MENÜ

Göğüs Estetiği

Göğüs Estetiği ile ilgili tüm haberleri, son dakika Göğüs Estetiği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Göğüs Estetiği haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 253 Göğüs Estetiği haberi bulunmuştur.

Göğüs Estetiği Haberleri

Meme Estetiği Hakkında En Merak Edilenler

Meme Estetiği Hakkında En Merak Edilenler

Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkin Önsal, meme estetiği hakkında merak edilen soruları cevapladı.

Daha Dolgun Göğüsler Mümkün mü

Daha Dolgun Göğüsler Mümkün mü?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

27.09.2019Kişisel Bakım
En Popüler Göğüs Estetiği Çeşitleri

En Popüler Göğüs Estetiği Çeşitleri

Günümüzde meme büyütmeden dikleştirmeye kadar birçok göğüs estetiği yapılmaktadır. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran, en popüler göğüs estetiği çeşitlerini açıkladı.

24.01.2019Kişisel Bakım
En Popüler Göğüs Estetiği Çeşitleri

En Popüler Göğüs Estetiği Çeşitleri

Göğüs estetiği, en sık tercih edilen estetik operasyonların başında geliyor. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler, en popüler göğüs estetiği çeşitlerini anlattı.

22.01.2019Kişisel Bakım
Göğüs Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Göğüs Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Göğüs estetiği, kadınlar arasında sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Doç. Dr. Yalçın Bayram göğüs ve meme estetiği ameliyatları, operasyon süreci, uygulamanın öncesi ve sonrası hakkında bilgiler verdi.

11.01.2019Kişisel Bakım
Hangi Estetik Hangi Dönemde Yapılmalı

Hangi Estetik Hangi Dönemde Yapılmalı?

‘Estetiğin mevsimi mi olur?’ demeyin. Evet, estetiğin de bir sezonu var. Hangi ameliyatın hangi dönemde yapılacağına dikkat etmeli ve önem vermelisiniz. Çünkü yapılan operasyonun sonuçları mevsimlere göre değişiklik gösterebiliyor. Seycan Tanfer, sonbahar estetiği ve cilt bakımı ile ilgili bilgiler verdi…

17.09.2018Kişisel Bakım
Aslı Enver’in göğüs estetiği yaptırdığı iddia edildi

Aslı Enver’in göğüs estetiği yaptırdığı iddia edildi

'İstanbullu Gelin' dizisinde Özcan Deniz ile birlikte rol alan Aslı Enver'in göğüs estetiği yaptırdığı iddia edildi. Dizinin yayınlanan son bölümünde derin dekolteli bir elbise tercih eden Enver, takipçilerini ikiye böldü. Bazı takipçileri ünlü oyuncunun göğüs estetiği yaptırdığını ve eski görüntüsünden uzak olduğunu iddia etti. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Enver'in giydiği elbiseden dolayı böyle bir görüntünün ortaya çıktığını savundu.

28.09.2017Ekran
Aslı Enver göğüs estetiği mi yaptırdı

Aslı Enver göğüs estetiği mi yaptırdı?

Star TV ekranlarında yayınlanan 'İstanbullu Gelin' dizisinde Özcan Deniz ile birlikte rol alan Aslı Enver'in göğüs estetiği yaptırdığı iddia edildi.

28.09.2017Magazin
‘İstanbul’da beni kasap gibi kestiler’

‘İstanbul’da beni kasap gibi kestiler’

İskoçya’da Lorna Johnston adlı bir kadın, geçtiğimiz yıl İstanbul’daki bir klinikte geçirdiği yağ aldırma ve göğüs estetiği operasyonunun ardından ciddi sağlık sorunları yaşadığını anlattı.

4.07.2017Dünya
Barbie bebeğe benzemek için servet harcadılar

Barbie bebeğe benzemek için servet harcadılar

Sarı parlak saçlar, mavi gözler, incecik bel, büyük göğüsler... İdeal olarak gösterilen bu güzellik anlayışı, Barbie bebeklerle özdeşleşti. Pek çok kişi de Barbie bebek hayranlığı yüzünden defalarca bıçak altına yatıyor ve bu uğurda büyük paralar harcamaktan da çekinmiyor.

2.06.2016Hayat
Barbieye benzemek için 1,5 milyon TLye yakın para harcadı

Barbie'ye benzemek için 1,5 milyon TL'ye yakın para harcadı

ABD, Ohio'da yaşayan 42 yaşındaki Nannette Hammond adlı kadın, Barbie bebeklere benzemek için bugüne kadar 500 bin dolar (yaklaşık 1,5 milyon TL) harcadı.

16.03.2016Hayat
Nihat Hatipoğlu’na göğüs estetiği sorusu

Nihat Hatipoğlu’na göğüs estetiği sorusu

Nihat Hatipoğlu program sırasında seyirciden gelen göğüs estetiği günah mı sorusuna bakın ne cevap verdi

25.02.2016Haber
Popoya Dolgu Enjeksiyonu Nasıl Yapılır(Video)

Popoya Dolgu Enjeksiyonu Nasıl Yapılır?(Video)

stetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen cevaplıyor; Popoya dolgu enjeksiyonu nasıl yapılır?

23.10.2015Kişisel Bakım
Bai’den dans pozu

Bai’den dans pozu

Bai Ling, göğüs estetiği için geldiği İstanbul’u keşfetmeye devam ediyor.

19.06.2014Magazin
Türkiyeye en çok onun için geliyorlar

Türkiye'ye en çok onun için geliyorlar

İngiltere’de yapılan bir araştırma, estetik ameliyat turizminde Türkiye’nin popo kaldırma merkezi olduğunu ortaya çıkardı.

21.05.2014Sağlık
Türkiyeye en çok bunun için geliyorlar

Türkiye'ye en çok bunun için geliyorlar

İngiltere’de yapılan bir araştırma, estetik ameliyat turizminde Türkiye’nin popo kaldırma merkezi olduğunu ortaya çıkardı.

20.05.2014Gündem
Hackerlardan göğüs ameliyatı şantajı

Hacker'lardan göğüs ameliyatı şantajı

İngiliz The Sun gazetesi bugünkü “Göğüs Ameliyatı Şantajı” manşetli özel haberinde Rus hackerlerin yaklaşık 500 bin kadının gizli estetik cerrahi sırlarını çalarak şantaj girişimlerinde bulunduklarını yazdı.

15.04.2014Teknoloji
Göğüs ameliyatı şantajı

Göğüs ameliyatı şantajı

İngiliz The Sun gazetesi bugünkü 'Göğüs Ameliyatı Şantajı' manşetli özel haberinde Rus hackerlerin yaklaşık 500 bin kadının gizli estetik cerrahi sırlarını çalarak şantaj girişimlerinde bulunduklarını yazdı.

15.04.2014Gündem
Vahşi ve yahşi Batılı

Vahşi ve yahşi Batılı

Top model Ashley Smith, doğduğu yer Teksas’ta bir müzik festivalinde keşfedildi. Ne soğuktan ne sıcaktan etkileniyor, eğlence olsun diye silah kullanıyor, kadeh kadeh viskileri kafasına dikiyor, hiçbir şeycikler olmuyor. 23 yaşındaki model, Mango defilesi için İstanbul’daydı.

7.03.2014Kelebek
Güzellik merakı ne hale getirdi

Güzellik merakı ne hale getirdi

ABD'de göğüs büyütme ameliyatından sonra uzun süre komada kalan genç kadın şimdi ne yürüyebiliyor ne de konuşabiliyor.

4.02.2014Gündem
Estetikte yapılan 5 hata

Estetikte yapılan 5 hata!

Hatalı estetik operasyonlar sonucunda güzelleşmek uğruna acı çeken, bıçak altına yatan pek çok kişi hayal kırıklığı yaşıyor. Hatalı estetik operasyonlar yalnızca kişilerin psikolojisini değil, sağlığını da olumsuz etkileme riski taşıyor. Estetik operasyonda yapılan yanlışlar yüzünden yapılacak ikinci ameliyatın kötü sonuçlar doğurabileceğini belirten Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu görüşlerini aktarıyor.

Kadın peçeye sığmaz

Kadın peçeye sığmaz

On yıl öncesine kadar sadece savaş yaralanmaları veya kezzap atma nedeniyle estetik cerrahlara başvuran Afgan kadınları, şimdilerde burun kaldırma, yüz gerdirme, göğüs estetiği için sıraya giriyor. Sokakta peçeli çarşafla dolaşmak zorunda olmalarına rağmen, gerekçeleri de basit: Daha güzel görünmek...

7.12.2012Gündem
Azeri Ajda’nın estetikleri Putin’in bile malumu

Azeri Ajda’nın estetikleri Putin’in bile malumu

Aygün Kazımova, Azerilerin Ajda’sı. Şarkılarının yanı sıra geçirdiği sayısız estetik operasyonuyla tanınıyor. Bu durum Putin’in bile malumu.

17.08.2012Kelebek
Her PIP silikondan başka ses çıkıyor

Her PIP silikondan başka ses çıkıyor

Kansere yol açtığı iddiası ciddi kaygı yaratan Fransız PIP marka göğüs silikonlarıyla ilgili ilk resmi açıklamalar, kafaları daha da karıştırdı. Fransız Sağlık Bakanı, “Önlem amacıyla çıkarttırın, ameliyatı biz karşılayalım” dedi. İngiliz yetkililer karşı çıktı: Yeterli delil yok, bizce hiç dokunmayın...

23.12.2011Gündem
Ameliyathanede tacize 4 yıl 4 ay hapis

Ameliyathanede tacize 4 yıl 4 ay hapis

ADANA’da özel bir hastanede estetik ameliyat için narkoz verilen 29 yaşındaki K.A.C. adlı kadına ameliyathanede cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan ameliyat teknisyeni Orhan Şengül’e, 4 yıl 4.5 ay hapis cezası verildi.

22.08.2011Gündem

Göğüs büyütmede Türkiye önde

Plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Opr. Dr. Orhan Murat Özdemir, Türkiye'deki göğüs estetiği ameliyatlarının oranının, dünya ortalamasının üstünde olduğunu belirterek, “Bu kadar önemsenen bir operasyon olmasına rağmen piyasada daha ucuz protez arayışı, bu ameliyatlardan yapay görünümlü ve sağlıksız sonuç alınmasına neden oluyor” dedi.

24.03.2011Gündem
Göğüs estetiği hayatına mal oldu

Göğüs estetiği hayatına mal oldu

Bir dönem Türk televizyonlarını kasıp kavuran “Biri Bizi Gözetliyor” yarışmasının Alman versiyonu “Big Brother”ın eski yarışmacılarından Caroline Wosnitza geçirdiği estetik ameliyat sonrası yaşanan problemlerden dolayı, ameliyattan dokuz gün sonra öldü.

21.01.2011Dünya
İstediğiniz göğüslere sahip olun

İstediğiniz göğüslere sahip olun!

İstediğiniz göğüslere sahip olmak artık çok kolay!

Evlilik öncesi hangi estetik uygulamalar yapılabilir

Evlilik öncesi hangi estetik uygulamalar yapılabilir?

Hayatınızın en özel anlarından biri kuşkusuz ki evleneceğiniz gün. Bu özel gün öncesinde hangi estetik operasyonları yaptırabileceğinizi, Este Klinik'den Op.Dr. Yakup Avşar'dan dinledik...

11.09.2010Kişisel Bakım
En yaygın 5 estetik hatası

En yaygın 5 estetik hatası

İlk bakışta estetik olduğu belli olan burunlar, silikonlu olduğu her şekilde kendini gösteren dudaklar, bir kökten sekiz telin fışkırdığı ekim hatasına maruz kalmış şaçlar. Tüm bunlar hatalı estetik ameliyatların kötü sonuçları...

Şimdi onların burunları moda

Şimdi onların burunları moda

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde erkekler Beyazıt Öztürk, kadınlar ise Hülya Avşar ve Ebru Gündeş burnu istiyor.

14.12.2009Kelebek
Estetik yasağı geldi

Estetik yasağı geldi

18 yaş altındakilere zararlı olduğu gerekçesiyle göğüs estetiği yasağı geldi

13.12.2009Gündem
Gençlere estetik yasağı geldi

Gençlere estetik yasağı geldi

İTALYA'da Bakanlar Kurulu, 18 yaşından küçük kızların göğüs estetiği yaptırmalarını yasaklayan yasa tasarısına onay verdi.

13.12.2009Gündem
Silikon ameliyatı +18

Silikon ameliyatı +18

İTALYA’da Sağlık Bakanlığı 18 yaşından küçüklerin göğüslerine estetik yaptırmasını yasakladı.

12.12.2009Dünya
Genital estetikte artış

Genital estetikte artış

ATATÜRK Devlet Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hakan Demir, genital estetik için başvuru sayısının burun ve göğüs estetik sayısına ulaştığını söyledi.

25.05.2009Kelebek
Dünyadan ilginç olaylar: 12 yaşında göğüs estetiği

Dünyadan ilginç olaylar: 12 yaşında göğüs estetiği

Dünya, ABD-Rusya çekişmesini izlemeye devam etti. Karşılıklı restleşmelerin dozu arttı. Ama İngiltere, 12 yaşındaki kızlara göğüs estetiği öneren doktoru tartışıyor.

29.08.2008Dünya
Küçük kızlara göğus estetiğine tepki

Küçük kızlara göğus estetiğine tepki

12 yaşındaki küçük kızlara göğüs estetiği öneren plastik cerraha tepki yağıyor.

28.08.2008Dünya
Göğüslerini bedavaya getirdi

Göğüslerini bedavaya getirdi

Göğüs estetiği yaptırmak için internetten çağrı yapınca erkekler para yardımı için kuyruğa girdi.

13.07.2008Dünya

Yazar Sonuçları

Göğüs Büyüttürme Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs büyütme estetiği yaptırmak isteyenlere dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor.

16.02.2016

Burnunuzun Şekli Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Burnunuzun şeklinden memnun değilsiniz ve değiştirmek mi istiyorsunuz? İşte size ideal burun şekli, cerrahi yollar ve en yeni trendler...

9.02.2015

Gelin ve damatların estetik tercihleri

EVLİLİK heyecanını yaşayan gelin ve damat adayları, hayatlarının en özel gününde kusursuz olmayı hayal eder.

30.04.2012

Göğüs estetiğinde doğru bildiğimiz yanlışlar

Göğüs estetiği en yaygın estetik operasyonlardan biri...

29.04.2011

Düğüne 5 kala estetiği

Zaman değişti; düğün için sadece manikür-pedikür ve topuz yaptırmak yetmiyor.

28.05.2010

Tesettürlüler de estetik yaptırır

Evet tesettürlü... Ama o da kadın... Bizden bir farkı yok, yaşı ilerlediğinde, o da evliliği çatırdar, kocası ondan kaçar, bir başkasına gider diye korkuyor...

17.07.2009

Leke tedavisinde son gelişmeler

Günümüzün modern ama hızlı yeni yaşam tarzının cildimize verdiği zararlar görmezden gelinemeyecek kadar önemli bir hál almış durumda. Yeryüzüne daha dik inen güneş ışınları, stres, mevsimsel değişiklikler gibi faktörler cildimizin zamanla yıpranarak zarar görmesine ve göze hoş görünmeyen lekelerin ortaya çıkmasına sebep oluyor.

29.06.2008