MENÜ

Gönül Yazar Sevgilisi Kimdir

Gönül Yazar Sevgilisi Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gönül Yazar Sevgilisi Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9 Gönül Yazar Sevgilisi Kimdir haberi bulunmuştur.

Gönül Yazar Sevgilisi Kimdir Haberleri

Rüzgar Mağden kimdir Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden kaç yaşında

Rüzgar Mağden kimdir? Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden kaç yaşında?

Başından 6 evlilik geçen Gönül Yazar, kalbini yönetmen Rüzgar Mağden’e kaptırdı. Bir süredir beraber olan Rüzgar Mağden- Gönül Yazar çiftiyle ilgili en çok konuşulan konu ise aralarındaki yaş farkı oldu. İkili tüm eleştirilere rağmen aşklarını dolu dizgin yaşıyor. Peki, Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden kimdir, kaç yaşında?

2.09.2019Magazin
Rüzgar Mağden kimdir Gönül Yazarın sevgilisi kaç yaşında

Rüzgar Mağden kimdir? Gönül Yazar'ın sevgilisi kaç yaşında?

Başından 7 evlilik geçen Gönül Yazar’ın adını sır gibi sakladığı yeni sevgilisinin Rüzgar Mağden olduğu ortaya çıktı. Çocukluğundan beri Gönül Yazar’a hayran olan Rüzgar Mağden’in 8 yıl önce usta sanatçıya mesaj attığı öğrenildi. Peki, Gönül Yazar'ın sevgilisi Rüzgar Mağden kimdir, kaç yaşında?

29.08.2019Magazin
Harika Avcı objektiflere fena yakalandı

Harika Avcı objektiflere fena yakalandı!

Güzel kadın deyince bir zamanların ilk akla gelen isimlerinden Harika Avcı önceki akşam yakın arkadaşları ile 56. Yaş gününü kutladı. Alkolün dozunu kaçıran Avcı objektiflere işte böyle yakalandı! Detaylar haberimizde…

3.02.2016Kelebek
Bir roman nasıl yazılır

Bir roman nasıl yazılır

Capote, Tiffany'de Kahvaltı'nın sosyetik yazarı Truman Capote'nin dev eseri In Cold Blood'ı yazma sürecini konu alan bir dram. Film, Capote'nin gazetede okuduğu bir cinayet haberini derinlemesine araştırmak, kaleme almak istemesiyle başlayan süreci ve kitabı yazarken görüştüğü iki mahkumdan biriyle yakınlaşmasını konu alıyor. En İyi Film dalında Oscar'a aday olan filmde Capote'yi canlandıran Philip Seymour Hoffman, bu rolüyle En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü aldı.

25.03.2006Gündem
Yeşilçamın vamp kadını aslında hüzünlü bir anne Suzan Avcı

Yeşilçam'ın vamp kadını aslında hüzünlü bir anne Suzan Avcı

Suzan Avcı, Türk sinemasının ‘‘kötü ve vamp’’ kadın deyince ilk akla gelen isimlerinden. Mutlaka birilerinin arasını bozar, saf kızların ayağını kaydırır, yapmayacağı kötülük yoktur. Nice erkeğin kafasındaki Suzan Avcı, siyah jartiyerli, sigarasının dumanını seksi seksi savuran, ‘‘hafif’’ kadındır.

7.02.2004Gündem