MENÜ

Göztepe Spor Kulübü

Göztepe Spor Kulübü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Göztepe Spor Kulübü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.111 Göztepe Spor Kulübü haberi bulunmuştur.

Göztepe Spor Kulübü Haberleri

Haber hattı

Haber hattı

5.10.2004Spor Arena
Haber hattı

Haber hattı

5.10.2004Spor
Basketbol oynarken kalbi durdu

Basketbol oynarken kalbi durdu

İzmir'in Güzelyalı semtinde 6'ncı sınıf öğrencisi Yılmaz Şençeliker, beden eğitimi dersinde arkadaşları ile basketbol oynadığı sırada kalp krizi geçirerek öldü.

26.04.2005Gündem
Kendine özel bedelli askerlik formülü tutmadı

Kendine özel bedelli askerlik formülü tutmadı

İzmir'deki Göztepe Anonim Şirketi'nin eski başkanı ve Göztepe Spor Kulübü Derneği yöneticilerinden Fırat Yiğit, yerine başkasını askere gönderdiği için yakalanıp askeri mahkemece tutuklandı. En genç başkan olan Yiğit'in oyunu, kendi adına askerlik yapmak için 50 bin YTL'ye anlaştığı Ümit Karataş'ın, teslim olduğu birliğinde istediği paranın bir bölümünü alamayıp durumu komutanlarına aktarmasıyla ortaya çıktı.

17.03.2006Gündem
Göztepe’nin eski başkanı, yerine başkasını askere gönderince tutuklandı

Göztepe’nin eski başkanı, yerine başkasını askere gönderince tutuklandı

İzmir’de Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinen Göztepe’nin eski başkanı ve halen Göztepe Spor Kulübü Derneği yöneticisi olan Fırat Yiğit, yerine başkasını askere gönderdiği için tutuklandı. Dernek, Yiğit’i üyelikten ihraç etti.

17.03.2006Gündem
1 Konu 100 Adres

1 Konu 100 Adres

29.06.2006Spor Arena
Göztepede suç duyurusu

Göztepe'de suç duyurusu

Göztepe Spor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Kocaoğlu, 1998 yılından itibaren sarı kırmızılı kulüpte yöneticilik yapan herkes hakkında “Zimmet ve hizmet sebebiyle emniyeti suistimal” suçlarından Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

5.07.2006Spor Arena
Yakalanan hırsızlık zanlısı: Anahtarları damat verdi

Yakalanan hırsızlık zanlısı: Anahtarları damat verdi

İZMİR’in, Güzelbahçe İlçesi’nde, Göztepe Spor Kulubü eski yönetim kurulu üyesi Ethem Tanju Omaç, iş kurmak için anlaştığı yanında çalışan Fatih Gülay'a, iş kadını kayınvalidesi Mevlüde Küçükler’in Güzelyalı’daki villasındaki çelik kasadan 49 bin YTL para ve 70 bin YTL değerindeki altınlarını çaldırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.

16.09.2006Gündem
Uçakta taciz

Uçakta taciz

Kahire- İzmir seferini yapan bir özel havayolu şirketine (İZAİR) ait uçağın hostesi E.Ö., yolculardan işadamı K.U.'nun kendisine sözlü ve elle tacizde bulunduğunu iddia ederek şikayetçi oldu.

26.10.2006Gündem
Göz-Göz’de kamp krizi

Göz-Göz’de kamp krizi

Dernek Başkanı Kocaoğlu, Alanya Otima Resort'te yer ayırttıklarını söylerken, futbolcular kamp için harcanacak paranın kendilerine dağıtılmasını istiyor.

7.01.2007Ege
Tartışma sürüyor, çözüm yok

Tartışma sürüyor, çözüm yok

Göztepe 1925 Derneği ile Göztepe Spor Kulübü Derneği arasındaki söz düellosu devam ederken, yönetim sorunu yine çözülemedi.

15.01.2007Spor Arena
Göztepede, kayyum bilmecesi sürüyor

Göztepe'de, kayyum bilmecesi sürüyor

Göztepe İcra Kurulu İkinci Başkanı Orhan Daut, yeni kayyumun 2 Şubat'tan önce atanması için yaptığı başvuruya olumlu yanıt almasına rağmen Göztepe Spor Kulübü Derneği İkinci Başkanı Mürsel Ünlü'nün tutumuna isyan etti.

17.01.2007Gündem
Platforma destek

Platforma destek

Sarı-kırmızılı taraftarların, www.goztepelıst.com.tr'de düzenlediği ankette Göztepe 1925 Platformu'nun göreve devam etmesi gerektiği görüşü ağırlık kazandı.

17.01.2007Ege
Pankartlı sitem

Pankartlı sitem

Göztepeli taraftarlar, GSİM binasına pankart astı. Yalı Grubu'nun yaptırdığı pankartta, ’’Gökleri yarıp darmadağın ettiğin gün / Pırıl pırıl yıldızları kararttığın gün / Sen sorguya çekmeden biz soracağız sana ey Rabbim / Hangi günahımız için güzel günleri çok gördün’’ yazıyordu.

21.01.2007Ege
Bırakın şu kavgayı

Bırakın şu kavgayı

Sarı-kırmızılı ekip, Altınordu'ya yenilerek düşme potasına bir adım daha yaklaşırken, tribünde ’’Kişisel kinlerini armanın üstünde tutanları ne tarih affeder, ne de biz’’ yazılı pankart açan taraftarlar camianın büyüklerini el ele vermeye çağırdı.

22.01.2007Ege
Yetki krizine son

Yetki krizine son

Göztepe 1925 Platformu elindeki hisseleri bugün dernek yönetimine devredecek, Mustafa Kocaoğlu Göztepe A.Ş'yi de vekaleten yürütecek.

26.01.2007Ege
Göztepe A.Ş’de kritik kongre

Göztepe A.Ş’de kritik kongre

GÖZTEPE A.Ş'nin genel kurulu kulüp binasında bugün 14.00'te yapılacak.

19.03.2007Ege
Türkiye’yi yasa boğan kaza: 33 ölü, 29 yaralı

Türkiye’yi yasa boğan kaza: 33 ölü, 29 yaralı

İzmir’den ilköğretim okulu öğrencileriyle velilerini Kapadokya gezisine götüren Aylin Tur’a ait yolcu otobüsü, sabaha karşı Aksaray’ın Eskil İlçesi Bozcamahmut Köyü yakınlarında kum yüklü kamyonla çarpıştı. Tüm yurdu yasa boğan katliam gibi kazada, 33 kişi yaşamını yitirirken 29 kişi de yaralandı. 46 kişilik araçta, 3 personel ve 64 yolcunun bulunduğu bildirildi.

14.04.2007Gündem
Göztepe’de şok

Göztepe’de şok

Dernek yönetimini devralmak isteyen Efsane Takım oyuncularının üyeliğe dönüşünün mevcut tüzüğe göre mümkün olmadığı ortaya çıktı.

10.05.2007Ege
Tarihi kongre

Tarihi kongre

İnciraltı Ali Osman Restoran'da bu akşam saat 18.00'de yapılacak genel kurulda Halil Kiraz önderliğindeki gençler kulübü Mustafa Kocaoğlu'ndan teslim alacak. Tüzük değişikliği ve 2. kongreden sonra Efsane Takım'ın diğer oyuncuları da yönetime katılacak.

18.05.2007Ege
Göztepeden TMSF açıklaması

Göztepe'den TMSF açıklaması

Göztepe Spor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Kocaoğlu, Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu'nun (TMSF) Göztepe'nin satışıyla ilgili işlemleri kendileri ile yürüttüğünü söyledi.

31.07.2007Ekonomi
Özgöztepe isminde şirket kuruldu

'Özgöztepe' isminde şirket kuruldu

Göztepe Spor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Kocaoğlu, Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu'nca (TMSF) satışa çıkarılan Göztepe'nin, 20 Ağustosta yapılacak ihalesine yeni kurdukları “Özgöztepe” adlı şirket ile katılacaklarını söyledi.

14.08.2007Gündem
Spordan kısa kısa

Spordan kısa kısa

27.09.2007Ege
Göztepede işlem tamam

Göztepe'de işlem tamam

Göztepe A.Ş.'yi satın alan Altınbaş Holding, Göztepe Spor Kulübü Derneği yönetimini de bugün yapılan kongrede devraldı.

28.09.2007Futbol
Göz tepe’nin ismi değişmez

Göz tepe’nin ismi değişmez

Göztepe A.Ş'den sonra Göztepe Spor Kulübü Derneği'nin yönetimini de alan Altınbaş Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, sarı-kırmızılı kulübün isminin hiçbir şekilde değişmeyeceğini açıkladı.

29.09.2007Ege
Göztepeli futbolcunun mucize kurtuluşu

Göztepeli futbolcunun mucize kurtuluşu

İzmir'in Hatay Semti'ndeki arkadaşlarının evine konuk olarak giden Göztepe Spor Kulübü profesyonel futbolcusu ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi 25 yaşındaki Onur Yenikaya, 5'inci katta bulunan evin balkonundan toprak zemine düştü. Yerde kanlar içinde kalan Yenikaya, hastaneye kaldırılırken hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı.

1.03.2008Gündem
Göztepe, boşanma gerekçesi oldu

Göztepe, boşanma gerekçesi oldu

GÖZTEPE Spor Kulübü'nü satın alma girişiminde bulunan İzmirli işadamı Burak İkizoğlu'nun 8 yıllık eşi Yasemin İkizoğlu, ‘satın alma işinin aile içindeki mutluluğu bitirdiği’ gerekçesiyle boşanma davası açtı. Yasemin İkizoğlu dava dilekçesinde, eşinin Göztepe'yi satın alma girişiminde bulunduğu süretle birlikte maddi sıkıntıya girdiğini, bunu da eve yansıttığını belirtti.

29.08.2008Gündem
Göztepe Spor Kulübü boşanma gerekçesi

Göztepe Spor Kulübü boşanma gerekçesi

İzmirli işadamı Burak İkizoğlu’nun Göztepe Spor Kulübü’nü al-mak için teşebbüse geçmesi, sekiz yıllık eşi Yasemin İkizoğlu’nun boşanma davası açmasıyla sonuçlandı. Aile saadetinin bozuldu-ğunu iddia eden Yasemin İkizoğlu, aylık 1500 YTL nafaka talep etti.

29.08.2008Gündem
Annenin feryadı: Maç için değer miydi

Annenin feryadı: Maç için değer miydi?

BEKO Basketbol Ligi'nde, Bandırma'da oynanan Banvitspor- Pınar Karşıyaka maçına giderken mola verdikleri Balıkesir girişindeki dinlenme tesisinde çıkan kavga sonucu pompalı tüfekle vurularak ölen Karşıyaka taraftarı üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Özgür Soylu'nun, acı haberi yakınlarını yasa boğdu.

17.11.2008Gündem
Göztepe, Özgür Atilla için tören düzenledi

Göztepe, Özgür Atilla için tören düzenledi

Ankara'daki yeni yıl partisinde kombiden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenip yaşamını yitiren gençlerden Özgür Turan Attila, çok sevdiği Göztepe Spor Kulübü'nün, isyan marşıyla son yolculuğuna uğurlandı. Genç Attila için kulübün stadyumunda düzenlenen törene, değişik takımların çok sayıda taraftarı katılırken, ‘Özgür ölmedi, kalbimizde yaşıyor’ sloganları atıldı.

3.01.2009Gündem
Doğalgaz faciasında ölen Attila toprağa verildi

Doğalgaz faciasında ölen Attila toprağa verildi

Ankara'da doğal gazdan kaynaklanan karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybeden 7 üniversite öğrencisinden Özgür Turan Attila'nın cenazesi, İzmir'de toprağa verildi.

3.01.2009Gündem
’İsyan’ marşıyla

’İsyan’ marşıyla

Ankara’daki yeni yıl partisinde kombiden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenip yaşamını yitiren gençlerden Özgür Turan Attila, Erol Can Özdokumacı ve Oğuzhan Tozburun dün memleketlerinde toprağa verildi.

3.01.2009Gündem
Göztepe’ye 10 milyon dolar yatırdı Cimbom’u çıta yaptı

Göztepe’ye 10 milyon dolar yatırdı Cimbom’u çıta yaptı

Altınbaş Holding’in patronu İmam Altınbaş, 2012’de Süper Lig’e çıkarmayı planladığı Göztepe için 2 yılda 10 milyon dolar harcadı. Altınbaş, "Ligin bitmesine 3 hafta kala 2’nci lige çıkmayı garantiledik. Hedef Galatasaray’ın Avrupa’daki başarı çıtasını da aşmak" dedi.

8.05.2009Ekonomi
Fabrikada facia: 3 işçi ölü

Fabrikada facia: 3 işçi ölü

İZMİR'in Kemalpaşa İlçesi'nde bir kağıt fabrikasındaki hamur kazanını temizlemek isteyen Ayhan Çanakçı, Haydar Koray Güçlü ve Ramazan Demir, metan gazından zehirlenerek öldü. Birbirlerini kurtarmak isterken peş peşe ölen işçilerin, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmasına karar verildi.

19.09.2009Gündem
Burdur: 26 Göztepe: 27

Burdur: 26 Göztepe: 27

Hentbol 1. Lig C Grubu'nda mücadele eden Burdur İl Özel İdaresi, ilk maçında Göztepe'ye yenildi.

15.11.2009Spor
Okul ve yurt için çok özel bir parti

Okul ve yurt için çok özel bir parti

Dokuz Eylül Rotaract Kulübü Derneği, Cadde Pub’da, ‘Stres-Out Party’ düzenledi. 150 kulüp üyesinin katıldığı gecenin geliri Şanlıurfa’daki bir okula verilecek.

12.04.2010Ege
Kimlerin vergi borcu yok ki

Kimlerin vergi borcu yok ki

Devlete vergi borcu olan 7 bin 551 mükellef içinde çok sayıda büyük işletme bulunuyor.

3.09.2010Ekonomi
12 Anadolu kulübünün 103 milyon lira vergi borcu var

12 Anadolu kulübünün 103 milyon lira vergi borcu var

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın açıkladığı vergi borçluları listesinde bankalardan GSM şirketlerine, ilaç üreticilerinden konut üreten firmalara, futbol kulüplerinden belediyelere kadar birçok kişi ve kuruluş yer alıyor.

3.09.2010Ekonomi
Göztepe’yi 2007’de TMSF’den aldı, şampiyonluk değerini 5 milyon liraya yükseltti

Göztepe’yi 2007’de TMSF’den aldı, şampiyonluk değerini 5 milyon liraya yükseltti

Yaklaşık 4 yılda Süper Amatör Lig’den Bank Asya’ya geri dönen Göztepe Spor Kulübü, şampiyonlukla beraber 5 milyon liralık futbolcu değerine ulaştı. 2007 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan (TMSF) 1.3 milyon liraya kulübü devraldıklarını hatırlatan Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “Hedefimiz Süper Lig’e çıkıp Avrupa Kupaları’na katılmak” dedi.

7.05.2011Ekonomi
Zorlu ödülleri sahiplerini buldu

Zorlu ödülleri sahiplerini buldu

6’ncı Mazhar Zorlu Çevre ve Kültür İzmir’e Katkı Başarı Ödülleri’ne layık görülen kişi ve kurumlara plaketleri düzenlenen törenle sunuldu.

17.05.2011Ege
Semtler de insanlara benzer

Semtler de insanlara benzer

Karantina, tarihi cumhuriyet öncesine dayanan, İzmir’in kadim bir semtidir. Yeni nesil Küçükyalı olarak bilebilir ama oranın eskileri hâlâ inatla bu tekinsiz kelimeyi kullanırlar semtleri için.

20.05.2011Kelebek
İzmirde görkemli 86. yıl kutlaması

İzmir'de görkemli 86. yıl kutlaması

Bank Asya 1. Lig'e yükselen Göztepe Spor Kulübü 86. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

15.06.2011Futbol

Yazar Sonuçları

Adaylar bizden

BUGÜN iki belediye başkan adayıyla Göz Göz’ün kitabından söz edeceğim. Önce adaylar...

2.03.2009

Bulur getirir yapıp getirir

Dünyanın neresinde olursanız olun...

Saat kaç olursa olsun...

29.01.2011