MENÜ

Gülüş

Gülüş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gülüş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gülüş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 471 Gülüş haberi bulunmuştur.

Gülüş Haberleri

Bence sigarayı fazla içmeyin

Bence sigarayı fazla içmeyin

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Merkez Bankası’nın 75’inci Yıl Resepsiyonu’nda yeni vergi olup olmadığını soran Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün’e "Bence sigarayı fazla içmeyin" dedi.

2.11.2006Ekonomi
Mona Lisa’nın gülüşü niçin bu kadar özel

Mona Lisa’nın gülüşü niçin bu kadar özel?

Geçmişte yaratılan başka hiçbir sanat eseri onun kadar ünlü değil. Leonardo da Vinci’nin Mona Lisa tablosunu herkes bilir. Bugüne kadar hiçbir tablo onun kadar taklit edilmedi. Tablodaki gizemin Mona Lisa’nın gülüşünde olduğu söylenir. Peki bu gülüş neden bu kadar ilgi çekici?

2.06.2006Spor
Eveeeğd, eved, eved

Eveeeğd, eved, eved

Müslüm Gürses’i yeni albümünden sonra ilk kez Arnavutköy Eylül Bar’da dinledim. Eğer Müslüm Baba’yı sahnede dinlemek istiyorsanız iki hafta sonra da Parkorman’da çıkacak, şimdiden yerinizi ayırtın.

18.05.2006Kelebek
Vücudunuzu sevmenin yolları

Vücudunuzu sevmenin yolları

Görünüşünüzü beğenmiyor olabilirsiniz ama estetik olacak kadar cesaretli değilseniz ve vücudunuzla yaşamaya mahkumsanız yapacağınız tek şey var o da dış görünüşünüzü sevmenin yollarını bulmak.

10.05.2006Kişisel Bakım
Kim Ki Duktan film sözü aldı

Kim Ki Duk'tan film sözü aldı

Altın Portakal Film Festivali'ne konuk sanatçı olan Sibel Kekili, Güney Koreli ünlü yönetmen Kim Ki- Duk ile sohbet edip onun çevirdiği bir filmde rol almak için söz aldığını söyledi.

30.09.2005Gündem
Sözden önce gülme ile anlaşıyorduk

Sözden önce gülme ile anlaşıyorduk

Bilim adamları gülmeyi neredeyse hep mizahla ilgili olarak incelemeyi tercih ediyorlardı. Fakat son zamanlarda, gülmenin çok daha önemli bir işlevi var bilimin odağında: İnsan konuşmaya başlamadan önce, gülmeyi bir iletişim aracı olarak kullanıyordu.

23.09.2005Spor
Kahkaha: Doğanın bahşettiği sağlık ve şifa kaynağı

Kahkaha: Doğanın bahşettiği sağlık ve şifa kaynağı!

Kahkaha, özünde soluk almanın çok daha incelikli bir biçimidir. Kalbi çalıştırıp, ruh durumunu iyileştiren böylesine keyifli başka bir şey olabilir mi? Başka hangi edim hem toplumsal bir sinyal, hem de sohbeti koyulaştıran bir araç olma özelliğini taşıyabilir?

24.05.2005Spor
Kahkaha ağızdan 100 km hızla çıkıyor

Kahkaha ağızdan 100 km hızla çıkıyor

‘Gülme insana özgü’ demişti Rabelais 16. yüzyılda kaleme aldığı ünlü Gargantua adlı eserinde... Yazarlar, filozoflar, şairler... Hepsi de antik dönemden beri gülme ve kahkaha ile yakından ilgilendiler. Bilim hariç... Ancak son dönemde tıbbi görüntüleme teknolojilerindeki yenilikler gülmenin esrarını oldukça aydınlattı.

23.04.2005Kelebek
Olduğun gibi görün

Olduğun gibi görün

'Birlikte çıktığımız ikinci akşam karşısında oturup iki dev hamburgeri mideye indirdim. Şu an bunu nasıl yaptığıma inanamıyorum' , 'Yürüyüş yapmaya gidiyor olabiliriz ama makyaj yapmazsam yüzümdeki sivilceleri görecek!', 'Tuvalete girdiğimde musluğu açarsam içeride ne yaptığımı asla anlamaz, en iyisi bütün muslukları açayım'. Bu cümleleri bir yerlerden hatırlıyor gibisiniz öyle değil mi?

25.03.2005Aşk
Prof. Ekman, yüzündeki 43 kası tek tek oynatıyor

Prof. Ekman, yüzündeki 43 kası tek tek oynatıyor!

Dünyanın bir numaralı yüz ifadeleri uzmanı profesöre göre, gerçek yüz ifadesini taklit etmek olanaksız. Hele hele korku, öfke veya mutluluk gibi ifadeleri taklit etmek çok zor. Bu konuda eğitilmiş bir uzman, hangi ifadenin sahte, hangisinin gerçek olduğunu anlayabilir.

23.03.2005Spor
En çekici ünlüler Jolie ve Pitt

En çekici ünlüler Jolie ve Pitt

Amerikan magazin dergisi Star, sinema dünyasının en çekici yıldızlarını seçti. Hollywood'un en çekici yıldızları isimleri son günlerde birlikte söylentilere karışan Brad Pitt ile Angelina Jolie oldu. Jolie'yi uzak ara birinci seçen dergi, “Ona yuva yıkan kadın diyorlar. Ama ona kapılanı kim suçlayabilir ki? Çünkü Angelina Jolie karşı konulamaz” dedi.
  Güzeller güzeli Angelina Jolie

3.03.2005Gündem
Çöpçülere takma diş

Çöpçülere takma diş

Filipinler Devlet Başkanı Gloria Arroyo'nun eşi, trafik polislerinin ve çöpçülerin “gülümseyerek görev yapmaları” için ücretsiz takma diş dağıttı. Jose Miguel Arroyo'nun hayır örgütü “First Gentleman Foundation Inc” aralarında polis memurları ve çöpçülerin de bulunduğu 2 bin 410 kişiye ücretsiz protez diş takılması için 2 milyon peso (yaklaşık 36 bin dolar) bağışta bulundu.

18.02.2005Gündem
Çöpçülere takma diş

Çöpçülere takma diş

Filipinler Devlet Başkanı Gloria Arroyo'nun eşi, trafik polislerinin ve çöpçülerin “gülümseyerek görev yapmaları” için ücretsiz takma diş dağıttı.

18.02.2005Gündem
Yüzü ne zaman gerdirmeli

Yüzü ne zaman gerdirmeli?

Eğer yüzünüzde sarkma yoksa cerrahın kapısını çalmayın. Yüzde sarkmayı önleyici ameliyat yoktur, sarkmayı tedavi edecek ameliyat vardır.

21.12.2004Kişisel Bakım
Dünyanın en çılgın bilimsel araştırmaları

Dünyanın en çılgın bilimsel araştırmaları

Bilim merakı hiçbir engel tanımıyor. Tarih boyunca bilim adamları, merak ettikleri şeyler üzerine bugün bile herkese çılgın ve acayip gelecek binlerce çok ilginç deneyler yaptılar...

5.11.2004Spor

Yazar Sonuçları

Semih Bey, Şinasi Bey Emel Hanım ve hayat

Hayatı hafife alırdı.

Ama işini değil.

4.11.2006

Benim gözümde Ağar

BEN ki, "derin devlet", "kayıp silahlar" falan gibi tatsız bir sürü hikáyenin çağrışımlarıyla dopdolu hale gelmişlerdenim.

24.10.2006

Sıradan pencereler

Erkekler o gerçekleri taşıyamaz.

Neredeyse hiçbiri kadınların gizledikleri gerçekleri bilerek yaşamayı sürdüremez.

30.09.2006

Her yerde her zaman aşk şiiri

Aşk şiiri okumayan birini düşünemiyorum. Eski deyişle, ilán-ı aşk etmenin en ideal, en doğrudan yolu sevgiliye şiir okumaktır.

11.08.2006

Portakal çiçeği kadınlar...

O akşam aydınlık yüzlü kadın bana, "Portakal çiçeğini bilir misiniz?" diye sormuştu.

"Bilmem" dedim:

1.08.2006

Adamın adı çok

Yemin ederim baygınlık geçirmek üzereyim.

26.07.2006

Aldatmanın esrarı

Erkekler arzularını o kadar açık bir şekilde taşıyarak dolaşırlar ki bu açıklıkla herhangi bir şeyi başlatmaya güçleri yetmez, zina için kadının yüzündeki o bildik gülümsemenin, terbiyeli sesinin, ezberlenmiş davranışlarının parçalanması gerekir.

14.01.2006

Modern tekniklerle estetik gülüşler

Günümüzde hepimizin isteği bembeyaz, sağlıklı görünen, güzel dişlere sahip olmak. Yeni tanıştığınız bir kişide dikkatinizi ilk çeken şey gülümsemesi değil mi?

3.01.2006

AGB rakamları da mı haysiyetsiz Altaylı?

Fatih Altaylı’ya iki soru sordum. Dedim ki; ‘20 Mayıs’ta Hürriyet’te ‘Mehmet Ali Birand’ı Kanal D Haber’e ben önerdim. Birand’ın iyi bir ekran yüzü var. Halka sempatik geliyor’ diye yazdın.

11.09.2005

Rıza Tevfik’i Sevr’den mi yoksa şiirlerinden mi tanırsınız

Rıza Tevfik Bölükbaşı’nın bütün şiirleri Seráb-ı Ömrüm ve Diğer Şiirleri başlığı altında yayımlandı.

26.08.2005

Yalan varsa hesap var hesap varsa seks yok

Dün Cem Mumcu’ya başladığımız cinsellik sohbetini bugün de sürdürüyoruz. Bu arada yazmazsam ölürüm, Cem Mumcu, Binbir İnsan Masalları projesine yeni bir kitap eklemiş durumda: ‘Hassas Ruhlar Terazisi.’

30.07.2005

Annelik kadınları adam ediyor

Bu pazar yedinci kez anneliğimin keyfini yaşayacağım. Aslında bugünü diğer günlerden ayıran tek şey, Nehir’in müstehzi bir gülüş eşliğinde, törensel bir havada beni kutlaması olacak.

5.05.2005

Baba beni okula gönder

Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun Üç Dil adlı şiirini bilir misiniz? Şahanedir:

30.04.2005

Kurtlar Vadisi’ne rağmen

Ne yapımcılar ne de televizyon yöneticileri Kurtlar Vadisi gibi ratingi 20’nin altına zor düşen bir yapımın karşısına çıkmak istiyor.

9.02.2005

İyi gülen son güler

şte soru: Bir insan yüzündeki 44 kası kullanarak, 700 tane surat ifadesi yapabilmektedir. Bu durumda ortalama 70 yıl yaşadığı varsayılan bu insan, ömründe kaç kere ‘gerçekten güler’?

13.12.2004

Paydos zili

O’nunla kavga-dövüş, sevgi-gülüş koca bir hayatı paylaşmış, O’nun tezgahında dokunmuş, O’nun tedrisatından geçmiş, O’nu çok daha iyi tanıyan insanlardan özür dilerim öncelikle.

28.07.2004