MENÜ

Gülüş

Gülüş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gülüş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gülüş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 471 Gülüş haberi bulunmuştur.

Gülüş Haberleri

At saati kolundan, zamanı karışık yaşa arada

At saati kolundan, zamanı karışık yaşa arada

Nazlı Eray yeni romanı ‘Ölüm Limuzini’nde zamanlar ve mekânlararası zıplamalarla farklı bir kurgu yaratıyor. Kitabın ana ekseninde ise J.F. Kennedy suikasti var. Söz Nazlı Eray’da...

3.02.2017Kitap Sanat
Diş hekimliği gelişen teknolojiyle değişiyor

Diş hekimliği gelişen teknolojiyle değişiyor!

Gebze Teknopark’ta bulunan ve bir mühendislik ile Ar-Ge şirketi olan Arma Dental, 2005 yılından bu yana CAD/CAM teknolojisini yoğun bir şekilde kullanarak protez diş tasarımı yapmakta ve diş protez kalıpları üretiyor. Klinik - laboratuvar ilişkisini de idealize eden şirket, final estetik sonucunu tüm detaylarıyla yaşatan mock-up aşamasıyla tedavi kabul oranlarını yukarı taşıyor ve final restorasyon için iyi bir referans sunuyor. Armaera Genel Müdürü A. Mekki Kutlu diş hekimliğinin değişiminden teknolojinin diş operasyonlarına olan yansımasını Hürriyet'e anlattı.

1.02.2017Teknoloji
Dolgun dudaklar için neler yapılmalı Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş cevapladı.

Dolgun dudaklar için neler yapılmalı? Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş cevapladı.

Dudaklar hemen hemen bütün kadınların ilgilendiği bir konudur. Askında biz dudak dolgusunu sadece hyaluronik asitle dudağı büyütme olarak algılamamalıyız. Aslında gülüş estetiğinizin tekrar programlanması için hem bir diş hekimi tarafından görülmeniz hem de estetik hekimi tarafından oradaki gerekli müdahalenin yapılması gerekiyor.

Diş hekimliğinde iletişim kabiliyeti çok değerli

"Diş hekimliğinde iletişim kabiliyeti çok değerli"

Prof.Dr. Pınar Kursoğlu, diş hekimi olan bir yakınının tavsiyesi ile mesleğe ilk adımı attı. Aslında gönlündeki “mimarlık”tı. 1987’de İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin ilk günlerinde mesleğe ısındı. Fakültenin laboratuvarında sabundan dişler yapıp teorik bilgiyi klinik eğitimde uygularken mesleğe iyice adapte oldu. 1992’de yüksek lisansının ardından doktorasını aynı üniversitede tamamladı. 1995’te Kentucky Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi baş, boyun, çene eklemi ağrıları merkezinde Dr. J. Okeson ve ekibiyle birlikte çene eklemi rahatsızlıkları üzerine çalıştı, yurda döndüğünde bu konuda doktorasını tamamladı. 1999’da henüz yeni kurulmuş olan Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi’ne geçti. Yardımcı doçent olarak  başladığı bu ilk vakıf diş hekimliği fakültesinde önce doçent sonraki yıllarda da profesörlük ünvanını aldı. Şu anda burada hastalarının keyifle gülmelerini sağlıyor.

19.12.2016Eğitim
Kadınları çekici gösterecek 10 tüyo

Kadınları çekici gösterecek 10 tüyo

Çoğu kadının hayali çevresindekilerin ilgi duyduğu biri haline gelmek. Bunun yolu da çekici olmaktan geçiyor. İşte kadınları çekici yapan birkaç tüyo...

10.10.2016Stil
Sırt dönmek evlilik krizinin alameti mi

Sırt dönmek evlilik krizinin alameti mi?

Fransız sosyolog Jean-Claude Kauffman, ‘Tek Yatakta İki Kişi’ adlı kitabında çiftlerle röportaj yaptı ve en rahat ettiğimiz yerde yaşadığımız ‘nazik’ rahatsızlıklara cevap aradı. Eşler rahat ve deliksiz bir gece uykusuyla sevgilisinin sıcaklığı arasında nasıl denge kuruyor? Kauffman’la araştırmasını konuştuk.

12.08.2016Keyif
Bölüm sonu dedikodusu: Hayat Şarkısı 19. bölüm

Bölüm sonu dedikodusu: Hayat Şarkısı 19. bölüm

Hayat Şarkısı, on dokuz haftanın ardından bir bilinmezliği ortadan kaldırıyor. Hülya’nın hikayesinde, eksik olan noktayı seyirciye sunuyor. Hüseyin, tüm gerçeği öğrenirken biz de parçaları birleştiriyoruz.

16.06.2016Keyif
Özgürce gülebilmek için Gülüş Tasarımı

Özgürce gülebilmek için 'Gülüş Tasarımı'

Özgürce gülebilmek hepimizin arzusu ve hayalidir, ancak bazen öyle durumlar olur ki dişlerimizin şeklinden, dizisinden, renginden dolayı dişlerimizi diğer kişilere göstermemek için gülmekten kaçınırız veya gülerken ağzımızı ellerimizle kapatırız. Diş hekimi Dr. Kerem Aras güzel bir gülüşe sahip olmak için neler yapılması gerektiğini anlattı.

3.05.2016Sağlık
Gülüş Tasarımıyla Gülüşünüzü Keşfedin

Gülüş Tasarımıyla Gülüşünüzü Keşfedin

Güzel bir gülüş için size yakışan bir diş yapınızın olması gerekiyor. Siz de size uygun gülüş tasarımlarıyla gülüşünüzü keşfedebilirsiniz.

12.04.2016Kişisel Bakım
Sheryl Crow: Evet, Kid Rock’ı çok seviyorum

Sheryl Crow: 'Evet, Kid Rock’ı çok seviyorum'

Sheryl Crow, America’nın en sevilen country müzisyenlerinden biri. Ama müziği kadar özel hayatıyla da hep gündemde...

6.04.2016Magazin
Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi

Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi

Ekranların kahkahaları ile ünlü programcısı Saba Tümer, bir reklam filminin basın toplantısına katıldı ve çok güldüğü için kendine gıcık olduğunu söyledi. Detaylar haberimizde…

28.03.2016Hayat
Rasim Öztekin kimdir

Rasim Öztekin kimdir?

Son zamanlarda kilo vermesi ile gündeme gelen Rasim Öztekin kimdir? Rasim Öztekin, nerede ve ne zaman dünyaya geldi? Bugünkü kariyerine nasıl geldi? Rasim Öztekin’in hayatı ve çalışmalarına dair tüm detaylar haberimizde…

25.03.2016Hayat
Fotojenik olmanın ipuçları

Fotojenik olmanın ipuçları

Facebook, instagram derken selfie çekmek günlük faaliyetlerimiz arasında sıklıkla yer almaya başlar oldu. Hal böyle olunca daha sık poz vermeye başladık.

16.03.2016Sağlık
Emel Müftüoğlu: Sezen Aksu ‘Hovarda’yı bana gece kulübünün tuvaletinde hediye  etti

Emel Müftüoğlu: Sezen Aksu ‘Hovarda’yı bana gece kulübünün tuvaletinde hediye etti

Şaka yapmayı seviyor, bilardoyu seviyor, tavlayı seviyor. Hatta bu sayede ayakkabı dolabını da devamlı yeniliyor! Tavlada kolay kolay kimsenin bileğini bükemediği Emel Müftüoğlu, İzzet Çapa’ya konuştu.

6.03.2016Magazin
Nilgün Bodur aşkın organik halinin kitabını yazdı

Nilgün Bodur aşkın organik halinin kitabını yazdı

Nilgün Bodur’un “Organik Aşk” adını verdiği yemek kitabı Aradolu sponsorluğuyla internet üzerinden satışı çıktı. Kitabın içeriğinde yemek tariflerinden fazlasını bulacaksınız. Bodur’un, Ebru Şallı’dan Burcu Esmersoy’a, Işıl Reçber’den Aslı Şen’e uzanan büyük ailesi ile birlikte uzun ve aşk dolu bir masaya oturmuş gibi hissedeceksiniz.

23.02.2016Magazin
Kadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri

Kadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri

Seksi gözlere sahip olmak için nasıl makyaj yapmalı? Zayıf tırnaklar nasıl güçlenir? Peki muhteşem bir gülüş için ne yapmalı? Tüm bu soruların yanıtları Mahmure’nin özel kadınları için güzellik tavsiyelerimizde!

Dokunun, kucaklaşın, iyileşin

Dokunun, kucaklaşın, iyileşin!

Düştüğünde acıyan yeri şefkatle tutulan bir çocuk, aşkla tutulan sıcacık bir el, sevgiyle sıvazlanan bir omuz, yürekten gelen kocaman bir sarılma bizi iyileştiriyor. Özgüvenimiz artıyor, acı ve ağrılarımız azalıyor, kin, öfke, nefret duyguları yerini sevgiye bırakıyor, aklın yanı sıra yürek algılaması artıyor ve her şey çok daha güzel, çok daha yaşanası oluyor. Yaşam Koçu Nil Gün dokunmanın iyileştirici gücünü anlattı.

27.01.2016Hayat
Da Vinci Estetiği Nedir

Da Vinci Estetiği Nedir?

Bakımlı olmak karşı tarafta her zaman iyi bir izlenim bırakır. Ancak insanların üzerinde bıraktığınız etkiyi birkaç kademe yukarı çekmek istiyorsanız eğer birçok ünlünün de başvurduğu Da Vinci estetiği hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var.

27.01.2016Kelebek
Emojileri ciddiye almamızı gerektiren nedenler

Emojileri ciddiye almamızı gerektiren nedenler

Metin mesajlaşmasının yanı sıra bu servisler üzerinden sesli veya videolu olarak da iletişim kurulabiliyor. Ancak mesajlaşmayı daha eğlenceli hale getiren emoji kullanımı da son zamanlarda yaygınlaşmış durumda. İletişimin farklı bir dili olan emojileri neden ciddiye almamızı gerektiren nedenleri sizler için sıraladık.

11.01.2016Teknoloji
Gülmenin bilmediğiniz faydaları

Gülmenin bilmediğiniz faydaları

Araştırmalar, gülmenin ve kahkaha atmanın sağlığa faydalı olduğunu ve hayatımızın pek çok alanında pozitif etkiye sahip olduğunu göstermektedir.

11.12.2015Sağlık
Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez

Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez!

Ayşe Arman dünkü nefis röportajında “hepimizin kişisel tarihi diye” ne güzel tarif etmiş Türkan Şoray’ı.

29.11.2015Magazin

Yazar Sonuçları

Yüzleri güldüren harika bir hareket

VALLAHİ ne yalan söyleyeyim, bu fotoğrafa bakarken Yiğit aklıma geldi.

1.03.2017

'Vatan aşkıyla' vatan kundaklayan Şaban

ŞU iki fotoğrafa iyi bakın... Çok iyi bakın...

24.02.2017

Mesleğinize Uygun Gülüş Tasarımıyla Etkileyici Bir Görünüme Kavuşun!

Günümüzde yapılan gülüş tasarımı uygulamalarında, meslekler de kişilerin ihtiyaçlarına paralel olarak belirleyici oluyor. Mesleğe uygun gülüş tasarımında kişiler; otoriter, çekici, entelektüel, ikna edici olmak üzere, çok sayıda seçenekten birine sahip olabiliyor...

16.02.2017

Diş hekimliğinde iletişim kabiliyeti çok değerli 

Prof.Dr. Pınar Kursoğlu, diş hekimi olan bir yakınının tavsiyesi ile mesleğe ilk adımı attı.

17.12.2016

Her yerde saç var, kimin bu çılgın saçlar?

Dilimde Kalben’in o meşhur şehirli türküsü: Her yerde saç var, kimin bu saçlar?

8.11.2016

Güzelliğinizi arttıracak bomba bir tarif

Işıl ışıl parlayan bir cilt, ne yiyip ne içtiğinize de dikkat etmeyi gerektiriyor. Bunun için taze sebze ve meyvelerle yapılan bu karışımı mutlaka için.

22.10.2016

Kuş ölür / Sen uçuşu hatırla

Beş kelime. Kuş. Ölür. Sen. Uçuşu. Hatırla.

2.10.2016

Kız arkadaşım meğer evliymiş

Okul yıllarında sevgili olup ayrıldığım kız arkadaşım, 5 yıl sonra beni Facebook’tan buldu. Tekrar görüşmeye başladım. Ama bir süre sonra evli olduğunu öğrendim.

30.08.2016

Emre Mor’u çok sevmek

Ben esasında hâlâ gencim sanıyodum.

26.06.2016

Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu

İlköğrenimini Londra’daki Eastsheen Primary School’da tamamladıktan sonra, Liseyi hem İstek Özel Semiha Şakir Lisesinden hem de California Piedmont High Schooldan çift lise diploması alarak bitirmiştir.

21.06.2016

Sezen ‘Hovarda’yı bana gece kulübünün tuvaletinde hediye etti

Sesiyle, şarkılarıyla 25 yıldır hayatımızda ama dostluğu, samimiyeti ve müthiş enerjisiyle de sanat camiasındaki hemen herkesin en yakınındaki isimlerden biridir Emel Müftüoğlu.

5.03.2016

Güzelliğinizi ve sağlığınızı parlatacak 10 öneri

Dış görünüşünüz sağlığınıza açılan bir pencere gibidir.

13.02.2016

Mustafa

TÜRKİYE’nin en varlıklı ailesinin şanslı çocuğuydu.

21.01.2016

Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez!

Ayşe Arman dünkü nefis röportajında “hepimizin kişisel tarihi diye” ne güzel tarif etmiş Türkan Şoray’ı.

29.11.2015