUNUZ Hyundai, ‘‘Akbank reklamında risk alan sürücülerin arabası olarak gösteriliyorum, engelleyin’’ diye Reklam Özdenetim Kurulu'na başvurdu.

14.02.2004

O, kaybolmuş bir uydu Dünya’dan uzaya düşmüş

Güneşin altında söylenmemiş hiçbir şey kalmadığına, hatta zihnimizden geçen hiçbir düşüncenin bákir olmadığına, yıllar, yıllar önce, yönetmenliğini Blake Edwards'ın yaptığı Arthur adlı filmi izlediğimde kesin kanaat getirmiştim.

23.01.2004

Kaç erkek sattığı evin parasıyla karısına mücevher almıştır?

Ela ve Leyla'ya 'hoşça kalın' dedim.

Şimdi büyük apartmanların arasına sıkışmış, önünden geçerken dikkat etmezseniz göremeyeceğiniz beyaz köşkün geniş bahçesine çıktım.

14.11.2003

Gül sen gülün olayım

ESKİ fotoğraflarını görene kadar mütemadiyen gülmesini başına konan devlet kuşuna bağlıyordum.

19.11.2002

Atatürk, yemek masasında verdiği kararları uygulamaz mıydı?

İSMET İNÖNÜ'nün Defterler'ini (1919-1973, iki cilt) okurken, günlük notlarından bir büyük devlet adamının portresinin çıkarılabileceğini farkettim.

11.01.2002

Serdaramus 2002

YİNE yılın o günü geldi ve ben yine her yıl olduğu gibi gelecek tahminlerimi yayınlamak zorundayım.

30.12.2001