MENÜ

Gönül Yazar

Gönül Yazar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gönül Yazar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gönül Yazar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.443 Gönül Yazar haberi bulunmuştur.

Gönül Yazar Haberleri

Sonbahar modası

Sonbahar modası

Mango, Sonbahar 2006 koleksiyonunu Yıldız Saray’ında gerçekleştirdiği bir defile ile tanıttı.

6.09.2006Kelebek
Gülşenin yeni imajı

Gülşen'in yeni imajı

Çeşme'de konser veren Gülşen, programına somon renkte, göğüs ve sırt dekoltesi olan mini bir elbiseyle çıktı. Gülşen'in imajındaki bu değişiklik, sevgilisi Reha Muhtar'la gittiği kısa tatilde yaptığı alışverişlere bağlanıyor.

24.07.2006Gündem
Şöhretlerin atasözleri

Şöhretlerin atasözleri

Hafta Sonu Dergisi, birbirimizi eleştirirken ya da uyarırken kullandığımız atasözlerini ünlülerimize uyarladı. İşte bazı atasözleri ve deyim yerindeyse ’cuk’ oturan ünlüler...

23.06.2006Kelebek
Barıştılar

Barıştılar

Bülent Ersoy ile Gönül Yazar, Ersoy’un jürilik yaptığı Star TV’deki "Popstar" yarışmasının canlı yayınında barıştı. Programının yapımcısı Osmantan Erkır’ın Yazar’ı canlı yayına davet etmesiyle, ikili milyonların gözü önünde dargınlığa nokta koydu.

19.06.2006Kelebek
O Hollywood yıldızını kaçırdığıma yanıyorum

O Hollywood yıldızını kaçırdığıma yanıyorum

Gönül Yazar, "En İyileriyle Gönül Yazar 1966-1974 Pop Diskografisi" albümüyle yeniden sahnede... Unutulmaz şarkılarını bu albümde toplayan sanatçı, hayatının unutulmaz anlarını ise Kelebek’e anlattı. İşte Yazar’ın, kendisiyle evlenmek isteyen Amerikalı aktörden Müzeyyen Senar’ın kendisini kaldırıp nasıl Boğaz’a attığına kadar birbirinden ilginç açıklamaları...

12.06.2006Kelebek
Eski eşini getir yenisini götür

Eski eşini getir yenisini götür!

İşte pek çok insanın hayallerini süsleyecek bir site: Tıpkı buzdolabı, halı kampanyalarındaki gibi ’eski eşini getir, yenisini götür’ sloganıyla çalışıyor. yenibires.net sitesinde boşanmış, dersini almamış ve yeniden evlenmek isteyenler buluşuyor.

10.06.2006Kelebek
Bu gece bezelyeler yarın akşam Morrissey

Bu gece bezelyeler yarın akşam Morrissey

Parkorman EPOL’a (Efes Pilsen One Love) hazır; bu akşam The Black Eyed Peas yarın ise Morrissey çıkıyor. Bilet almadıysanız hálá şansınız var. Festivalin yıldızı ise Bezelyeler’in solisti Stacey Ferguson .

8.06.2006Kelebek
Maksim teklifi

Maksim teklifi

İlk albümü "Sen Sağlığa Zararlısın"ı geçtiğimiz günlerde çıkaran Aysu Baçeoğlu, Maksim Gazinosu'nda çıkmayı garantiledi.

6.06.2006Gündem
5 HAZİRAN: Gönül Yazar albüm tanıtım gecesi

5 HAZİRAN: Gönül Yazar albüm tanıtım gecesi

Gönül Yazar’ın katılımıyla "En İyileriyle: Gönül Yazar" albümünün tanıtım partisinin Dj’liğini Hakan Tok , sunuculuğunu ise Hakan Eren gerçekleştirecek. Güzelliği dillere destan olmuş ve Taşbebek ünvanıyla taçlandırılmış Gönül Yazar’ın pop şarkılarını dinlerken, altmışlı ve yetmişli yılların romantizm ve aşk dolu günlerine geri döneceksiniz.

4.06.2006Gündem
Gönül Yazar nostaljisi

Gönül Yazar nostaljisi

Gönül Yazar'ın unutulmaz şarkıları, aynı albümde toplandı. "En İyileriyle, Gönül Yazar" adlı çalışmada, "Arkadaşımın Aşkısın", "Buruk Acı", "Büyük Aşk" gibi Yeşilçam filmleriyle özdeşleşmiş eserlerin yanı sıra "Aşk Hikayesi" (Love Story) ve "Çapkın Kız" (Mon Amour Mon Ami) gibi dünya hitlerinin Türkçe versiyonları da yer alıyor. Yazar, albüm tanıtımını bugün Babylon'da yapacak.

4.06.2006Spor Arena
En iyi on küçük dondurmacı

En iyi on küçük dondurmacı

Endüstriyel dondurma şirketleri her ne kadar dondurmayı yaz kış yenen bir tatlı haline getirmeye çalışsa da, bizde dondurma satışları yazın patlıyor. Dondurma boğaz ağrısı yapar yargısı bir türlü değişmedi çünkü. Kabul etmek gerekir ki, insanın canı da dondurmayı buz gibi kış günlerinde değil, yazın bunaltan sıcaklarında çekiyor. Dondurmanın ilk olarak nerede ve kimler tarafından yapıldığı konusunda farklı bilgiler ve efsaneler var.

1.06.2006Kelebek
28 MAYIS: İşadamlarına ödül

28 MAYIS: İşadamlarına ödül

Businessnews iş dünyası dergisinin İş'te buluşma gecesinde "Yılın İşadamları"na ödülleri veriliyor. Gökhan Tepe'nin canlı performans sergileyeceği özel geceye magazin ve politika dünyasının renkli simaları da katılacak. Gece saat 20:00'de başlayacak.

27.05.2006Kelebek
24 MAYIS: O Şimdi Hanımefendi ekip yemeği

24 MAYIS: O Şimdi Hanımefendi ekip yemeği

O Şimdi Hanımefendi yarışmacılarının ve jüri üyelerinin katıldığı ekip yemeği bu akşam 20:00'de Beyoğlu Cumhuriyet Meyhanesi'nde...

23.05.2006Gündem
Macar Tunde, Dünya Özgürlük Kraliçesi oldu

Macar Tunde, Dünya Özgürlük Kraliçesi oldu

İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen ”Miss Liberty Queen/Dünya Özgürlük Kraliçesi” yarışmasında, Macar Tunde Semmiris birinci oldu.

14.05.2006Spor Arena
Sahneye bornozla çıktı

Sahneye bornozla çıktı

Gönül Yazar, önceki akşam konser vermek üzere Parkorman’daydı. Sahne öncesi gazetecilerle röportaj yapan sanatçı, görüşme uzayınca programa bornozla başladı. Kendisini şaşkın gözlerle izleyen müziksevere "Karşınıza böyle çıktığım için özür dilerim."

7.05.2006Kelebek
Ben buraya kirli çamaşırları yıkamaya gelmedim

Ben buraya kirli çamaşırları yıkamaya gelmedim

İki ünlü kardeşin 30 yıldır süren dargınlığı sonunda bitti. Gönül Yazar ile Belkıs Özener dargınlıklarının nedenlerini açık yüreklilikle anlattılar. Gönül Yazar, ünlülerin sinemadaki sesi olarak tanınan kız kardeş Belkıs Özener'le gurur duyduğunu ancak onun verdiği bir röportajda, "Ben, onun kadar evlenmedim" demesine kırıldığını belirtti.

5.05.2006Gündem
6 MAYIS: Taşbebek Parkormanda

6 MAYIS: Taşbebek Parkorman'da

Bu akşam Klasik Türk Miziği'nin sevilen ismi Gönül Yazar, Parkorman'da 22:30 da nostalji gecesinde sahneye çıkıyor.

5.05.2006Seyahat
Bir Mayruk klasiği

Bir Mayruk klasiği

Yıldırım Mayruk, "2023'e Hikayeler-XIV- R-Mode" isimli 2006 defilesini Borusan Oto'da düzenmlenen bir defileyle tanıttı. Transparan kostümlerin ağırlıkta olduğu defilede Miss Turkey 2006 birincisi Merve Büyüksaraç da, kraliçelik tacını giydikten sonra ilk kez podyuma çıktı.

4.05.2006Gündem
30 yıl sonra buluşuyorlar

30 yıl sonra buluşuyorlar

Küs oldukları için birbiriyle 30 yıldır görüşmeyen Gönül Yazar ve kardeşi Belkıs Özener, bir araya gelerek neden küstüklerini açıklayacaklar.

4.05.2006Gündem
İşte Yıldırım Mayruk’un 40 yılı

İşte Yıldırım Mayruk’un 40 yılı

Büyük modacılar, hatta genç olanlar bile sık sık geçmiş dönem giysilerinden oluşan retrospektif sergiler açıyor. Türkiye’de bunun ilk örneğini önümüzdeki hafta "40 Yıl 40 Kadın" adlı bir sergi açacak olan Yıldırım Mayruk veriyor. Üstelik bu sergide sadece kıyafetler değil, onların sahipleri olan kadınlar da önemli.

28.04.2006Kelebek
Makyajına en çok önem veren Turgut Özal’dı

Makyajına en çok önem veren Turgut Özal’dı

Yurttan Sesler Korosu’ndan Zeki Müren’e, Fahri Korutürk’ten Turgut Özal’a, Diyanet İşleri Başkanı’ndan Kenan Evren’e, Gönül Yazar’dan Nükhet Duru’ya kadar aklınıza gelebilecek herkese makyaj yapmış biri Gülsen Doğancı (48). 25 yıldır TRT Ankara Televizyonu’nda makyöz. Beş yıl önce emekli oldu ama bazı önemli programların makyajı hálá ondan soruluyor. Adı makyaj camiasında bir efsane gibi dolaşıyor. Gülsen Doğancı bana da makyaj yaptı.

21.04.2006Kelebek
Başına dekor düştü

Başına dekor düştü

Önceki akşam Mehmet Ali Erbil’in sunduğu "Ya Şundadır Ya Bunda" programına katılan Gönül Yazar, başına düşen dekorlar yüzünden ölümden döndü. Program sonrası kulise giderken yaşadığı kazayı Yazar anlattı.

31.03.2006Kelebek
Yeşilçam’ın görünmeyen sesi BELKIS ÖZENER

Yeşilçam’ın görünmeyen sesi BELKIS ÖZENER

O, sonradan iade-i itibar yapılan ve tekrar tekrar izlettirilip ezberletilen eski Yeşilçam filmlerinin görünmeyen sesi. O kadar görünmeyen bir sesti ki, yıllarca beyazperdenin karanlık, havasız ve küçücük dublaj odalarından gönderildiğini kimse bilmedi. Oysa dönemin en ünlü kadınlarına o ses hayat, renk verdi, ünlerine ün kattı. Ancak hayatının hiçbir döneminde onların önüne geçmeyi aklının ucundan geçirmedi. Geride, kenarda, gölgede kaldı. Dönemin yapımcıları da, güzel sesi ve yeteneği kadar, bu özelliği yüzünden çok sevdiler onu.

11.03.2006Kelebek
Pilot alanı mı karıştırdı

Pilot alanı mı karıştırdı?

Türk Hava Yolları'nın (THY) dün saat 08.00'de İstanbul-Samsun seferini yapan MD-83 tipi 165 kişilik uçağı, Samsun'a yaklaştığında iddiaya göre, Çarşamba Havaalanı yerine, 2002'de kapatılan Engiz Havaalanı'na iniş için alçaldı.

24.02.2006Gündem
Avare

Avare

5.02.2006Seyahat
Tepebaşı’nın 6. Kat manzarası

Tepebaşı’nın 6. Kat manzarası

Haliç manzarası sever misiniz? Ben çok severim. Ama öyle Piyer Loti’den falan değil, Tepebaşı’ndan. Hele o yaz kızıllığında Süleymaniye’nin ardından batan güneş yok mu? Eski TÜYAP’ın üstündeki çay bahçesinde bu manzaraya karşı bir bardak çay içmek var ya, ömre bedel.

2.02.2006Kelebek

Yazar Sonuçları

Boşanmak yaramamış

Zeynep Tunuslu’dan iki yıl önce boşanan fotoğraf sanatçısı Ahmet Ağaoğlu, evliliği süresince son derece dinamik ve genç bir görünüme sahipti.

21.09.2006

Budapeşte’de evlendi

Ünlü modacı Dilek Hanif, dün 6 aydır flört ettiği Ali Somer’le evlendi. Nikah Budapeşte’deki Türk Büyükelçiliği’nde kıyıldı. Tören öncesi telefonla konuştuğum ünlü modacı, Budapeşte gibi tarih kokan bir şehirde evlenme isteğinin Ali Somer’le gerçekleştirdiği için de çok mutlu olduğunu söyledi.

11.09.2006

Mutfakta biri mi var?..

Evet var...Mehmet Ali Birand var... Okan Bayülgen var... Beyaz var...

8.09.2006

Senar o kadar huysuzdu ki ama haksız da sayılmaz

Salı gecesi Çırağan’da atv’nin gecesi, Reina’da NTV’nin basketbol kutlaması var.

6.09.2006

Yeşilçam, kurtarıcı oldu

Büyük isimlerin bile albüm satışından para kazandığı dönemler çok gerilerde kaldı artık. Daha önce de söz etmiştim konudan, biraz açmak istiyorum.

11.08.2006

Tarkan’ın ne işi var belediye konserinde

Tarkan’ın Come Closer albümünü herkes eleştirirken ben savundum.

20.06.2006

Ajda’nın ilk külotlu çorabı Taş Bebek’ten!

Pazartesi gecesinin en mühim hadisesi Babylon’da Gönül Yazar’ın arz-ı endam etmesiydi.

6.06.2006

Altın Kelebek’li anılarımız oldu

33. Altın Kelebek Ödül Töreni için Hilton Convention Center’dayım.

16.05.2006

Favori adresi

Riva Cafe, Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde hizmete girdi.

29.03.2006

Vitrinler yarıştı

Bu yıl ikincisi düzenlenen "Moet&Chandon Vitrin Yarışması"nda derece alanların isimleri, önceki akşam Süzer Plaza’nın altındaki Margaux Restaurant’da verilen partide açıklandı.

21.02.2006

Tutuk bir disko gecesi

Adına iki adet sinema filmi yapılmış dünyadaki tek kulüp olan Studio 54’ün efsanevi dj’lerinden Nicky Siano, cumartesi gecesi Karaköy Liman Lokantası’nda yapılan partide çaldı.

14.02.2006

Sürpriz aşkı saklamadılar

Ünlü manken, şimdilerde Nişantaşı Salomanje Cafe ve Opera Pastaneleri’nin sahibi Varol Kaynar’la birlikte...

2.02.2006

90 YTL’ye ’beyaz’ Müslüm Gürses

Arnavutköy’deki Eylülist’i bilen bilir.

31.01.2006

Nasıl geçti habersiz (hoşaf) hafta sonu

Hani en sevmediğim zamanlar: Karlar erimeye başlar, sokaklar hoşaf gibi olur.

29.01.2006