MENÜ

Gözlerin Ardında Müzikal

Gözlerin Ardında Müzikal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gözlerin Ardında Müzikal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 23 Gözlerin Ardında Müzikal haberi bulunmuştur.

Gözlerin Ardında Müzikal Haberleri

Tiyatro Keyfi ve Macbeth Art, Lefkoşa’da sanat merkezi açıyor

Tiyatro Keyfi ve Macbeth Art, Lefkoşa’da sanat merkezi açıyor

Tiyatro Keyfi, Kıbrıs’taki kardeş kuruluşu Macbeth Art ile birlikte Şubat ayında Lefkoşa’da eğitim, kültür ve sanat merkezi açıyor.

28.12.2018Keyif
Tiyatro Keyfinin KKTC ziyareti

Tiyatro Keyfi'nin KKTC ziyareti

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Tiyatro Keyfi’nin Genel Sanat Yönetmeni Kemal Başar ve Gözlerin Ardında Müzikal'le başarıya ulaşan KKTC'li oyuncu Eda Kandulu’yu kabul ederek Gazimağusa’daki kültür-sanat faaliyetleriyle ilgili bir görüşme yaptı.

21.11.2018Keyif
Gözlerin Ardında Müzikal Uluslararası Jaffa Tiyatro Festivalinde

Gözlerin Ardında Müzikal Uluslararası Jaffa Tiyatro Festivali'nde

Tiyatro Keyfi, Gözlerin Ardında Müzikal’le 22 - 26 Mayıs tarihleri arasında uluslararası organizasyona davet alan ilk ve tek Türk tiyatrosu olarak dünyanın en önemli tiyatro buluşmalarından biri ve uluslararası menajerlerin, organizatörlerin çekim merkezi olan Jaffa Uluslararası Tiyatro Festivali’ne katılıyor.

8.05.2018Keyif
Türk tiyatrosu Berlinde

Türk tiyatrosu Berlin'de!

Berlinlileri Türkiye'den oyunlarla buluşturan Berlin Tiyatro Festivali 8-13 Mayıs arasında üçüncü kez gerçekleşecek.

23.04.2018Kitap Sanat
Tiyatro Keyfi dünya sahnelerinde...

Tiyatro Keyfi dünya sahnelerinde...

Tiyatro Keyfi, bu sene 20.si düzenlenen Devlet Tiyatroları Adana Uluslararası Sabancı Tiyatro Festivali'ne yerli ve yabancı tüm tiyatrolardan farklı olarak iki eserle, "Çocuk İstiyorum" ve "Gözlerin Ardında Müzikal"le katılıyor. Gösterimler 16 ve 17 Nisanda...

16.04.2018Keyif
Bu festival Türkçe konuşuyor

Bu festival Türkçe konuşuyor

Londra’da Türk Tiyatro Festivali’nin ikincisi, 27-29 Nisan arasında düzenlenecek. Cezmi Baskın, Rutkay Aziz, Meltem Cumbul, Füsun Demirel ve Belçim Bilgin’in de aralarında bulunduğu çok sayıda sanatçının katılımıyla düzenlenecek festivalde, yedi oyun sahnelenecek, atölye çalışmaları ve müzik dinletileri olacak.

9.04.2018Avrupa
Tiyatro Keyfi ‘nden iki oyun birden

Tiyatro Keyfi ‘nden iki oyun birden

Büyük sanatçılar Camille Claudel ile Auguste Rodin'in sanat hayatlarına ve çalkantılı ilişkilerine odaklanan, erkek egemen toplumda eşit bir birey ve sanatçı olduğunu kanıtlamaya çalışan Camille'in mücadelesini ve yaşamının çeyrek yüzyılını geçirdiği akıl hastanesinde biten yaşamını anlatan "Camille - Taşın Kalbi" ise 2. sezonunda... 29 Mart Perşembe günü sergilenecek olan eseri Kosta Kortidis yazdı, Kemal Başar yönetti. Begüm Topçu Turay, Kubilay Tunçer ve Serap Yılmaz oynuyor.

28.03.2018Keyif
Adanada tiyatro meşalesi yandı

Adana'da tiyatro meşalesi yandı

 ADANA'da bu yıl 20'ncisi düzenlenen 'Devlet Tiyatroları-Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali' gelenekselleştiği gibi yine '27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü'nde tiyatroseverlerle buluştu. 'Küba, Perküsyon ve Dans' gösterisiyle başlayan ve 30 Nisan'a dek sürecek festivalde 24'ü yerli, 6'sı yabancı, 30 oyun sahnelenecek. Festivalin açılışında, Sakıp Sabancı Yaşam Boyu Başarı Ödülü usta sanatçı Ayla Algan'a verildi.

28.03.2018Keyif
Adanada festival meşalesi yandı

Adana'da festival meşalesi yandı

Sabancı 20’nci Uluslararası Adana Tiyatro Festivali, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde perdelerini sanatseverlere açtı. Açılış töreninde 2005 yılından bu yana her yıl verilen 'Sakıp Sabancı Yaşam Boyu Başarı Ödülü'nün bu yılki sahibi Ayla Algan oldu. Algan, ödülünü Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt’un elinden aldı.

28.03.2018Kitap Sanat
NİSAN TAKVİMİNDE YER ALAN KONSERLER, TİYATROLAR

NİSAN TAKVİMİNDE YER ALAN KONSERLER, TİYATROLAR

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da Nisan boyunca bahar coşkusunu yaşatacak konser ve tiyatro etkinliklerini sizler için sıraladık. En sevilen sanatçıların ve en gözde tiyatro oyunlarının bulunduğu listemizdeki etkinliklerin indirimli biletlerine yakala.co’dan ulaşabilirsiniz.

14.03.2018Keyif
Tiyatronun kalbi Adana’da atacak

Tiyatronun kalbi Adana’da atacak

Adana’da bu yıl 20’ncisi düzenlenecek geleneksel ‘Devlet Tiyatroları-Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali’ yine 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde tiyatroseverlerle buluşacak. 30 Nisan’a dek sürecek festivalde 24’ü yerli, 6’sı yabancı 30 oyun sahnelenecek.

13.03.2018Kitap Sanat
Tiyatro Keyfi’den Gözlerin Ardında Müzikali

Tiyatro Keyfi’den 'Gözlerin Ardında Müzikal'i

Tiyatro Keyfi'nin seyirciden oldukça ilgi gören yeni eseri "Gözlerin Ardında Müzikal" Avrupa'nın sanat merkezlerinden Londra ve Berlin'de Nisan ayında gerçekleştireceği gösterimlerden sonra Mayıs ayında, davet aldığı İsrail'deki Uluslararası Jaffa Tiyatro Festivali'nde de 3 gösterimle yer alacak.

7.03.2018Keyif
Tiyatro Keyfiden iki oyun

Tiyatro Keyfi'den iki oyun

Tiyatro Keyfi, seyircinin büyük ilgi gösterdiği Gözlerin Ardında Müzikal ve Çocuk İstiyorum'u Şubat ve Mart ayında İstanbul'da sergilemeye devam ediyor.

15.02.2018Keyif
Çocuk İstiyorum Kadıköyde

"Çocuk İstiyorum "Kadıköy'de

Başrollerini usta oyuncular Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy ve Kemal Başar'ın oynadığı 'Çocuk İstiyorum', 27 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:30'da Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon'da Kadıköy izleyicisi ile buluşuyor.

24.01.2018Keyif
Oyunculukta öğrencilik hiç bitmez

Oyunculukta öğrencilik hiç bitmez

Tiyatro Keyfi'nin Şubat ayında gösterime girecek yeni oyunu 'Gözlerin Ardında Müzikal' adlı eserde şarkıcı Özgün Uğurlu ile başrolü paylaşacak Eda Kandulu, samimi açıklamalarda bulundu.

29.12.2017Televizyon
Seyirci zarar görmesin diye...

Seyirci zarar görmesin diye...

Seyirci ve tiyatronun yüksek komisyon ödediği ve oyun biletlerinin normalden yüksek fiyata satıldığı gerekçesiyle bilet satış sisteminden ayrılan Tiyatro Keyfi, seyircisinin zarar görmemesi için www.tiyatrokeyfi.com.tr'den bilet satışına başladı.

26.12.2017Keyif
Türkçe Tiyatro Festivali yoğun ilgi gördü

Türkçe Tiyatro Festivali yoğun ilgi gördü

Birleşik Krallık başkenti Londra’da bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Türkçe Tiyatro Festivali’ kapsamında Türkiye’den gelen ünlü tiyatrocular sanatseverlerle buluştu.

28.04.2018Avrupa
47 kromozomlu bir mucize

47 kromozomlu bir mucize

Down sendromu, insan vücudunda 46 olan kromozom sayısının 47 olmasıyla meydana gelen genetik bir farklılık. Down sendromlu çocukların aileleri başta özel eğitim olmak üzere birçok sıkıntıyla karşı karşıya. Birleşmiş Milletler’in Dünya Down Sendromu Günü olarak tanıdığı 21 Mart yaklaşırken, sorunlara dikkat çekmek için bireysel çabalarıyla yola çıkan ailelerle konuştuk.

17.03.2018Gündem
Rüya burada biter

Rüya burada biter

Öykü Gürman yeni albümüyle de şansını kullanamadı. Bundan sonrası daha zor olacak onun için; imkânsıza yakın zor.

3.03.2015Keyif

Yazar Sonuçları

Gözlerin Ardında

Özgün, yorumcu ve müzisyen kimliği ile müzik dünyasında bana göre çok başka bir yerdedir.

7.02.2018