MENÜ

Gülüş

Gülüş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gülüş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gülüş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 471 Gülüş haberi bulunmuştur.

Gülüş Haberleri

Diş tedavisinde mucize yöntem

Diş tedavisinde mucize yöntem

Güzel bir gülüşün sırrı, güzel ve düzgün sıralanmış dişlere sahip olmaktan geçer. Bunun için de en etkili yöntem, lamina yöntemiyle ağzınızda yeni bir form yaratmak.

12.05.2010Kelebek
Dudağa ilgi çekmek seksüel eksiklik

"Dudağa ilgi çekmek seksüel eksiklik"

Güzellik ve makyaj... Kadınların vazgeçemediği, ‘Olmazsa olmaz’ dedikleri, uğruna para ve zaman harcadıkları iki kavram. Güzellikle ilgili doğrular, güzelleşmek uğruna yapılan yanlışlar… Doğru makyaj nasıl yapılır, makyajın kalıcı olması için neler yapmak gerek, makyajda yapılan hatalar, vs... Tüm bunları konuştuk sevgili Ayşenur Yazıcı ile.

12.05.2010Kelebek
Gülerken göbeği titremeyen adamdan korkacaksın

Gülerken göbeği titremeyen adamdan korkacaksın

Böyle bir başlık esasında kadınlar için atılamayacağından onlar rahat. Gerçi erkek göbeği neticede bir kas. Fakat kadınlar onu bir kusur olarak gördüklerinden böyle oldu. Benim esas dikkat çekmek istediğim nokta başka... Sağlıklı bir beden, sağlıklı bir ağız, dişlerle göbeğin ne alakası var demeyin. Diş Hekimi Cem Erdoğan bu hafta Türkiye'nin önemli İmaj ve İletişim Danışmanları'ndan Özlem Çakır'la konuştu. İşte o söyleşi:

14.06.2010Kelebek
MURAT BOZU HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

MURAT BOZ'U HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

Genç kızların peşinde koşturan Murat Boz, Süper FM'de katıldığı bir programında yaptığı taklitlerle ilgi çekti. Önce hakan taşıyan taklide yapan Murat Boz, daha sonra söylediği Türk Sanat Müziği ile büyük beğeni topladı. Bu arada radyo sunucusunun sanat müziği şarkısı öncesinde söylediği "bize bir sanat müziği söylesen ya. Şöyle çıstak çıstak" demesi üzerine ünlü şarkıcı "Çok güzel bir tabir" diyerek manidar bir gülüş yaptı.

15.06.2010Ne Oluyor
Güzel bir gülüşün sırrı

Güzel bir gülüşün sırrı

Dişleriniz yüzünden her güldüğünüzde ellerinizle ağzınızı kapatmanıza gerek yok. Gülüş estetiği artık çok kolay.

21.07.2010Kelebek
SMS, aşkı öldürüyor

SMS, aşkı öldürüyor!

Sms, biz kadınlar için romantik bir araç bile olabiliyor. Oysa erkekler için bizimle ilgilenmenin fazla vakit ve çaba harcamadan en kestirme yolu! İşte bu tembelliğe dur demenin yolları.

21.08.2010Aşk
Pembe estetik: Dişetlerine botoks

Pembe estetik: Dişetlerine botoks!

Sadece dişlerinizin değil, dişetinizin de nasıl göründüğü önemli. Gülümserken dişetleriniz gülüşünüze gölge mi düşürüyor?

Dilediğiniz gülümsemeye kavuşun

Dilediğiniz gülümsemeye kavuşun

Dişler yüzünden özgürce gülümseyememek tarihe karışıyor. Artık gülüşünüzü tasarlatarak daha güzel gülüşlere ulaşmanız mümkün.

26.11.2010Kelebek
Bir gülüş lider çeker

Bir gülüş lider çeker

Başbakan Tayyip Erdoğan, hükümetinin dış politikasını anlamak istemeyenlerin olduğunu belirterek, “Dış politikayı masa başında değerlendirmek mümkün değildir. Bu vücut diliyle anlatılır, vücut diliyle konuşulur” dedi.

27.12.2010Gündem
Kurt diye arkadaşını vurdu

Kurt diye arkadaşını vurdu

YABAN keçisi avlamak için Toros Dağları’na çıkan 34 yaşındaki Hayati Arık, karanlıkta kurt zannederek av tüfeğiyle üzerine ateş ettiği arkadaşı 47 yaşındaki Musa Gülüş’ün ölümüne neden oldu.

23.01.2011Gündem
AVARE

AVARE

6.02.2011Seyahat
Kalıcı beyazlık için 45 dakika yeter

Kalıcı beyazlık için 45 dakika yeter

Son teknoloji ürünü “Zoom 2” tekniğiyle, dişe zarar vermeden ve hassasiyet gelişmeden renk iki ton açılabiliyor.

18.03.2011Kelebek
Kişiye özel gülüş tasarımı

Kişiye özel gülüş tasarımı

Günümüzde ortodontik tedaviler, ortalama diş şekilleri göz önünde tutularak üretilen fabrikasyon braketler ve sınırlı kategorideki teller kullanılarak yapılıyordu. Doktor ve hastayı tedavi sırasında kısıtlayan bu yöntem, yavaş yavaş yerini ortodontik tedavide çığır açacak buluşlara bırakıyor.

11.05.2011Gündem
Efsane ölü demektir ben daha ölmedim ki

Efsane ölü demektir ben daha ölmedim ki

Lemmy Kilmister, metal dünyasında önemli bir marka. The Rockin’ Vickers’la başlayan serüveni önce space rock efsanesi Hawkwind’e, sonra da rock’n roll, punk ve metal’in karışımı Motörhead’e kadar götürdü.

8.07.2011Kelebek
Masalsı bir tebessüm

Masalsı bir tebessüm

Camileri, sinagogları ve kiliselerinin iç içe oluşuyla da Balat, dinlerin hepsini kucaklayan koca yürekli bir gönül ve sevgi semti olmuş. Yahudi, Rum, Ermeni ve Müslümanlar hoşgörü, sevgi ve saygının en güzel örneklerini yaşatmış.

21.07.2011Seyahat
Duru ağlamama dayanamıyor

Duru ağlamama dayanamıyor

‘Kalbim Seni Seçti’ adlı dizide ‘Handan’ rolüyle ekrana gelen Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra ilk kez bir dramada oynuyor. Her zaman kahkahalarına alıştığımız güzel oyuncu, bu kez ağlıyor.

30.07.2011Kelebek
Dolmabahçenin 135 dakikası

Dolmabahçe'nin 135 dakikası

27 Nisan Muhtırası’ndan bir hafta sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve dönemin Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt Dolmabahçe’deki Başbakanlık çalışma ofisinde 135 dakika süren baş başa bir toplantı gerçekleştirdiler. Olayın üstünden dört yıldan fazla geçmesine rağmen bu görüşmenin içeriği asla kamuoyuna açıklanmadı. Hürriyet gazetesinin dört önemli kalemi; Yayın Yönetmeni Enis Berbeoğlu ve yazarlar Ertuğrul Özkök, Sedat Ergin, Ahmet Hakan 4 Mayıs 2007’de yapılan ve sonradan ‘Dolmabahçe Mutabakatı’ olarak anılacak bu buluşmanın şifrelerini çözüyor.

24.09.2011Kelebek
Türkiye bana hiç destek vermedi

Türkiye bana hiç destek vermedi

Melisa Aslı Pamuk, 12 Eylül’de Brezilya’da düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

28.09.2011Kelebek
Bali’nin bahtsız kardeşi Lombok

Bali’nin bahtsız kardeşi Lombok

Endonezya’nın en güzel adalarından Lombok henüz dünya turizmi tarafından yeterince keşfedilmedi. Oysa mercan denizi, bakir plajları, volkanı, ormanlarıyla yanıbaşındaki Bali’den aşağı kalır yönü yok. Türkiye’nin kışı yaşadığı şu günlerde adadaki gündüz sıcaklıkları 25 dereceden aşağıya düşmüyor. Okurumuz Müjdat Sönmez gitti, izlenimlerini yazdı.

1.01.2012Seyahat
Kan değil müzik emiyorum

Kan değil müzik emiyorum

Gökhan Keser (25), geçen sene çıkardığı single şarkısı ‘Hadi Ordan’ın ardından sekiz şarkı ve iki remiksten oluşan ve kendi adını taşıyan albümünü tamamladı. Prodüktörlüğünü Sıla ve Efe Bahadır’ın üstlendiği albümle, kızların kalbini çalacak yeni bir star geliyor.

20.01.2012Kelebek
Beden dili ele veriyor

Beden dili ele veriyor

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektör Danışmanı ve Kişisel Gelişim Uzmanı Prof. Dr. Metin Işık, aşkın beden diliyle de ifade edilebildiğini, aşık olunduğunda vücudun gösterdiği tepkilerin aşkın habercisi olabileceğini söyledi.

12.02.2012Sağlık
Bu atölyede işler ve fikirler konuşacak

Bu atölyede işler ve fikirler konuşacak

SALON/, atölye çalışması süresince İstanbul ve Türkiye’deki yaratıcı endüstriler, zanaatkarlar ve tasarımcılarla işbirliği yaparak tasarımcıların işlerini ve fikirlerini görsel sunumlar üzerinden iletmelerini amaçlıyor.

21.03.2012Gündem
İlişkide aranan özellikler

İlişkide aranan özellikler

Yapılan bir araştırmaya göre, kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye, ilişkilerinin sonunu tahmin etmek için yeterli bir süre.

13.04.2012Aşk
Kendi kanınızla gençleşin

Kendi kanınızla gençleşin

Bilindiği gibi kadınlar için güzellik deyince akan slar durur. Son yıllarda daha da ilerleyen tıbbi gelişmeler kozmetik ve estetikte de sınır tanımıyor! Yüz germe başta olmak üzere birçok işlem ameliyatsız yapılıyor. ‘Ameliyatsız Yüz Germe’ işlemlerini Doktor Hüseyin Tırman’la konuştuk.

27.06.2012Sağlık
Çocuk istismarı davalarını unutmamak için

Çocuk istismarı davalarını unutmamak için!

TiyatroHâl yeni sezonu Emrah Eren’in yönettiği Nur Can Kara imzalı ‘Turnike’ oyunuyla açtı. Pedofil bir babanın tecavüzüne uğrayan kız çocuğunun hikâyesini merkezine alan oyun, aslında suçluların sosyal hayata salındığı tüm çocuk istismarı davalarını hatırlatarak, “Susma, keşke demeyi bırak ve umutlan” diyor.

7.09.2012Kelebek
Gülmekten kırıldılar

Gülmekten kırıldılar

ABD Başkanı Barack Obama ve 6 Kasım’daki seçimlerdeki rakibi Mitt Romney, büyük güne üç haftadan az bir zaman kala gerginleşen seçim kampanyasına önceki akşam mola verdiler.

20.10.2012Kelebek
Türk sporu...Maksimum öfke,minimum sevgi

Türk sporu...Maksimum öfke,minimum sevgi

7 bıçak, 6 döner bıçağı, 1 satır, 7 şiş... Bir kurban bayramı yaşadık ya..

30.10.2012Futbol

Yazar Sonuçları

Baba

Fazla söze hacet yok, Çarşamba babamı yazdım. Sözün bittiğini, içimin özlemle ne kadar dolduğunu sizlerle paylaştım. Sizlerden de babalarınızı yazmanızı istedim ve çok sayıda e-posta geldi. Herkesin babası için söyleyecekleri vardı. Okudum okudum, yine hüzünlendim. Aşağıda sizden gelenlerden bazıları var, buyrun okuyun.

1.04.2010

Güleryüzlü desenler!

Bir gülüş, bir gülümseme…

25.05.2010

Kalite yoktu

SEZON başı diyoruz... Futbolcular, hakemler hazır değil diyoruz... Daha ısınıyorlar diyoruz...

23.08.2010

Pilates bandı deyip geçmeyin!

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğretim görevlisi Dr. Derya Özer Kaya, elastik dirençli egzersiz bantlarının bilinçli kullanılmasını gerektiğini söyledi.

29.10.2010

Çirkin bir tende güzel bir ruh kalbi bağlayamaz mı?

Güzele güzel der misiniz, güzel sizin olmayınca? Yoksa Aşık Veysel’in ‘Güzelliğin on par'etmez. Bu bendeki aşk olmasa’ dizelerinde dediği gibi midir, güzelliğin aklınızdaki ve gözlerinizdeki tanımı?

17.12.2010

Tokat’ın etrafı al yeşil bağlar

Uçaktan aşağı baktığımda gördüğüm yemyeşil Kazova, Tokat’ın bağlık bahçelik olduğunun, zengin yemek kültürünün bir göstergesiydi.

4.02.2011

Ne güzel

Cumhurbaşkanı’ndan Başbakan’ına devletin üst düzeyi, Erbakan’ın vefatı dolayısıyla abartısız ve özenli bir ilgi içinde... Ne güzel!

28.02.2011

G(ö)REV

Erik ağacına sırf benim için tırmanıp ta tepesinden düşen dedem doktordu...

19.04.2011

Yamuldum

“Aklının başına gelmesi için yamulman mı gerekliydi?” başlıklı yazıma yine pek çok cevap geldi, yayınlamama izin verenlerden bir kısmını aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Öyle hikâyeleriniz var ki bazen okurken ağlamamak için kendimi zor tuttum. Kiminiz “yayınlama, sadece sen oku, içimi dökmek için yazdım” dediği için onları paylaşmadım ama hepsini okudum tek tek.

18.08.2011

Bayram hallerimiz…

Bayram sabahı erkenden kalkmak şart. Yoksa annem kızar.

30.08.2011

Çocuklar her şeyin farkında

Bana son zamanlarda çocuklardan daha çok mektup geliyor desem şaşırır mısınız?

18.11.2011

Devlet hayvanlar için gezici klinikler kursun

Anadolu’da kısırlaştırılmayan köpeklerin yavruları vahşice öldürülüyor.

17.02.2012

‘Hollywood Smile’la yüzünüz değişsin

Çok az ya da hiç aşındırma yapmadan uygulanan lamina vener’lerle dişler artık çok daha estetik bir görünüm kazanıyor. Üstelik dişlerin görünürlüğünün artması, dudakların da daha hacimli gorünmesini sağlıyor. Detayları Diş Hekimi İlker Aslan’dan aldık...

6.04.2012

İlk görüşte elektrik alamadığın biriyle evlenmeyi sakın düşünme

Birbirinden hoşlanmanın, birbirini çekici bulmanın, sorunların kolay aşılmasında ve kavgaların çabuk çözümlenmesinde büyük payı var.

31.07.2012

Vücudunuz yeni mevsime hazır mı?

Detoks, vücudun zararlı toksinlerden arınmasına yardımcı olmak için uygulanan kişiye özel bir arınma programı. Uzmanlar özellikle yeni bir mevsime girerken detoks yapmayı öneriyor. Detayları Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’ndan aldık...

28.09.2012

ÇİRKİN BİR TENDE GÜZEL BİR RUH KALBİ BAĞLAYAMAZ MI?

Güzele güzel, der misiniz, güzel sizin olmayınca? Yoksa Âşık Veysel'in “Güzelliğin on par'etmez. Bu bendeki aşk olmasa” dizelerinde dediği gibi midir, güzelliğin aklınızdaki ve gözlerinizdeki tanımı?

9.10.2012

Dünyayla aynı anda Türkiye’de

İsviçreli saat devi Raymond Weil’ın yeni markası 88 Rue Du Rhone, dünya vitrinleriyle aynı anda Türkiye pazarına da girdi.

12.10.2012

2 hafta ağladık

De Souza ailesinin çok sevip sevildikleri Türkiye’ye vedası hiç de kolay olmadı.

13.10.2012

İşte kadınların sevdiği erkek

Fransız GQ dergisi ekim sayısında ‘Kadınlar hangi erkeği istiyor’ konulu bir dosya yayınladı. İşte size yeni kadının, yeni erkek tipi.

20.10.2012

Dudakları güzel göstermenin 7 yolu

Dudaklar, kadınların yüz bölgesinde estetiğine en çok dikkat ettikleri noktalardan biridir. Kaşların görünümü yüzün ifadesini nasıl değiştiriyorsa, dudaklardaki görünüm de ifadeyi etkiliyor. Bu nedenle dudak estetiği yapılırken operasyonun çok iyi planlanması gerekiyor.

18.11.2012