MENÜ

Gönül Yazar

Gönül Yazar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gönül Yazar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gönül Yazar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.444 Gönül Yazar haberi bulunmuştur.

Gönül Yazar Haberleri

Bizi hem devlet hem halk kıskanır

Bizi hem devlet hem halk kıskanır

Mehmet Ali Erbil, ‘Türkiye’de sanatçı her zaman kıskanılmıştır’ diyor ve ekliyor: ‘Çok seviyor gibi gözükürler ama, ünlüleri devlet de kıskanmıştır, halk da! Beni bu seviyeye getiren de halk, kıskanan da onlar, başıma iş açan da onlar!’

18.04.2005Kelebek
Müziğe adım attığı yıl Altın Kelebek’i kazandı

Müziğe adım attığı yıl Altın Kelebek’i kazandı

Genelde hiçbir ödül törenine katılmayan Sezen Aksu, kuralını, yine hayatında özel bir yerinin olduğunu söylediği Altın Kelebek için bozdu. Müziğe adım attığı 1978’de düzenlenen Altın Kelebek Yarışması’nda ‘Yılın Yeni Sesi’ ödülünü kazanan, bu yıl da ‘Yılın Pop Sanatçısı’ seçilen Aksu, yaptığı konuşmada ‘Altın Kelebek benim geçmişimi ifade ediyor’ dedi.

14.04.2005Kelebek
Medyadan MAGAZİN ALINTILARI

Medyadan MAGAZİN ALINTILARI

Ben Türkiye’nin Jennifer Lopiz’iyim demiş – Tarkan bir kadınla aynı evde yaşıyor, ama buradaki sevgilisi ‘Ben Tarkan’ı iyi tanırım’ diye endişelenmiyor - Zekiyim demem için avukat, doktor gibi kafa patlatmam lazım demiş – Babası da cildi güzelleşsin diye Japon rakısında banyo yapardı – Kenan Işık’ı çok severiz de ankırmenlik ayrı bir iş – Aykut Işıklar İpek Tuzcuoğlu’na haksızlık etmiş... vs magazin alıntıları

20.03.2005Kelebek
Sezgiler değil akıl ön planda

Sezgiler değil akıl ön planda

2005 yılında Aslan ve Başakları heyecan verici aşklar, tutkulu ilişkiler ve radikal değişiklikler bekliyor. Her iki burç da, sosyal yaşamlarında devrim niteliğinde yükselmeler yaşacaklar.

23.12.2004Kelebek
Sezgiler değil akıl ön planda

Sezgiler değil akıl ön planda

2005 yılında Aslan ve Başakları heyecan verici aşklar, tutkulu ilişkiler ve radikal değişiklikler bekliyor. Her iki burç da, sosyal yaşamlarında devrim niteliğinde yükselmeler yaşacaklar. Aslanlar bu yılı zaferle kapatırken, Başakları terfi bekliyor.

22.12.2004Kelebek
Botoks alarmı

Botoks alarmı

ABD’de yüzlerindeki kırışıklıkları önlemek için botoks enjekte ettiren 4 kişi, nefes darlığı, bitkinlik ve konuşma zorluğu şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

30.11.2004Kelebek
Botoks alarmı

Botoks alarmı

ABD’de yüzlerindeki kırışıklıkları önlemek için botoks enjekte ettiren 4 kişi, nefes darlığı, bitkinlik ve konuşma zorluğu şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

30.11.2004Kelebek
Sinemacıların 90ncı yıl yürüyüşü

Sinemacıların 90'ncı yıl yürüyüşü

Türk Sineması'nın 90. yılı kutlamaları çerçevesinde Beyoğlu Belediyesi ve Sinema Platformu'nca, İstiklal Caddesi'nde “Sevgi Yürüyüşü” düzenlendi. Kutlama etkinliği, Beyoğlu Belediyesi ve Sinema Platformu adına Taksim Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bırakılmasıyla başladı. Törende daha sonra saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
 Türk sinemasının 90 yıllık serüveni

17.11.2004Gündem
‘Dayı’ya imza attı, aynı gün dayı oldu

‘Dayı’ya imza attı, aynı gün dayı oldu

Birbirinden cadı dört abla, biri ablasını aldatıp kaçan dört enişte, dört de haylaz yeğen... Ekranlara ‘Vay bu dayının haline’ dedirtecek yeni bir dizi geliyor. ‘Dayı’ dizisinin başrolünde, projeye imza attığı gün ikinci kez dayı olan Selim Erdoğan var.

1.09.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Hale, Jale ve Ankara’dan bütün mahalle için...

Cannes’da her yıl düzenlenen ‘Televizyon Fuarı’ndaydım geçen hafta. Geçtiğimiz çarşamba günü yazımın yayınlanmaması ondandır, anlayacağınız!

17.04.2005

Babama mektup

Sevgili Babacığım,

Sana uzunca bir süredir yazamadım. Buralardan verilecek kayda değer haber olmadığından değil... Sadece ihmal. Bugünkü mektubu uzun tutmak suretiyle bunu telafi etmeye çalışacağım.

8.04.2005

Kokpit’te farklı

Uğur Cebeci, Türkiye’de havacılık işini popülerleştiren isim. Hürriyet’te hazırladığı basının ilk havacılık sayfasının ardından, ekranın ilk havacılık programına da o imza attı.

4.04.2005

Yıldırım aşk yaşıyorlar

Sezai Taşkent, şu sıralar yeni bir aşk heyecanı yaşıyor.

14.03.2005

Taciz çılgınlığı

Aysel Gürel, geçtiğimiz gün kızı Müjde Ar’la birlikte Profilo alışveriş merkezine gitti.

8.03.2005

Bizim belágatın basireti bağlı, sen anlat İstanbul

Dün sabah Gümüşsuyu’nda, evde, uzuuun metraj, duyan gelmiş kadrolu ve pek koşuşturmacalı bir rüyadan, ‘zaten yorgun’ bir şekilde uyandım.

5.03.2005

Partiye katıldı

Geçtiğimiz hafta sonu Beyoğlu, İstiklal Caddesi’ndeki 360 Derece’de Mine Kalpakçıoğlu ve Ömer Karacan’ın ortaklaşa düzenledikleri partiye katılan Aslı Üstünkaya, geceyi erken noktaladı.

1.03.2005

Dumur oldum kal geldi

Ağzım bir karış açık kaldı! Nutkum tutuldu! Bu işin gerçekten suyu çıktı!

20.02.2005

Evlilik dedikodusu yayıldı

Son bir haftadır güvendiğim kaynaklar bana benim bile inanmakta zorlandığım bir olayı fısıldıyorlar: Ali Dinçkök ile Hande Ataizi evlenmiş!

20.12.2004

Sayın Bakanım neden olmuyor?

Sayın Bakanım, ekranın en güçlü iki erkek oyuncusunu karşı karşıya getirmesine rağmen istenilen sonucu alamıyor. Açıkçası ben bu dizinin Tatlı Hayat gibi bir etkisi olacağını düşünmüştüm.

26.10.2004

Bu gece bitmez

Selin Toktay geçtiğimiz hafta bir kız arkadaşıyla Nişantaşı buzBar’daydı.

25.10.2004

Gerilim kısa sürdü

Jefi-Yasemin Kamhi çiftinin küçük kızı Lara Kamhi, yaz aylarından beri Ceylan ailesi üyelerinden Yiğithan Ceylan ile aşk yaşıyor.

24.10.2004

Akrep Nalan aktris oldu

Akrep Nalan, bir süredir TRT için çekilen ‘Aşk Mahkumu’ adlı dizide Şahnaz Çakıralp, Ahmet Mekin ve Kerem Alışık’la birlikte kamera karşısına geçiyor.

24.10.2004

Sanatseverlere büyük hizmet

Kökleri 18. yüzyıla dayanan dünyaca ünlü müzayede firması Christie’s New York’un üst düzey yetkilileri ve 40 kişilik özel bir davetli grubu, önceki akşam Nişantaşı Mim Kemal19 Restaurant’ta ağırlandı.

29.09.2004