MENÜ

Gram Altin

Gram Altin ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gram Altin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gram Altin haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.893 Gram Altin haberi bulunmuştur.

Gram Altin Haberleri

Gram altın, yatırımcısına yılın ilk yarısında yüzde 20 kazandırdı

Gram altın, yatırımcısına yılın ilk yarısında yüzde 20 kazandırdı

Yurt içinde yatırımcıların en çok tercih ettiği yatırım araçlarından olan gram altın, yılın ilk 6 ayında yüzde 20 getiri sağladı.

30.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor 29 Haziran altın fiyatları

Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor? 29 Haziran altın fiyatları

Altın fiyatları 29 Haziran Cumartesi günü fiyatları ile merak konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta boyunca yükseliş trendini sürdüren altın fiyatları, perşembe ve cuma gününü yatay seyirle tamamladı. Peki, altın fiyatları şu sıralar ne kadardan satılıyor? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

29.06.2019Gündem
Haftanın son gününde altın fiyatları ne kadar oldu Kapalıçarşı 28 Haziran altın fiyatları

Haftanın son gününde altın fiyatları ne kadar oldu? Kapalıçarşı 28 Haziran altın fiyatları

Hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, düğün, nişan gibi etkinliklere katılacak olan vatandaşlar güncel altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Haftanın son işlem günüde gram ve çeyrek altın fiyatları, dünkü düşüşün ardından yeniden yükselişe geçti. Peki, haftanın son gününde altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 28 Haziran altın fiyatları

28.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Düğün ve nişan sezonunun açılmasıyla birlikte, altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalar da hız kazandı. 27 Haziran tarihi sabahından itibaren piyasalarda altın fiyatlarının ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

27.06.2019Gündem
Gram ve çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu 26 Haziran güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu? 26 Haziran güncel altın fiyatları

Yeni haftaya hareketli başlayan altın fiyatları, 26 Haziran tarihi itibariyle de vatandaşlar tarafından merak edilmeye devam ediyor. Özellikle hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, düğün ve nişan etkinliklerine katılacak olanlar gram ve çeyrek altın fiyatları ile ilgili araştırmalarına başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu? İşte, 26 Haziran güncel altın fiyatları

26.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı 25 Haziran güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? 25 Haziran güncel altın fiyatları

Ekonomi ve piyasalarla ilgilenenler günün ilk saatlerinden itibaren güncel altın fiyatlarını merak edip araştırıyor. Altının gram fiyatı 25 Haziran günü 267 lira seviyelerinde hareket etti. Peki, altın günü nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 25 Haziran güncel altın fiyatları.

25.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 22 Haziran güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 22 Haziran güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Hafta sonunun gelmesi ile beraber, düğün ve nişan etkinliklerine katılacak olan vatandaşlar, internet üzerinden altın fiyatları ile ilgili araştırmalarına başladı. 22 Haziran Cumartesi günü, serbest piyasada gram ve çeyrek altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediliyor. Günlerdir dalgalanma yaşayan altın, bu haftayı 4 liralık bir artış ile tamamladı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 22 Haziran güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

22.06.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu İşte 21 Haziran güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 21 Haziran güncel altın fiyatları

Hafta sonunun gelerek düğün ve nişan gibi davetlere katılacak olan vatandaşlar, haftanın son işlem gününde altın fiyatlarını merak edip araştırıyor. Altın fiyatları güne yükselişle başlamasının ardından düşüşe geçerek piyasalardaki işlemini sürdürdü. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 21 Haziran güncel altın fiyatları.

21.06.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 20 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 20 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın alım satımı yapan yada hediyelik altın alacak olan vatandaşlar günü ilk saatlerinden itibaren güncel altın fiyatlarını merak edip araştırıyor. Piyasalarda negatif bir seyir izleyen gram altın, düşüş eğilimi gösterdi. Peki altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 20 Haziran güncel altın fiyatları.

20.06.2019Ekonomi
Dolar-TL 5.80 liranın altını gördü, analistlerin yorumu: Düşüş devam ederse destek 5.55 lira

Dolar-TL 5.80 liranın altını gördü, analistlerin yorumu: Düşüş devam ederse destek 5.55 lira

Fed Başkanı Jerome Powell faiz kararı sonrasında basın mensuplarının karşısına çıktı ve yılın geri kalan döneminde faiz indirimi olabileceğinin sinyalini verdi. Bu açıklamayla birlikte dolarda düşüş hız kazandı.

20.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 19 Haziran güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 19 Haziran güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Piyasaların sabah saatlerinde açılması ile beraber altın fiyatları ile ilgili bilgiler de gün boyu araştırıldı. Altınla ilgilenenler, hafta sonu düğünlerinin yaklaşması ile güncel altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 19 Haziran güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

19.06.2019Ekonomi
Hazineden kurumsal yatırımcılara altına dayalı kira sertifikası ihracı

Hazineden kurumsal yatırımcılara altına dayalı kira sertifikası ihracı

Hazine ve Maliye Bakanlığı, "Sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunulması, yurt içi tasarrufların artırılması, yatırımcı tabanının genişletilmesi ve finansman araçlarının çeşitlendirilmesi amacıyla başta emeklilik ve yatırım fonları olmak üzere kurumsal yatırımcılara yönelik 21 Haziran 2019 valör tarihli altına dayalı kira sertifikası ihracı gerçekleştirilecek" açıklamasında bulundu.

18.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 18 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 18 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatlarında yaşanan değişimlerin ardından, 18 Haziran sabahından itibaren güncel altın fiyatları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle altın almayı düşünenler, güncel gram ve çeyrek altın fiyatlarını sık sık internet üzerinden sorguluyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 18 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları...

18.06.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 17 Haziran serbest piyasa altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 17 Haziran serbest piyasa altın fiyatları

258,6 lira ile cuma günü yükselişe geçen altın fiyatları, haftanın ilk işlem gününde merak konusu oldu. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlari, 17 Haziran tarihinde gram ve çeyrek altının ne kadar olduğunu internet üzerinden sorguluyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? Altın ne kadar oldu? İşte, serbest piyasada güncel altın fiyatları.

17.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı | 13 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? | 13 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları düşüş yaşamasının ardından 13 Haziran gününe 251 lira seviyesinde başladı. Ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren güncel altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için internetten araştırmalarını sürdürüyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 13 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

13.06.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadar oldu Altının gramı ne kadardan işlem görüyor

Çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

Düğünün sezonunun açılmasıyla birlikte peş peşe düğün davetleri alan vatandaşlar, çeyrek altının son durumunu merak ediyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altının ne kadardan satıldığını araştıran vatandaşlar, 12 Haziran 2019 altın piyasalarındaki son durumu sorguluyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

12.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 11 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 11 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Günün ilk saatlerinden itibaren, özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar piyasaları takip ederek güncel altın fiyatlarını sorguluyor. Altının gram fiyatı gün içinde 246,3 lira seviyelerinde hareket etmişti. Peki, Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 11 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları.

11.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı 10 Haziran çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı? 10 Haziran çeyrek altın fiyatı

9 gün süren Ramazan Bayramı tatilinin ardından ilk iş günün başlaması ve piyasaların açılmasıyla birlikte, altın fiyatlarının son durumuna ilişkin ayrıntılar sorgulamaya başladı. Altının gram fiyatının yanı sıra, düğün sezonun gelmesiyle birlikte, çeyrek altındaki son fiyat bilgisi de merak ediliyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

10.06.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadardan satılıyor 9 Haziran güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadardan satılıyor? 9 Haziran güncel altın fiyatları

9 gün süren Ramazan Bayramı tatilinin sonuna gelinmesiyle birlikte, pek çok aileyi düğün telaşı saracak. Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte, çeyrek altın fiyatlarındaki son durum merak konusu oldu. Peki, çeyrek altın ne kadardan satılıyor? Altının gram fiyatı ne kadar?

9.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl tamamladı İşte 7 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl tamamladı? İşte 7 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ile ilgili bilgiler, günün ilk saatlerinden itibaren vatandaşlar tarafından araştırılan konuların geliyor. Özellikle altına yatırım yapacak olan vatandaşlar, anlık altın fiyatlarını her an sorguluyor. Peki, güne yükselişle başlayan altın fiyatları haftayı nasıl tamamladı? İşte, 7 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları.

7.06.2019Ekonomi
4 Haziran Salı günü altın fiyatları ne kadar

4 Haziran Salı günü altın fiyatları ne kadar?

Altın fiyatları, gün ortasında birçok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. Anlık işleme göre güncellenen rakamların son halini merak eden vatandaşlar, internet üzerinden en son altın fiyatları için araştırmalarına başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları şu an ne kadardan işlem görüyor? İşte, o detaylı fiyat bilgisi

4.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları şu dakikalarda ne kadar oldu 2 Haziran altın fiyatları

Altın fiyatları şu dakikalarda ne kadar oldu? 2 Haziran altın fiyatları

Altın fiyatları 2 Haziran Pazar günü yatırımcıların gündemindeki konu olmaya başladı. Haftayı küçük bir artışla kapatan atın fiyatları, gram ve çeyrek opsiyonları ile araştırılıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 2 Haziran Pazartesi gününe dair altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

2.06.2019Ekonomi
Bugün altın fiyatları ne kadar oldu 30 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Bugün altın fiyatları ne kadar oldu? 30 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Piyasalarda dalgalanma yaşayan gram altın, günü yüzde 0,25 düşüşle 247,5 lira oldu. Günün ilk saatlerinden itibaren altın alım satımı yapan vatandaşlar, akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak edip araştırmalarına devam ediyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 30 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları.

30.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı | 29 Mayıs serbest piyasada altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı? | 29 Mayıs serbest piyasada altın fiyatları

Gram altın 29 Mayıs sabahında güne yükselişle başlamasının ardından, 249,6 lira seviyesinde dengelendi. Altınla ilgilenen ve hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar, günü ilk saatlerinden itibaren piyasaları izleyerek, altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı? İşte, 29 Mayıs serbest piyasada altın fiyatları.

29.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 27 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 27 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın alım satımı yapan vatandaşlar günün ilk saatlerinden itibaren, güncel altın fiyatlarını internetten takip ediyor. Altının gram fiyatı, haftaya düşüşle başlamasının ardından 250,7 lira seviyesinde dengelendi. Peki, altın akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 27 Mayıs kapalıçarşı güncel çeyrek ve gram altın fiyatları.

27.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 26 Mayıs güncel altın fiyatları

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 26 Mayıs güncel altın fiyatları

Altın fiyatları 26 Mayıs Pazar günü yatay seyirle devam etti. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar, altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak edip gün boyunca sık sık araştırdı. Peki, altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? İşte, 26 Mayıs altın fiyatları...

26.05.2019Ekonomi
Veliye ‘çeyrek’li teşvik

Veliye ‘çeyrek’li teşvik

Öğrencileri kitap okumaya teşvik etmek için çeşitli projeler geliştiren okullara bir yenisi daha eklendi. Ankara’daki Şehit Alper Kocaman İlkokulu, kitap okumanın yaşam biçimi haline getirilmesi için ‘Ben Bilmezsem Velim Bilir’ projesi başlattı.

26.05.2019Eğitim
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları geçtiğimiz haftayı yükselişle geçirirken, haftanın son gününde bir birim düşerek günü sonlandırdı. Altın fiyatlarının internette en çok arandığı günlerin içinde haftasonları geliyor. Vatandaşlar hem hediyelik olarak almak için hem de yatırım amacıyla altın almak için fiyatları dikkatle takip ediyorlar. Peki altın fiyatlarındaki son durum nedir? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarındaki son durum..

25.05.2019Ekonomi
Altın bugün ne kadardan seyrediyor 24 Mayıs altın fiyatları

Altın bugün ne kadardan seyrediyor? 24 Mayıs altın fiyatları

Altın fiyatları, 24 Mayıs Cuma günü ilk saatler itibariyle sorgulanmaya başlandı. Yatırım yapmak isteyen binlerce kişinin araştırdığı altın fiyatları, günün ilk saatleri ne artış ile başladı. İşte, altın fiyatları hakkında vatandaşların merakla araştırdığı detaylı bilgiler

24.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 23 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 23 Mayıs güncel altın fiyatları

Yaşadığı dalgalanmanın ardından gram altın gün içinde 251 lira seviyelerinde hareket etti. Altın fiyatları günün ilk saatlerinden itibaren en fazla merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Altın alım satımı yapan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını internetten sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 23 Mayıs gram ve altın fiyatları.

23.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı | 22 Mayıs gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? | 22 Mayıs gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları 22 Mayıs tarihi itibariyle güne düşüş eğilimi ile başladı. Gram altın 246 lira alıcı, 248 lira satıcı buldu. Altın yatırımı yapan ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, altının akşam saatlerinde ne kadar olduğunu merak ederek sorguluyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? İşte, 22 Mayıs gram ve çeyrek altın fiyatları

22.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 21 Mayıs güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 21 Mayıs güncel altın fiyatları

Güne düşüş eğilimi ile başlayan altın fiyatları, günün ilk saatlerinden itibaren merak edilip araştırıldı. Gram altın 245 lira alıcı 247 lira satıcı buldu. Özellikle altın yatırımı yapan ve ekonomiyle ilgilenenler, güncel altın fiyatlarını internet üzerinden sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 21 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

21.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 20 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 20 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın alım satımı yapan ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, sabahın ilk saatlerinden itibaren, güncel altın fiyatları ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Altın fiyatları son günlerde yaşadığı dalgalanmanın ardından, 248 lira lira seviyelerinde dengelendi. Peki, akşam saatlerinde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 20 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

20.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 18 Mayıs serbest piyasa altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 18 Mayıs serbest piyasa altın fiyatları

Son günlerde yükseliş yönlü hareket eden altın fiyatları, hafta sonunda yatay seyir gösterdi. Serbest piyasalarda altının gramı 246 lira alıcı 248 lira satıcı buldu. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar, cumartesi akşamı altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, 18 Mayıs tarihinde Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, serbest piyasada güncel altın fiyatları.

18.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Yeni güne 251 liradan başlayan gram altın, düşüş eğilimini devam ettirdi. Hafta sonunun yaklaşması ile düğün ve nişan davetlerine katılacak olan vatandaşlar da altın fiyatları ile ilgili gün içinde sık sık araştırmaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı16 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları.

16.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları güne 409,54 liradan, gram altın ise 253,09 liradan başladı. Bununla beraber, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

15.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları güne kaç liradan başladı Gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları güne kaç liradan başladı? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları, hafta başında güncel fiyatları ile araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz haftayı 255 lira seviyesinde kapatan altın fiyatları, yeni haftaya düşüşle başlayarak 249 lira seviyesinden giriş yaptı. Peki, altın fiyatları şu an gram ve çeyrek bazında nasıl hareket ediyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Yaşadığı dalgalanma sonrası gram altın fiyatları gün içinde 252,6 lira seviyelerinde hareket etti. Kapalıçarşı'da çeyrek altın ise 419 lira oldu. Hafta sonunun gelmesi ile yaklaşan düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, gram ve çeyrek altında yaşanan son gelişmeleri merak etmeye başladı. Peki, altın ne kadar oldu? İşte, 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları.

10.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 9 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 9 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları güne yükselişle başlamasının ardından 254 lira seviyelerinde hareket etti. Özellikle altın alım satımı yapacak ve hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar, günün ilk saatlerinden itibaren altın fiyatlarını araştırıp sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek ve gram altın günü nasıl tamamladı? İşte, 9 Mayıs Kapalıçarşı çeyrek ve gram altın fiyatları.

9.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarının haftanın üçüncü iş gününe yükselişle başlamasının ardından 254,8 lira seviyelerinde hareket etmişti. Özellikle altın yatırımı yapan ve hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren güncel altın fiyatları ile ilgili araştırma yapıyor. Peki, piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

8.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın yatırımı yapan ve ya hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar günün ilk saatlerinden itibaren, piyasadaki altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Çeyrek altın, 403,95 liradan, satıcı buldu, gram altın ise 251,16 seviyelerinde hareket etti. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar Altın fiyatlarında son durum

Gram ve çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum

Piyasaların açılmasına birkaç saat kala en çok merak edilen konulardan biri de altın fiyatları oldu. Geride bıraktığımız hafta 246 liradan satışa sunulan gram altının yanı sıra çeyrek altının güncel fiyatı an be an takip ediliyor. İşte, altın fiyatlarında son durum

6.05.2019Ekonomi
Gram altın 5 aydır değer kazanıyor

Gram altın 5 aydır değer kazanıyor

Yatırımcısına nisanda yüzde 6,6 getiri sağlayan gram altın, değer kazancını üst üste 5'inci aya taşıdı.

4.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Güne 244 lira seviyelerinde başlayan altın fiyatları, yaşadığı dalgalanmanın ardından, yatay seyirde devam etti. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile berber hediyelik altın alacak vatandaşlar ve altın yatırımı yapan kişiler güncel altın fiyatlarını merak edip internettte araştırmaya başladı. Peki, haftanın son işlem günü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 3 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

3.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Günlerdir yaşadığı dalgalanmanın arından altın fiyatları, sabah saatlerinde güne yükseliş eğilimi ile başlamasının ardından 244 lira seviyelerinde hareket etti. Bununla beraber, özellikler altın yatırımı yapan vatandaşlar altın fiyatlarını sık sık merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 2 Mayıs serbest piyasada güncel altın fiyatları.

2.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları son günlerde yaşadığı dalgalanmaların ardından, çeyrek altın 397 lira alıcı, 405 lira satıcı buldu. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile beraber hediyelik altın alacak olan vatandaşlar günü ilk saatlerinden itibaren gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, Altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte 1 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları.

1.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Güne sabah saatlerinde yatay hareketle başlayan çeyrek altın, 398 lira alınırken, 406 lira satıcı buldu. Bununla beraber, özellikle altın yatırımı yapan, ve düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki piyasalar kapandıktan sonra altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

30.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları 29 Nisan Pazartesi gününe ne kadardan başladı

Altın fiyatları 29 Nisan Pazartesi gününe ne kadardan başladı?

Artış ve düşüş eğilimleri gram bazında çok hissedilmese de çeyrek, yarım ve Cumhuriyet altınında net bir şekilde gözlemlenebilen altın fiyatları, 29 Nisan Pazartesi gününe 246 lira seviyesine merhaba dedi. İşte, piyasalardan alınan son bilgilere göre gram ve çeyrek altın fiyatları

29.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları 28 Nisan Pazar günü ne kadar oldu

Altın fiyatları 28 Nisan Pazar günü ne kadar oldu?

Altın fiyatları için güncel fiyat sorgulamaları, günün ilk saatleri itibariyle başladı. Geçtiğimiz hafta içine yükseliş eğilimi ile başlayan altın fiyatları, haftayı gram bazında 245 lira seviyesinde kapatmıştı. Peki, altın fiyatları gram ve çeyrek bazında şu an ne kadar oldu? İşte,güncel fiyat bilgileri

28.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu İşte çeyrek ve gram altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte çeyrek ve gram altında son durum

Düğün mevsiminin yaklaşması ve hafta sonunun gelmesi ile, altın fiyatlarındaki araştırmalar da internette devam ediyor. Cuma günü piyasalar kapanmadan önce gram altın 244,54 lira seviyelerinde hareket etti, 27 Nisan Cumartesi günü 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 246 lira oldu. Peki, altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte çeyrek ve gram altında son durum.

27.04.2019Ekonomi