MENÜ

Gözde Kayra

Gözde Kayra ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gözde Kayra haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 Gözde Kayra haberi bulunmuştur.

Gözde Kayra Haberleri

Metin Yıldız, eski sevgilisi Gözde Kayradan şikayetçi olmuştu... Savcılık kararını verdi

Metin Yıldız, eski sevgilisi Gözde Kayra'dan şikayetçi olmuştu... Savcılık kararını verdi

Oyuncu Metin Yıldız’ın, kendisine hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu eski sevgilisi Gözde Kayra hakkında somut bir delil olmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı verildi.

12.09.2019Magazin
Gözde Kayra’ya mahkemeden ret

Gözde Kayra’ya mahkemeden ret

Oyuncu Metin Yıldız tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını iddia ederek daha önce savcılığa suç duyurusunda bulunan eski sevgilisi Gözde Kayra bu defa Yıldız’ın yaptığı açıklamaların tedbir yoluyla durdurulması ve yayınların internetten kaldırılması için dava açtı. Mahkeme Gözde Kayra’nın talebini reddetti.

1.09.2019Magazin
Eski sevgiliden şoke eden açıklamalar: Metinin harçlığını ben veriyordum

Eski sevgiliden şoke eden açıklamalar: Metin'in harçlığını ben veriyordum

Oyuncu Metin Yıldız ile eski sevgilisi Gözde Kayra mahkemelik oldu. Yıldız tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete uğradığını öne süren üniversite öğrencisi Kayra, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

4.08.2019Magazin
Sevgilisini darp ettiği iddia edilmişti: Otel odamı yaktı, beni bıçakladı

Sevgilisini darp ettiği iddia edilmişti: Otel odamı yaktı, beni bıçakladı!

Sevgilisi Gözde Kayra'ya şiddet uyguladığı iddia edilen Metin Yıldız konuştu...

25.07.2019Magazin
Metin Yıldız kimdir

Metin Yıldız kimdir?

Metin Yıldız, bir kez daha şiddet haberleriyle gündeme geldi. Altı yıl önce şiddet yüzünden eşi Elvan Pınar'dan boşanan oyuncu Metin Yıldız’ın bir süredir birlikte olduğu Gözde Kayra, darbedildiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Haberler ardından Yıldız’ın hayatına ilişkin bilgiler bir kez daha gündeme geldi. Peki, Metin Yıldız kimdir?

19.07.2019Magazin
Metin Yıldız sevgilisi Gözde Kayra’yı darp etti

Metin Yıldız sevgilisi Gözde Kayra’yı darp etti

Oyuncu Metin Yıldız ve sevgilisi Gözde Kayra’nın eğlenceli gecesi karakolda bitti. Metin Yıldız tarafından darbedildiğini iddia eden Gözde Kayra, “Metin benimle evlenmek istiyordu, iç yüzünü görmüş oldum” dedi,

19.07.2019Magazin
Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darp etti

Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darp etti

Oyuncu Metin Yıldız ve sevgilisi Gözde Kayra’nın eğlenceli gecesi karakolda bitti. Metin Yıldız tarafından darbedildiğini iddia eden Gözde Kayra, “Metin benimle evlenmek istiyordu, iç yüzünü görmüş oldum” dedi,

19.07.2019Magazin
Seni sevmekle meşgulüm...

'Seni sevmekle meşgulüm...'

Oyuncu Metin Yıldız, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Gözde Kayra'nın doğum gününü Instagram sayfasında paylaştığı mesajla kutladı.

26.06.2019Magazin
Kedi gözlü çocuk : Gece karanlığında da görüyorum

Kedi gözlü çocuk : Gece karanlığında da görüyorum

BURSA'nın İnegöl ilçesinde milyonda bir kişide görülen rahatsızlığa sahip 6 yaşındaki Emir Kayra Polat'ın gözlerinin adeta Kedi gözlerine benzemesi herkesin dikkatini çekiyor. İki gözde ikişer iris bulunması olarak tanımlanan İris Kolobomu rahatsızlığı bulunan çocuğun gözlerini görenler şaşırıyor. Dikkat çeken göz rengi ve gözlerinde 4 ayrı iris bulunan Kayra, geceleri zifiri karanlıkta bile varlıkları görebiliyor. Herkesin dikkatini çeken Kayra'yı görenler gözlerini kedi gözüne benzetiyorlar.

9.01.2019Haber
Yasak Elma dizisinin oyuncuları kimler İşte Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Yasak Elma dizisinin oyuncuları kimler? İşte Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Ekran macerasına kısa bir süre önce başlayan Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. Usta oyuncular Şevval Sam ve Talat Bulut’un da başrolleri arasında bulunduğu Yasak Elma, pazartesi günleri yayınlanıyor. İşte Fox Tv’nin yeni dizisi Yasak Elma’yı ilk defa izleyecekler için dizinin kadrosu ve konusuna ilişkin detaylar!

26.03.2018Televizyon
Şüpheci editörlük

Şüpheci editörlük

PULITZER ödüllü ABD’li gazeteci Tom French, yazılarını kontrol için bir yöntem geliştirmiş. Teslim etmeden önce yazdıklarının bir çıktısını alıyor, renkli bir kalemle satır satır okuyup, her iddia ve bilginin yanına işaret koyarak doğruluğunu iki kez kontrol ettiğinden emin oluyormuş.

18.01.2015Okur Temsilcisi
Kuzey Ege’ye 7 yeni Mavi Bayrak geldi

Kuzey Ege’ye 7 yeni Mavi Bayrak geldi

İzmir, Balıkesir, Çanakkale sahilleri ramazan öncesinde en hareketli günlerini yaşıyor. Bu kıyılardaki toplam Mavi Bayrak sayısı 65’e ulaştı. Çeşme ve Alaçatı’da yeni restoranlar, eğlence mekanları açıldı. Ayvalık’tan Midilli’ye geçenlerin sayısı arttı.

30.06.2013Seyahat
Medyada örtülü rekabet

Medyada örtülü rekabet

Dijital dünyadaki son gelişmeler merkez medyada daralmaya neden olurken, yükselen muhafazakârlık örtülü kadın dergilerini patlattı. İlki bir buçuk yıl önce çıkan muhafazakâr kadın dergilerinin sayısı altıya ulaştı

29.12.2012Kelebek
Mürefte’de bağbozumu heyecanı

Mürefte’de bağbozumu heyecanı

Tekirdağ’ın bağlarında, şaraphanelerinde bağbozumu coşkusu yaşanıyor. Yazın çok sıcak geçmesi rekolteyi düşürse de şaraplık üzümlerin kalitesini artırdı. Alkol oranı yüksek, kaliteli şaraplar üreteceklerini söylüyor Mürefte’nin ünlü işletmeleri. Bağbozumu turlarına katılanlar bağdan fıçıya şarabın serüvenini öğreniyor, yörenin kültürüyle tanışma fırsatını yakalıyor.

23.09.2012Seyahat
Pembe şarap delikanlıyı bozar mı

Pembe şarap delikanlıyı bozar mı

Sıcak bir yaz günü, vakit akşamüstü. Deniz kenarında oturuyorsunuz. Canınız bir şeyler yudumlamak istiyor. Ne içmek istersiniz? Tabii ki o saatte rakı veya viski değil. Tercihiniz hafif bir aperatif olmalı. Bardağı nemlenmiş köpüklü bir bira mı? Buzlu bir kokteyl mi? Yoksa Martini mi? Elbette, hepsi olur. Ama bu yaz bu sorunun yanıtı şarap olacak. Ancak kırmızı ya da beyaz değil, roze. Geçtiğimiz yıllarda Avrupa’da popülaritesi artmaya başlayan roze şarapların, bu yıl bizde tavan yapması bekleniyor. Mojito veya Martini’lerin pabucu dama atıldı. Ellerimizde, gül pembesi buz gibi roze şaraplarla dolu kadehler olacak.

5.06.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Bir kadın için hangi şarabı açarsınız

Bana göre, şarapların en kadınsısı ‘Sassicaia’dır.

8.10.2011

Şef masası trendi Divan’la Bodrum’da

Dünyanın en iyi restoranlarının mönüsünde mutlaka şefin imzasını taşıyan bir de degüstasyon mönüsü vardır. 7 ila 11 yemek çeşidinden oluşan bu mönü şefin karakterini ortaya koyan spesiyalitelerden oluşur.

22.07.2008

Londra’nın değişmeyen yüzü

Uzun zamandan beri gitmediğim İngiltere’nin başkenti Londra’ya hızlı bir gezi yaptım. Yağmur altında bildiğim caddelerde ve sokaklarda bir koşu dolaştım.

3.11.2007