MENÜ

Gram Altin

Gram Altin ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gram Altin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gram Altin haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.887 Gram Altin haberi bulunmuştur.

Gram Altin Haberleri

Gram ve çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu 7 Ağustos güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? 7 Ağustos güncel altın fiyatları

Piyasalarda son günlerde altın fiyatlarında yaşanan dalgalanma sonrası, altın fiyatlarına yönelik araştırmalar yatırımcılar tarafından gün boyu takip edildi. Haftanın üçüncü işlem günü, altının gram fiyatı güne düşüşle başlamasının ardından 262,9 lira seviyesinde hareket etmişti. Peki, gram ve çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadardan işlem görüyor? İşte, 7 Ağustos güncel altın fiyatları.

7.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları (gram-çeyrek) ne kadar oldu 7 Ağustos altın fiyatları

Altın fiyatları (gram-çeyrek) ne kadar oldu? 7 Ağustos altın fiyatları

Yatırım aracı olarak altını seçen vatandaşlar, altın fiyatlarındaki anlık değişimleri yakından takip ediyor. Özellikle düğün-nişan gibi organizasyonlarda hediye edilen gram ve çeyrek altının alış-satış fiyatı an be an merak ediliyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu?

7.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 6 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 6 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Haftanın ikinci işlem gününde, gram ve çeyrek altın fiyatlarında yaşanan anlık değişimler yatırımcılar tarafından takip edildi. Altının gram fiyatı,sabah saatlerinde güne düşüşle başlamasının ardından 259,8 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 6 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı.

6.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) ne kadar oldu 6 Ağustos altın fiyatları

Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) ne kadar oldu? 6 Ağustos altın fiyatları

Altın fiyatlarındaki hareketlilik vatandaşların ana gündem konularından biri olmaya devam ediyor. Özellikle hem yatırım hem de hediye amaçlı kullanılan gram ve çeyrek altındaki anlık değişimler sık sık takip ediliyor. Yatırımlarını en doğru şekilde değerlendirmek isteyen vatandaşlar için 6 Ağustos tarihli altın fiyatlarını derledik.

6.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftaya nasıl başladı Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları haftaya nasıl başladı? Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları geride bıraktığımız hafta ABD Başkanı Donald Trump'ın Çin'e ek vergi koyduğunu açıklaması üzerine hareketlenmiş, altının ons fiyatı haftayı 260,3 liradan tamamlamıştı. Hem altın yatırımcıları hem de düğün ve nişan gibi organizasyonlar için altın alacak vatandaşlar şimdi yeni haftanın açılışını merak ediyor. Peki, altın fiyatları haftaya nasıl başladı? İşte, güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

5.08.2019Ekonomi
Gram altın, yatırımcısına kaybettirdi

Gram altın, yatırımcısına kaybettirdi

Altının ons fiyatındaki kısmi yükselişe karşın dolar kurundaki gerilemenin etkisiyle gram altın, geçen ay yüzde 3,4 değer kaybetti.

4.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları 4 Ağustos tarihinde ne kadardan işlem görüyor

Altın fiyatları 4 Ağustos tarihinde ne kadardan işlem görüyor?

Altın fiyatları, hafta sonu güncel fiyatları ile araştırılmaya devam ediliyor. Hediyelik ya da yatırımlık altın alıp satmak isteyen vatandaşlar, 4 Ağustos Pazar günü anlık altın fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

4.08.2019Ekonomi
Gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu Altın fiyatlarında son durum

Gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarına ilgi hafta sonunda da devam ediyor. Özellikle düğün ve nişan gibi organizasyonların mevsiminin gelişiyle birlikte gram ve çeyrek altına ilgi büyük. Peki, gram ve çeyrek altın en son ne kadar oldu? İşte, altın fiyatlarının güncel durumu

3.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları

Piyasalarda haftanın son işlem gününde, altının gram fiyatı güne düşüşle başlamasının ardından 258,4 lira seviyesinde dengelendi. Akşam saatlerine doğru, gram ve çeyrek altında yaşanan değişimler, yatırımcılar tarafından piyasalarda takip edildi. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? İşte, 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları.

2.08.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadara satılıyor 2 Ağustos altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadara satılıyor? 2 Ağustos altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde, çeyrek altının ne kadardan işlem gördüğü ve altın piyasalarındaki son durum vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Öğle saatlerinin gelmesiyle birlikte, altının gram fiyatına ve çeyrek altın fiyatına dair araştırmalarına hız veren vatandaşlar, internette sorgulama yapıyor. Peki, çeyrek altın ne kadara satılıyor? Altının gram fiyatı ne kadar oldu?

2.08.2019Ekonomi

Gram ve çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? 1 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları

Ağustos ayının ilk gününde, altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, sabah saatlerinden itibaren piyasalardaki takibini sürdürüyor. Haftanın dördüncü işlem gününde altının gram fiyatı, düşüşünü altıncı güne taşımasının ardından 253,2 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, gram ve çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? İşte, altında yaşanan son durum.

1.08.2019Ekonomi
1 Ağustos güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ne kadar oldu

1 Ağustos güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ne kadar oldu?

Yeni ayın ilk gününde altın fiyatlarının ne kadardan işlem gördüğü, altına yatırım yapmak isteten vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle hafta sonunun yaklaşmasıyla birlikte, çeyrek altındaki son durum yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları ne kadar?

1.08.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 31 Temmuz güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 31 Temmuz güncel altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde, piyasaları takip eden vatandaşlar, altın fiyatlarına yönelik araştırmalarını sürdürdü. Altının gram fiyatı, 31 Temmuz Çarşamba gününde, öğleden sonra 253,9 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? Altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadardan işlem görüyor? İşte, 31 Temmuz güncel altın fiyatları.

31.07.2019Ekonomi
Altının gramı ne kadar oldu Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor

Altının gramı ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

Dün, altının ons fiyatındaki yükselişe rağmen dolar kurunda yaşanan düşüşün etkisiyle değer kaybeden gram altın, günü yüzde 0,7 azalışla 255,7 liradan tamamladı. Bugün ise altının gram fiyatı, düşüşünü beşinci güne taşımasının ardından 253,9 lira seviyesinde dengelendi. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu?

31.07.2019Ekonomi
Gram altında fiyat oyunu Bu rakamlara dikkat…

Gram altında fiyat oyunu! Bu rakamlara dikkat…

Gram olarak satılan 995 ve 999.9 milyem altınların fiyatı internet sitelerinde farklı, kuyumcularda farklı olarak değerlendiriliyor. İnternetten altın alırken fazla para vermemek için dikkatli olmanız gerekiyor.

30.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 29 Temmuz Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 29 Temmuz Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Piyasaların açılması ile haftanın ilk işlem günü yatay bir seyir gösteren altın fiyatlarına yönelik araştırmalar, günün ilk saatlerinden itibaren devam etti. Gram ve çeyrek altında yaşanan dalgalanmalar, özellikle altın yatırımcıları tarafından sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 29 Temmuz Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları.

29.07.2019Ekonomi
Pazar günü altın fiyatları kaç lira oldu Gram ve çeyrek altın şu an ne kadar

Pazar günü altın fiyatları kaç lira oldu? Gram ve çeyrek altın şu an ne kadar?

Altın fiyatları 28 Temmuz Pazar günü birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Bir süredir artış eğiliminde olan altın fiyatları, pazar günü birçok vatandaşın araştırdığı konu oldu. Peki, gram, çeyrek ve yarım altın fiyatları pazar günü ne kadar oldu? İşte, güncel altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

28.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın alacaklar dikkat Altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu

Gram ve çeyrek altın alacaklar dikkat! Altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu?

Altın fiyatları hafta başından bu yana merakla takip ediliyor. Altın yatırımı yapan veya yapacak olan vatandaşların yanı sıra düğün-nişan gibi organizasyonlara katılacak olanlar da gram ve çeyrek altın fiyatını an be an takip ediyor. Peki, altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu?

27.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı Kapalıçarşı 26 Temmuz gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Kapalıçarşı 26 Temmuz gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatları, 26 Temmuz Cuma gününe düşüş eğilimi ile başladı. Gram ve çeyrek altın yatırımı yapacak olanlar, yada hediyelik altın almayı düşünenler, piyasalardan güncel altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın serbest piyasada ne kadardan işlem görüyor? İşte, Kapalıçarşı 26 Temmuz altın fiyatları.

26.07.2019Ekonomi
26 Temmuz Cuma gününün en son ve güncel altın fiyatları bilgisi

26 Temmuz Cuma gününün en son ve güncel altın fiyatları bilgisi

Altın fiyatları için en güncel fiyat bilgisi, haftanın son iş gününde yakından takip ediliyor. Gram, çeyrek ve yarım seçenekleri ile merak edilen altın fiyatları, dün gösterdiği artışın ardından cuma gününe düşüşle başladı. İşte, 26 Temmuz Cuma gününe ait altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

26.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 25 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 25 Temmuz güncel altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde piyasalarda altın fiyatları 25 Temmuz sabahına yükseliş eğilimiyle başlamıştı. Gün boyunca ekonomiyle ilgilenenler ve altın yatırımı yapanlar, gram ve çeyrek altının fiyatını piyasalarda takip etti. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadardan işlem görüyor? İşte, 25 Temmuz güncel altın fiyatları hakkında bilgiler.

25.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları 25 Temmuz Perşembe gününe ne kadardan başladı

Altın fiyatları 25 Temmuz Perşembe gününe ne kadardan başladı?

Altın fiyatları günün ilk saatlerine 261 lira seviyelerinden giriş yaptı. Hafta başından bu yana gösterdiği artışın ardından yatırımcılar tarafından yakından takip edilen altın fiyatları, gram, çeyrek ve yarım olmak üzere birçok seçeneği ile merak ediliyor. Peki, şu dakikalarda altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, günün altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

25.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 24 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 24 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Piyasalarda haftanın üçüncü işlem gününde altının gram fiyatı 24 Temmuz Çarşamba sabahına 261 lira ile başladı. Altın alım satımı yapan vatandaşlar piyasaların kapanmasının ardından, güncel gram ve çeyrek altın fiyatlarına yönelik araştırmalarını sürdürüyor. Peki, gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? İşte, 24 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları...

24.07.2019Ekonomi
Başvurular yarın sona eriyor Sayısal oyunlar için 150 adet terminal dağıtılacak

Başvurular yarın sona eriyor! Sayısal oyunlar için 150 adet terminal dağıtılacak

Milli Piyango İdaresi 143 yerleşim yerine kura ile 150 adet Sayısal Oyunlar Bayiliği verme kararı aldı. Dağıtılacak terminaller için Milli Piyango İdaresi bazı şartların yerine getirilmesini istiyor.

24.07.2019Ekonomi
24 Temmuz en son altın fiyatları ne kadar oldu

24 Temmuz en son altın fiyatları ne kadar oldu?

24 Temmuz Çarşamba sabahına 261 lira seviyesinde başlayan altın fiyatları, yatırımcıların araştırdığı konu olmaya başladı. Haftalık seyrini 259 lira seviyesinde sürdüren ve önceki gün artış yaşayan altın fiyatları, gram, çeyrek ve yarım olmak üzere merak ediliyor. İşte, 24 Temmuz Çarşamba gününe dair en son altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

24.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 22 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 22 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın yatırımcıları ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, haftanın ilk işlem gününde piyasalarda altın fiyatları ile ilgili araştırmalarını sürdürdü. Altının gram fiyatı, 22 Temmuz pazartesi günü haftaya yükseliş trendiyle başladı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 22 Temmuz güncel altın fiyatları.

22.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadardan işlem görüyor 22 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadardan işlem görüyor? 22 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları konusunda araştırmalar piyasaların açılmasıyla birlikte yoğunluk kazandı. 22 Temmuz'da altın piyasalarının nabzını tutmak isteyen vatandaşlar, altın fiyatlarının genel durumu hakkında fikir edinmek adına araştırma yapıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

22.07.2019Ekonomi
Takı hırsızları düğünde yakalandı

Takı hırsızları düğünde yakalandı!

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; düğün evinden takı dolu çantayı çaldıkları belirlenen 2 kişi Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

21.07.2019Gündem
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusu merakla takip edilirken, internette en çok aranan konular arasında çeyrek altın ve gram altın fiyatları geliyor. Hafta sonunda hem yatırım amacıyla hem de hediyelik olarak tercih edilen altın çeşitleri bu yüzden internette değeri en çok aranan konular arasında geliyor. Peki çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar? İşte son fiyatlar

20.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın haftayı nasıl tamamladı 19 Temmuz anlık altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın haftayı nasıl tamamladı? 19 Temmuz anlık altın fiyatları

Haftanın son işlem günüde, sabah saatlerinde gram altının alış fiyatı 261,30 lira civarında seyretti. Altın fiyatlarını merak eden yatırımcılar, 19 Temmuz sabahından itibaren anlık gram ve çeyrek altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, altın haftayı nasıl tamamladı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 19 Temmuz anlık altın fiyatları.

19.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 18 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 18 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem günüde, piyasalarda altının alış ve satış fiyatı vatandaşların araştırdığı konulardan biri oldu. Özellikle altın yatırımcıları, 18 Temmuz sabah saatlerinden itibaren altının gram ve çeyrek fiyatını sorguluyor. Peki, gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? İşte, 18 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları.

18.07.2019Ekonomi
Metal fiyatları Çin verileriyle yükseldi

Metal fiyatları Çin verileriyle yükseldi

Metal fiyatları, Çin'in ekonomik büyümesinin 27 yılın en düşük düzeyinde gerçekleşmesi etkisiyle .

16.07.2019Ekonomi
16 Temmuz altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

16 Temmuz altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Haftanın ikinci işlem günü, resmi tatilin ardından piyasalara çevrildi. 16 Temmuz sabahından itibareni gram ve çeyrek altının işlem fiyatını merak eden vatandaşlar akşam saatlerinde de altın fiyatlarına ilişkin bilgileri sorguluyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 16 Temmuz güncel altın fiyatları.

16.07.2019Ekonomi
Petrol fiyatları Çinin GSYH büyümesinin yavaşlamasıyla düştü

Petrol fiyatları Çin'in GSYH büyümesinin yavaşlamasıyla düştü

Petrol fiyatları, dünyanın en büyük petrol ithalatçı olan Çin'de gayri safi yurtiçi hasıla büyümesinin beklenti altında kalmasıyla düştü.

15.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor Gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları 13 Temmuz Cumartesi günü anlık fiyatları ile merak konusu olmaya devam ediyor. Haftalık akışı içerisinde son günlerde ne kadardan seyrettiği merak konusu olan altın fiyatları, 13 Temmuz Cumartesi günü 258 liradan alıcı bulmaya devam ediyor. İşte, anlık altın fiyatları ve detaylı bilgiler

13.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 12 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 12 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Hafta boyunca piyasalarda dalgalanma yaşayan altın fiyatları, cuma gününde yatırımcılar tarafından tüm gün takip edildi. Özellikle haftanın son işlem gününde, hafta sonu altın alacak olan vatandaşlar, 12 Temmuz Cuma günü gram ve çeyrek altının kapanış fiyatlarını sorguluyor. Dün akşam saatlerinde 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 257,70'yı bulmuştu. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? İşte, 12 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

12.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları 11 Temmuz Perşembe günü çeyrek ve yarım ne kadar oldu

Altın fiyatları 11 Temmuz Perşembe günü çeyrek ve yarım ne kadar oldu?

Altın fiyatları, günün ilk saatlerinde birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Haftalık iniş ve çıkışlı seyrini sürdüren gram altın, birçok vatandaşın yakından takip ettiği konu olmaya devam ediyor. 11 Temmuz Perşembe sabahına 259 lira seviyesinden başlayan altın fiyatları, çeyrek ve yarım seçenekleri ile de sorgulanmaya başlandı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 9 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 9 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Yeni güne düşüş eğitiminde başlayan altın fiyatları, özellikle yatırımcılar tarafından merak edilmeye devam ediyor. Özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar, 9 Temmuz'da akşam saatlerinde gram ve çeyrek altının serbest piyasada ne kadar olduğunu sorguluyor. Peki, altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 9 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları.

9.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu kaç liradan işlem görüyor

Altın fiyatları hafta sonu kaç liradan işlem görüyor?

Altın fiyatları, hafta sonu işlem hacmini merak eden binlerce vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Gram, çeyrek, yarım ve Cumhuriyet altını almak ya da satmak isteyen vatandaşlar, 7 Temmuz tarihli altın fiyatlarını sorgulamaya devam ediyor. Peki, altın fiyatları şu an ne kadar oldu? İşte, güncel fiyatlar hakkında bazı bilgiler

7.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 5 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 5 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde, piyasalarda yaşanan son dalgalanmaların ardından altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalar hız kazandı. Özellikle hafta sonunun gelmesiyle, düğün ve nikah davetlerine katılacak olanlar, ya da ekonomiyle ilgilenenler, 5 Temmuz güncel altın fiyatlarıyla ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? İşte, 5 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

5.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

Altın fiyatlarının güncel durumu için araştırmalar haftanın son işlem gününde de devam ediyor. Analistler, hafta ortasında yaptığı piyasa değerlendirmesinde jeopolitik risklerin altın yatırımcıları tarafından dikkatle izlendiğini belirtmişti. Peki, altın fiyatları en son ne kadar oldu? Peki, saatlerin ilerlemesiyle birlikte altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın kaç TL'ye alınıp satılıyor?

5.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 4 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 4 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın yatımı yapanlar, piyasalarda yaşanan hareketlilikle beraber altın fiyatlarına yönelik araştırmalarını sürdürüyor. 4 Temmuz sabahından itibaren gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edenler, güncel altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 4 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

4.07.2019Ekonomi
Petrol fiyatları OPEC kısıntıları etkisiyle yükseldi

Petrol fiyatları OPEC kısıntıları etkisiyle yükseldi

Petrol fiyatları, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'nün (OPEC) üretim kısıntılarının, talep endişelerine baskın çıkmasıyla yükseldi.

3.07.2019Ekonomi
3 Temmuz güncel altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

3 Temmuz güncel altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, düğün davetlerine katılacak olanlar yada altın yatırımı yapan vatandaşlar, 3 Temmuz sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarına yönelik araştırmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde dalgalanma gösteren altın, piyasaların kapanmasının ardından akşam saatlerine doğru 413 civarında hareket etmişti. Peki, Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları günü nasıl kapattı?

3.07.2019Ekonomi
2 Temmuz altın fiyatları | Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

2 Temmuz altın fiyatları | Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Geçtiğimiz haftalarda piyasalarda dalgalanma yaşayan altın, yeni günün ilk saatlerinden itibaren özellikle ekonomiyle ilgilenen kişilerin gündeminde yer tutuyor. Sık sık piyasaları kontrol edenler, 2 Temmuz güncel altın fiyatlarını araştırıyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

2.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 1 Temmuz güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 1 Temmuz güncel altın fiyatları

Geçtiğimiz haftalarda piyasalarda dalgalanma yaşayan altın fiyatları, 1 Temmuz sabahından itibaren internette merak edilip araştırılmaya devam ediyor. Özellikle ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, sık sık piyasaları takip ederek güncel çeyrek ve gram altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 1 Temmuz güncel altın fiyatları

1.07.2019Ekonomi
Gram altın, yatırımcısına yılın ilk yarısında yüzde 20 kazandırdı

Gram altın, yatırımcısına yılın ilk yarısında yüzde 20 kazandırdı

Yurt içinde yatırımcıların en çok tercih ettiği yatırım araçlarından olan gram altın, yılın ilk 6 ayında yüzde 20 getiri sağladı.

30.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor 29 Haziran altın fiyatları

Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor? 29 Haziran altın fiyatları

Altın fiyatları 29 Haziran Cumartesi günü fiyatları ile merak konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta boyunca yükseliş trendini sürdüren altın fiyatları, perşembe ve cuma gününü yatay seyirle tamamladı. Peki, altın fiyatları şu sıralar ne kadardan satılıyor? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

29.06.2019Gündem
Haftanın son gününde altın fiyatları ne kadar oldu Kapalıçarşı 28 Haziran altın fiyatları

Haftanın son gününde altın fiyatları ne kadar oldu? Kapalıçarşı 28 Haziran altın fiyatları

Hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, düğün, nişan gibi etkinliklere katılacak olan vatandaşlar güncel altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Haftanın son işlem günüde gram ve çeyrek altın fiyatları, dünkü düşüşün ardından yeniden yükselişe geçti. Peki, haftanın son gününde altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 28 Haziran altın fiyatları

28.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Düğün ve nişan sezonunun açılmasıyla birlikte, altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalar da hız kazandı. 27 Haziran tarihi sabahından itibaren piyasalarda altın fiyatlarının ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

27.06.2019Gündem