MENÜ

Gizem Var Mısın Yok Musun

Gizem Var Mısın Yok Musun ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gizem Var Mısın Yok Musun haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 69 Gizem Var Mısın Yok Musun haberi bulunmuştur.

Gizem Var Mısın Yok Musun Haberleri

Kendimi yakışıklı bulmuyorum hatta çirkin biriyim

Kendimi yakışıklı bulmuyorum hatta çirkin biriyim

Star TV’de haftaya başlayacak olan ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, sezonun en iddialı yapımlarından biri. Dizinin başrollerinde ‘Survivor’ yarışmasıyla tanıdığımız Hakan Hatipoğlu ve Ayça Varlıer gibi isimler var. Oyuncularla diziyi konuşmak için bir araya geldik. Ama ‘Survivor Hakan’la sakin bir ortam bulmak oldukça zor. Şimdiden büyük jönler gibi, hayranları ya imza istiyor ya fotoğraf çektiriyor. Çünkü televizyon dışındaki hayatını merak ediyorlar. İşte Ayça Varlıer ve bilinmeyen yönleriyle ‘Survivor Hakan’

11.09.2010Kelebek
8. yıl pozu

8. yıl pozu

'Var mısın Yok musun?' yarışmasında tanışıp, evlenen Hakan-Gizem Hatiopoğlu çifti evlilik 8. yıldönümlerini aile yemeği ile kutladılar.

25.07.2019Magazin
Hakan Hatipoğlu kimdir İşte Hakan Hatipoğlunun hayatı

Hakan Hatipoğlu kimdir? İşte Hakan Hatipoğlu'nun hayatı

'Var mısın yok musun' yarışması ile ün kazanmasının ardından Survivor'a katılan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2019'a yeniden dahil olmasının ardından gündeme geldi. Yarışmada gösterdiği performansıyla adından söz ettiren Hakan Hatipoğlu'nun hayatı sevenleri ve yarışmanın takipçileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir? İşte, Hakan Hatipoğlu'nun hayatı...

30.05.2019Televizyon
Hakan Hatipoğlu doğum gününü kutladı

Hakan Hatipoğlu doğum gününü kutladı

'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla ünlenen Hakan Hatipoğlu, doğum gününü eşi Gizem Hatipoğlu ve kızı Lila ile kutladı.

29.11.2018Magazin
Hakan Hatipoğlu kimdir Hakan Hatipoğlunun biyografisi

Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu'nun biyografisi

'Var mısın yok musun' yarışması ile ünlenip, Survivor ile şöhretini pekiştiren Hakan Hatipoğlu'nun kim olduğu merak konusu oldu. Birçok kez Survivor'da boy gösteren Hakan Hatipoğlu, yakın zaman önce eşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte kızları Lila'yı kucaklarına almıştı. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir?

21.11.2018Televizyon
Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlunun bebekleri dünyaya geldi… İşte ilk fotoğraflar

Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlu'nun bebekleri dünyaya geldi… İşte ilk fotoğraflar

'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla tanınan ve bu yarışmadan sonra evlenen Hakan - Gizem Hatipoğlu çiftinin kızları dünyaya geldi. Doğum sonrası ilk fotoğraf teve2'deki 2.Sayfa programında yayınlandı. İşte, Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlu'nun bebekleriyle çekildiği ilk fotoğraflar

19.10.2018Magazin
Hakan da doğuma girdi Doktor bebeğin kordonunu kes dedi...

Hakan da doğuma girdi! Doktor 'bebeğin kordonunu kes' dedi...

'Var mısın Yok musun' yarışması ile ünlenen Hakan - Gizem Hatipoğlu çiftinin kızları dünyaya geldi.

19.10.2018Magazin
MasterChef’in cin fikri

MasterChef’in cin fikri

Mutfakta hararetle pişen kuzu inciklerin, kuşkonmazların hiçbir önemi yok. Acun Ilıcalı bu insanları boş bir odaya koysa da reyting alır artık. TV8 her yarışmasına uyguladığı formülle tıkır tıkır işleyen bir reality show makinesine dönüşüyor.

Romantik kutlama

Romantik kutlama!

'Var Mısın Yok Musun' yarışmasında tanışıp 'Survivor' yarışmasından sonra evlenen Gizem-Hakan Hatipoğlu çifti, şu günlerde ilk kez anne-baba olma heyecanını yaşıyor.

27.07.2018Magazin
Bir daha İbo’nun elini öpmem

Bir daha İbo’nun elini öpmem

O bir Halaylama... O bir 21. Halay Komutanı...

26.05.2018Magazin
Hakan Hatipoğlu kimdir Survivor Hakan kaç yaşında

Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor Hakan kaç yaşında?

Survivor 2018'in en çok konuşulan isimlerinden biri de geçmişte Survivor tecrübesi bulunan Hakan Hatipoğlu oldu. Geçmişte 2 defa daha Survivor'da mücadele eden Hakan Hatipoğlu'nun yaşı ve özel hayatı merak konusu oldu. Yarışmanın izleyicileri, Hakan Hatipoğlu hakkında merak ettikleri soruların yanıtını internette bulmaya çalışıyor. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir? Survivor Hakan Hatipoğlu kaç yaşında ve nereli?

16.04.2018Televizyon
Engin Akyürek:Tuba da Beren de işinde iyi

Engin Akyürek:Tuba da Beren de işinde iyi

Şu sıralar Latin Amerika’da Engin Akyürek rüzgarı esiyor. Onun için “Maradona’dan daha popüler” diyorlar... Okuduğu kitaplar Arjantin’de bir anda en çok satanlar listesine giriyor. Kolombiya’dan Şili’ye hayranları bana bile ulaşıp Engin’i soruyorlar... Önümüzdeki hafta vizyona girecek “Çocuklar Sana Emanet” filmini fırsat bilip ben de gittim Engin’e bu durumu sordum. Dizilerden girdik, yazarlığından çıktık... Cansu Dere dedikodusunun nereden çıktığını tartışıp sevgilisi olup olmadığına uzandık.

17.03.2018Magazin
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir Kaç yaşındadır

Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşındadır sorusu birçok izleyici tarafından oldukça dikkat çeken konular arasında yer almaya devam ediyor. Turabi ve Hakan arasında yaşanan gerilimin ardından izleyiciler Hakan Hatipoğlu hakkında kişisel bilgileri merak ediyorlar. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır?

16.02.2018Televizyon
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Survivor 2018 yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Survivor takipçileri şimdiden Hakan Hatipoğlu’nun geçmişini ve özel yaşamını araştırmaya başladı. Geçmişte 2 defa daha Survivor'da mücadele eden Hatipoğlu Bu sezonki yarışma için "Son 10 yılın en iyi gönüllüler takımına karşı mücadele edecegiz" demişti. Ancak Hakan Hatipoğlu yarışmaya gönüllüler takımında başladı ve yarışmada olduğu süre boyunca gönüllüler takımında yer alacak. Hakan Hatipoğlu, yarışmadaki en büyük avantajı beraber yarışacağı isimleri yakından tanıyor olması. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır?

13.02.2018Televizyon
Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Hakan Hatipoğlu, Survivor 2018 All Star yarışmasında yaş ortalaması yüksek isimler arasında yer alıyor. Daha önce iki sezon boyunca yarışmada boy gösteren Hakan Hatipoğlu, son 10 yılın en iyi gönüllüler takımına karşı mücadele edeceklerini ifade etmişti. Fakat Hakan Hatipoğlu yarışmaya gönüllüler takımında başladı ve Hakan Hatipoğlu yarışma boyunca gönüllüler takımında yer alacak. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır?

10.02.2018Televizyon
Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında, eşi kim

Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Survivor 2018’de yarışacağı kesinleşen Hakan Hatipoğlu’nun özel yaşamı merak konusu oldu. İlk olarak Var mısın Yok musun programıyla yıldızı parlayan Hakan Hatipoğlu, ünlüler kadrosunda mücadele edecek. Peki performansı merakla beklenen Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında?

29.01.2018Televizyon
Survivor 2018 yarışmacısı Hakan Hatipoğlu kimdir

Survivor 2018 yarışmacısı Hakan Hatipoğlu kimdir?

Yıllar önce Survivor’da yarışan Hakan Hatipoğlu’nun All Star kadrosunda yer alacağı öğrenildi. Kariyerine sunuculukla devam eden Hakan Hatipoğlu’nun özel yaşamı yeniden gündeme geldi. Peki Survivor 2018 yarışmacısı Hakan Hatipoğlu kimdir?

24.11.2017Televizyon
6 yıl sonra yeniden...

6 yıl sonra yeniden...

"Var Mısın Yok Musun" yarışmasında tanışıp evlenen Gizem - Hakan Hatipoğlu çifti, evliliklerinin 6. yılını gelinlik ve damatlık giyerek çektirdikleri fotoğraflarla kutladı.

24.07.2017Magazin
Ben Bilmem Eşim Bilir’de yarışan Hakan Hatipoğlu kimdir

Ben Bilmem Eşim Bilir’de yarışan Hakan Hatipoğlu kimdir?

Survivor Panaroma sunucusu Hakan Hatipoğlu, eşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte Ben Bilmem Eşim Bilir'e katıldı. Var mısın yok musun? programında tanışan Hakan Hatipoğlu- Gizem Hatipoğlu çifti evliliklerine yönelik açıklamalarıyla hem güldürdü hem de şaşırttı. Peki, Ben Bilmem Eşim Bilir’de yarışan Hakan Hatipoğlu kimdir?

25.06.2017Magazin
Yeşim Salkım: Hünkar Hala bugünün Hürremi

Yeşim Salkım: Hünkar Hala bugünün Hürrem'i

Yeşim Salkım, Kanal D’de başlayan “Evlat Kokusu” dizisinde ailesi için her şeyi göze alan otoriter ve güçlü bir hala karakterini canlandırıyor. Kendisiyle aile, aşk ve ilişkiler hakkında konuştuk. Bir ara konu Instagram’a yazdığı “Sevgili edinmek akıl kârı değil, sincap beslemek daha mantıklı” cümlesine geldi, neden böyle dediğini de açıkladı.

11.03.2017Magazin
Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran Ömür Gedike konuştu

Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran Ömür Gedik'e konuştu

Onlar 55 ülkenin finalistiyle yarışmakla kalmayacak, aynı zamanda uluslararası yarışmada rakiplerine ev sahipliği de yapacak. Bu cumartesi İstanbul’da düzenlenecek Best Model of the World’de Türkiye’yi temsil edecek olan Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran ile Best Model’in kurucusu Erkan Özerman’ın ofisinde bir araya geldik.

30.11.2016Magazin
Dizi dizi entrika, kumpas ve sızıntı: Ekranda yeni sezona hazır mısınız

Dizi dizi entrika, kumpas ve sızıntı: Ekranda yeni sezona hazır mısınız?

Beş dil konuşması değil, bence hangilerini bildiği ilginç: İngilizce, Fransızca, Almanca.... Üstüne Rumca ve Kürtçe. Antropolog/sosyolog Prof. Dr. Nükhet Sirman, azınlık, kadın, sömürge sonrası toplumlar alanlarının yanında ‘diziler’ üzerine çalışıyor. Fransa Nantes’taki Institut des Etudes Avancées’de yapacağı kitap çalışması için boşaltacağı Boğaziçi Üniversitesi’ndeki odasında buluştuk, Zeki Müren de ekrandan bizi görse, yüzümüze neler söyleyeceğini konuştuk.

1.10.2016Hayat
Gizem Hatipoğlu nasıl şöhret oldu

Gizem Hatipoğlu nasıl şöhret oldu?

Türkiye'nin tanınan simalarından Gizem Hatipoğlu, nasıl şöhret olduğunu anlattı. Hatipoğlu, trafikte tesadüfen Acun Ilıcalı ile karşılaştığını, sitem ettikten sonra ünlü olduğunu anlattı. Detaylar haberimizde…

12.03.2016Kelebek
Gizem Hatipoğlu: Yüzde 60’ım yetenek yüzde 40’ım güzellik

Gizem Hatipoğlu: Yüzde 60’ım yetenek yüzde 40’ım güzellik

Bir yarışma programıyla tanındı, orada âşık oldu... Evlendi... Şimdi ‘Ev Gezmesi’ isimli programda her gün ünlülerin evlerini ziyaret ediyor. Ekranda göründüğünden farksız. Mahalledeki komşu kızı sıcaklığında. Özel hayatından işine kadar her konuyu masaya yatırdık.

12.03.2016Hayat
Gizem Hatipoğlu, Var mısın Yok musuna nasıl dahil oldu

Gizem Hatipoğlu, Var mısın Yok musun'a nasıl dahil oldu

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Var mısın Yok musun' ile tanınan Gizem Hatipoğlu, yarışmaya nasıl dahil olduğunu anlattı. Eşi ile birlikte Pelin Çini'nin radyo programı 'Çini Mürekkebi'ne konuk olan Hatipoğlu "Şu an cesaret edemeyeceğim bir şey yaptım" dedi.

26.01.2016Magazin
Hakandan Gizeme duygusal mesaj

Hakan'dan Gizem'e duygusal mesaj

Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, Instagram sayfasında duygusal bir yıl dönümü mesajı yayınladı.

24.07.2015Magazin
İyi ki doğdum, iyi ki varsın

'İyi ki doğdum, iyi ki varsın'

Oyuncu ve sunucu Hakan Hatioğlu dün akşam 35. yaş gününü kutladı.

29.11.2014Magazin
45 kiloluk kız 350 tonu nasıl kaldırıyor

45 kiloluk kız 350 tonu nasıl kaldırıyor?

Türkiye’nin sivil kadın pilot sayısı 60’a yaklaştı. Türk Hava Yolları 34 kadın pilotla ilk sırada. Onu 6 kadın pilotla Pegasus takip ediyor. Hâlâ garip sorularla karşılaşsalar da onlar işine âşık. Kadın pilotlarla buluştuk, gökyüzünde olmayı konuştuk.

6.04.2013Kelebek
O günden beri Cemle görüşmüyoruz

O günden beri Cem'le görüşmüyoruz

Herkes “Recep İvedik”in dördüncüsünü beklerken Şahan Gökbakar “Celal ile Ceren” adında absürt bir romantik komediyle ocak ayında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni film öncesi Şahan Gökbakar’la yapım şirketi Çamaşırhane’de buluştuk ve siyasetten özel hayatına kadar birçok şey konuştuk. Şahan’ın özellikle Cem Yılmaz, Altın Portakal, hayatına katmak istediği kadın modeli ve orta sınıf görüşlerine dikkat diyorum. Ama hepsi bugüne sığmadı, yarın kaldığım yerden devam edeceğim. Herkese iyi bayramlar, iyi okumalar!

26.10.2012Kelebek
Survivor aşıkları Çeşmede

Survivor aşıkları Çeşme'de

Ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan “Var mısın Yok musun” yarışmasında tanışan Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın, İzmir'in Çeşme İlçesi'nde ikinci balayını yaşıyor.

13.08.2012Ege
2013’te çocuk istiyoruz

2013’te çocuk istiyoruz

Gizem Akın’la “Var mısın Yok musun” stüdyosunda başlayan, “Survivor” adasında perçinlenen aşkını geçen yıl nikah masasına taşıyan Hakan Hatipoğlu, şimdi de babalık hayalleri kuruyor. “Behzat Ç”nin yakışıklı oyuncusu, “2013’te baba olmak istiyorum” diyor.

12.02.2012Kelebek
Gizeme Acun torpili

Gizem'e Acun torpili

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, yarışma programlarına katılan isimlere aradan zaman geçse de destek vermeyi sürdürüyor.

16.01.2012Gündem
Gizem ve İremin son satırları

Gizem ve İrem'in son satırları

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, birlikte girdikleri banyoda şofbenden zehirlenerek yaşamını yitiren Gizem Bera (11) ile ablası İrem Sılay Yüksel (12), olay günü, babalarına ait ajandayı alarak, bilmeden yaşamlarının son satırlarını kağıda dökmüşler.

20.12.2011Gündem
Acun ılıcalıya şükrediyorum

"Acun ılıcalı'ya şükrediyorum"

Gizem Akın hakkında merak edilen tüm soruları yanıtladı.

24.10.2011Gündem
Şizofrenik haldeyim

Şizofrenik haldeyim

Minik kızı Ada’yı nisan ayında kucağına alan Yeşim Salkım, şu sıralar hem ikinci kez anne olmanın hem de “Piyango” adlı yeni single çalışmasının heyecanını yaşıyor. Sahnedeyken kızını, kızıyla birlikteyken de müzik çalışmalarını düşündüğünü söyleyen şarkıcı, “Şizofrenik bir haldeyim” diyor.

11.10.2011Kelebek
Anneme benziyorsun evlenelim

"Anneme benziyorsun evlenelim"

“Var mısın Yok musun?” yarışması onun hayatını değiştirdi. Büyük aşkını o programda buldu, “Survivor”da evlenme teklifi aldı, geçtiğimiz günlerde evlendi ve şimdi de Star TV’nin magazin programı “Süper Starlife”ın sunucusu... “Televizyonda olmayı hep istiyordum” diyen Gizem Akın Hatipoğlu, oyunculuğun peşini de bırakmayacağa benziyor.

25.08.2011Kelebek
Survivor Gizem sunucu oluyor

Survivor Gizem sunucu oluyor

"Var Mısın Yok Musun"la adını duyuran, sonrasında "Survivor"la ününü pekiştiren Gizem Akın şimdi de bir programın sunuculuğunu üstlenecek...

20.08.2011Gündem
Doğmamış çocuğa video

Doğmamış çocuğa video

Gizem Akın ile Hakan Hatipoğlu ekranda doğan aşklarını anlattı.

5.08.2011Kelebek
Böyle evlendi

Böyle evlendi

“Var Mısın Yok Musun”da tanışan, “Survivor”da evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti önceki gün 350 kişilik bir törenle nikah defterini imzaladı.

27.07.2011Kelebek
SURVIVOR AŞIKLARI EVLENDİ

SURVIVOR AŞIKLARI EVLENDİ

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun isimli yarışmada tanışan Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın aşk yaşamaya başlamıştı.

25.07.2011Gündem
Evleniyorlar

Evleniyorlar

Aşkları yarışmacı olarak katıldıkları “Var Mısın Yok Musun”da başlayan Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın, nikah masasına oturuyor.

19.07.2011Kelebek

Yazar Sonuçları

Münih’te yılbaşı pazarı

Münih Noel sokaklarında her yer Noel baba dekorlu. Ağaca çıkan, hediye torbası tutan, çocuklara hediye dağıtan Noel babalar ve hanımlar. Ev ve iş yerlerinde ise yılbaşı ağacı olmayan yok gibi. Her yere hediyeler ve süsler asılmakta. Dilekler tutulmakta ve yeni yıl dilekleri konuşulmakta. Asla aşırılığa kaçan yok. Saygı en ön sırada. Yesinler, içsinler, dans edip eğlensinler... Münih'te yılbaşı gerçekten çok renkli, işte detaylar...

6.12.2018

Funda Arar: Çok üzüldüğüm oldu

Yeni albümü “Arabesk”i iki hafta önce müzikseverlere sunan Funda Arar, Boğaz’ın ortasında Onur Baştürk’ün sorularını yanıtladı.

22.08.2018

Sinema daha özgür, dizide 2 yıl aynı sakalla geziyorsun

Şu sıralar Latin Amerika’da Engin Akyürek rüzgarı esiyor. Onun için “Maradona’dan daha popüler” diyorlar... Okuduğu kitaplar Arjantin’de bir anda en çok satanlar listesine giriyor. Kolombiya’dan Şili’ye hayranları bana bile ulaşıp Engin’i soruyorlar... Önümüzdeki hafta vizyona girecek “Çocuklar Sana Emanet” filmini fırsat bilip ben de gittim Engin’e bu durumu sordum. Dizilerden girdik, yazarlığından çıktık... Cansu Dere dedikodusunun nereden çıktığını tartışıp sevgilisi olup olmadığına uzandık.

17.03.2018

Sahnede Derya Deniz

Derya Alabora ve Deniz Çakır, iki kişilik oyunları “Beyaz”ı geçen hafta sahnelemeye başladı. İkiliyle ilk oyundan 3 saat önce sahnede buluştuk. Açık söyleyeyim; ben onlardan daha heyecanlıydım. Kadın meselesinden komedi filmlerine, tiyatrodan taciz tartışmalarına; içinde Oktay Kaynarca, Uğur Yücel ve Aybüke Pusat’ın isimlerinin de geçtiği hararetli bir söyleşi yaptık. Kimi zaman tartıştık, kimi zaman eğlendik. Ortaya ‘derya deniz’ bir muhabbet çıktı...

17.02.2018

Aldatılmayan kadın var mı?

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun Savcı Leyla’sı Çiğdem Batur’la röportaj yaparken bir kadın geldi yanımıza ve Çiğdem’e “Lütfen senaristlere söyle, kanseri boşversinler, seni Polat’la evlendirsinler” dedi. Oyuncuyla Polat Alemdar’ı da konuştuk, türbanlı bir kadını canlandırdığı yeni sinema filmi “Bizim Hikaye”yi de...

18.04.2015

Rüyalarımda hâlâ hapishanedeyim!

Hepimiz bu macerayı takip ettik.

30.11.2013

Tarkan neden bu kadar çok seviliyor

Tarkan’ın beş gece sürecek Açıkhava Tiyatrosu konser serisi bu akşam başlıyor.

30.08.2013

Yetiş Ayşe ve merak ettikleriniz

Bugün iki yazı var. İlk yazıda sizlere biraz yetiş Ayşe’den bahsedeceğim daha sonra da aşağıda bana sorduğunuz cevap bekleyen, bir ara cevaplarım diye biriktirdiğim sorularınıza cevap vereceğim.

2.04.2012